راه ترقی

آخرين مطالب

حاجی بابایی: اقتصاد لیبرال انقلابی‌گری ما را گروگان گرفته است سياسي

حاجی بابایی: اقتصاد لیبرال انقلابی‌گری ما را گروگان گرفته است

  بزرگنمايي:

راه ترقی- تجمع «میثاق مردم قزوین با ولایت» هم‌زمان با سالگرد حماسه 9 دی 88 با حضور اقشار مختلف مردم در خیابان شهدا برگزار شد.

در این تجمع باشکوه مردم همیشه در صحنه قزوین بار دیگر بر ادامه راه پرافتخار انقلاب اسلامی، آرمان‌های امام راحل و شهدا، پیروی از مقام معظم رهبری ولی امر مسلمین تأکید کرده و هوشیاری خود را نسبت به نقشه‌های شوم دشمنان نشان دادند.

حمیدرضا حاجی بابایی رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی، در این تجمع با بیان اینکه بعد از 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی باید نگاه کنیم که آیا توانسته‌ایم اهداف انقلاب را برای جهانیان به اثبات برسانیم؟ افزود: دشمن به دنبال آن است که اهداف انقلاب را به چالش و گمراهی بکشاند؛ این در حالی است که ملت ایران موفق شده به برکت انقلاب اسلامی در عراق، یمن و سوریه، اروپا و جای‌جای جهان اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی را به نمایش گذارد.

حاجی بابایی با بیان اینکه ایران اسلامی توانسته اسلام واقعی را نشان دهد و امروز شاهد نفوذ آن در جهان هستیم، تصریح کرد: حضور 30 میلیون نفر در اربعین حسینی به برکت خون شهدا را می‌توان بزرگ‌ترین راهپیمایی حمایت از قیام اباعبدالله الحسین (ع) دانست که در جهان به راه افتاده است.

این مسئول یادآور شد: توطئه‌های آمریکا بر اساس انفعالی است که به‌واسطه ابهتی است که انقلاب اسلامی ایجاد کرده و تحولی شگرف را به نمایش گذاشته و همین باعث وحشت آمریکا شده است.

وی حماسه 9 دی را یکی از اقداماتی دانست که ملت ایران با غیرت و شرف خود در برابر توطئه‌های دشمنان و به‌ویژه آمریکا در ایران دامن زد بود و این حضور برای دفاع از انقلاب اسلامی در شهرها و روستاها بسیار مثال‌زدنی بود.

این نماینده مجلس بابیان اینکه مردم ایران اسلامی با تکیه به رهبر انقلاب در برابر ابرقدرت‌ها ایستاده و یکپارچه‌اند، گفت: در طول تاریخ ملت ایران نشان داده هر زمان که نیاز باشد در برابر استکبار خواهند ایستاد و هیچ‌کس جلودار آن‌ها نیست.

حاجی بابایی اضافه کرد: آمریکا امروز به این نتیجه رسیده که نمی‌تواند جنگ نظامی علیه ایران اسلامی داشته باشد چراکه ایران تبدیل به قدرت اول در منطقه شده و آن‌ها قدرت مقابله با این قدرت بزرگ و هماوردی ایدئولوژیکی علیه انقلاب اسلامی را ندارند.

این مسئول با اشاره به اینکه آمریکا می‌خواهد قدرت جمهوری اسلامی را کاهش دهد، افزود: آن‌ها در بحث هسته‌ای مدعی متوقف شدن آن بوده و اینک به دنبال متوقف کردن توان موشکی ایران هستند؛ لذا آمریکا امروز بر مهار توان موشکی ما متمرکزشده است.

وی جنگ روانی و اقتصادی را دیگر حربه آمریکا دانست و گفت: ملت هر زمان اراده کرده پرقدرت از انقلاب خود دفاع کرده است.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت اقتصادی کشور آن را مبحثی ریشه‌ای دانست و بیان کرد: در طول 40 سال گذشته در بحث انقلابی‌گری موفق بوده‌ایم اما اقتصاد ما لیبرالی بوده و همراهی با انقلاب نداشته است در حقیقت اقتصاد لیبرال، انقلابی‌گری ما تحت‌الشعاع خود قرار داده است.

 وی ادامه داد: چرا باید در کشوری که منادی عدالت‌خواهی، وحدت و دفاع از مستضعفین است شاهد مشکلات اقتصادی این‌چنینی باشیم؟ بی‌شک یکی از دلایل آن کُند شدن کار جهادی در کشور است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: امروز میلیون‌ها حججی در کشور وجود دارد که حاضرند برای دفاع از انقلاب اسلامی خود جان خود را تقدیم کنند اما یک‌قدم از اصول انقلاب خود عقب‌نشینی نکنند.

وی با تأکید بر لزوم کالبدشکافی پشت پرده فتنه 88 عنوان کرد: در سال 88 بیش از 70 درصد ملت در انتخابات شرکت کردند که این حضوری گسترده و مثال‌زدنی بود اما متأسفانه برخی روزنه‌ای را برای آمریکا و ایادی آن باز کردند و کبریتی روشن را به دامان انقلاب انداختند که آتش آن به دل ملت و انقلاب افتاد.

این مسئول ادامه داد: دشمن و فتنه‌گران با بهره از روزنه پیش رو توانستند قله‌ای را که ملت ایران در انتخابات ساخته بود را به دره‌ای تبدیل کنند و ماه‌ها آرامش را از ملت و کشور سلب کنند اما با روشن شدن موضوع و کنار رفتن غبار این فتنه و مشاهده حمله فتنه‌گران به قرآن، اسلام، انقلاب و هیئات در 9 دی ملت با حضور خود به آن خاتمه داد.

وی یادآور شد: ملت ایران دیدند که عاشورای دیگری در حال رخ دادن است و درد دیرینه 1400 ساله بار دیگر به نمایش گذاشته‌شده است لذا با تمام وجود در راهپیمایی باعظمت 9 دی در میدان انقلاب متجلی شدند.

حاجی بابایی با اشاره به گرامی داشت حماسه 9 دی در کشور خاطرنشان کرد: این حضور نشان می‌دهد ملت ایران آماده مقابله با فتنه‌هایی است که در راه بوده و رهبر انقلاب نیز نسبت به آن هشدار داده‌اند.

وی افزود: آمریکا دشمن هسته‌ای و تکنولوژی ما نیست؛ بلکه دشمن اعتقادات و عاشورا و اهل‌بیت (ع) و ظهور است و می‌خواهد آن را نابود کند؛ لذا به دنبال تفرقه در مردم است و امروز شاهد آشکار شدن تک‌تک برنامه‌های دشمن علیه انقلاب اسلامی در 40 سال گذشته هستیم.

این نماینده مجلس با محکوم کردن خوی اشرافی‌گری برخی مسئولان ابراز کرد: ملت به‌موقع حساب آن‌ها را خواهد رسید.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه در فتنه‌های آینده کسانی را فتنه‌گر خواهد دید که به‌ظاهر انقلابی بودند، هشدار داد: سکوت انقلابی‌ها منجر به شهادت حسین‌ها خواهد شد؛ لذا نیروهای انقلابی باید همواره هشیاری خود را حفظ کنند.

وی ادامه داد: نیروی انقلابی باید حرف خود را در زمینه‌های مختلف بازگو کنند و از سوی دیگر انتظار عملکردی انقلابی از مجلس، دولت و قوه قضائیه داریم.

حاجی بابایی بابیان اینکه امروز مردم در فشارهای اقتصادی دست‌وپنجه نرم می‌کنند، گفت: شرم بر مسئولی که پای سفره انقلاب بنشیند و فقط به خود فکر کند.

نماینده مجلس شورای اسلامی در پایان با تأکید بر اینکه ما پشت رهبر خود هستیم و با قدرت و توان کامل راه را ادامه می‌دهیم، خاطرنشان کرد: اگرچه معبر سختی را در ماه‌های آینده داریم اما به فضل الهی با دفاع از انقلاب و رهبری فصل‌های روشنی را بعد از گذر از آن شاهد خواهیم بود.

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

چهل سالگی فجر انقلاب با افتخار به گذشته، امید به آینده

پیشنهادهای صادق خرازی به جهانگیری

ظریف: شریک مطمئنی برای همه شرکا و اقلیم کردستان عراق هستیم

روحانی: ترسی از تحریم نداریم

ظریف و نیچروان بارزانی دیدار کردند

پیام تسلیت معاون اول رییس‌جمهور در پی سانحه هواپیمای نیروی هوایی ارتش

افتتاح مرکز تروما و اورژانس 152 تختخوابی شهید نبوی گرگان

ظریف وارد اربیل شد

نمایندگان اقوام و ادیان مختلف عراق با وزیر خارجه ایران دیدار کردند

قاسمی: برای پرتاب ماهواره معطل نظر و خواست دیگران نخواهیم بود

دولت از انتقاد سازنده و راهگشا صمیمانه استقبال می‌کند

روحانی: ماهواره پیام به‌زودی به فضا پرتاب می‌شود

رییس جمهوری وارد گلستان شد

ظریف: روحانی اسفندماه به عراق سفر می‌کند

رییس جمهوری فردا عازم استان گلستان می شود

وزیر امور خارجه تهران را به مقصد بغداد ترک کرد

برنامه‌های ظریف در سفر به عراق

کاردار لهستان به وزارت امور خارجه فراخوانده شد

علت انتقادات و دلخوری این روزهای اصلاح طلبان از آقای رئیس جمهور/ واعظی باعث جدایی روحانی از اصلاح طلبان می شود؟

ظریف فردا عازم عراق می شود

جهانگیری فردا به کاشان می رود

شهروندان ایرانی تا اطلاع ثانوی به گرجستان سفر نکنند

در جهاد بی‌نیاز کردن کامل کشور از بیگانگان پیشگام باشید

فلاحت‌پیشه: آمریکا به‌دنبال جنگ روانی است/ایران با لهستان برخورد قاطع کند

گزارش برجامی وزارت خارجه 26 دی به مجلس ارائه می شود

جـزئـیـات طـرح اسـتـانـی شـدن انـتـخابـات مـجلـس و مـزایـا و مـعـایـب آن

تعادل بودجه و منطق حکمرانی

دمکرات های سنای آمریکا لایحه تحریم جدید علیه ایران را تایید نکردند

اشتغال جوانان و معیشت مردم دو اولویت دولت است

در مقابل توپ و تشر های آمریکا و اروپا بایستید

برخورد شدید وزارت خارجه با دیپلمات‌های اروپایی

سی‌ان‌ان مدعی شد: ایران برای پرتاب ماهواره آماده می‌شود

بروجردی: سخنان وزیر خارجه آمریکا درباره تحریم‌های ایران سخیف و بی‌ارزش است

برگزاری جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سه قوه

جهانگیری: قول می‌دهم که با تمام وجود بمانم

روحانی به اصلاح‌طلبان رودستی زد/گسترش اختلاف با پارلمان اصلاحات

ظریف: منتظر اروپا نمی‌مانیم

دستور صریح رئیس‌جمهور برای رسیدگی به ادعای «اسماعیل بخشی»

بخشی از تامین امنیت جامعه به دست کشاورزان است

ملت ایران در برابر فشارهای ظالمانه آمریکا سر فرود نمی آورد

آمریکایی ها در افغانستان دوبار برای مذاکره به من پیام دادند

بخشی از تامین امنیت جامعه به دست کشاورزان است

گسترش همکاری‌های ایران و هند در پی تحریم‌های آمریکا

دولت بگوید وضع معیشتی مردم با برجام بهتر شد یا بدتر؟

پرونده حسین فریدون مختومه نشده است

ظریف به کردستان عراق می‌رود

فراکسیون مستقلین درباره بودجه 98 پیشنهاد فراکسیونی می‌دهد

گزارش عراقچی به رییس‌جمهور افغانستان در مورد مذاکره با طالبان

جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست آملی لاریجانی برگزار شد

دیدار سفیر جدید ونزوئلا در تهران با ظریف