راه ترقی

آخرين مطالب

سياسي

پایان کار شهرداران بازنشسته اعلام شد

راه ترقی- وزارت کشور با اتمام مهلت قانونی حضور بازنشستگان در دستگاه ها، پایان کار شهرداران بازنشسته مشمول را روز گذشته (26 آبان ماه ) به استانداران سراسر کشور ابلاغ کرد.

ایران یکی از موضوعات گفت‌وگوهای موگرینی در سفر به ترکیه

راه ترقی- رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا و کمیسر سیاست همسایگی اروپا و مذاکرات توسعه هفته آینده به ترکیه می‌روند تا با مقامات این کشور مذاکراتی چندجانبه داشته باشند که ایران یکی از موضوعات مورد بحث آن‌ها خواهد بود.

واکنش آمریکا به سازوکار ویژه مالی اروپا؛ از انکار تا تهدید

راه ترقی- اتحادیه اروپا، دشواراما مصمم در مسیر ایجاد سازوکارهای تازه برای اجرایی شدن SPV (سازوکار ویژه مالی ) و حراست از دستاوردهای برجام است. این تلاش اما از سوی مقامات آمریکایی با واکنش های مختلفی مواجه شده است، از انکار تا اعتراض ، از تمسخر تا تهدید اروپا.

امنیت کامل و توسعه عراق به نفع دو کشور و منطقه است

راه ترقی- رئیس‌ جمهور با اشاره به روابط دوستانه و برادرانه ایران و عراق در بخش‌های مختلف، بر ضرورت تلاش در راستای توسعه، تقویت و تحکیم همه جانبه مناسبات تهران- بغداد تاکید کرد.

استقبال رسمی روحانی از رئیس جمهور عراق

راه ترقی- حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور روز شنبه به طور رسمی از "برهم صالح"رئیس جمهور عراق در مجموعه تاریخی-فرهنگی سعدآباد استقبال کرد.

افزایش اعتماد آژانس به ایران به خاطر همکاری "فعالانه" و "به موقع"

راه ترقی- مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارش اخیر خود تایید کرده است که "ایران تحت پروتکل الحاقی دسترسی‌های تکمیلی به همه سایت‌ها و اماکن مورد نیاز برای بازدید را فراهم کرده و ایران همکاری "به موقع" و "فعالانه" در ارائه چنین دسترسی‌هایی داشته که موجب تسهیل در اجرای پروتکل الحاقی و افزایش اعتماد شده است.

مذاکرات جامع ایران و اسپانیا در مادرید برگزار شد

راه ترقی- مذاکرات جامع جمهوری اسلامی ایران و اسپانیا در قالب دور دوم مکانیسم مشورت های سیاسی معاونین وزرای خارجه با سفر «سید عباس عراقچی»‌ معاون سیاسی وزیر امور خارجه به مادرید برگزار شد.

روحانی: به آمریکایی ها فهماندیم نفت مان را می فروشیم

راه ترقی- رئیس جمهوری گفت: آمریکایی‌ها فهمیدند که ما نفت‌مان را می‌فروشیم و علامت بزرگ آن را در داخل کشور، وزارت نفت داد و به آمریکایی‌ها فهماند نفت‌مان را می‌فروشیم؛ و آنها هر کاری هم بکنند، آنقدر راه و مسیر برای فروش نفت داریم که تحریم آنها بی‌اثر است. این کاری بسیار ارزشمند بود که انجام گرفت.

مشکلات اقتصادی حل خواهد شد

راه ترقی- رهبر معظم انقلاب اسلامی تصریح کردند: اگر از ظرفیت‌های ملی درست استفاده شود مشکلات اقتصادی حل خواهد شد.

کسی از «نواصولگرایی» خبر ندارد!

راه ترقی- «مشخص نیست این مانیفست چه حرف تازه‌ای برای گفتن دارد.»، «ما که ندیده‌ایم و در جریانش هم نیستیم.»، «چیز تازه‌ای در آن نیست.» و «موضوع مانیفست در جلسات ما مطرح نشده»؛ اینها جملاتی است که محمدرضا باهنر رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری، غلامرضا مصباحی‌مقدم سخنگوی جامعه روحانیت مبارز، حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی جمعیت مؤتلفه اسلامی و سیدمحمد حسینی سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی درباره مانیفست نواصولگرایی که ماه پیش از سوی نزدیکترین حزب به محمدباقر قالیباف، رونمایی شده، بر زبان آوردند.

اظهارات ظریف درباره پولشویی بیان صادقانه یکی از مشکلات کشور است

راه ترقی- سخنگوی وزارت امور خارجه اظهارات ظریف درباره پولشویی را `بیان صادقانه یکی از مشکلات و مسائل کشور` توصیف کرد و که ` پیش از این هم بارها از سوی بسیاری از مقامات عالیرتبه بیان شده و یافتن راه های قانونی مقابله با آن همواره مورد تاکید نظام و ارکان آن بوده است`.

متن کامل سیزدهمین گزارش آژانس درباره ایران

راه ترقی- گزارش جدید آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره ایران بار دیگر پایبندی کشورمان به تعهداتش تحت برجام را تایید کرد. در این گزارش تصریح شده است که از روز اجرای برجام، آژانس به نظارت و راستی‌آزمایی اجرای تعهدات مرتبط هسته‌ای از سوی ایران بر اساس مفاد برجام ادامه داده است و آژانس مشکلی در فرایند بازرسی‌ و دسترسی به سایت‌های مربوطه نداشته است.

با سوء ظن نمی‌توان با مردم برخورد کرد

راه ترقی- رئیس‌ جمهور در جلسه شورای عالی اجتماعی کشور، تقویت امید به آینده و تلاش بیشتر برای تحکیم و تقویت اطمینان و امنیت خاطر برای مردم را در حوزه رفع نگرانی‌ها از آسیب‌های اجتماعی، مورد تأکید قرار داد.

هیات عالی نظارت مجمع؛ ابهامات قانونی و توجیهات کارکردی

راه ترقی- هر چند نهادسازی یکی از اقدامات اساسی در راه تسهیل و یا اجرای برنامه های توسعه در هر جامعه ای به شمار می رود با این حال ایجاد هر سازمان و نهاد جدیدی مانند هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام باید هم فاقد هر گونه شبهه قانونی و هم دارای توجیهات کارکردی باشد

پیام مخالفت جهانی با تحریم ایران

راه ترقی- تلاش برای قطب زدایی از جهان، مقابله با یک جانبه گرایی آمریکا و به زبان ساده تر تکاپو برای عرض اندام در مناسبات بین المللی سبب شده تا برخی کشورها تن به تبعیت تام و تمام از دولت واشنگتن نداده و بدعهدی این کشور را در توافق هسته ای با ایران برنتابند.

ظریف اعلام کرد: قول مقامات پاکستانی برای آزادی مرزبانان ربوده شده

راه ترقی- وزیر امورخارجه گفت: مقامات پاکستانی اعم از نخست‌وزیر، وزیر امورخارجه و فرمانده ارتش پاکستان تعهد کردند که اقدامات خود را برای آزاد کردن همه گروگان‌های ایرانی افزایش دهند، همچنین این مقامات قول دادند که در آینده خبرهای خوبی برای ایران خواهند داشت.

مکرون: ترامپ پذیرفت که ما در توافق هسته ای ایران بمانیم

راه ترقی- رئیس جمهوری فرانسه با یبان اینکه رئیس جمهوری آمریکا پذیرفت که کشورهای دیگر در توافق هسته ای 1+5 با ایران بمانند، در باره جایگزینی یورو به جای دلار گفت: یورو نمی تواند جایگزین دلار شود.

پاکستان اقدامات خود را برای آزادی گروگان های ایرانی افزایش می دهد

راه ترقی- وزیر امور خارجه گفت: مقامات پاکستانی اعم از نخست وزیر، وزیر امور خارجه و فرمانده ارتش پاکستان تعهد کردند که اقدامات خود را برای آزاد کردن همه گروگان‌های ایرانی افزایش دهند، همچنین آنان قول دادند که در آینده خبرهای خوبی برای ایران خواهند داشت.

مقام پیشین انگلیسی: لندن باید از سیاست ترامپ در قبال ایران پرهیز کند

راه ترقی- وزیر کشور پیشین انگلیس با غیر سازنده خواندن تحریم‌های آمریکا علیه ایران تصریح کرد: لندن باید فاصله خود را از سیاست‌های ترامپ درقبال ایران حفظ کند، چراکه این رویکرد به مسیرهایی خطرناک منتهی خواهد شد.

آخرین تصمیمات کمیته مدیریت مصرف بنزین

راه ترقی- عضو ناظر مجلس در شورای عالی انرژی گفت: کمیته مدیریت مصرف سوخت درخصوص افزایش قیمت بنزین تصمیمی نگرفته و در حدی که مردم بنزین نیاز داشته باشند بدون اینکه بخواهیم مبلغ بیشتر از جیب آنها برداریم به هر فرد سوخت تعلق می‌گیرد اما بیش از حد معمول باید بهایش پرداخته شود.

تشریح دستور کار کمیته ضد تحریم

راه ترقی- رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی موضوع تامین کالاهای اساسی، فروش نفت در بورس و استفاده از ارز دیجیتال برای مبادلات بانکی را از جمله دستورکارهای کمیته ضد تحریم عنوان کرد

ترامپ فکر می‌کرد با خروج از برجام، می‌تواند ایران را بهم بریزد

راه ترقی- رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مذاکرات هسته‌ای به درخواست خود آمریکایی‌ها آغاز شد، گفت: ترامپ ناگهان زیر میز توافق زد و تصور کرد با این برخورد می‌تواند ایران را بهم بریزد.

دبیرکل UNWTO تحریم‌های آمریکا علیه ایران را دور زد

راه ترقی- در شرایطی که گردشگران غربی تحت تاثیر تهدیدها و تحریم‌های آمریکا برای سفر به ایران تردید دارند و سفرهایشان را به تعویق انداخته‌اند و یا کنسل کرده‌اند، دبیر کل سازمان جهانی جهانگردی به ایران آمد تا به شائبه ناامن بودن و احتمال آغاز جنگ در این کشور را خاتمه دهد.

مشکلات را حل و فصل می‌کنیم

راه ترقی- جهانگیری: با وجود همه مشکلات ناشی از تحریم‌ها به مردم اطمینان می‌دهیم که همه مشکلات را حل و فصل می‌کنیم

جایی برای پیرمردها نیست

راه ترقی- با معرفی 14 استاندار پیشنهادی توسط وزیر کشور در جلسه پیش‌رو هیات دولت، سن استانداران کاهش می‌یابد. دولت و وزارت کشور براساس قانون منع بکارگیری بازنشستگان، جوان‌ترها را جایگزین پیرمردهای بازنشسته در استانداری‌ها می‌کنند.

رهبر انقلاب: شهدا نیازی به اغراق ندارند

راه ترقی- بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران کنگره شهدای استان قزوین که در تاریخ 14 آبان 97 برگزار شده بود، صبح امروز در محل این همایش در قزوین منتشر شد.

FATF و ضرورت پرهیز از بگومگوهای سیاسی

راه ترقی- بگومگوهای سیاسی درباره لوایح FATF به ویژه میان مسئولان و نمایندگان در شرایطی صورت می گیرد که تامین منافع ملی بیش از هر موردی مستلزم پرهیز از افراط و تفریط ها بوده و اتخاذ شفافیت به دور از مرزبندی های جناحی در این زمینه راهگشا خواهد بود.

قاسمی: گروهک‌های تروریستی به زودی و برای همیشه از منطقه محو خواهند شد

راه ترقی- بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت امور خارجه با محکومیت حادثه تروریستی ناجوانمردانه در موصل عراق که منجر به کشته و زخمی شدن تعدادی از شهروندان بی گناه عراقی شد این حادثه را به دولت و ملت عراق و خانواده قربانیان آن تسلیت گفت.

تصویب یک همکاری بین ایران و آذربایجان به مدت 5 سال

راه ترقی- لایحه موافقت‌نامه همکاری در زمینه حفظ نباتات و قرنطینه گیاهی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان اختلافی بین مجلس و شورای نگهبان مطرح شد و پس از اظهار نظرهای موافق و مخالف مصوبه مجلس برای مدت‌ 5 سال تصویب شد

فیفا از ورود مسائل سیاسی به فوتبال جلوگیری کند

راه ترقی- معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه ورزش همواره نقش موثری در برقراری و حفظ صلح و دوستی میان کشورها ایفا کرده و گره‌های زیادی را گشوده است از تلاش‌های فدراسیون بین المللی فوتبال برای دور نگه داشتن مسائل سیاسی از فوتبال قدردانی کرد و افزود: با جلوگیری از ورود مسائل سیاسی به فوتبال، فیفا نقش سازنده خود را در همبستگی ملت‌ها ایفا خواهد کرد.

هدف تحریمهای نابجا و غلط آمریکا زندگی و معیشت مردم ایران است

راه ترقی- رئیس جمهور در پایان نشست مشترک سران سه قوه تاکید کرد: مردم ایران یکبار دیگر با استقامت و ایستادگی خود، نقشه ها و توطئه های آمریکایی ها را که فکر می کردند 13 آبان مبدایی برای رسیدن به آرزوهای نادرست شان نسبت به ملت ایران خواهد بود، نقش بر آب کردند.

ترکیه: تحریم های آمریکا علیه ایران پذیرفتنی نیست

راه ترقی- آغاز تحریم های غیرقانونی آمریکا با هدف به صفر رساندن صادرات نفتی ایران، با واکنش منفی بسیاری از کشورها از جمله ترکیه مواجه شد به طوری که علاوه بر مقامات سیاسی، فعالان سیاسی و جامعه رسانه ای ترکیه نیز مخالفت خود را با آمریکا و حمایت از ایران اعلام کردند.

دنیا نمی تواند زندانی و گروگان سیاست های آمریکا باشد

راه ترقی- وزیر امور خارجه گفت: استفاده بیش از حد آمریکا از قدرت نظامی و اقتصادی خود باعث شده که دنیا به شدت به این فکر بیفتد که نمی‌تواند زندانی و گروگان سیاست‌های واشنگتن باشد

تجارت با ایران هنوز هم قانونی است

راه ترقی- همگام با اعمال تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران، روند اجرایی شدن سازوکار مالی جدیدی که اتحادیه اروپا برای حفظ ارتباط تجاری و اقتصادی با ایران طراحی کرده است، به گفته مسؤلان اتحادیه اروپا در چند روز اخیر با سرعت بیشتری انجام‌ می‌گیرد

شکست برجام موجب بی اعتباری اروپاست/ایرانی‌ها بر سر استقلال خود معامله نمی‌کنند

راه ترقی- رئیس شورای راهبردی روابط خارجی که در اتریش به سر می برد، در بیست و دومین مجمع اروپایی که با عنوان «اتحادیه اروپایی، بازیگر اصلی امنیتی و دفاعی» برگزار شد، درباره همکاری اتحادیه اروپا و ایران در سایه تحریم‌های تحمیلی آمریکا سخنرانی کرد.

دولت آمریکا پشیمان خواهد شد

راه ترقی- وزیر امور خارجه کشورمان یک پیام ویدئویی خطاب به مردم ایران و افکار عمومی جهان منتشر کرد.

احتمال از سرگیری لغو ویزا برای ورود عراقی‌ها به ایران از هفته آینده

راه ترقی- مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در بصره اعلام کرد که انتظار می رود از هفته آینده با از سرگیری ورود بدون ویزای عراقی ها به مناطق آزاد ایران(خرمشهر-آبادان) موافقت رسمی شود.

لاریجانی: فدراسیون فوتبال مشمول قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان می‌شود

راه ترقی- رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر غیردولتی بودن فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون فوتبال با توجه به استفاده از منابع عمومی دولتی مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان می شود.

ظریف: به انتخابات کنگره آمریکا امید نبسته‌ایم/ منتظر تغییر رویکرد آمریکا هستیم

راه ترقی- محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه در گفت‌وگو با روزنامه آمریکایی «یو اس ای تودی»، لازمه گفت‌وگو با آمریکا را اتخاذ رویکرد جدید از جانب واشنگتن و احترام متقابل دانست.

جهانگیری: با مردم صادقانه صحبت شود/ دنبال نگران کردن مردم نیستیم

راه ترقی- معاون اول رئیس جمهور با اشاره به این که عبور از شرایط پیش رو جز با همراهی مردم امکان پذیر نیست، گفت: باید با مردم صادقانه صحبت و شرایط کشور را تبیین کرده، البته این به آن معنا نیست که مردم را نگران کنیم.

آذری جهرمی: ایران عضو شورای حکام اتحادیه جهانی ارتباطات شد

راه ترقی- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در یکی از صفحه های اجتماعی از دریافت پیام تبریک وزیر ارتباطات اندونزی درباره انتخاب کشورمان به عنوان عضو شورای حکام اتحادیه جهانی ارتباطات خبر داد

قاسمی: سازوکار مالی اروپا به خوبی پیش می رود

راه ترقی- سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به سوالی در خصوص سازوکار مالی اروپا (اس پی وی)، گفت: این سازوکار به خوبی پیش می رود و امیدواریم در زمان کوتاه تری به مرحله اجرا برسد.

همکاری ایران و روسیه برای مبارزه با تروریسم باید تقویت شود

راه ترقی- دادستان کل کشور با تاکید بر تعامل و همکاری میان ایران و روسیه گفت: از جمله عناصری که باید در این حوزه بیشتر مورد توجه قرار گیرد مبارزه با تروریسم انسانی و تروریسم در فضای سایبری است

ظریف: لازمه گفتگو با آمریکا اتخاذ رویکرد جدید از جانب واشنگتن است

راه ترقی- ` محمد جواد ظریف ` وزیر امور خارجه در گفت و گو با روزنامه آمریکایی «یو اس ای تودی»، لازمه گفت و گو با آمریکا را اتخاذ رویکرد جدید از جانب واشنگتن و احترام متقابل دانست.

رهبران 4 کشور بزرگ واسطه شدند با رییس جمهورآمریکا ملاقات کنم

راه ترقی -رییس جمهوری گفت: زمانی که در نیویورک بودم رهبران چهار کشور بزرگ آمدند ، واسطه شدند که با رییس جمهوری آمریکا ملاقات کنم. این موضوع واسطه نمی خواهد. ما برای حرف زدن مشکلی نداریم به شرطی که طرف ما برای حرف، قول و عهد خودش ارزش قائل باشد.

رزمایش مشترک پدافند هوایی ولایت آغاز شد

راه ترقی- رزمایش مشترک پدافند هوایی ولایت با اعلام رمز یا خاتم الانبیا(ص) توسط امیر دریادار سیاری، رییس هئیت مدیره رزمایش در بخش های وسیعی از شمال مرکز و غرب کشور و در مساحتی به وسعت تقریبی نیم میلیون کیلومتر مربع آغاز شد.

آمریکا، در تحریم اقتصادی ایران ناکام ماند

راه ترقی- رسانه های خبری ترکیه بیانات حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع هزاران دانش آموز و دانشجو را به شکل گسترده ای منعکس کرده و به نقل از معظم له، آمریکا را در تحریم اقتصادی فلج کننده علیه ایران ناکام عنوان کردند.

لاریجانی از تصمیمات شورای عالی سه قوه به نمایندگان گزارش داد

راه ترقی- سخنگوی هیات رییسه مجلس از برگزاری جلسه غیرعلنی صبح امروز - یکشنبه - در خانه ملت خبر داد و گفت: علی لاریجانی در این جلسه توضیحاتی در مورد آخرین تصمیمات شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوای سه گانه به نمایندگان ارائه کرد.

بروجردی: نباید آمریکا را بزرگ ببینیم

راه ترقی- یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه نباید آمریکا را بزرگ ببینیم؛ گفت: گمان نکنیم اگر جمهوری اسلامی ایران با آمریکا وارد دوستی شد، آمریکا از ایران حمایت می کند

ملت ایران در برابر امریکایی ها مقاوم هستند

راه ترقی- معاون اول رئیس جمهور: ملت ایران به دنیا نشان داد در برابر یکجانبه گرایی امریکایی ها ایستادگی می کند و در برابر امریکایی ها مقاوم هستند.

نظام استکباری از نفوذ تا توطئه

راه ترقی- سیزدهم آبان از ایام حماسه آفرینی ملت ایران به شمار می رود، هنگامه ای که فرزندان ایثارگر و فداکار این مرز و بوم با توکل بر قدرت ایمان در برابر نظام استکباری ایستادگی کردند تا این روز به عنوان نماد استکبارستیزی در تاریخ معاصر ایران اسلامی ثبت شود.

اروپا به تلاشش برای ایجاد ساز و کار ویژه مالی سرعت داد

راه ترقی- دولت آمریکا در حالی از روز دوشنبه 14 آبان دومین مرحله از بازگشت تحریم‌هایش علیه ایران را به اجرا در می‌آورد که هم‌زمان سه کشور اروپایی به نمایندگی از اتحادیه اروپا اعلام کردند تلاش‌هایشان برای ایجاد ساز و کار ویژه مالی جدید با ایران را سرعت بخشیدند.

لاریجانی: 13 آبان به نماد مقاومت در برابر استکبار بدل شده است

راه ترقی- رییس مجلس شورای اسلامی گفت: 13 آبان به نماد مقاومت در برابر استکبار مبدل شده است. ماجرای کاپیتولاسیون و مخالفت امام با آن و حرکت‌های انقلابی دانشجویان و دانش‌آموزان جلوه‌ای از مبارزات انقلابی و مردمی با آمریکاست.

بیانیه وزارت خارجه روسیه در مخالفت با تحریم‌های آمریکا علیه ایران

راه ترقی- وزارت امور خارجه روسیه در بیانیه‌ای با محکوم کردن تحریم‌های ضدایرانی آمریکا اعلام کرد که علی‌رغم رفتارهای مخرب واشنگتن، همکاری‌های اقتصادی بین‌المللی خود با تهران را حفظ خواهد کرد.

خوش‌رقصی دانمارکی‌ها در پروژه " ب "

راه ترقی- محمد جواد ظریف روز پنجشنبه در حساب توییتر خود با در کنار هم قرار دادن یک سری وقایع مرتبط با ایران از زمان‌بندی برنامه‌ریزی موساد برای نابودی برجام پرده برداشت که آخرین نمونه آن همکاری موساد در افشای «نقشه ایرانی‌ها برای ترور» در دانمارک بود.

ظریف خواستار مقابله کشورهای دی.8 با اقدامات یکجانبه علیه ایران شد

راه ترقی- محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران خواستار مقابله کشورهای عضو گروه دی.8 با اقدامات غیرمسئولانه و غیرقانونی از جمله تحریم های مجرمانه علیه ایران شد.

ساير مطالب

رهبر معظم انقلاب: آمریکا چهل سال مغلوب جمهوری اسلامی شده است

بیانیه وزارت امور خارجه در خصوص اعمال مجدد تحریم‌های آمریکا

سفیر ایران با معاون وزیر امور خارجه روسیه دیدار کرد

اجلاس وزرای خارجه کشورهای دی.8 در آنتالیای ترکیه آغاز شد

سفیر آمریکا در کویت: ایران باید نقش مثبتی در یمن ایفا کند

گفت‌وگوی تلفنی ظریف با موگرینی و وزیران خارجه آلمان، دانمارک و سوئد

حضور سفیر دانمارک در وزارت خارجه و اعلام اعتراض ایران به وی

دولت از تهدیدات آمریکا هراسی ندارد

احتمال معافیت برخی کشورها از تحریم‌ها علیه ایران

واکنش قاسمی به ادعای جدید ضدایرانی وزیر خارجه آمریکا

ماموریت ظریف در سفر به پاکستان؛ پیگیری وضعیت مرزبانان ربوده شده

دیدار ظریف و همتای پاکستانی‌اش

مذاکره دانمارک با اتحادیه اروپا برای اعمال تحریم علیه ایران

دولت زیرساخت‌های تشرف میلیونی زائران به عتبات را مهیا کرد

ظریف: برای پیگیری وضعیت مرزبانان ربوده شده به پاکستان آمده‌ام

هیاتی که آیین نامه ندارد

به رونمایی از سازوکار ویژه مالی اروپا نزدیک می‌شویم

ورود ظریف به پاکستان در صدر هیاتی سیاسی و نظامی

جهانگیری: باید ازظرفیت مناطق آزاد در شرایط تحریم استفاده شود

تاکید لاریجانی بر لزوم استفاده از متون و تفکراسلامی برای مقابله با تهاجمات حقوق‌ بشر

ظریف: ساز و کار مالی اتحادیه اروپا در چند روز آینده عملیاتی می‌شود

سفر نتانیاهو به عمان در رابطه با مساله ایران بود

هیات پارلمانی ایران به پاکستان سفر کرد

احتمال برکناری یا استعفای شش عضو کابینه ترامپ/ آمریکا به سمت جنگ داخلی پیش می رود

ظریف: انتخاب‌های اشتباه آمریکا به وقوع فاجعه در خاورمیانه منجر شده است

ظریف عازم استانبول شد

بازی كنترل دولت، پیچیده و خطرناك است/ اگر اسناد قابل اتكاء دارند حتما اقدام قانونی كنند

بازدید وزیر دادگستری افغانستان از کانون اصلاح و تربیت تهران

نگاه امام راحل به فلسطین؛ مبارزه به جای مذاکره بود

واکنش مطهری به نامه آیت‌الله یزدی به آیت‌الله شبیری زنجانی

بازخوانی واکنش و اظهارنظرها به نامه آیت الله یزدی

یک عضو جامعه مدرسین از این تشکل حوزوی استعفا داد

توضیحات معاون پارلمانی رئیس جمهور در خصوص رای اعتماد مجلس به چهار وزیر پیشنهادی

فرهاد دژپسند به سمت `وزیر امور اقتصادی و دارایی` منصوب شد

تحقیقات علمی حقوقی ایران محور همکاری ایران و افغانستان خواهد بود

امروز بی‌سابقه‌ترین ذخائر اسکناس در کشور وجود دارد

درخواست پوتین برای حضور ایران در نشست‌های مرتبط با سوریه

هراس استکبار و ارتجاع از اجتماع جهانی اربعین

تنها 3 سفیر مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان می شوند

برنامه های وزرای پیشنهادی کلیشه ای است

پیروزی ملت ایران در ماه های اخیر در تاریخ کم نظیر است

ادعاهای عادل الجبیر علیه ایران

پمپئو مدعی شد: ایران به طور نیابتی با عربستان و امارات می‌جنگد

رئیس جمهور امروز در مجلس از وزرای پیشنهادی دفاع می‌کند

ادعای وزیر دفاع آمریکا علیه ایران

فرمانده آمریکایی: رویارویی قایق‌های ایرانی با ناو آمریکایی ایمن و حرفه‌ای بود

ویژگی‌های دستیار رئیس جمهور در ارتباطات اجتماعی و سخنگوی دولت

جلسه رای اعتماد به وزیران پیشنهادی در دو نوبت برگزار می شود

تمام ادعاها در خصوص تمایل وزارت خارجه به مذاکره با آمریکا به شدت تکذیب می‌شود

مطالبه‌گری شریعتمداری جایگاه وزارت تعاون را ارتقا می‌بخشد

واکنش بعیدی‌نژاد به «دورویی» جانسون

پاسخ میرسلیم به برخی ابهامات درباره هیات عالی نظارت

بسته حمایتی دولت از خانوارهای کم درآمد تایید شد

امیدواری نخست‌وزیر پاکستان برای میانجی‌گری میان ایران و عربستان

انتقاد واعظی از ورود مجمع به فرآیند تطبیق مصوبات مجلس

موضع گیری در خصوص قتل خاشقچی، آزمایش بزرگ مدعیان حقوق بشر است

امریکا نمی‌تواند 13 آبان را به خاطره تلخ تبدیل کند

بخشنامه بودجه 98 ابلاغ شد

پاسخ قاطع هیات ایرانی در بین‌المجالس به هیات اماراتی درباره جزایر سه‌گانه

حضور وزرای پیشنهادی اقتصاد و کار در جلسه فراکسیون مستقلین

دور بعدی نشست ایران، روسیه و ترکیه درخصوص سوریه در قزاقستان برگزار می‌شود

معرفی یک کاندیدای اصلاح‌طلب در انتخابات آینده منطقی‌ترین اقدام است

لوایح FATF در هیات نظارت با عجله و بدون حضور رییس مجمع مطرح شد

همت دولت و مجلس برای وزارتخانه‌های در انتظار

انتقاد نمی‌تواند دستوری باشد/آمریکا در زمینه برجام شکست خورده تاریخ است

ادعای رعایت حقوق بشر در غرب ، نشانی غلط است

اروپایی ها ایستادگی خوبی در موضوع برجام داشته اند

جان بولتون: تحریم‌های ایران بر قیمت نفت تاثیر گذاشته است

امیدوارم با عنایت به ظرفیت‌های دو کشور،شاهد گسترش همکاری‌ها باشیم

ظریف درباره‌ روند مذاکرات با اروپا به نمایندگان مجلس گزارش داد

اقدام هیات نظارت مجمع تشخیص، بدعت در روند قانون گذاری است

ظریف: هم نفت می فروشیم، هم اقتصادمان را حفظ می‌کنیم

آغاز جلسه غیر علنی مجلس برای بررسی وضعیت ایران در FATF با حضور ظریف

فناوری ارتباطات و اطلاعات پیشران و موتور محرک اقتصاد ایران است

سفر فرمانده نیروی زمینی سپاه به پاکستان برای پیگیری آزادی مرزبانان ربوده شده

افزایش نیروهای پاکستان در مرز مشترک با ایران

مسئولان جز در موارد نظامی و امنیتی هیچ رازی را از مردم پنهان نکنند

مرزبانان ربوده‌شده در سلامت کاملند

ظریف درباره آخرین وضعیت ایران در FATF گزارش می‌دهد

همایش بین‌المللی نظام بین‌الملل، تحولات منطقه‌ای و سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران

واکنش قطر به خبر فاکس نیوز در رابطه با ایران

واکنش به ادعای استعفای ظریف!

یادداشت دکتر امیر محبیان؛ آسیب‌شناسی تغییرات در کابینه

رئیس جمهور یک قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد

نشست سه جانبه همکاری‌های ایران، روسیه و هند برگزار شد

درخواست اعضای دولت از مراجع برای مذاکره با رهبری در موضوع آمریکا کذب است

رئیس مجلس گزارشی از جلسه شورای عالی اقتصادی ارائه کرد

جهانگیری از صادرکنندگان نمونه کشور تقدیر کرد

جلسه رای اعتماد به وزیران پیشنهادی شنبه آینده برگزار می شود

ماموریت لاریجانی به عارف برای حل مشکل اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد

قرائت نامه معرفی وزرای پیشنهادی رئیس‌جمهور به مجلس

بررسی لایحه CFT در هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام

چه کسانی روایت عربستان درباره قتل خاشقچی را باور کردند؟

استقبال سفارت انگلیس در تهران از تصمیم FATF

ترامپ: به عربستان برای مقابله با ایران نیازمندیم

رکن جدید یا بدعتی در فرآیند قانونگذاری

واکنش دبیر FATF به مهلت 4 ماهه مجدد به ایران

ادعای وزیر خارجه بحرین علیه ایران

الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت حلال معضلات کشور است

برنامه دشمن، تصویرسازی غلط از ایران؛ در این جنگ پیروز خواهیم شد

نگاهی به تغییرات احتمالی در ترکیب فقهای شورای نگهبان

درخواست آمریکا از ترکیه برای حمایت از تحریم‌ها علیه ایران

تعیین مهلت ایران و آمریکا برای اقامه دعوا در دادگاه لاهه

دیدار جمعی از نخبگان علمی با رهبر انقلاب

اسلام‌آباد: از هیچ تلاشی برای یافتن نیروهای ایرانی دریغ نمی‌کنیم

تعیین آرایش نهایی کمیته پدافند غیرعامل وزارت کشور/ ذوالفقاری رئیس کمیته شد

آمریکا چند بانک و شرکت ایرانی را تحریم کرد

علاقه‌مند به توسعه روابط با هلند هستیم/ امیدوارم حکم لاهه بر رفتارهای آمریکا تأثیرگذار باشد

توسعه روابط با کشورهای قاره آفریقا از سیاست‌های ایران است

اسکندر مومنی دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر شد

امید آفرینی روحانی در برابر جنگ روانی دشمن

چینی‌ها بر روی چه پروژه‌هایی در مازندران خرج می‌کنند؟

دیدار هیات پارلمانی ایران و عراق در ژنو

رئیس مجلس از مرکز کنترل فضای کشور بازدید کرد

از بررسی موضوع ایران تا رد درخواست عضویت عربستان؛ دستور کار نشست FATF

قاسمی: خبر منتشره درباره بمب‌گذاری و تخلیه سفارت ایران در ترکیه کذب محض است

دکتر امیر محبیان: جلسات دولت با جریان‎های سیاسی باید از بیان کلیات عبور کند

سومین کنگره جمعیت زنان مسلمان نو اندیش برگزار می شود

حمله انتحاری در سفارت ایران در ترکیه

جارو جنجال کردن اختلاف دیدگاه‌ها به ضرر همه است

سطح روابط سیاسی ایران و عمان بالاست

تشکیل کمیته‌ای برای بررسی وضعیت شهردار تهران با اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان

قانون منع به کارگیری بازنشستگان نبایدباعث خالی شدن خزانه تجربه دولت شود

تشدید اتهامات آمریکا ناشی از شکستهای پی در پی آنها است

مافی: زنان مهاجر به ایران، زنان قربانی تروریسم و خشونت‌ هستند

بازتاب سخنان روحانی: ایران بر تحریم ها غلبه می کند

FATF موقعیت استثنایی برای توسعه اقتصادی ایران است

فراخوان رهبری از نخبگان برای نظر مشورتی

آمریکا در مقابل تدبیر و حقانیت ایران شکست خورده است

باید فضای نقد سازنده در دانشگاهها ایجاد شود/کشور نیازمند اصلاحات اساسی در حوزه اقتصاد است

روحانی از نفرات برتر کنکور 97 تقدیر کرد

مراسم سال تحصیلی دانشگاه‌ها با حضور رییس جمهوری آغاز شد

اطمینان فلاحت‌پیشه به اتباع خارجی برای سرمایه‌گذاری در ایران

مسئولان و نخبگان نسبت به رفع موانع اقتصادی همت کنند

روحانی قانون حفاظت و بهره‌برداری ازمنابع ژنتیکی کشور را ابلاغ کرد

دو مصوبه مرتبط با FATF به مجمع نمی رود

دخالت سیاسی بسیاری از صاحبان تریبون خلاف منافع ملی است

رییس جمهور فردا به دانشگاه تهران می‌رود

جنیدی: اعلام خروج آمریکا از پیمان مودت سخنی ناپخته است

ذاکریان: برخی با گشایش دفتر اتحادیه اروپا در ایران، جناحی برخورد می‌کنند

خط و نشان دوباره ترامپ برای خریداران نفت ایران

پیش‌بینی تدابیر لازم برای عدم تمکین ترامپ به رای لاهه

رایزنی روسیه و آژانس بین المللی انرژی اتمی برای حفظ برجام

واعظی: ‌در اولین جلسه مجلس، وزرای پیشنهادی معرفی می‌شوند

90 میلیارد ریال اعتبار برای جبران خسارات ناشی از وقوع سیل در چهار استان کشور اختصاص یافت

دستور جلسه این هفته شورای نگهبان

هشدار معاون دفتر رییس جمهور نسبت به عواقب خطرناک رفتار آمریکا

استماع دفاعیات ایران در لاهه در برابر آمریکا

استرداد دیپلمات ایرانی به بلژیک

بررسی برجام بدون آمریکا و تبعات ناشی از آن