راه ترقی

آخرين مطالب

بهترین سرویس‌های تصاویر پس‌زمینه برای دسکتاپ و موبایل اقتصاد

بهترین سرویس‌های تصاویر پس‌زمینه برای دسکتاپ و موبایل

  بزرگنمايي:

راه ترقی - تصاویر پس‌زمینه نقش بسیار مهمی در زیبایی بصری گجت‌های دیجیتال، نظیر گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها و کامپیوترهای شخصی دارند.

زیبایی صفحه‌نمایش دستگاه شما، چه لپ‌تاپ شخصی و چه گوشی موبایل، بدون کاور مناسب ناقص است. اینترنت بیش از هزاران نمونه‌تصویر با کیفیت‌ها و تم‌های مختلف را پیشنهاد می‌دهد. دراین‌بین، والپیپرهای با زمینه‌ی مشکی جذابیت و مزیت‌هایی ویژه دارند. درادامه، با زومیت همراه باشید تا با محبوب‌ترین وب‌سایت‌های این حوزه آشنا شوید. صفحه‌ی دسکتاپ (Desktop) کامپیوتر فضای شخصی شما است؛ ازاین‌رو، از هر تصویر پس‌زمینه‌ی دلخواهی می‌توانید استفاده کنید. هریک از این تصاویر، حالتی از روح و روان ما را نشان می‌دهند. براساس یافته‌های علمی، بین فکر و احساس و رنگ‌های استفاده‌شده‌ی ما ارتباط مستقیم وجود دارد. در بین طیف‌ رنگ‌ها، شما کدام‌‌یک را ترجیح می‌دهید؟ تصاویر با تمِ روشن یا تیره؟ زمانی‌که از تصویر پس‌زمینه‌ی تیره استفاده می‌کنید، آیکون‌های نمایش دسکتاپ وضوح بیشتر دارند و متن‌ها راحت‌تر خوانده می‌شوند. به‌طور مثال، تصویر پس‌زمینه‌ی تاریک کمک می‌کند تا نوشته‌های ناخوانا را بهتر ببینیم. درادامه، تعدادی از وب‌سایت‌هایی را بررسی می‌کنیم که درکنار انواع تصاویر پس‌زمینه، تصاویر جذابی با تم تاریک را برای نمایش صفحه‌ی دسکتاپ پیشنهاد می‌دهند. 1. والپیپرز‌ کرفت (Wallpapers Craft)
برخی از وب‌سایت‌ها مجموعه‌ای متنوع از تصاویر پس‌زمینه دارند. این تصاویر با رزولوشن صفحه‌‌نمایش شما هم‌خوانی دارند. وب‌سایت والپیپرز کرفت (Wallpapers Craft) کاتالوگی بیش از هزار نمونه از تصاویر پس‌زمینه‌ای با تم تاریک را پیشنهاد می‌دهد. عکس‌های منتخب خود را دانلود کنید و درصورت تمایل، به عکس‌ها امتیاز دهید. تصویر زیر از این وب‌سایت انتخاب شده است. این تصویر نمونه‌ای درخورتوجه برای کسانی است که به عکس‌‌‌های ماه و نور و آسمان علاقه دارند.
2. پکسلز (Pexels)
خبر خوشحال‌کننده‌ای خواهد بود اگر بدانید وب‌سایت‌هایی هستند که به شما امکان می‌دهند والپیپر شخصی‌تان را بسازید. طراحی تصویر پس‌زمینه با تم تاریک درمقایسه‌با طیف روشن آسان‌تر است. پس‌زمینه‌ای تیره انتخاب کنید و با متن‌های تأثیرگذار و جذابتان، تصویر را کاور کنید. یکی از وب‌سایت‌های محبوب برای تصاویر پس‌زمینه‌ی تاریک، پکسلز (PEXELS) است. تصویر این کودک را می‌توانید با رزولوشنی دانلود کنید که عکس را کامل می‌پوشاند.
3. والپیپرز واید (Wallpapers Wide)
با ورود به وب‌سایت والپیپرز واید (Wallpapers Wide) ، در دریایی از تصاویر پس‌زمینه غرق می‌شوید‌. با کمی جست‌وجو به مجموعه‌ای از عکس‌های رتینا (Retina) دسترسی پیدا می‌کنید که وضوح تصویر چشمگیری دارند. اگر از سیستم‌های دو یا چند نمایشگر استفاده می‌کنید، این وب‌سایت تصاویر پس‌زمینه‌ای مناسبی پیشنهاد می‌کند. با تنظیم نسبت تصویر و فیلترهای رزولوشن عکس دلخواهتان را شکار کنید.

4. آن‌اسپلش (Unsplash)
آن‌اسپلش (Unsplash) یکی دیگر از وب‌سایت‌های محبوبی است که عکس‌های آرشیوی متنوع دارد. این وب‌سایت به‌خوبی توانسته در قلب شکارچیان تصاویر والپیپری ردپای خود را به‌جای بگذارد. در این وب‌سایت، نمونه‌های مختلفی از طیف‌هایی با زمینه‌ی مشکی می‌توانید انتخاب کنید. آن‌اسپلش حق انتشار و کپی‌برداری را دراختیار کاربران خود قرار داده تا کاربران با خیال راحت و نامحدود دانلود کنند.
5. اینترفیس‌لیفت (InterfaceLIFT)
در وب‌سایت اینترفیس‌لیفت (InterfaceLIFT) ، به‌راحتی می‌توانید تصویری با طیف رنگی خاص و مناسب با نسبت رزولوشن دستگاهتان را پیدا کنید. اگر به‌دنبال عکس باکیفیت با اندازه‌ی مناسب هستید، مطمئن باشید از اینترفیس‌لیفت دست خالی برنمی‌گردید.
6. وال‌هیون (WallHaven)
به وب‌سایت وال‌هیون (WallHaven) سری بزنید و برچسب «تیره» را جست‌وجو کنید. سپس، مجموعه‌ای بیش از چهارهزار تصویر کاور والپیپری و عکس‌های پرتره و تصاویر هنری خاص و فانتزی پیش روی شما خواهد بود. تصویر زیر از وال‌هیون، نمایی خاص است. اگر جذبتان کرد، برای صفحه‌‌ی دسکتاپ گزینه‌ی مناسبی است. امتحان کنید.
7. ادوربل والپیپرز (Adorable Wallpapers)
این وب‌سایت گلچینی از تصاویری با پس‌زمینه‌ی تاریک است. اگر در اینترنت به‌دنبال عکس‌های با‌کیفیت از داستان شوالیه‌ی تاریکی‌ها (The Dark Knight) باشید، به‌احتمال زیاد به ادوربل والپیپرز (Adorable Wallpapers) می‌رسید. تصاویر و پوسترهای جذاب این فیلم و قهرمان‌های شنل‌پوش آن که همگی تم تیره دارند، والپیپرهای چشم‌گیری برای صفحه‌نمایش هستند.
8. پیسای پوشا (Psiu Puxa)
اگر از عاشقان عکس‌های فضایی و تصاویری از کره‌ی زمین و کهکشان‌ها هستید و احتمالا فرصت سفری کوتاه به فضا را نیز ندارید؛ پس، حتما سری به وب‌سایت پیسای پوشا (Psiu Puxa) بزنید و از تماشای تصاویر دستی تهیه‌شده‌ی سازمان‌های فضایی مانند ناسا (NASA) لذت ببرید. تصاویری از تاریک‌ترین گوشه‌های کهکشان روی صفحه‌ی دسکتاپ به‌اندازه‌ی کافی جذاب نیست؟
9. اچ‌دی والپیپرز (HD Wallpapers)
وب‌سایت اچ‌دی والپیپرز (HD wallpapers) منبع کاملی از تصاویر والپیپر است. برای یافتن والپیپرهای تیره دسته‌بندی مجزایی وجود ندارد؛ اما با جست‌وجویی کوتاه، عکس‌هایی با کیفیت اچ‌دی (HD) پیدا می‌کنید. رزولوشن‌های مرکب دردسترستان است تا صفحه‌نمایشی با کیفیت مناسب کاور کنید.
10. جی‌ام‌دی (jmd.im)
وب‌سایت جی‌ام‌دی (jmd.im) مخفف نام طراح این وب‌سایت است. ژان مارک دنیس (Jean-Marc Denis) مجموعه‌ای از تصاویری با تم مشکی را از ترکیب گزینه‌هایی مانند فضا، مقیاس، زاویه‌ی دوربین و نور گردآوری کرده است. امکان دانلود همه‌ی تصاویر در فایلی فشرده وجود دارد و از این تصاویر برای صفحه‌نمایش دسکتاپ یا گوشی اندروید (Android) می‌توانید استفاده کنید. اگر از افرادی هستید که دسکتاپ خلوت و تمیز را ترجیح می‌دهند، از تصاویر وب‌سایت این طراح خلاق لذت می‌برید.
11. Wllppr
مقاله‌های مرتبط:
برنامه Wallpapers HD & 4K: مجموعه تصاویر جذاب برای تصویر زمینه اندروید - زوم اپ
وب‌سایت Wllppr شبکه‌ای گسترده از تصاویری است که برای گوشی‌های آیفون (iPhone) ، آیپد (iPad) ، کامپیوترهای مک (Mac) و سیستم‌عامل اندوریدی انتخاب‌‌های مناسبی هستند. دسترسی وب‌سایت به شما امکان جست‌وجوی تصاویر با زمینه‌ی تاریک و رزولوشن‌های خیرکننده مانند 4k و 5k را می‌دهد و کمک می‌کند تصویر مناسبِ دستگاهتان را انتخاب کنید.
12. دِویانت‌آرت (DeviantArt)
وب‌سایت دِویانت‌آرت (DeviantArt) منبعی غنی است که بیش از صدهزار تصویر با تم تیره‌رنگ را بردارد. اگر در بخش هنری وب‌سایت بگردید که درواقع شبکه‌ای آنلاین است، عکس مدنظرتان را راحت‌تر پیدا می‌کنید. ممکن است تصاویر دقیقا مطابق با رزولوشن و کیفیت دلخواهتان نباشند؛ اما قطعا از این کتابخانه‌ی بزرگ دست خالی برنمی‌گردید.
دوازده وب‌سایت مشهوری را مرور کردیم که تصاویر والپیپری برای سلایق مختلف ارائه می‌دهند. علاوه‌براین، منابع سرویس جست‌وجوی عکس گوگل (Google Images hacks) هم درکنار شما است تا با دست پر به شکار بروید. تصاویری با زمینه‌ی تاریک برای سیستم‌هایی با صفحه‌نمایش امولد و اولد مزیت به‌شمار می‌روند؛ چراکه باعث کاهش مصرف باتری سیستم می‌شوند. اکثر کامپیوترها صفحه‌‌نمایش ال‌سی‌دی دارند که درصورت استفاده از تصاویر با طیف رنگی روشن، عمر باتری را کاهش می‌دهد. بااین‌حال، تصاویر با تم تیره به کاهش مصرف باتری کمک می‌کند و آسیب‌های چشمی را نیز کاهش می‌دهد. دست‌به‌کار شوید و نمایشگرتان را به والپیپری با زمینه‌ی‌ تیره مهمان کنید و از نتیجه‌ی انتخابتان لذت ببرید. قطعا شما هم فهرستی از تصاویر محبوب والپیپری دارید که می‌توانید با ما و سایر خوانندگان زومیت به‌اشتراک بگذارید.

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

تامین مالی پتروشیمی کرستان از سیستم بانکی کشور

کشف ردپای 29 هزار ساله نئاندرتال‌ها در جبل‌الطارق

احتمال افزایش خشونت و درگیری بر اثر تغییرات اقلیمی

آینده اقلیمی 540 شهر آمریکا در قاب یک اپلیکیشن خلاقانه

مک لارن از خودرو فرمول فصل 2019 رونمایی کرد

جی پی مورگان ارز رمزنگاری اختصاصی خود را معرفی می‌کند

پیش‌بینی قیمت نفت در بودجه 98 محقق می‌شود؟

خودرو فرمول یک فراری برای فصل 2019 رونمایی شد

چرا پیش‌بینی ابعاد بازارهای جدید دشوار است؟

جهان در گرم‌ترین دهه‌ی خود در 150 سال گذشته به سر می‌برد

نیکون از لنز 70-24 میلی‌متری F2.8 برای مانت Z رونمایی کرد

در رویداد ماه مارس اپل منتظر رونمایی چه محصولات و سرویس‌هایی باشیم؟

احتمال معرفی سیستم عامل لایت توسط مایکروسافت برای رقابت با کروم

خودرو فرمول یک 2019 ردبول با پیشرانه هوندا رونمایی شد

سرمایه گذاری در قسطی کلاب

داستان برند رولکس؛ باارزش‌ترین برند ساعت در جهان

با فناوری‌ های فوکوس خودکار دوربین‌ های عکاسی آشنا شوید

دامپینگ اخلاقی؛ کابوس ناشناخته تحقیقات علمی جهان

اپل، آیفون 7 و آیفون 8 را تنها با تراشه کوالکام در بازار آلمان عرضه می‌کند

حمله خرس‌های قطبی به روستایی در روسیه

خطرات کنونی هوش مصنوعی و راه‌های مقابله با آن

هوما، باکس اندرویدی طراحی شده برای کاربران ایرانی

تمرین‌های خودمراقبتی برای کارآفرینان پرمشغله

فوجی فیلم X-T30 معرفی شد؛ سنسور 26 مگاپیکسلی در بدنه‌ای کوچک و برچسب قیمت 899 دلاری

نتایج یک پژوهش: برخی از غذاها با خطر بالاتر مرگ همراه هستند

مدیرعامل انویدیا: امسال سال خوبی برای لپ تاپ‌های گیمینگ خواهد بود

مدیرعامل شیائومی تصویر رندر با کیفیتی از می 9 منتشر کرد

راهنمای جامع ویزای تایلند

آسیب‌پذیری در افزونه‌ی وردپرس باعث در دست گرفتن کنترل سایت توسط هکرها می‌شود

احتمال معرفی گلکسی واچ اکتیو، گلکسی فیت و گلکسی باد در گلکسی آنپکد 2019

معرفی کتاب قلاب اثر نیر ایال

سریع‌ترین تویوتا سوپرا در پیست نوربرگ رینگ

نگاهی جامع به کارت گرافیک میانرده‌ی RTX 2060؛ آخرین فناوری‌ها با ارزان‌ترین قیمت

خشم عمومی می‌تواند نتایج سازنده‌ای داشته باشد؟

مصاحبه با بابک ثقفی، مدیرعامل مادیران؛ مسائل و مشکلات و آینده‌ی تولید در کشور

آپورچونیتی از دست رفت؛ وداع با کارکشته‌ترین کاوشگر منظومه شمسی

استارتاپ گرایند 22 اصفهان 5 اسفند برگزار می‌شود

برای سفر در میان ستارگان، به چه فضاپیمایی نیاز خواهیم داشت؟

چگونه جشنواره وب و موبایل را آنلاین ببینیم

ایرباس تولید هواپیمای غول‌پیکر A380 را خاتمه می‌دهد

فروش رینگ و تایر بوگاتی ویرون با قیمت 100 هزار دلار

پرچم‌هایی که از باد و نور خورشید انرژی برق تولید می‌کنند

با این 6 روش ساده تصاویر بهتری در تعطیلات ثبت کنید

کیف‌های متفاوت Destroy vs. Beauty با همکاری مرسدس بنز

راهکار تغییر دکوراسیون آشپزخانه قبل از عید

کانن EOS RP را معرفی کرد؛ کوچک‌ترین و ارزان‌ترین دوربین فول‌فریم

ال‌جی G8 از صفحه‌نمایش اولد خود برای پخش صدا استفاده می‌کند

در سفر به استانبول چقدر هزینه کنیم؟

عرضه 35 تنی اینترنتی گوشت قرمز/ ورود دادستان به پرونده قاچاق دام

قیمت نفت سنگین ایران افزایش یافت