آخرين مطالب

اقتصاد

دلار 4200 تومانی تکان خورد

راه نو- توقف قیمت دلار در نرخ 4200 تومان پایدار نبود و بعد از حدود 40 روز از جریان تک نرخی شدن نرخ ارز بانک مرکزی امروز این ارز را تا پنج تومان گران کرد.

مردم نمی‌دانند عسل می‌خرند یا آب‌نبات ذوب شده!

راه نو- معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: با وجود قرار داشتن در میان برترین تولیدکنندگان عسل در جهان، جای برندسازی و استانداردسازی در این زمینه احساس می شود و از سوی دیگر مردم نمی دانند عسل می خرند یا آب نبات ذوب شده!

گرانی ارز صادرات را رونق نمی‌دهد

راه نو- رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ با تاکید بر اینکه افزایش نرخ ارز در بلندمدت قطعا به نفع صادرات کشور نخواهد بود، اظهار کرد: اکنون با توجه به شرایط موجود در بسیاری بخش‌های بازار اعتماد لازم برای فعالیت وجود ندارد.

پیشنهاد نرخ‌های جدید مرغ به سازمان حمایت

راه نو- مدیرکل دفتر تنظیم بازار وزارت جهاد کشاورزی از تعیین دامنه قیمت جدید برای گوشت مرغ و پیشنهاد آن به سازمان حمایت خبر داد.

شتاب زده وارد بازار مسکن نشوید

راه نو- رئیس ­اتحادیه صنف مشاوران املاک گفت: مردم در خرید مسکن صبور باشند بازار به آرامش می رسد

150 هزارتن قارچ سالانه در کشور تولید می شود

راه نو- معاونت امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی از مردم خواست قارچ خوراکی مورد نیاز خود را از فروشگاه ها و مراکز معتبر و در قالب بسته بندی های لیبل دار خریداری کنند

آغاز طرح نظارت بر موادغذایی پرمصرف از فردا

راه نو- مدیرکل اداره استاندارد تهران از نظارت بازرسان بر مواد غذایی پرمصرف در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: مواد غذایی غیراستاندارد از بازار جمع‌آوری می‌شود.

افزایش قیمت خرده‌فروشی 9 گروه کالایی

راه نو -بانک مرکزی خلاصه نتایج گزارش هفتگی متوسط قیمت خُرده فروشی برخی از مواد خوراکی را در هفته منتهی به 21 اردیبهشت اعلام کرد که طی آن قیمت 9 گروه نسبت به هفته قبل از آن افزایش نشان می‌دهد.

کاهش نرخ 28 ارز

راه نو- بانک مرکزی نرخ 39 ارز را اعلام کرد که براساس آن نرخ 28 ارز از جمله یورو و پوند نسبت به دیروز کاهش و نرخ 6 واحد پولی دیگر افزایش یافت.

نفت برنت از مرز 77 دلار عبور کرد

راه نو -هر بشکه نفت برنت دریای شمال با 2 دلار و 25 سنت افزایش،77 دلار و12 سنت معامله شد.

نرخ ارز ثابت ماند

راه نو- بانک مرکزی نرخ 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن تمامی ارزها بدون تغییر نسبت به روز شنبه ثابت ماند

دغدغه‌ای جدید به نام خروج ذخایر طلا !

راه نو- فعالان و دست‌اندرکاران صنعت طلا و جواهر از خروج طلا از ایران در ابعاد گسترده خبر می‌دهند و ضمن اظهار نگرانی از این اتفاق، معتقدند که باید تدبیری برای این وضعیت که پس از نوسانات بازار ارز ایجاد شده، اندیشید.

افزایش 9.3 درصدی اجاره مسکن

راه نو- شاخص بهای اجاره مسکن در سه ماهه چهارم سال 96 نسبت به سه ماهه مشابه سال قبل 9.3 درصد افزایش یافت.

توانمندسازی تعاونی ها و ایجاد زنجیره های تولید در بخش کشاورزی لازم و ضروری است

راه نو- وزیر جهاد کشاورزی بر ضرورت توانمندسازی تعاونی ها و تشکل های تولیدی بخش کشاورزی و همچنین ایجاد،تقویت و مدیریت زنجیره های تولید این بخش توسط تعاونی ها تاکید کرد.

تغییرات نرخ 39 ارز

راه نو- بانک مرکزی نرخ 39 ارز را برای امروز سه شنبه اعلام کرد که براساس آن نرخ 12 ارز افزایش و نرخ 20 واحد پولی دیگر کاهش یافت؛ نرخ 7 ارز نیز ثابت ماند.

نوبخت: بازار واقعی ارز در کوچه پس‎کوچه‎ها نیست

راه نو- سخنگوی دولت گفت: منابع ارزی ما حداقل 30 میلیارد دلار بیشتر از مصارفمان است و به همه وارد کنندگان و کسانی که نیاز ارزی دارند ارز به نرخ مصوب می دهیم.

پیش فروش سکه متوقف شد

راه نو- مدیرکل نشر و ریالی بانک مرکزی: پیش فروش سکه در سررسید‌های مختلف تا اطلاع ثانوی متوقف شد

استفاده از کالاهای داخلی اولویت‌ شرکت ملی حفاری است

راه نو- استفاده از کالاها و خدمات ساخت داخل از اولویت‌های شرکت ملی حفاری ایران در سال‌های اخیر بوده و امسال تلاش بر این است تا با مشارکت سازندگان داخلی برای کیفیت بخشی به محصولات اهتمام ویژه صورت پذیرد.

اگربازار مسکن درست مدیریت نشود، قیمت مسکن تا 35 درصد افزایش پیدا می کند

راه نو- محمد علی ربانی، عضو انجمن انبوه سازان گفت: اگر سود سپرده های بانکی کاهش پیدا کند مردم به سمت بازار مسکن و صنعت مایل می شوند و این بازار ها از رکود خارج می شوند.

تولید 13 خودرو سبک و سنگین با درجه کیفی 4 ستاره

راه نو- بر اساس ارزشیابی کیفی انجام شده در فروردین ماه امسال، در گروه خودرو‌های سبک 10 و در گروه خودرو‌های سنگین 3 خودرو توانستند چهار ستاره کیفی به دست آورند.

کاهش نرخ 20 ارز

راه نو- بانک مرکزی نرخ 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ 20 ارز از جمله یورو و پوند نسبت به روز دوشنبه کاهش و نرخ 8 واحد پولی دیگر افزایش یافت؛ نرخ 11 ارز دیگر مانند دلار نیز ثابت ماند.

هیأت تطبیق به موضوع افزایش حقوق کارکنان ورود کند

راه نو- سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که قانون چارچوب افزایش حقوق کارکنان دولتی را مشخص کرده است و در صورتی که مصوبه دولت با قانون مغایر باشد، اجرای آن باید متوقف شود

مجلس برای افزایش حقوق کارمندان در سال 97 اصلاحیه می‌دهد

راه نو- رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت که بر اساس مذاکراتش با غلامرضا تاجگردون رییس کمیسیون تلفیق بودجه 97 قرار است اصلاحیه‌ای از سوی مجلس برای میزان افزایش حقوق کارکنان دولت در سال 97 ارائه شود

ایرانی‌ها سالی چقدر آدامس می‌جوند؟

راه نو- آمارهای گمرکی گویای آن است که در 11 ماهه سال قبل بیش از 3.5 میلیارد تومان انواع آدامس وارد ایران شده است. امارات را نیز می‌توان مبدأ اصلی صادرات این محصول دانست.

تورم فروردین ماه 9.2 درصد محاسبه شد

راه نو- نرخ تورم در دوازده ماه منتهی به فروردین‌ 1397 نسبت به دوازده ماه منتهی به فروردین‌ 1396 معادل 9.2 درصد است.

افزایش 15 درصدی صادرات غیرنفتی

راه نو- وزیر صنعت: صادرات غیرنفتی افزایش 15 درصدی داشته که 39.4 درصد آن کالا‌های غیر از میعانات گازی و پتروشیمی است.

افزایش نرخ یورو و پوند

راه نو- بانک مرکزی نرخ 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ 12 ارز از جمله یورو و پوند نسبت به روز سه شنبه افزایش و نرخ 18 واحد پولی دیگر کاهش یافت؛ نرخ 9 ارز دیگر مانند دلار نیز ثابت ماند.

قاچاق، وضع اقتصادی را به هم ریخته است

راه نو- رئیس قوه قضائیه: قاچاق کالا وضعیت اقتصادی را به هم ریخته است؛ دستگاه قضایی برای مبارزه با آن باید بیشتر از ظرفیت هایش استفاده کند.

حضور فعال در تجارت جهانی خواهیم داشت

راه نو- معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز گفت: مدیریت تامین گاز، حضور فعال در تجارت جهانی گاز و مدیریت تجدید ساختار صنعت گاز، سه ماموریت اصلی شرکت ملی گاز است.

رونمایی از سامانه نظام یکپارچه ارزی

راه نو- سامانه نظام یکپارچه معاملات ارزی (نیما) که با هدف تسهیل تامین ارز ایجاد شده است با حضور معاون اول رئیس جمهور رونمایی می‌شود.

واردات برنج آزاد شد

راه نو- در حالی که ممنوعیت واردات برنج براساس تصمیم وزیر جهاد کشاورزی در نیمه دوم پارسال هم تمدید شده بود، یک مقام مسئول در وزارت جهاد کشاورزی از آزاد شدن مبادی این محصول استراتژیک خبر داد

60 هزار تن گندم تضمینی خریداری شد

راه نو- رئیس انجمن صنفی کشاورزان گفت: تاکنون 60 هزار تن گندم با قیمت هر کیلو 1300 تومان به صورت تضمینی از کشاورزان خریداری شده است.

جهانگیری: نباید وقفه ای در جریان صادرات و واردات کشور ایجاد شود

راه نو- معاون اول رییس جمهوری با بیان این که هیچ وقفه ای در جریان صادرات و واردات کشور نباید ایجاد شود، گفت: دولت به دنبال ایجاد فضای امن و آرام برای صادرکنندگان و وارد کنندگان است

جزییات برداشت روزانه 84میلیون مترمکعب گاز از پارس جنوبی طی 6ماه

راه نو- پیش بینی می شود با تکمیل فاز اول زنجیره تولید هر یک از فازهای 13، 14 و 22-24 پارس جنوبی در نیمه اول سال 97، در مجموع شاهد برداشت روزانه سه میلیارد فوت مکعب گاز (معادل 84 میلیون مترمکعب) از میدان مشترک پارس جنوبی باشیم.

ارز حاصل از صادرات باید به چرخه اقتصاد کشور باز گردد

راه نو- معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه ارز حاصل از صادرات کالا باید به چرخه اقتصاد کشور بازگردد؛ از بانک مرکزی خواست تا با تکمیل و بهره برداری سریعتر از سامانه "نیما" نظارت جدی بر منابع ارزی حاصل از صادرات و واردات اعمال شود

ثبات نرخ دلار

راه نو- بانک مرکزی نرخ 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ 16 ارز از جمله یورو نسبت به روز پنج‌شنبه کاهش و نرخ 12 واحد پولی دیگر کاهش یافت؛ همچنین نرخ 11 ارز مانند دلار نیز ثابت ماند.

ثبات نرخ دلار

راه نو- بانک مرکزی نرخ39 ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ 12 ارز از جمله یورو و پوند نسبت به روز سه شنبه افزایش و نرخ 18 واحد پولی دیگر کاهش یافت؛ همچنین نرخ 9 ارز مانند دلار نیز ثابت ماند.

ادامه سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌های ریلی و آزادراهی بین ایران و اتریش

راه نو- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ما در زمینه تجهیزات و ماشین آلات هرجا که مشابه ایرانی وجود داشته باشد از آن استفاده می کنیم و در تعاملات خود تمرکز را بر انتقال دانش ساخت تجهیزات به داخل کشور و جذب سرمایه های خارجی قرار داده ایم.

افزایش حقوق نیازمند مجوز مجلس است

راه نو- دادستان دیوان محاسبات روند بررسی افزایش حقوق درخواستی وزارت جهاد کشاورزی را تشریح کرد.

افزایش 13 درصدی مسافرت های خارجی

راه نو- پارسال 9 میلیون و 3 هزار و 122 نفر مسافر از گمرک فرودگاه امام تردد داشته اند که ­4 میلیون 482 هزار و 746 نفر مسافر ورودی و 4 میلیون و 520 هزار و 376 نفر مسافر خروجی بوده اند که نسبت به مدت مشابه سال قبل 13 درصد افزایش داشته است.

ادامه روند افزایشی قیمت ارز

راه نو- درحالیکه قیمت دلار در شامگاه یکشنبه به 5 هزارو 700 تومان رسید این رقم در صبح دوشنبه و پیش از ساعت 11 صبح که معمولا قیمت ارز مشخص میشود؛ روند افزایشی به خود گرفت و تا زمان تنظیم این خبر به 5 هزار و 845 تومان رسید

بهای نفت در بازار آسیا افزایش یافت

راه نو- در بازار معاملات نفتی آسیا بهای ‏نفت خام سبک و شیرین شاخص ‏‏نیویورک و ‏نفت ‏خام سبک ‏‏برنت دریای شمال افزایش یافت.

دعوت مجلس از مسئولان اقتصادی و بررسی علل گرانی نرخ ارز

راه نو- در پی تذکر نادر قاضی‌پور درباره بررسی علل گرانی نرخ ارز و پیشگیری از مشکلات اجتماعی، سیاسی و امنیتی بعدی، علی لاریجانی گزارش کمیسیون اقتصادی در این باره و دعوت مجلس از مسؤولان اقتصادی را از برنامه‌های مجلس برای بررسی علل گرانی نرخ ارز اعلام کرد

ایجاد تسهیلات برای خروج کالای صادراتی

راه نو- رئیس کل گمرک ایران با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره حمایت از کالای ایرانی و توجه ایشان به سامانه‌های الکترونیکی گمرک، سال 97 را سالی حساس برای گمرکات خواند و برنامه‌های گمرک را برای سال 1397 تشریح کرد.

بازگشت اقتصاد به ریل باثبات

راه نو- وزیر اقتصاد با اشاره به پرهیز دولت از اقدامات ناگهانی و برهم زننده جو روانی اقتصاد ملی، افزود: بزودی به ریل باثبات اقتصاد باز می‌گردیم

تجمیع حساب‌های بانکی

راه نو- عضو کمیسیون بودجه مجلس با ارایه توضیحاتی درباره تجمیع حساب‌های بانکی افراد گفت: سیستم برخی بانک‌ها همگام با بانک مرکزی نیست.

قبح سود بالا ریخت/ سپرده 21 درصد برگشت

راه نو- با وجود اینکه در حال حاضر در بسیاری از بانک‌ها نرخ سود سپرده تا حد زیادی پایدار شده و افتتاح حساب با سود بیش از 15 درصد انجام می‌شود، ولی پرداخت نمی‌شود، اما برخی بانک‌ها که تا پیش از این به نرخ سود مصوب پایبند بودند، بار دیگر به نرخ‌های قبلی برگشته و با سود 21 درصد افتتاح حساب می‌کنند

صنایع کوچک؛90 درصد واحد‌های صنعتی کشور

راه نو- معاون وزیر صنعت با اشاره به 80 هزار واحد صنعتی در کشور، گفت: 90 درصد واحد‌ها را صنایع کوچک تشکیل می‌دهد که 65 درصد آن فعال است.

ارتقای رتبه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در رده بندی جهانی

راه نو- گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران (IRISL)، در آخرین رتبه بندی بین المللی منتشر شده از سوی آلفالاینر با دو پله صعود جایگاه 19 برترین‌های حمل و نقل کانتینری را از آن خود کرد.

تکذیب صید آبزیان توسط کشتی‌های چینی در آب های سرزمینی ایران

راه نو- رئیس سازمان شیلات ایران با تکذیب برخی مطالب خلاف واقع در خصوص صیادی چینی ها در آب های سرزمینی ایران اعلام کرد که این شناورها متعلق به شرکت های ایرانی است و با صید خرد صیادان کشور تداخل ندارد.

اختصاص 70 هزار هكتار از عرصه های منابع طبیعی به کشت گیاهان دارویی

راه نو- رئیس مرکز جنگل های خارج از شمال پیش بینی کرد که سطح کشت انواع گیاهان دارویی با توجیه اقتصادی از ابتدای سال 96 تا پایان فروردین سال 97 در عرصه های جنگلی و مرتعی به 70 هزار هکتار برسد.

کاهش نرخ 29 ارز مبادله‌ای

راه نو- نرخ 29 ارز از جمله دلار، یورو و پوند نسبت به روز پنج‌شنبه کاهش و نرخ 5 واحد پولی دیگر افزایش یافت

لزوم افزایش حجم تجارت خارجی ایران و آذر بایجان

راه نو- وزیر صنعت ، معدن و تجارت گفت : امیدوارم با ایجاد کارگروهی مشترک ذیل کمیسیون مشترک ایران و آذربایجان در زمینه مسائل صنعتی ، معدنی و تجاری به شناخت دقیق تر از طرحهای اقتصادی قابل مبادله دو کشور دست یابیم

توفیق زیادی در امر قاچاق کالا نداشتیم

راه نو- معاون اول قوه قضائیه: توفیق زیادی در امر قاچاق کالا نداشتیم که باید ریشه یابی و مشخص شود مشکل از کجاست.

نوسازی 200 هزار دستگاه خودرو

راه نو- وزیر صنعت، معدن و تجارت: در یک برنامه 3 ساله 200 هزار دستگاه خودرو تجاری حمل و نقل جاده‌ای کشور نوسازی می‌شود.

حل مشکلات تجاری با روسیه در 2 ماه آینده

راه نو- رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه گفت: توافق نامه های امضا شده میان طرف ایرانی و روسی در سفر اخیر وزیر اقتصاد به این کشور، مشکلات تجاری دو کشور را تا دوماه آینده حل خواهد کرد.

ساير مطالب

جزییات 6 اولویت مالیاتی در سال97

برنامه ریزی برای پوشش بیمه ای 9 گروه شغلی فضای مجازی

49 میلیون نفر مشمول دریافت سهام عدالت هستند

56 درصد منابع سرمایه‎گذاری به سمت توسعه میدان‎های مشترک هدایت شد

آمادگی بانک‌ها برای ارائه خدمات در نوروز

افزایش نرخ دلار مبادله‌ای

ممنوعیت هرگونه افزایش قیمت تا پایان فروردین 97

بانک‌ها نباید بستر پولشویی باشند

کشف 2 تن میوه قاچاق در میدان مرکزی تره بار

عذرخواهی گمرک ترکیه بابت ضرب و شتم راننده ایرانی

امضای یادداشت تفاهم هیأت اتریشی با ایران خودرو و ساپکو

رشد 4.4 درصدی مسافران دریایی

همکاری کشورهای اکو با دیگران، عامل رکود تجارت بین اعضای اکو است

افزایش بهای نفت در بازار آسیا

دستاوردهای سال گذشته، امسال نیز استمرار دارد

سیاست‌های ترامپ به اقتصاد جهان آسیب می‌زند

افزایش بهای نفت در بازار نیویورک

گزارش بانک مرکزی از گرانی و ارزانی مواد خوراکی

ملاک انتخاب صنایع برتر، رضایت 70 درصدی مشتری است

تسریع و توسعه مراودات بانکی ایران با روسیه

اختصاص 2 هزار میلیارد تومان تسهیلات برای توسعه مکانیزاسیون

همه افراد یارانه می گیرند مگر موارد خاص

فعال شدن کارگروه سازگاری با کم آبی

نرخ ارز مبادله‌ای ثابت ماند

افتتاح دومین همایش فرصتهای سرمایه گذاری در سواحل مکران

واریز سود سهام عدالت کارگران فصلی و ساختمانی

افزایش 17.7 درصدی تعداد معاملات مسکن تهران درماه بهمن

تشریح دو راهبرد برای افزایش بهره‌وری در ناوگان جاده‌ای کشور

مقاومت دلار شکسته شد/ عقبگرد200 تومانی برای دلار

توسعه مشارکت زنان از ماموریت‌های صنعت نفت است

تجلیل وزیر صنعت از شرکت‌های تابع شرکت ملی گاز ایران

ضرورت اجرای مکانیسم‌های جبرانی برای سیاست‌های جدید پولی

کاهش سهم ارزشی و تعدادی چک های برگشتی در دی

سیاست های کلی اصل 44 فراتر از خصوصی سازی و واگذاری است

در حال برداشتن گامهای موثری در بخش اقتصادی هستیم

دستیابی ایران به دانش فنی تعمیرات اساسی دکل های حفاری

گشایش نمایشگاه همکاری‌های تجاری و فرهنگی لهستان؛ امروز

بخش ریلی به شعار نیاز ندارد کمک مالی می خواهد

آغاز فروش اوراق گواهی سپرده ریالی با سود 20 درصد

چند صد میلیارد هزینه، برای رعایت نکردن قانون

شرکت پایانه‌های نفتی و وزارت دفاع تفاهم‌نامه امضا کردند

کشف 10 کیلوگرم بذر ماده مخدر گل از یک کامیون

مردم از کیفیت خودروهای داخلی ناراضی اند

سال آینده را به سال سراسر کار و تلاش تبدیل می کنیم

واحد تولیدی محصولات بیوایمپلنت ها در آینده نزدیک افتتاح می شود

تولید بنزین مطابق با استاندارد‌های جهانی

کاهش نرخ مبادله‌ای دلار، یورو و پوند

پرداخت به سپرده گذاران تعاونی ولی عصر رباط کریم تا سقف 50 میلیون تومان

احداث بندر خشک در اراضی اینچه برون

ناهمخوانی مصرف سوخت در ایران با استانداردهای جهانی

معافیت چای وارداتی و تولید داخل از مالیات بر ارزش افزوده

تولید بیش از 2 میلیون تن برنج در كشور

نوآوری‌های پالایشگاه هاشمی‌نژاد زمینه‌ساز توسعه پایدار گاز است

110 میلیارد ریال در طرح‌های مسئولیت اجتماعی مناطق نفتخیز جنوب هزینه شد

شکایت انجمن پلاستیک از پتروشیمی ها

از پس فردا، سکه پیش فروش می شود

افتتاح 3500 پروژه بخش کشاورزی در دهه فجر

تولید نفت میدان ابوذر 12 هزار بشکه افزایش می‎یابد

کاهش نرخ مبادله‌ای دلار و پوند

توضیحات سخنگوی دولت درباره شرایط همسان سازی حقوق بازنشستگان

با اجرای طرح رجیستری واردات موبایل 2 برابر شد

سفر هیاتی از بانوان کارآفرین کشورمان به فرانسه

نرخ بانکی دلار کاهش یافت

مرحله دوم پرداخت سود سهام عدالت فردا واریز می شود

مذاکره وزارت ارتباطات و بانک مرکزی برای توسعه پول مجازی ایرانی

توضیحات رئیس مجلس درخصوص جمع بندی مصوبه کمیسیون تلفیق درباره لایحه بودجه

جعبه سیاه نفت‌کش ایرانی سانچی صدمه‌ای ندیده است

نوسان بهای نفت در بازار آسیا

افزایش73 درصدی ارزش معاملات هفتگی بورس

کاهش قیمت خرده‌فروشی 4 گروه موادخوراکی

سایه سنگین گرانی بر سر قطعه سازان خودرو

امسال رکورد تولید طلا شکسته می شود

اردکانیان: هیچ مصلحتی بالاتر از حفظ اعتماد عمومی نیست

صادرات 765 تن عسل طبیعی

بخشی از افزایش قیمت دلار تابع مسایل روانی است

توقف صادرات سیب درختی ایران به پاکستان

کاهش نرخ ارز در راه است

کاهش نرخ ارز در راه است

هفتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت

خریداری برنج تنها از کشاورزان ثبت شده در سامانه

افزایش 23 درصدی صدور مجوز سرمایه گذاری

250 هزار واحد صنفی بدون پروانه کسب در تهران فعالیت می کند

افتتاح واحد تولیدی با قابلیت ایجاد 1500 شغل در البرز باحضورجهانگیری

ضرورت توجه به تقویت اتحادیه ها و تعاونی های بخش کشاورزی

افزایش 27 درصدی صادرات غیرنفتی به چین

رو دست گمرک به قاچاقچیان مواد مخدر

رشد اقتصادی ایران برای ما رویایی است

اعتقاد وزارت نیرو به پایداری در برنامه‌های توسعه

افزایش نرخ مبادله‌ای دلار

لزوم ورود بخش خصوصی به بخش‌های مختلف سلامت

90 درصد نفتکش غرق شده است

بیکاری و رکود، دو مانع شکوفایی اقتصاد ملی هستند

آغاز ذخیره سازی میوه شب عید

افزایش قیمت دلار مبادلاتی

سرنوشت 31 خدمه کشتی امروز مشخص می شود/ هشدار کارشناسان؛ احتمال انفجار نفتکش وجود دارد

لزوم اجباری شدن بیمه زلزله منازل

عوارض خروج مسافران عتبات بدون تغییر ماند / زائرین اربعین از پرداخت عوارض معاف شدند

انتقاد عضو اتاق بازرگانی از جلسه رئیس‌جمهور با صادرکنندگان

افزایش 20 درصدی صادرات محصولات شیلاتی

جسد یکی از 32 خدمه ناپدید شده، پیدا شد/ نفتکش همچنان در آتش می سوزد

اصلاح قانون کار در کمیسیون اجتماعی مجلس

تایید مفقود شدن 30 ایرانی در تصادف نفتکش در دریای چین

تعرفه اینترنت برای نیاز سرعت بالا و حجم کم وضع می‌شود

میزان جریمه مشمولان غایب خدمت سربازی مشخص شد

آخرین مهلت ارایه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره پاییز 96

رشد 7 درصدی اقتصاد کشور بدون افزایش صادرات نفت

مدارس از پرداخت هزینه آب، برق و گاز معاف شدند

سال آینده کسری بودجه نداریم

تولید پایدار مهمترین دغدغه بخش کشاورزی است

آغاز جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی

پیش بینی نرخ تورم 10 تا 11 درصدی در سال آینده

سازمان توسعه تجارت در مسیر تغییر ساختار

ورود دو فروند هواپیمای جدید به کشور

اگر سفره ها تهی از کالری و پروتئین باشد شاهد فقر شدید خواهیم بود

باید به درک درستی از مفهوم شهر و مسائل پیرامون آن دستیابیم

معافیت صنایع دستی از مالیات بر ارزش‌افزوده

واردات بی رویه محصولات تراریخته به کشور

نیازی به واردات زیتون کنسروی نداریم

واگذاری‌ها حجم زیادی از بار دولت را کاهش می‌دهد

جذب 2 میلیارد دلار سرمایه خارجی برای صنایع کوچک

قاچاق کالا از مبادی رسمی کمتر از 700 میلیون دلار است!

سهام باقیمانده متعلق به دولت در شرکت‌های بیمه آسیا، البرز و دانا واگذار می‌شود

ربیعی از تدوین سند کار شایسته خبر داد

پیش بینی صندوق بین المللی پول از رشد 4.2 درصدی اقتصاد ایران در سال 96

افزایش قیمت ذرت و کنجاله سویا غیر منطقی است

تشریح جزئیات ورود 9 هواپیمای برجامی و تشكیل 10 ایرلاین

تولید راهبردی ترین ماده صنعت نفت پس از صدسال درایران

وزیر جهاد كشاورزی:دولت در تولید محصولات ارگانیك نقش سیاستگذاری و نظارتی دارد

امروز مسئله اصلی کشور اقتصادی است

سامانه کسب و کار به کسب و کار(سککوک) وارد مرحله اجرایی شد

آغاز تولید دو خودروی جدید با حضور رئیس مجلس

افزایش حجم صادرات گاز ایران در 100 روز نخست دولت دوازدهم

زنگنه:برای خرید کالا در قراردادهای نفتی باید مناقصه برگزار شود

امضای 22 تفاهم همکاری انتقال فناوری بین بخش خصوصی ایران و کره جنوبی

جهانگیری: به دنبال ایجاد اشتغال و تولید و مقاوم سازی اقتصاد در برابر تكانه های خارجی هستیم

نوبخت: حذف 30 میلیون یارانه بگیر قطعی نیست

جدیدترین فهرست حذف شدگان از دریافت ارز مبادله ای

افت قیمت جهانی طلا

مرحله جدید پرداخت به سپرده گذاران تعاونی ثامن الحجج کلید خورد

افتتاح و تمدید سپرده‌های کوتاه‌مدت ویژه 3، 6 و 9 ماهه تا پایان سال ممنوع است

خرید هواپیما در پسا برجام به موقع بود

وزیر اقتصاد: سود تسهیلات کاهش می‌یابد/ دولت در پی افزایش نرخ ارز نیست

وام دادن به استارتاپ‌ها خیانت به آنهاست

امضاء تفاهمنامه تولید مشترک اتوبوس میان ایکاروس و گروه توسعه صنایع و معادن شهر

شرکت مشترک ساخت پنل های خورشیدی تاسیس می شود

نشست سه جانبه موافقت‌نامه چابهار با حضور وزرای ایران، هند و افغانستان برگزار شد

بانک مرکزی به موضوع موسسات غیرمجاز ورود نمی کرد، خسارت بزرگ‌تر می‌شد

افتتاح فاز اول طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار/ روحانی: امروز یک روز مبارک و تاریخی است

ادامه حراج سکه تا تخلیه کامل حباب قیمتی

تراز تجاری منفی 4 میلیارد دلار برای ایران/ افزایش صادرات به چین و عراق