آخرین اخبار

انديشه

ناامنی روانی، آینده ایران و مسئولیت ما

راه نو- بیماری های روانی تاثیرات عمیقی بر خانواده، سلامت و ایمنی کار و ابعاد دیگری از جامعه دارند. متاسفانه پژوهش ها هم نشان می دهد که وضعیت جامعه ما از نظر سلامت روانی مناسب نیست. چند سال گذشته پژوهشی در تهران انجام شده بود و نشان می داد درصد قابل توجهی از افراد، نیازمند مراقبت های روانی هستند. من عدد آن پژوهش را تکرار نمی کنم؛ زیرا این گونه اعداد مناقشه برانگیز هستند و ممکن است از آن سال تا بحال تغییراتی در داده ها رخ داده باشد.

حضور مردم به رژیم شاه فهماند که امام خمینی(ره) قابل حذف نیست

راه نو- رییس جمهور ، آیت الله سید مصطفی خمینی را شخصیت بزرگ حوزوی، علمی و انقلابی دانست و با بیان اینکه حاج آقا مصطفی به عنوان مشاور امین امام، امید همه انقلابیون در به ثمر رسیدن نهضت بود، تصریح کرد: اگر حادثه 15 خرداد نبود؛ جان امام در خطر بود و شهید مصطفی خمینی نقش محوری در 15 خرداد 42 داشت.

ظریف: نتانیاهو بیجا کرده

راه نو- ظریف وزیر امورخارجه کشورمان در حاشیه جلسه هیئت دولت به اظهارات یکی از مقامات رژیم صهیونیستی درباره توئیت اخیرش واکنش نشان داد

شهرداری نباید در مسائل سیاسی و غیرمرتبط با خود دخالت کند

راه نو- شهردار تهران در نخستین نشست با اعضای کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح مشکلات مختلفی که متوجه شهر تهران است، نامطلوب و ضعیف بودن مدیریت هزینه ها در تهران را معضل اصلی پایتخت در زمان مدیریت شهری قبلی دانست و گفت: کاهش 2هزار میلیاردی درآمد شهرداری تهران از محل مالیات بر ارزش افزوده یکی از مهم ترین مشکلاتی است که متوجه درآمدهای شهرداری تهران می شود و کار را برای شهر سخت می کند.

دولت مخالف بستن فضای سیاسی کشور است

راه نو- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر اینکه امروز فضای سیاسی کشور باز است و نظرات مختلف مطرح می شود، گفت: اگرچه خط ضد انقلاب مشخص است؛ اما در عرصه سیاسی دولت اجازه محدودیت نمی دهد که عده ای بخواهند با این عناوین و به واسطه برخی نظرات سیاسی، مردم را محدود کنند.

تهدید علیه روستا

راه نو- توسعه روستایی، راهبردی است که برای بهبود زندگی اقتصادی و اجتماعی روستاییان فقیر تدوین شده و هدف از مدیریت توسعه و عمران روستایی، تنظیم و اجرای برنامه‌هایی است که شرایط زندگی ساکنان مناطق روستایی را بهبود بخشد

باید مروت، مردانگی و اخلاق اباعبدالله (ع) را هم ترویج کرد

راه نو- رییس جمهور دانشگاه را نقطه پیوند جامعه با فرهنگ متعالی بشریت دانست و با تاکید بر اینکه دانشگاه متولی تربیت مدیران جامعه است، اظهارداشت: دانشگاه و حوزه همواره باید گذار از استبداد و استعمار و انحصار؛ به سمت استقلال، پیشرفت و شایستگی باشند.

رئیس جمهور قهرمانی تیم ملی ووشو را تبریک گفت

راه نو- رییس جمهور در پیامی با تبریک قهرمانی تیم ملی ووشوی کشورمان در رقابت‌های قهرمانی بزرگسالان جهان در روسیه به ملت بزرگ ایران، از تمامی مدیران، مربیان، دست‌اندرکاران و بویژه ورزشکاران پرتلاش این رشته ورزشی تشکر کرد.

نامه رئیس سابق جمعیت هلال‌احمر به رئیس جمهور

رئیس سابق جمعیت هلال‌احمر در نامه‌ای خطاب به دکتر حسن روحانی با قدرانی از راه نو- حمایت‌های رئیس جمهوری تاکید کرده است: «آماده‌ام تجارب اندک خود را در اختیار رئیس منتخب جدید جمعیت قرار دهم و آنچه در توان دارم را به عنوان یک داوطلب کوچک جمعیت برای حرکت روانتر این نهاد عام‌المنفعه و ارزشمند در طبق اخلاص بگذارم.»

محمدرضا عارف: توازن شاخص‌ها در استان تهران کاملا نگران‌کننده است

راه نو- نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در استان تهران با رشد نامتوازن شاخص‌های توسعه مواجه هستیم، گفت: باید شاخص‌های توسعه در استان تهران به صورت متوازن محقق شود.

لاریجانی: مساله تروریسم با کمک و همکاری‌های بین‌المللی قابل حل است

راه نو- رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: رشد خوبی در روابط بین ایران و بلژیک در سال‌های اخیر شاهد بودیم و امروز نیز با رئیس مجلس بلژیک در خصوص توسعه آینده ایران و تسهیل شرایط سرمایه گذاری گفت‌وگو کردیم.

شهردار تهران: عطرسيب سال آينده با شکل و کيفيت بهتري برگزار مي شود

راه نو- شهردار تهران گفت: اساس قيام امام حسين (ع) آزادي خواهي بود. بنابراين جامعه حسيني آزادي خواه و آزاد انديش است . اساس قيام عاشورا معرفت، ايثار و فداکاري بود و از همين رو در جامعه حسيني روابط مبتني بر انصاف و مروت چه در رابطه حکومت و مردم و چه رابطه مردم با مردم برقرار است.

وزير دفاع: نگاه به خدمت سربازي بايد تغيير کند

راه نو- وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح با تاکيد بر لزوم تغيير نگرش نسبت به خدمت سربازي اظهار کرد: امروز زمان آن رسيده است که اين نگاه موجود در خانواده‌ها که يا سربازي نرويم و يا زمان آن کوتاه شود، تغيير کند.

درخواست شورا براي ديدار با مقام معظم رهبري

راه نو- رئيس کميسيون معماري و شهرسازي شوراي پنجم درخواست کرد همزمان با آغاز به کار مديريت جديد شهر تهران درخواست ديدار با مقام معظم رهبري ارائه شود.

درباره فيلترينگ اختلاف نظر نداريم / تلاش براي حل مسئله اپل

راه نو- وزير ارتباطات از ارائه ليستي حاوي 8000 کانال تلگرامي به اين وزارت خانه خبر داد و گفت: با بررسي‌هاي انجام شده برخي از اين کانال‌ها که حاوي مسائل غيراخلاقي هستند، مسدود مي شوند

ستاري: زيست‌بوم شرکت‌هاي خلاق و نوآور گسترده‌تر مي‌شود

راه نو- معاون علمي و فناوري رييس‌جمهوري، توسعه اقتصاد دانش‌بنيان بر پايه توانمندي نيروي انساني جوان، تحصيل‌کرده و خلاق را يکي از مهم‌ترين اولويت‌هاي معاونت علمي و فناوري و دولت دوازدهم عنوان کرد و از تحقق اقتصاد دانش‌بنيان بر پايه توانمندي انساني با روندي پرشتاب در 4 سال آينده خبر داد.

نجفي: نيامديم شهرداري را به هم بريزيم/ نه اهل پرونده سازي ام و نه اهل بي انصافي

راه نو- نجفي در جلسه با معاونان و مديران شهرداري تهران با تاکيد بر اينکه نه اهل پرونده سازي هستم و نه اهل بي انصافي، گفت: امسال همت مي کنيم تا درآمدهاي پايدار شهرداري را بالاببريم، اگر چه احقاق بخشي از اين درآمدها بسيار سخت است، اما بايد اين کار را بکنيم.

از قاليباف و مديران قبلي به نيکي ياد کنيم

راه نو- توليت آستان مطهر امام خميني (ره) اظهارکرد: جا دارد از مديران قبلي و قاليباف نيز به نيکي ياد کنيم اما هر نقطه اي مي تواند آغاز حرکت بهتر و رو به جلو باشد.

حضور رئيس جمهور در نيويورک در حال بررسي است/ تشکيلات جديدي براي معاونت اقتصادي ايجاد نمي‌شود

راه نو- رئيس دفتر رئيس جمهور درباره احتمال انجام يا لغو سفر رئيس جمهور در نيويورک جهت حضور در مجمع عمومي سازمان ملل گفت که اين موضوع در دست بررسي است

کارتن خوابي با تخصص مغز و اعصاب/ به درخواستم براي اداره شهر بدون صدور پروانه پاسخ ندادند

راه نو- شهردار تهران گفت: در منطقه هرندي که جزء بافت‌هاي تهران است، هر شب 3 هزار نفر کارتن‌خواب را مي‌ديديد که البته اين افراد انسان‌هاي عزيزي بودند که به دليل سوءمديريت‌ها به اين وضعيت درآمده بوده، چرا که بعضي از آنها داراي تخصص مغز و اعصاب و 6 جلد کتاب ترجمه شده و يا مسلط به چهار زبان دنيا بودند.

ضرورت بازبيني جايگاه سالمندان در نظام حقوقي کشور

راه نو- دستيار ويژه رييس‌جمهور در امور حقوق شهروندي با تاکيد بر اينکه بايد باب جديدي درباره جايگاه سالمندان و يافته‌هاي علمي مربوط به انواع اختلالات آنها در نظام حقوقي کشور باز شده و قالب‌هاي سنتي آن به‌روز شود، از آمادگي اين حوزه براي همکاري در امور سالمندان خبر داد.

رونق صنعت گردشگري فرصت مناسبي براي رفع اَبَرچالش بيکاري در کشور است

راه نو- عضو هيئت‌رئيسه فراکسيون گردشگري و ميراث‌فرهنگي مجلس معتقد است براي گردشگري بايد برنامه‌ريزي‌هاي بسياري انجام شود، چراکه صنعت گردشگري مي‌تواند به رفع اَبَرچالش بيکاري در کشور کمک کند.

مولاوردي: قوانين حقوقي براي افزايش جمعيت پيري در ايران آماده نيست

راه نو- دستيارويژه رئيس جمهور در امور حقوق شهروندي گفت: جمعيت پير ايران رو به افزايش است؛ اين در حالي است که قوانين حقوقي هنوز براي اين افزايش جمعيت و مسائل حقوقي حول اين موضوع آماده نيست.

شريعتمداري و سه‌گانه "صنعتي، معدني و تجاري" در دولت دوازدهم

راه نو- با عبور از يکسالگي برجام تجارت خارجي کشور نيازمند توجه جدي است، مسئله‌اي که جز با رونق توليد و بهبود کيفيت محصولات داخلي در جهت افزايش حجم صادرات امکان‌پذير نيست. علاوه بر اين به دليل رکود صنعتي و نيز غفلت از بخش معدني کشور، اين دو نيازمند تدوين استراتژي‌هاي مدون و اجراي برنامه‌هاي اثرگذار توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت در دولت دوازدهم هستند.

نقشه راه حقوق شهروندي

راه نو- حقوق شهروندي يکي از مفاهيم ارزشمندي است که در صورت تحقق عيني آن، مي‌توان شاهد توسعه اجتماعي، فرهنگي، سياسي و اقتصادي جامعه بود. از سوي ديگر، الزامات قانون اساسي و مفاهيم برجسته ديني از جمله مفهوم غني «حق‌الناس» تعهد بر پياده‌سازي حقوق شهروندي را دوچندان مي‌سازد. با اين وصف عملياتي کردن مفهوم حقوق شهروندي، نيازمند داشتن نقشه‌اي جامع است

نمايندگان در صف سلفي تحقير از ملت عزتمند ايران اسلامي پوزش بطلبند

راه نو- اتحاديه جامعه اسلامي دانشجويان در مورد اتفاقات اخير مراسم تحليف رياست جمهوري در مجلس طي بيانيه‌اي خطاب به علي لاريجاني رئيس مجلس شوراي اسلامي، تصريح کرد: خواستاريم يکايک نمايندگان در صف سلفي تحقير از ملت عزتمند ايران اسلامي پوزش بطلبند

ارتقاي طرح تحول سلامت اولويت کاري حوزه بهداشت در دولت دوازدهم است

راه نو- وزير بهداشت درمان و آموزش پزشکي با تشريح برنامه هاي خود در دولت دوازدهم گفت: در دولت جديد، بخشي از کار ما به ادامه طرح تحول سلامت که مورد تاکيد آقاي روحاني نيرهست اختصاص خواهد يافت و اين طرح بايد ارتقا يابد؛ هرچند کاستي ها و اشکالاتي هم در طرح ياد شده ديده مي شود.

هشدار ربيعي براي افشاگري 300 ميلياردي

راه نو- وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي با اشاره به وجود تحريم‌هاي فروش محصولات پتروشيمي در سال 91 ـ 92 گفت: فردي قرار بود با دور زدن تحريم‌ها 120 ميليون دلار از اين محصولات را فروخته و پولش را برگرداند. با پيگيريهاي صورت گرفته تا امروز مقداري از اين پول را گرفته‌ايم اما هنوز 300 ميليارد باقي مانده است. دو شب پيش شنيدم اين آقا ملاقات‌هايي با برخي دارد، جلساتي مي گذارد و روابط پيچيده‌اي را شاهديم. امروز اعلام مي‌کنم که حواسشان باشد، افشاگري مي‌کنم.

ناگفته هاي صالحي از ماجراي آزادي 48 گروگان ايراني در سوريه

علي اکبر صالحي با اشاره به ناگفته هايي از ماجراي آزادي 48 نفري که درسال 91 يعني زماني که وي وزيرخارجه ايران بود در سوريه گرفتار شده بودند گفت: قطر در آن ماجرا کمک بسيار مؤثري به آزادي اسراي ايران در سوريه داشت.

بايد به مردم در بخش خصوصي اعتماد کرد

راه نو- وزير صنعت گفت: بايد به مردم در بخش خصوصي اعتماد کرد چراکه اين مسئله حلال بسياري از مشکلات خواهد بود.

نخبگان علمي؛ از فرصت سوزي تا قدرشناسي

راه نو- نخبگان علمي به خاطر نقش موثر در پيشرفت و آباداني، به عنوان ثروت اصلي ملي به شمار مي روند، بر همين اساس کشورهاي پيشرفته با تمامي ابزارهاي تبليغاتي، تشويقي مادي و معنوي درصدد جذب و حفظ اين قشر آينده ساز هستند.

سعيد حجاريان: من تئوريسين دوم خرداد نيستم

راه نو- غروب تهران، اتاق نيمه روشن، سايه چراغ روي ديوار، جواب‌هاي كوتاه، رازهاي سربه‌مهر و «آقاي اطلاعات» كه تخليه اطلاعاتي‌ كردنش كار امروزها نيست و به قول خودش بايد وقتش از راه برسد. اگر دوسال ديگر سراغش آمده بوديم، حالا بيست سال بود كه روي صندلي هميشگي‌اش نشسته بود و از ترور مي‌گفت و از تئوري، از اطلاعات‌ها و از انتخابات‌ها. مردي كه خود، «اطلاعات» را به وزارت رساند، هيچگاه به وزارت نرسيد؛ حتي در جايي كه پايه‌گذارش بوده است: «من را وزير اطلاعات نمي‌كردند؛ با من خوب نبودند. »

رئيس جمهور در چينش کابينه تعصب جنسيتي ندارد

راه نو- معاون رئيس‌جمهور با تاکيد بر اينکه قطعا نگاه منطقي نسبت به انتصاب زنان در کابينه دولت دوازدهم نيز وجود خواهد داشت، گفت: در شرايط حاضر خانم‌هاي توانمندي داريم که امکان حضور در رده‌هاي بالاي مديريتي دارند و اطمينان مي‌دهم که نگاه متعادل جنسيتي در شخص رئيس جمهور وجود دارد. يقين دارم آقاي روحاني همه تلاش خود را در اين کار خواهد کرد چون هيچ تعصبي در مورد جنسيت مديران ندارد.

واعظي: قوه قضاييه در برخورد با کسب و کارهاي الکترونيک تجديد نظر کند

راه نو- وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به ايجاد موانع براي برخي فعالان شبکه ها در روزهاي گذشته گفت: قوه قضاييه در نحوه برخورد با فعالان کسب و کارهاي الکترونيک، روش هاي سنتي را اعمال نکند

امنيت ايران براي سعودي‌ها هم روشن و ثابت شده است

راه نو- دکتر سلطاني فر، وزير ورزش و جوانان گفت: تحريکات اسرائيل است که کشورهاي منطقه را به جان هم مي اندازد،‎ ‎امنيت ‏ايران براي خود سعوديها هم روشن و ثابت شده است، اميدوارم سرعقل بيايند و مناسبات ورزشي را سياسي نکنند

نوبخت: در قرارداد توتال هر کس مدرکي دارد به مرجع قضائي ارائه دهد

راه نو- سخنگوي دولت تصريح کرد: از همه کساني که فکر مي کنند در عقد قرارداد توتال اقدام غير قانوني صورت گرفته مي خواهيم که مسامحه نکنند و هر مدرکي دارند به قوه قضائيه ارائه دهند

گله هاي دادستاني کل کشور از وزير ارتباطات درباره فضاي مجازي

راه نو- دادستان کل کشور خطاب به واعظي اعلام کرد: فيلتر سايت ها و کانال‌ها از دو طريق دستور قضايي و يا تصويب و دستور کارگروه تعيين مصاديق محتواي مجرمانه انجام مي‌شود و افراد نمي‌توانند با نظر شخصي خود اقدام به چنين کاري کنند

ميرسليم: کسى با قرارداد توتال مخالف نيست، ما با پنهانکارى مخالفيم

راه نو- رئيس شوراي مرکزي حزب موتلفه اسلامي در صفحه شخصي خود در توئيتر خطاب به دولتمردان نوشت چرا از شفافيت قرارداد توتال نگرانيد؟ کسى با قرارداد توتال مخالف نيست، ما با پنهانکارى مخالفيم.

وزير بهداشت: برخي افراد تصور مي کنند که انتخابات هنوز تمام نشده

راه نو- وزير بهداشت ضمن تقدير از مديران روابط عمومي دانشگاه هاي علوم پزشکي به دليل معرفي خدمات دولت در چهار سال گذشته و تاثير آن در جلب رضايت مردم براي ادامه دولت دکتر روحاني، گفت: رييس جمهور به صراحت اعلام کرد که سلامت در دولت آينده هم جز اولويت هاي مهم و اصلي ايشان است.

براي "روحاني" دعا کنيد/يک دست صدا ندارد

راه نو- وزير بهداشت گفت: اميدواريم دولتي مقتدر براي تحقق وعده‌هاي داده شده، روي کار آيد و قطعا يکي از اهداف دولت آينده نيز استمرار طرح تحول سلامت خواهد بود.

وزير کشور تشريح کرد: ويژگيهاي تروريسم نوين/تروريسم و قاچاق مواد مخدر دو روي يک سکه اند

راه نو- وزير کشور با تشريح و تبيين ويژگيهاي تروريسم نوين تاکيد کرد: تروريسم و قاچاق بويژه قاچاق مواد مخدر دو روي يک سکه هستند و هر گونه راهکار عملي در سطوح منطقه اي و بين المللي بايد مبتني بر اين راه حل باشد؛ موضوعي که هنوز از سوي برخي کشورهاي غربي جدي گرفته نمي شود

30 گزينه براي انتخاب جانشين قاليباف

راه نو- تقريبا حدود 30 نفر براي تصدي پست شهرداري تهران در جريان مطرح شده‌اند که هر روز به تعداد آنان افزوده مي‌شود!

خبر خوش براي مربيان حق‌التدريس فني‌وحرفه‌اي

راه نو- رئيس سازمان آموزش فني و حرفه‌اي با اشاره به استخدام 3 هزار و 857 نفر از مربيان حق‌التدريس اين سازمان از پيگيري تبديل وضعيت ساير مربيان از مراجع ذي‌صلاح و استخدام آنها در اولين فرصت خبرداد.

هجمه‌ها به رييس جمهور پس‌لرزه‌هاي انتخابات است

راه نو- وزير ارتباطات با بيان اينکه هجمه‌ها و توهين‌ها به رئيس جمهور پس‌لرزه‌هاي انتخابات است، تاکيد کرد: سياست جدي دولت آرام شدن فضاي کنوني کشور است تا ابتداي دولت دوازدهم بتواند با قدرت و قوت سياست‌هاي اعلامي خود را اجرايي کند.

بيشتر از مشکل کمبود اماکن ورزشي مشکل مديريت فضاهاي ورزشي داريم

راه نو- وزير ورزش و جوانان گفت: ما امروز در دانشگاه ها، آموزش پرورش، نيروهاي مسلح، ورزش کارگري و شهرداري ها اماکن ورزشي بسياري داريم که همه اينها مورد استفاده عموم است و مهم ايجاد همگرايي بين تمام اين ارگان ها براي قرار دادن مکان هاي ورزشي خود جهت استفاده مردم است . ما در اکثر استان هاي کشور بيشتر از مشکل کمبود اماکن ورزشي مشکل مديريت فضاهاي ورزشي داريم.

سعودي ها بدنبال جنگ محدود دريايي با ايران هستند/ ماموريت بن سلمان باز کردن پاي آمريکا به تنگه هرمز است

راه نو- در نظر دارند به بهانه هايي يک جنگ دريايي در خليج فارس راه بياندازند و زمينه براي حضور نظامي آمريکا با هدف کنترل تنگه هرمز فراهم شود.

اسماعيل دوستي: روحاني هرگز بني صدر نيست

راه نو- نايب رييس کميسيون عمران و حمل و نقل شوراي اسلامي شهر تهران گفت: در روزهايي که دشمنان به خصومت با ما کمر بسته اند نبايد موجبات رخنه در وحدت جامعه اسلامي ايجاد کنيم .

قطر از کمک‌هاي ايران استقبال مي‌کند اما روابطش را آشکار نمي‌کند

راه نو- رئيس کميسيون توسعه صادرات اتاق بازرگاني ايران اظهار کرد: قطر از نظر سياسي و استراتژيک براي ايران اهميت دارد، مخصوصا در شرايط فعلي که ارتباطش با عربستان بهم خورده، مي‌تواند پتانسيل سياسي خوبي براي ايران باشد و به دنبال اين شرايط سياسي روابط اقتصاد هم مي‌تواند تاثير مثبتي از آن بگيرد.

هيچ‌کس از شعار عليه رئيس‌جمهور دفاع نمي‌کند

راه نو- اتفاق ديروز(شعار عليه رئيس جمهور) کار ناپسندي بود که هيچ‌کس از آن دفاع نمي‌کند ولي ببينيد چه کار بدي است عليه يک رئيس جمهور منتخب اينگونه رفتار شود. در سال 88 شماها نه عليه رئيس جمهور وقت بلکه عليه کل نظام اينگونه رفتار کرديد.

وزير بهداشت: رسانه‌ها هيچ وقت مطالبات مردم را رها نکنند

راه نو- وزير بهداشت با بيان اين که مردم هنوز هم در حوزه سلامت مشکلاتي دارند اما اين مشکلات کاهش پيدا کرده است، گفت: نقش رسانه ها در ارتقاي سلامت جامعه و اجراي بهتر طرح تحول سلامت، مهم است.

تحليل صهيونيستها از پيام هاي حمله موشکي سپاه به داعش

راه نو- روزنامه صهيونيستي تايمز آو اسرائيل در تحليلي نوشت، حمله موشکي ايران به داعش حاوي پيامهايي براي دشمنان اين کشور بويژه تل آويو و رياض و اقدامي براي مشروعيت بخشي به برنامه موشکهاي بالستيک و به رخ کشيدن قابليت هاي موشکي تهران بود.

اخبار خواندنی

نشريه آمريکايي: نبايد قطر را در کنار ايران تنها بگذاريم

حمله تروريستي داعش در تهران از اتحاد ناميمون حکايت دارد

آمريکا، عربستان و رژيم صهيونيستي حمله تروريستي تهران را سازماندهي کردند/ بحران قطر - عربستان ساختگي است

قاليباف:دولت‌ها هميشه به مترو بي‌مهري کردند

چرا اصلاح طلبان نگران اداره پايتخت بعد از قاليباف هستند؟

رييس جمهوري صعودتيم فوتبال کشورمان را به جام جهاني روسيه تبريک گفت

بايد با مسئولين اتمام حجت کرد

جوان سازي تيم اقتصادي وعده روحاني است

جلسه هماهنگي مبارزه با مفاسد اقتصادي با حضور معاون اول رئيس جمهور

مروجان و قربانيان حقيقي تروريسم

کميسيون مشترک برجام تيرماه برگزار مي‌شود/ براي مقابله با تروريسم به سياست‌هاي خودمان ادامه مي‌دهيم

جهانگيري: دولت مصمم به ايجاد فضاي سرمايه گذاري است/مديريت کشور را به مسايل حاشيه اي مشغول نکنيم

نحوه حضور زنان در مسابقه واليبال ايران و بلژيک

تاييد شهادت 2 از مصدوم حمله تروريستي/37 تن شمار مجروحان

لاريجاني: نفوذ تروريست هاي به مجلس يک مساله جزئي است

ائتلاف هايي که با پول شکل بگيرد، محکوم به شکست است

مقابله با چالش هاي زيست محيطي بايد فرازماني و فرامكاني باشد

هشدار معاون سابق سيا؛ احتمال درگيري ميان آمريکا، ايران و روسيه در سوريه

واکنش ظريف به ادعاي توافق براي تحويل سردار سليماني به آمريکا

قاليباف: برخي نشان دادند براي کسب کرسي قدرت هيچ هويت و انصافي ندارند

جدال در جلسه شوراي شهر تهران/ چمران: به احترام مسجدجامعي چيزي نمي‌گويم!

دولت روحاني بايد در همه مراحل از حمايت رهبر معظم انقلاب برخوردار باشد

علت شکست اصولگرايان در انتخابات رياست جمهوري 96/ 30 سال است که هيچ رئيس جمهور اصولگرا پيروز نشده است!

تحليل سعودي ها از تماس تلفني امير قطر با روحاني

دولت دوازدهم سياست هاي صحيح اقتصادي خود را ادامه دهد

شهرداري تهران با وجود مشکلات اقتصادي که گريبان کشور را گرفته کارنامه موفقي دارد

امام جمعه موقت تهران خطاب به ستاد انتخابات کشور: من فقط جرم را گفته‌ام/ هرگز در صدد تخريب شما نبوده و نيستم

سخنگوي وزارت خارجه: ايران فريب نمي‌خورد/امنيت خريدني نيست

سرنوشت بازندگان انتخابات؛ از خانه‌نشيني تا حضور در سايه

لطفا بادبان‌ها را پايين بکشيد

بلومبرگ: ترامپ، کار روحاني را سخت تر مي کند

جزئيات شکايت انتخاباتي رئيسي به شوراي نگهبان/ آيا تخلف بزرگ در انتخابات روي داده است؟

پيام تبريک پوتين، روحاني را از تبريک ترامپ بي نياز مي کند!/ ايراني ها به اقدام ترامپ وهم پيمانان عربش واکنش نشان دادند

سي ان ان: علت مشارکت بالاي ايراني ها در انتخابات چه بود؟

قطار اقتصاد ايران بر چه ريلي حرکت خواهد کرد؟

موگريني پيروزي روحاني را تبريک گفت/اروپا آماده همکاري با ايران است

انتخابات 96؛ تيتر بي‌بي‌سي درباره انتخابات ايران

ما آمديم حالا نوبت شماست/ اعتماد و اتحاد مردم را قدر بدانيد

با شعار، هياهو، احساس و جنجال نمي‌توان کشور را ساخت

برخي شبنامه مي نويسند تا نظام و دولت را تخريب کنند

توصيه مي‌کنم همه به روحاني رأي بدهند

حمله سايبري به بيمارستان‌ها و مراکز درماني ايران

قاليباف: برخي از مردم زنده هستند ولي زندگي نمي‌کنند

الويري: روحاني در مرحله اول پيروز مي‌شود

تاثير سفر ترامپ به عربستان بر انتخابات رياست جمهوري ايران

جهانگيري: دوشنبه صحبت‌هاي مهمي با مردم دارم

کسي نميگويدبرجام هيچ ايرادي ندارد/اراده خدا در انتخابات راميپذيرم

پروفايل حسن روحاني و شانش پيروزي او در انتخابات

کناره‌ گيري قاليباف دروغ شاخدار است

هشدار جدي وزير دفاع ايران به حماقت عربستان؛ جز مکه و مدينه، ديگر مناطق عربستان را امن نخواهيم گذاشت

عربستان در تدارک جنگ با ايران است؟

انتخابات ايران و برجام؛ نقد آمريکا، حمايت اروپا

اطلاعيه ستاد انتخاباتي رئيسي درباره پرونده تخلفات صندوق ذخيره فرهنگيان

رئيسي: حجاب فقط چادر نيست

آسوشيتدپرس: روحاني همچنان گزينه محبوب انتخابات است

اينجا ايران است؛ سرزمين عجايب

چرا روحاني در مناظره آرام بود؟

واکنش ولايتي به اظهارات وزير دفاع عربستان در مصاحبه با العربي الجديد

بازنشستگان آينده تمام نماي کساني هستند که امروز در حال خدمتند/ خدمات ويژه اي براي بازنشستگان خواهيم داشت

تحليل بي‌بي‌سي فارسي از مناظره دوم؛ افول جهانگيري و تلاش روحاني براي بازگشت

ميرسليم: ذوق‌زدگي از خريد هواپيما افتخار نيست/ هدفم با رئيسي و قاليباف يکي است

نامزد نهايي اصولگرايان و اصلاح طلبان در انتخابات رياست جمهوري

پيروزي روحاني در دور اول انتخابات دشوار است/ رقيب روحاني در دور دوم انتخابات کيست؟

اعضاي کابينه دولت ما از نيروهاي کارآمد خواهند بود/ حتما تاجر نخواهند بود

تروريست باقي مانده از حمله به سفارت ايران در لندن زندگي راحتي دارد!

آخرين نتايج نظرسنجي هاي انتخاباتي/ در کدام حالت، انتخابات رياست جمهوري به دور دوم کشيده مي شود؟

ترامپ نبايد در دامي بيفتد که اوباما در رابطه با ايران در آن گرفتار شد

خبرگزاري فرانسه: رئيسي، روحاني را عامل مشکلات اقتصادي کشور معرفي کرد

رئيسى: هيچگاه اتوبوسي نيامده و هيچگاه اتوبوسي تغيير مديران ندادم

يارانه حق مردم است/ يارانه نقدي مردم را به 150 هزار تومان افزايش مي‌دهم

آمريکا از توافق هسته اي خارج نخواهد شد/ روسيه تحريم هاي آمريکا عليه ايران را وتو مي کند

بيانيه ستاد جوانان «رئيسي» در خصوص مناظره اول و تجمع حاميان تهراني

تحليل لوموند از اولين مناظره انتخاباتي؛ دوئل شهردار تهران و دولت/ رئيسي بي سر و صدا ظاهر شود/ قاليباف خلع سلاح نشد

رئيسي به نفع قاليباف کنار مي رود/ نتايج انتخابات غيرقابل پيش بيني است

چرا جهانگيري بعنوان يار کمکي روحاني، انتخاب شد؟

رئيسي، قاليباف و ميرسليم؛ کدام يک حاضرند به نفع ديگري کنار بروند؟

تاثير ترامپ بر انتخابات رياست جمهوري ايران/ چه کساني خواهان پيروزي روحاني هستند؟

مشکل تيلرسون با ايران/ آيا دولت ترامپ بسوي رويارويي نظامي با ايران پيش مي رود؟

آمريکا با ايران درباره جانشين بشار اسد مذاکره کند

موقعيت نامزدهاي رياست جمهوري براي پيروزي در انتخابات/ شايد ميرسليم نامزد نهايي اصولگرايان شود!

دولت من منحصر به يک جناح نخواهد بود

مهم ترين چالش کشور، مشکل مديريت است/ شکل مديريتي کشور به 50 تا 60 سال قبل بر مي گردد

واکنش احمدي نژاد به تصميم شوراي نگهبان/ نامزدهاي اصلي و ذخيره هاي راهبردي انتخابات رياست جمهوري

احتمال کناره‌گيري رييسي به نفع ميرسليم

رويکرد جديد دولت آمريکا درباره ايران

آمريکا و غرب بدنبال برهم زدن انتخابات ايران هستند

برخي نامزدها با استفاده از روش ترامپ به دنبال جذب آرا هستند

چه کشوري در خاورميانه رهبر است؟ / جايگاه ايران در خاورميانه از نظر قدرت کجاست؟

برنامه‌هاي رئيس‌جمهور پي‌درپي در صداوسيما پوشش زنده و خبري پيدا مي‌کند

گذر زمان صداقت دولت ها را نشان مي دهد/ شعار مبارزه با فساد داده شد اما بزرگترين فسادهاي قرن اتفاق افتاد

گزارش انتخاباتي بلومبرگ؛ تاثير توافق هسته اي ايران بر پايگاه راي روحاني

تنها راه پيروزي رئيسي بر روحاني؟/ احمدي نژاد بازي را به هم مي زند؟

تنها راه پيروزي رئيسي بر روحاني؟/ احمدي نژاد بازي را به هم مي زند؟

نماد جديد انتخاباتي حسن روحاني چيست؟

گزارش اسپوتنيک؛ حمايت احمدي نژاد از برجام/ تحليل شخصيت جالب احمدي نژاد از ترامپ

گزارش انتخاباتي نيوزويک درباره احمدي نژاد/ 5 نظريه توطئه عجيب احمدي نژاد!

ساعتهاي پاياني ثبت نام در انتخابات رياست جمهوري؛ جليلي مي آيد؟

حسن بيادي براي انتخابات رياست جمهوري ثبت نام کرد

راهبرد پيشنهادي يک مرکز مطالعاتي صهيونيستي براي براندازي بشار اسد و مقابله با ايران

حاجي بابايي براي انتخابات رياست جمهوري ثبت نام کرد/ کانديداي جمنا هستم

پشت پردۀ ادعاي ليبرمن درباره ترور روحاني در انتخابات

ثبت نام احمدي نژاد در انتخابات رياست جمهوري 96

ماموريت ضدايراني روحانيون وهابي سعودي در پاکستان

وابستگي هاي قومي در انتخابات ايران تاثيري ندارد/ شايعه درباره سني هاي ايران درست نيست

آمريکا همسو با داعش، ايران را هدف قرار مي دهد

حضور کانديداي احتياطي در کنار روحاني براي انتخابات 29 ارديبهشت

احمدي‌نژاد در انتخابات 96 به دنبال چيست؟/ چه کسي فدا خواهد شد؟

سونامي بيكاري دولت را با خودش خواهد برد/ طولاني ترين دوره رکود را در کشور تجربه مي کنيم

سناريوهاي اصولگرايان براي رقابت با روحاني در انتخابات سال 96

گزافه گويي ترزا مي در گفتگو با روزنامه سعودي: ايران عامل بي ثباتي منطقه است

بيانيه نمايندگان مجلس در حمايت از فرامين رهبري در نامگذاري سال 96

اعضاي کابينه از نامزدي روحاني يکپارچه حمايت خواهند کرد/ نامزدي خود را تکذيب مي کنم

نامه وزير بهداشت به رييس سازمان صدا و سيما درباره کانديداتوري اش

لاريجاني جلسه غيرعلني مجلس را تشريح کرد

پيغام هاي انتخاباتي احمدي نژاد به رئيس دولت اصلاحات/ تلاش براي برقراري ارتباط با اصلاح طلبان

پيام توييتري وزير خارجه آمريکا درباره برنامه هسته اي ايران

اسرائيليها گروگان هاي ايران و حزب الله هستند!

بوسه جنگ سعودي ها بر آمريکا / عربستان خواهان جنگ با ايران است

نشست ضدايراني وليعهد سعودي و رئيس جمهور آمريکا در واشنگتن

اشتياق زياد اعراب براي ائتلاف دوباره با آمريکا عليه ايران

چرا عربستان قادر به رقابت با ايران نيست؟

روايت حاج محسن از کانديداتوري هاي مستمرش

مي‌خواهند دوقطبي حضور به قطبي سازي بيانيه‌اي و حضور مجازي - جانشيني تبديل شود/ سکوت بهترين روش است

اصغر فرهادي از حواشي اسکار و فيلم جديدش گفت

راهبرد موسسه واشنگتن براي رويارويي آمريکا با ايران

دليل ترس رژيم صهيونيستي از حضور ايران در جنگ سوريه

روسيه در خصوص ايران اشتباه استراتژيک نمي کند/ ايران نبايد روي ترکيه حساب باز کند

مصاحبه با آيت الله رئيسي درباره انتخابات صحت ندارد

چرا ايران در فهرست فرمان اجرايي ترامپ قرار دارد؟

رهبر معظم انقلاب: بايد جنگل ها را از دست اندازي سوداگران حفظ کرد/واردات ميوه کار غلطي است

آمريکا قواعد بازي با ايران را تغيير مي دهد/ اسرائيل قادر به تضعيف ايران و حزب الله نيست

اصولگرايان به روحاني اميدي ندارند/انقلابيون بااتحاد پيروز مي شوند

ايران به ائتلاف عربستان مي پيوندد؟!

قاليباف: آلودگي هوا را سياسي نکنيم

پيشنهاد لاريجاني براي حل مشکل آلودگي هوا: اعطاي اختيارات دوره اي به شهرداري و شوراي شهر

نام نويسي قطعي 282 داوطلب در انتخابات ميان دوره اي مجلس/ 271 مرد و 11 زن

خواسته هاي ورزشکاران از رئيس جمهور/ متن صحبت هاي کيميا عليزاده خطاب به روحاني

هشدار فوستر به ترامپ درباره بر هم زدن توافق هسته اي ايران

اخراج دندانپزشک ايراني از هواپيما بخاطر شوخي با ترامپ!

جزئيات دستگيري سارقان خودروي حمل پول پاسارگاد/ رد پاي دو کارمند حراست بانک در سرقت

نکته اي که خانم ابتکار بايد به آن توجه ويژه کند !

برخورد قاطع با افزايش قيمت ها/ دستگاه هاي نظارتي کنترل مي کنند

ايجاد يک محورضدايراني براي پشتيباني از رژيم صهيونيستي

مادر ايراني-آمريکايي به 50 سال زندان محکوم شد+ جزئيات قتل فرزند 5 ساله

ايران در دام ترامپ نيافتاد/ از جنگ خبري نيست

آمريکا، ترکيه را به سوي رويارويي با ايران سوق مي دهد

ترکيه درهاي جبهه هاي سهمگيني عليه خود خواهد گشود/ ايران با کسي شوخي ندارد

حوادث ترافيکي در مردان 5 برابر و ميزان اعتياد آنان 10 برابر زنان است

تشکر آيت الله جزايري از لطف رهبر فرزانه انقلاب به مردم خوزستان

آزمون ضدايراني رژيم صهيونيستي براي ترامپ