راه ترقی

آخرين مطالب

حاجی بابایی: اقتصاد لیبرال انقلابی‌گری ما را گروگان گرفته است سياسي

حاجی بابایی: اقتصاد لیبرال انقلابی‌گری ما را گروگان گرفته است

  بزرگنمايي:

راه ترقی- تجمع «میثاق مردم قزوین با ولایت» هم‌زمان با سالگرد حماسه 9 دی 88 با حضور اقشار مختلف مردم در خیابان شهدا برگزار شد.

در این تجمع باشکوه مردم همیشه در صحنه قزوین بار دیگر بر ادامه راه پرافتخار انقلاب اسلامی، آرمان‌های امام راحل و شهدا، پیروی از مقام معظم رهبری ولی امر مسلمین تأکید کرده و هوشیاری خود را نسبت به نقشه‌های شوم دشمنان نشان دادند.

حمیدرضا حاجی بابایی رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی، در این تجمع با بیان اینکه بعد از 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی باید نگاه کنیم که آیا توانسته‌ایم اهداف انقلاب را برای جهانیان به اثبات برسانیم؟ افزود: دشمن به دنبال آن است که اهداف انقلاب را به چالش و گمراهی بکشاند؛ این در حالی است که ملت ایران موفق شده به برکت انقلاب اسلامی در عراق، یمن و سوریه، اروپا و جای‌جای جهان اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی را به نمایش گذارد.

حاجی بابایی با بیان اینکه ایران اسلامی توانسته اسلام واقعی را نشان دهد و امروز شاهد نفوذ آن در جهان هستیم، تصریح کرد: حضور 30 میلیون نفر در اربعین حسینی به برکت خون شهدا را می‌توان بزرگ‌ترین راهپیمایی حمایت از قیام اباعبدالله الحسین (ع) دانست که در جهان به راه افتاده است.

این مسئول یادآور شد: توطئه‌های آمریکا بر اساس انفعالی است که به‌واسطه ابهتی است که انقلاب اسلامی ایجاد کرده و تحولی شگرف را به نمایش گذاشته و همین باعث وحشت آمریکا شده است.

وی حماسه 9 دی را یکی از اقداماتی دانست که ملت ایران با غیرت و شرف خود در برابر توطئه‌های دشمنان و به‌ویژه آمریکا در ایران دامن زد بود و این حضور برای دفاع از انقلاب اسلامی در شهرها و روستاها بسیار مثال‌زدنی بود.

این نماینده مجلس بابیان اینکه مردم ایران اسلامی با تکیه به رهبر انقلاب در برابر ابرقدرت‌ها ایستاده و یکپارچه‌اند، گفت: در طول تاریخ ملت ایران نشان داده هر زمان که نیاز باشد در برابر استکبار خواهند ایستاد و هیچ‌کس جلودار آن‌ها نیست.

حاجی بابایی اضافه کرد: آمریکا امروز به این نتیجه رسیده که نمی‌تواند جنگ نظامی علیه ایران اسلامی داشته باشد چراکه ایران تبدیل به قدرت اول در منطقه شده و آن‌ها قدرت مقابله با این قدرت بزرگ و هماوردی ایدئولوژیکی علیه انقلاب اسلامی را ندارند.

این مسئول با اشاره به اینکه آمریکا می‌خواهد قدرت جمهوری اسلامی را کاهش دهد، افزود: آن‌ها در بحث هسته‌ای مدعی متوقف شدن آن بوده و اینک به دنبال متوقف کردن توان موشکی ایران هستند؛ لذا آمریکا امروز بر مهار توان موشکی ما متمرکزشده است.

وی جنگ روانی و اقتصادی را دیگر حربه آمریکا دانست و گفت: ملت هر زمان اراده کرده پرقدرت از انقلاب خود دفاع کرده است.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت اقتصادی کشور آن را مبحثی ریشه‌ای دانست و بیان کرد: در طول 40 سال گذشته در بحث انقلابی‌گری موفق بوده‌ایم اما اقتصاد ما لیبرالی بوده و همراهی با انقلاب نداشته است در حقیقت اقتصاد لیبرال، انقلابی‌گری ما تحت‌الشعاع خود قرار داده است.

 وی ادامه داد: چرا باید در کشوری که منادی عدالت‌خواهی، وحدت و دفاع از مستضعفین است شاهد مشکلات اقتصادی این‌چنینی باشیم؟ بی‌شک یکی از دلایل آن کُند شدن کار جهادی در کشور است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: امروز میلیون‌ها حججی در کشور وجود دارد که حاضرند برای دفاع از انقلاب اسلامی خود جان خود را تقدیم کنند اما یک‌قدم از اصول انقلاب خود عقب‌نشینی نکنند.

وی با تأکید بر لزوم کالبدشکافی پشت پرده فتنه 88 عنوان کرد: در سال 88 بیش از 70 درصد ملت در انتخابات شرکت کردند که این حضوری گسترده و مثال‌زدنی بود اما متأسفانه برخی روزنه‌ای را برای آمریکا و ایادی آن باز کردند و کبریتی روشن را به دامان انقلاب انداختند که آتش آن به دل ملت و انقلاب افتاد.

این مسئول ادامه داد: دشمن و فتنه‌گران با بهره از روزنه پیش رو توانستند قله‌ای را که ملت ایران در انتخابات ساخته بود را به دره‌ای تبدیل کنند و ماه‌ها آرامش را از ملت و کشور سلب کنند اما با روشن شدن موضوع و کنار رفتن غبار این فتنه و مشاهده حمله فتنه‌گران به قرآن، اسلام، انقلاب و هیئات در 9 دی ملت با حضور خود به آن خاتمه داد.

وی یادآور شد: ملت ایران دیدند که عاشورای دیگری در حال رخ دادن است و درد دیرینه 1400 ساله بار دیگر به نمایش گذاشته‌شده است لذا با تمام وجود در راهپیمایی باعظمت 9 دی در میدان انقلاب متجلی شدند.

حاجی بابایی با اشاره به گرامی داشت حماسه 9 دی در کشور خاطرنشان کرد: این حضور نشان می‌دهد ملت ایران آماده مقابله با فتنه‌هایی است که در راه بوده و رهبر انقلاب نیز نسبت به آن هشدار داده‌اند.

وی افزود: آمریکا دشمن هسته‌ای و تکنولوژی ما نیست؛ بلکه دشمن اعتقادات و عاشورا و اهل‌بیت (ع) و ظهور است و می‌خواهد آن را نابود کند؛ لذا به دنبال تفرقه در مردم است و امروز شاهد آشکار شدن تک‌تک برنامه‌های دشمن علیه انقلاب اسلامی در 40 سال گذشته هستیم.

این نماینده مجلس با محکوم کردن خوی اشرافی‌گری برخی مسئولان ابراز کرد: ملت به‌موقع حساب آن‌ها را خواهد رسید.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه در فتنه‌های آینده کسانی را فتنه‌گر خواهد دید که به‌ظاهر انقلابی بودند، هشدار داد: سکوت انقلابی‌ها منجر به شهادت حسین‌ها خواهد شد؛ لذا نیروهای انقلابی باید همواره هشیاری خود را حفظ کنند.

وی ادامه داد: نیروی انقلابی باید حرف خود را در زمینه‌های مختلف بازگو کنند و از سوی دیگر انتظار عملکردی انقلابی از مجلس، دولت و قوه قضائیه داریم.

حاجی بابایی بابیان اینکه امروز مردم در فشارهای اقتصادی دست‌وپنجه نرم می‌کنند، گفت: شرم بر مسئولی که پای سفره انقلاب بنشیند و فقط به خود فکر کند.

نماینده مجلس شورای اسلامی در پایان با تأکید بر اینکه ما پشت رهبر خود هستیم و با قدرت و توان کامل راه را ادامه می‌دهیم، خاطرنشان کرد: اگرچه معبر سختی را در ماه‌های آینده داریم اما به فضل الهی با دفاع از انقلاب و رهبری فصل‌های روشنی را بعد از گذر از آن شاهد خواهیم بود.

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

قدردانی دفتر رییس جمهوری از استقبال صمیمی مردم استان بوشهر از کاروان دولت تدبیر و امید

ضدیت آمریکا با برجام به حفظ آن می‌انجامد

دیدار ظریف با آیت‌الله صافی گلپایگانی

سفر رئیس جمهوری به عراق گره روابط 2 کشور را باز کرد

حقوق کارگران بیش از 20 درصد افزایش می یابد

رئیس جمهوری وارد استان بوشهر شد

جهانگیری: باید منابع نفرت، خشونت و افراطی گری خشکانده شود

روحانی با آیت الله سیستانی دیدار کرد

روحانی کربلا را به مقصد نجف اشرف ترک کرد

«رئیسی» جانشین «شاهرودی» شد

رئیس جمهوری با حضور در عراق قدرت ایران را به نمایش گذاشت

ظریف، دریافت نشان ذوالفقار را به سرلشکر سلیمانی تبریک گفت

نقطه اختلافی وجود ندارد

برادری ایران در حق عراق در یادها باقی می ماند

روحانی به عراق رفت

سازمان انرژی اتمی ایران 98 دستاورد جدید علمی را به نمایش می گذارد

سفر تاریخی روحانی به عراق؛ فرصتی برای تفاهم های جدی

عربستانی‌ها پیام دادند، مسائل منطقه ربطی به ایران ندارد/ استعفایم ربطی به سفر " اسد " نداشت

برنامه‌ها و محورهای مذاکرات روحانی در سفر به عراق

رییس جمهوری روز دوشنبه به بغداد سفر می کند

دولت موافق استانی شدن انتخابات مجلس است

خبرگزاری فرانسه: بهرام قاسمی سفیر جدید تهران در پاریس می‌شود

روحانی: ما به عقب برنمی‌گردیم

رییس‌جمهور: پروژه‌های مهمی در گیلان اجرایی می شود

حسن روحانی فرا رسیدن روز استقلال غنا را تبریک گفت

عراقچی: هنوز نمی‌دانیم اینستکس چطور کار می‌کند/ اروپایی‌ها جدی‌تر عمل کنند

عراقچی عازم وین شد/ حضور در نشست کمیسیون مشترک برجام

ظریف به سوریه سفر می‌کند

رویش امید بر پهنه سبز گیلان

سیاسیون به جوانان بی‌اعتماد هستند/ نباید دچار آفت پیرشدگی شویم

حمایت برلین از برنامه هسته ای ایران

«ظریف» از سفر «بشار اسد» به تهران اطلاعی نداشت

هیات عالی رتبه اروپا درباره سازوکار ویژه مالی به ایران می آید

مقام معظم رهبری: اقتصاد کشور را به بسته‌ اروپایی موکول نکنید

قاسمی: امنیت اروپایی ها مرهون تلاش های ایران است

توضیح سخنگوی وزارت خارجه در مورد متن استعفای ظریف

ظریف: مجمع تشخیص مصلحت برای حل مشکلات اقتصادی لوایح مربوط به FATF را تایید کند

قاسمی: برخی کشورها به طرح ادعاهای واهی عادت کرده اند

سختی تصمیم گیری و تمدید تعویق پالرمو

لایحه پالرمو، همچنان ابهام در تصمیم گیری

توئیت جالب دکتر امیر محبیان پس از بازگشت ظریف؛ همه گره ها با انگشت تدبیر و نیت خیر باز می شود

دو سند همکاری مشترک میان ایران و ارمنستان امضا شد

پذیرش استعفای شما را بر خلاف مصالح کشور می دانم و با آن موافقت نمی کنم

ایران همواره خواهان توسعه روابط و همکاری ها با ارمنستان است

نخست وزیر ارمنستان وارد تهران شد

انتخابات مجلس آتی دوم اسفند 98 برگزار می شود

رییس جمهوری با استعفای ظریف موافقت نکند

آیا ظریف منتظر برخی وساطت‌ها و تضمین‌هاست؟

صاحب کشور ملت بزرگ ایران است

واکنش شخصیت های سیاسی به استعفای ظریف