راه ترقی

آخرين مطالب

کنکور را با آلاء رایگان یاد بگیرید مقالات

کنکور را با آلاء رایگان یاد بگیرید

  بزرگنمايي:

راه ترقی - از جمله بزرگ‌ترین چالش‌های یک دانش‌آموز ایرانی، نگرانی بابت شرکت در کنکور بوده و مهم‌ترین دلیلی که باعث نگرانی می‌شود، نبود یک منبع مناسب و کامل جهت آموزش دروس تحصیلی و آماده‌شدن برای کنکور است!

همیشه زمانی‌که صحبت از کنکور و کسب رتبه‌های برتر آن می­‌شود، پای چندین آموزشگاه بزرگ به میان می‌آید که هرکدام به گفته‌ی خود، دستاوردهای مختلف و البته بسیار مناسبی در این زمینه دارند. یکی، دانش‌آموزان برتر خود که رتبه تک‌رقمی کنکور ریاضی را کسب کرده، معرفی می‌کند و دیگری در مورد کیفیت بالای آموزش‌ها و میزان رضایت مخاطبانش می‌گوید. علاوه بر آموزشگاه‌های کنکور، برخی از مشاوران تحصیلی به دانش‌آموزان توصیه می‌کنند که به‌جای ثبت‌نام در دوره‌ی مختلف، به‌صورت خودآموز و در منزل دروس را مطالعه کنند. در نهایت، وجود این تعداد راهکار باعث طولانی‌تر شدن مسیرِ یادگیری دروس تحصیلی برای یک دانش آموز کنکوری می‌شود. آلاء در این مقاله قصد دارد یک منبع آموزشی معتبر را به شما معرفی کند تا بتوانید با استفاده از آموزش‌های رایگان آن، در کنکور موفق شوید. شاید شنیدن نام کنکور در کنار واژه «رایگان» برای شما واقعا خنده‌دار یا تعجب‌آور باشد؛ اما در واقع سایت مورد نظر ما، آموزش تمامی دروس مختلف کنکور نظام جدید و قدیم را به‌صورت «کاملا رایگان» در اختیار شما قرار می‌دهد. سایت آلاء ، سایتی با انبوه فیلم های باکیفیت و البته رایگان است که سعی دارد با روش‌های نوین آموزشی در رشته‌های مختلف درسی: ریاضی تجربی انسانی در مقاطع مختلف تحصیلی دهم، یازدهم و کنکور ، نوجوانان را با استفاده از این ویدئو‌های آموزشی قدرتمند، برای شرکت و موفقیت در کنکور آماده کند. موفقیت در کنکور؛ نظام جدید یا نظام قدیم؟
کنکور نظام جدید یا نظام قدیم (!) چالش جدید دیگری برای دانش‌آموزان است. احتمالاً می‌دانید که منابع کنکور برای دانش آموزان نظام قدیم، دروس اختصاصی و عمومی سال‌های تحصیلی دوم، سوم و چهارم دبیرستان به‌علاوه کتاب فیزیک اول دبیرستان بود؛ اما و درمقابل، منابع برای دانش آموزان کنکور نظام جدید، دروس اختصاصی و عمومی هر رشته در پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم است. احتمالا زمانی‌که از یک معلم باتجربه در مورد شرکت در کنکور مشورت بخواهید، پیشنهاد نهایی او، شرکت کردن شما در کنکور نظام جدید به‌علت آسان‌‌تر شدن دروس و امتحان‌ها خواهد بود؛ اما اگر تا الان قصد شما شرکت در کنکور نظام قدیم بوده، احتمالاً این تغییر مسیر، هزینه‌های هنگفت مجددی را روی دستتان خواهد گذاشت؛ از خرید کتب درسی و کمک درسی تا شرکت در کلاس‌های آموزشی چندصد هزار یا چند میلیون تومانی! سایت آلاء از معدود سایت‌هایی است که به‌صورت کاملا تخصصی وارد مبحث آموزش دروس کنکوری شده و سعی کرده تا با آموزش‌های اختصاصی خود، تمامی دانش آموزان نظام جدید و قدیم کنکور را پوشش دهد. زمانی‌که به این سایت وارد شوید، در منوی بالا، دو دسته‌بندی مشاهده می‌کنید: کنکور نظام جدید کنکور نظام قدیم هر کدام از این دسته‌بندی‌ها، با تعداد بالایی آموزش رایگان، سعی کرده تا به دانش‌آموزان مربوطه در رسیدن به هدف نهایی که موفقیت در کنکور است، کمک کند. شما می‌توانید با ورود به دسته‌بندی آموزش‌های کنکور نظام جدید در سایت آلاء، تمامی ویدئو‌های آموزشی دروس این کنکور را به‌صورت کاملاً رایگان مشاهده کرده و جزوات آن را هم دانلود کنید. به این صورت، تا حد بسیار زیادی از هزینه‌های جاری پیش‌روی خود کاسته‌اید. آموزش‌های آلاء با چه فرمتی منتشر می‌شود؟
با توجه به اینکه آموزش و یادگیری دروس مهمی مانند ریاضی، تجربی، انسانی و... از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، سایت آلاء تمرکز اصلی خود را برای آموزش آن‌ها، روی فرمت ویدئو گذاشته است. بدین‌ صورت دانش‌آموزان می‌توانند از مشاهده‌ی آن‌ها بازخورد بسیار بیشتری نسبت به فرمت‌های دیگر آموزشی دریافت کنند. سایت آلاء دارای بیش از 6 هزار ساعت آموزش در قالب 14 هزار ویدئو است که شما می‌توانید به‌صورت رایگان به آن‌ها دسترسی پیدا کنید. مدرسان این ویدئو‌ها از کاربلدترین دبیران رشته خود بوده و از قدرت آموزشی تحسین‌برانگیزی برخوردارند. اگر از ویدئو‌های رایگان آموزشی در این سایت استفاده کرده و قدرت بیان و ارائه مطلب معلمان آن را مشاهده کرده باشید، مطمئناً تا انتهای مسیر خود برای شرکت در کنکور، سایت آلاء را به‌عنوان همراه و راهنمای واقعی انتخاب می‌کنید. دقت داشته باشید که در این سایت برای آموزش هر درس حتی تا 3 مدرس وجود دارد. شما می­‌توانید به‌صورت کاملاً آزادانه و پس از مشاهده‌ی ویدئو‌های آموزشی هرکدام، برای انتخاب مدرس اقدام کنید. البته تمامی آموزش‌های سایت آلاء محدود به فرمت ویدئو نیستند. این سایت برای اینکه بتواند همه‌ی دروس مختلف را با تمامی جزئیات در اختیار جامعه‌ی مخاطب وسیع خود قرار دهد، برخی از آموزش‌ها را با فرمت متن و تصویر به آن‌ها ارائه می‌کند؛ به‌طور مثال دسته‌بندی جامع جزوات آموزشی این سایت، با فرمت متن و تصویر در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد. آیا تمامی فعالیت‌های آلاء به آموزش دروس کنکور ختم می‌شود؟
سایت آلاء صرفا محلی برای مشاهده و دانلود آموزش‌های رایگان دروس کنکور نیست! بلکه این سایت یک بستر مناسب برای گفت‌وگو و ارتباط با دیگر دانش‌آموزان، معلمان و... را برای مخاطبان خود آماده کرده تا آن‌ها بتوانند به‌راحتی جواب تمامی سؤالات خود را از یکدیگر دریافت کنند. مخاطبان این سایت می‌توانند در انجمن کنکور آلاء (فروم کنکور آلاء) و در دسته‌بندی‌های گوناگون به بحث بپردازند و از تجربیات دیگر دانش‌آموزان و افراد استفاده کنند. برخی از دسته‌بندی‌های انجمن آلاء به این شرح است: مشاوره تحصیلی مصاحبه با رتبه‌های برتر سؤالات درسی در مقاطع و دروس گوناگون جزوات درسی مختلف آزمون‌های مختلف بحث آزاد و... سایت آلاء پیشنهاد می‌کند که حتما برای کاهش استرس خود از کنکور، به این بخش از سایت مراجعه کنید و با مطالعه نظر دیگر دانش‌آموزان، با آنان همفکری و ارتباط داشته باشید. هدف بنیان‌گذاران سایت آلاء چیست؟
مهم‌ترین هدف مؤسسان سایت آلاء، ایجاد عدالت آموزشی بوده و شعار آنان این است که به لطف خدا خدمات اصلی آموزش در آلاء رایگان است و رایگان خواهد ماند. این سایت همواره بر افزایش توان تمامی دانش‌آموزان در یادگیری دروس تحصیلی تأکید دارد. در همین راستا، محصولات آموزشی اعم از ویدئو‌ها، جزوات و... را به‌صورت رایگان در اختیار دانش آموزان کنکوری قرار می‌دهد. تنها محصولات غیر رایگان موجود در این سایت، همایش‌های جمع بندی کنکور هستند. مخاطبان می‌توانند در صورت نیاز و با کمترین قیمت ممکن (حدود یک پنجم قیمت نسبت به همایشات دیگر مجموعه‌ها)، این محصولات را خریداری کنند. به‌عبارتی در آلاء هرچه ارزان‌تر، کیفیت بالاتر! کلام آخر
در ابتدای مقاله هم عنوان شد که یکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین مشکلات دانش آموزان پشت کنکوری، نبود یک منبع مناسب و البته واحد برای آموزش و یادگیری است. سایت آلاء با به‌کارگیری معلمان کارآزموده و اساتید برتر در حوزه‌ی آموزش توانسته روش آموزش واحد و البته رایگانی را برای دانش‌آموزان به وجود بیاورد. این آموزش‌ها می‌توانند تا پایان راه (موفقیت در کنکور)، دانش‌آموز را همراهی کنند. در نظر داشته باشید که سایت آلاء و خدمات و محصولات آن زیر نظر دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف فعالیت‌های خود را انجام می‌دهد و این موضوع حاکی از اعتبار بالا و کیفیت مناسب آموزش‌های آنان است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

نگاه رسانه های داخلی به حضور بانوان در ورزشگاه ها

تحریم های آمریکا علیه ایران ضد انسانی است

بهترین سوغات اردبیل کدامند؟

زمینی پاکیزه با اصلاح رفتارهای محیط زیستی

چرا نباید در هواپیما قهوه بنوشید؟

روغن جامد مصرف نکنید

کنکور را با آلاء رایگان یاد بگیرید

تبیین استراتژی جدید مدیریت مخازن نفتی

نشریه آلمانی اجرای «اینستکس» را برای نجات برجام ضروی دانست

اباعبدالله: امشب را نماز بخوانیم و دعا و استغفار کنیم

چگونه رژیم غذایی نامناسب می‌تواند موجب نابینایی شود

مرگبارترین پروازهای تاریخ که سالم به مقصد نرسیدند

آیا سیاره‌های فراخورشیدی اطراف کوتوله های سرخ می‌توانند میزبان حیات باشند؟

بدهی میلیاردی قالیباف روی میز روحانی

ژل ترمیم‌کننده جدید می‌تواند جایگزینی برای عمل پرکردن دندان باشد

مرگ زودرس در کمین تنبل‌ها

عرضه مارکرهایی برای شناسایی 8 نوع ماده مخدر/ اشکالاتی که در تست‌ تشخیص موادمخدر وارد است

با گرفتگی گوش هنگام پرواز چه کنیم؟

حقایق ناگفته از مقبره کوروش کبیر

پرخاشگری از علائم افسردگی در نوجوانان است

موفقیت دانشمندان در زمینه ایجاد خاطرات مصنوعی

شورای منفعلی نبوده‌ایم

چرا هوش مصنوعی نباید به‌جای انسان‌ها بنویسد؟

جاده خورشیدی فرانسه؛ پروژه‌‌ای که مفتضحانه شکست خورد

چگونه سفری خاطره‌انگیر به بدروم و آنتالیا داشته باشیم؟

بیوگرافی رابرت بویل، پدر شیمی مدرن

10 اکتشاف عجیب و مرموز دنیای باستان‌شناسی

چگونه به کویر مرنجاب برویم؟

امنیت و اقتدار در مرزهای شرقی ایران زمین

استفاده از عینک مخصوص کامپیوتر ضروری است؟

سرعت کنونی انقراض گیاهان 350 برابر بیش از گذشته است

دکتردکتر؛ نوبت حضوری را غیرحضوری بگیرید

کدام جانداران از تغییرات اقلیمی جان سالم به در می‌برند؟

اختلال خوردن؛ افراط و تفریط در چاقی و لاغری

بخت گشایان تیره بخت

دوچرخه‌سواری زنان در پایتخت و محدودیتی که وجود ندارد

شناسایی شکل جدیدی از آلودگی پلاستیکی با شباهت به سنگ‌ریزه

ستاره ونک از دنیای فریبنده قاره سبز جهان، اروپا می‌نویسد

داروینیسم کوانتومی نخستین آزمایش‌ها را پشت سر گذاشت

دانشمندان پس از تعیین توالی کل ژنوم‌ها چه خواهند کرد؟

گرفتگی عضلات پا نشانه بیماری کبدی

شرحی بر زندگی دانشمندی که "امیر پزشکان" لقب گرفت

بی گناهانِ مادام العمر محکوم را دریابیم

نئاندرتال‌ها به درد گوش شایع‌ در موج‌سواران و شناگران مبتلا بودند

معکوس‌کردن روند پیری در سلول‌های بنیادی مغز موش

شرکای سنتی آمریکا ترامپ را در کمپین فشار حداکثری علیه ایران همراهی نمی کنند

«کتاب های نردبان» مناسب کودکان پیش از ورود به دبستان

چرا کارت بانکی به جای کارت هوشمند سوخت استفاده نشد

دانشمندان دارویی جدید برای درمان ابولا ساختند

کشف درمانی جدید برای کشنده‌ترین سویه بیماری سل