آخرين مطالب

اقتصاد

کاهش نرخ 29 ارز مبادله‌ای

راه نو- نرخ 29 ارز از جمله دلار، یورو و پوند نسبت به روز پنج‌شنبه کاهش و نرخ 5 واحد پولی دیگر افزایش یافت

لزوم افزایش حجم تجارت خارجی ایران و آذر بایجان

راه نو- وزیر صنعت ، معدن و تجارت گفت : امیدوارم با ایجاد کارگروهی مشترک ذیل کمیسیون مشترک ایران و آذربایجان در زمینه مسائل صنعتی ، معدنی و تجاری به شناخت دقیق تر از طرحهای اقتصادی قابل مبادله دو کشور دست یابیم

توفیق زیادی در امر قاچاق کالا نداشتیم

راه نو- معاون اول قوه قضائیه: توفیق زیادی در امر قاچاق کالا نداشتیم که باید ریشه یابی و مشخص شود مشکل از کجاست.

نوسازی 200 هزار دستگاه خودرو

راه نو- وزیر صنعت، معدن و تجارت: در یک برنامه 3 ساله 200 هزار دستگاه خودرو تجاری حمل و نقل جاده‌ای کشور نوسازی می‌شود.

حل مشکلات تجاری با روسیه در 2 ماه آینده

راه نو- رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه گفت: توافق نامه های امضا شده میان طرف ایرانی و روسی در سفر اخیر وزیر اقتصاد به این کشور، مشکلات تجاری دو کشور را تا دوماه آینده حل خواهد کرد.

جزییات 6 اولویت مالیاتی در سال97

راه نو -وزارت اقتصاد با برشمردن 4 چالش بزرگ اجرای کامل قوانین مالیاتی در ایران از جمله فرارهای گسترده مالیاتی و معافیت‌های غیرهدفمند؛ اولویت‌های اصلی تحقق تحول مالیات در سال 97 را اعلام کرد.

آمادگی بانک‌ها برای ارائه خدمات در نوروز

راه نو- رئیس کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی: در این ایام سقف برداشت اسکناس از دستگاه‌های خودپرداز به 500 هزار تومان افزایش یافته است.

افزایش نرخ دلار مبادله‌ای

راه نو- بانک مرکزی نرخ تبادلی 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ 28 ارز از جمله دلار نسبت به روز پنجشنبه افزایش و نرخ 8 واحد پولی دیگر مانند یورو و پوند کاهش یافت؛ قیمت 3 ارز نیز ثابت ماند.

بانک‌ها نباید بستر پولشویی باشند

راه نو- رئیس بانک مرکزی: مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم، از ضرورت‌های اساسی در نظام بانکی کشور است

عذرخواهی گمرک ترکیه بابت ضرب و شتم راننده ایرانی

راه نو- گمرک گوربلاغ ترکیه رسما از راننده ایرانی و تمامی هموطنان ایرانی به دلیل ضرب و شتم یک راننده در پارکینگ نزدیک به مجموعه گمرکی عذرخواهی کرد و قول برخورد با ضاربان را داد

رشد 4.4 درصدی مسافران دریایی

راه نو- معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی: تعداد مسافران دریایی از ابتدای امسال­ تا 12 اسفند­­، ­ نسبت به مدت مشابه سال قبل، ­ 796 هزار نفر افزایش یافته است.

افزایش بهای نفت در بازار آسیا

راه نو- بهای نفت در آستانه برگزاری کنفرانسی در هوستون با شرکت بازیگران مهم صنعت نفت، در بازار آسیا افزایش یافت.

دستاوردهای سال گذشته، امسال نیز استمرار دارد

راه نو- رئیس کل بانک مرکزی: پایداری نرخ تورم در سطوح تک‌رقمی (دستیابی به نرخ تورم متوسط 9/9 درصد و نقطه به نقطه 4/9 درصد در بهمن‌ماه سال 1396) از جمله آنهاست

افزایش بهای نفت در بازار نیویورک

راه نو- بهای نفت خام سبک و شیرین ‏شاخص ‏نیویورک، ‏وست تگزاس ‏‏اینترمیدیت(دابلیو.تی.آی،)‏ ‏در پایان معاملات روز جمعه افزایش یافت.

گزارش بانک مرکزی از گرانی و ارزانی مواد خوراکی

راه نو- بانک مرکزی گزارش هفتگی متوسط قیمت خُرده فروشی برخی از مواد خوراکی در تهران را در هفته منتهی به چهارم اسفند اعلام کرد که براساس آن قیمت 2 گروه افزایش، 4 گروه کاهش و 5 گروه ثابت ماند.

تسریع و توسعه مراودات بانکی ایران با روسیه

راه نو- رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه­ گفت: با اتصال میر بیزینس بانک که سهامدار آن بانک ملی است به شبکه بانکی روسیه، امکان پوشش همه خدمات بانک‌های روسی با روبل و یورو وجود دارد.

همه افراد یارانه می گیرند مگر موارد خاص

راه نو- سخنگوی دولت گفت: سال آینده همین روش پرداخت یارانه را ادامه می دهیم و همه یارانه می گیرند الا مواردی که ثروتمند بودن آنها محرز شود.

فعال شدن کارگروه سازگاری با کم آبی

راه نو- کارگروه ملی برای سازگاری با کم آبی پس از دو ماه کار فشرده دستگاه‌های مرتبط با آب و همکاری نزدیک با تعدادی از استانداران تشکیل شد.

نرخ ارز مبادله‌ای ثابت ماند

راه نو- بانک مرکزی نرخ تبادلی 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که در آن نرخ­ همه ­ارزها بدون تغییر نسبت به روز شنبه ثابت ماند.

توسعه مشارکت زنان از ماموریت‌های صنعت نفت است

راه نو -مشاور وزیر در امور بانوان وزارت نفت بر توسعه و ارتقای سطح مشارکت زنان در صنعت نفت تاکید کرد و این موضوع را یکی از اهداف و برنامه‌های صنعت نفت برشمرد.

تجلیل وزیر صنعت از شرکت‌های تابع شرکت ملی گاز ایران

راه نو- وزیر صنعت، معدن و تجارت در نوزدهمین همایش ملی سبز در تجلیل از 15 شرکت تابع شرکت ملی گاز گفت: امروزه حرکت در مسیر توسعه سبز، یک انتخاب نیست، یک اجبار است و ما باید بتوانیم در این جهت حرکت کنیم.

کاهش سهم ارزشی و تعدادی چک های برگشتی در دی

راه نو- نتایج سامانه چکاوک نشان می دهد در دی ماه سال 1396 سهم ارزشی چک‌های برگشتی نسبت به ماه قبل و نسبت به دی ‌ماه سال گذشته کاهش یافته است.

بخش ریلی به شعار نیاز ندارد کمک مالی می خواهد

راه نو- رئیس هیئت مدیره شرکت حمل و نقل ریلی رجا گفت: اگر دولت می خواهد تاخیری در حرکت قطارها رخ ندهد باید پول بدهد، چراکه با این شیوه نمی‌توان راه‌آهن را اداره کرد.

شرکت پایانه‌های نفتی و وزارت دفاع تفاهم‌نامه امضا کردند

راه نو- شرکت پایانه های نفتی و بنیاد تعاون وزارت دفاع به منظور تامین برخی تجهیزات مورد نیاز پایانه‌های نفتی در مناطق عملیاتی خارک، شمال، عسلویه و ماهشهر تفاهمنامه همکاری امضا کردند.

کشف 10 کیلوگرم بذر ماده مخدر گل از یک کامیون

راه نو- ماموران گمرک دوغارون در بازرسی از کامیون های ورودی به کمک سگ های مواد یاب موفق شدند مقدار 10 کیلو گرم بذر ماده مخدر گل را از ­یک دستگاه کامیون کشف کنند

مردم از کیفیت خودروهای داخلی ناراضی اند

راه نو -رییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت: اگرچه تولید خودرو در ایران توسعه یافته اما این به معنای رضایت مندی مردم از تولیدات داخلی نیست.

سال آینده را به سال سراسر کار و تلاش تبدیل می کنیم

راه نو- وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با امید آفرینی دولت تدبیر و امید می رویم سال آینده را به سال سراسر کار و تلاش بدل کنیم، سالی که در آن اشتغال ویژه ای برای جوانان این مرز و بوم فراهم شود.

واحد تولیدی محصولات بیوایمپلنت ها در آینده نزدیک افتتاح می شود

راه نو- معاون صنایع پیشرفته و پروژه های کلان انرژی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت : شرکت دانش بافت البرز با مشارکت و سرمایه گذاری ایدرو و بخش خصوصی با هدف راه اندازی هفت مرکز تولید بیو ایمپلنت تاسیس شده است.

تولید بنزین مطابق با استاندارد‌های جهانی

راه نو- شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی: بنزین توزیعی در کلانشهرها مطابق استاندارد یورو 4 است؛ آلودگی هوا ارتباطی به کیفیت بنزین ندارد.

کاهش نرخ مبادله‌ای دلار، یورو و پوند

راه نو- بانک مرکزی نرخ تبادلی 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ 18 ارز از جمله دلار، یورو و پوند نسبت به روز پنجشنبه کاهش و نرخ 15 واحد پولی دیگر افزایش یافت؛ نرخ 6 ارز نیز ثابت ماند.

احداث بندر خشک در اراضی اینچه برون

راه نو- مدیرکل راه‌آهن شمالشرق 2 از ساخت بندر خشک در اراضی اینچه‌برون خبر داد و گفت: ایران از سرمایه گذاری سرمایه گذاران خارجی در این بندر استقبال می‌کند.

معافیت چای وارداتی و تولید داخل از مالیات بر ارزش افزوده

راه نو- معاون مالیات بر ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی کشور در خصوص معافیت چای اعم از وارداتی و تولید داخل از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده گفت: این معافیت ها براساس قوانین تصویب شده مجلس شورای اسلامی اعمال شده است.

تولید بیش از 2 میلیون تن برنج در كشور

راه نو- معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی گفت: در سال جاری با معرفی رقم پرمحصول جدید گیلانه بیش از 2 میلیون تن برنج در کشور تولید شد

نوآوری‌های پالایشگاه هاشمی‌نژاد زمینه‌ساز توسعه پایدار گاز است

راه نو- معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت گفت: نوآوری‌های پالایشگاه گاز شهید هاشمی‌نژاد مانند اجرای طرح جامع بازیابی گازهای ارسالی به مشعل این پالایشگاه، زمینه‌ساز توسعه پایدار گاز در منطقه شمال شرق کشور شده است.

شکایت انجمن پلاستیک از پتروشیمی ها

راه نو- رئیس هیئت مدیره انجمن ملی پلاستیک ایران با شکایت از نحوه تامین مواد اولیه از سوی واحدهای پتروشیمی خواستار ورود و حمایت دولت از 850 هزار اشتغال این صنعت شد.

از پس فردا، سکه پیش فروش می شود

راه نو- مدیرکل ریالی و نشر بانک مرکزی گفت: از سه شنبه این هفته 17 بهمن طرح پیش فروش سکه طلا از طریق 1312 شعبه منتخب بانک ملی اجرا می شود.

تولید نفت میدان ابوذر 12 هزار بشکه افزایش می‎یابد

راه نو- مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران گفت: با نصب موفقیت‌آمیز پایه سکوهای A 20 و A 21 میدان ابوذر و آغاز عملیات حفاری، در مجموع تولید این میدان 12 هزار بشکه در روز افزایش می‌یابد.

کاهش نرخ مبادله‌ای دلار و پوند

راه نو- بانک مرکزی نرخ تبادلی 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ 25 ارز از جمله دلار و پوند نسبت به روز پنجشنبه کاهش و نرخ 9 واحد پولی مانند یورو افزایش یافت؛ نرخ 5 ارز دیگر نیز ثابت ماند.

با اجرای طرح رجیستری واردات موبایل 2 برابر شد

راه نو- مدیرکل دفتر فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات گمرک ایران از افزایش دو برابری واردات گوشی تلفن همراه نسبت به مدت مشابه پارسال ­با اجرای طرح رجیستری خبر داد.

سفر هیاتی از بانوان کارآفرین کشورمان به فرانسه

راه نو- در آستانه دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی و به منظور معرفی دستاوردهای کشورمان در حوزه زنان و رایزنی اقتصادی؛ هیاتی متشکل از 32 بانوی کارآفرین وارد پاریس شد.

نرخ بانکی دلار کاهش یافت

راه نو- بانک مرکزی نرخ تبادلی 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ 19 ارز از جمله یورو و پوند نسبت به روز سه‌شنبه افزایش و نرخ 13 واحد پولی کاهش یافت؛ نرخ 7 ارز دیگر نیز ثابت ماند.

مذاکره وزارت ارتباطات و بانک مرکزی برای توسعه پول مجازی ایرانی

راه نو- معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر می‌دهد که تکنولوژی بلاک‌چین به عنوان یک بستر برای پول‌های مجازی و رمزنگاری شده، در ایران وجود دارد و پژوهش‌هایی در رابطه‌ با آن در حال انجام است

جعبه سیاه نفت‌کش ایرانی سانچی صدمه‌ای ندیده است

راه نو- حق شناس گفت: ­­­اطلاعات جعبه سیاه (VDR) نفتکش سانچی، شناور فله بر کریستال و نیز مصاحبه‌های صورت گرفته از پرسنل شناور فله بر صورت صحیح و بدون خدشه‌ای در اختیار این سازمان قرار گرفت.

نوسان بهای نفت در بازار آسیا

راه نو- بهای نفت خام سبک شیرین آمریکا در معاملات الکترونیک صبح امروز بازار آسیا افزایش اما بهای نفت خام برنت دریای شمال در این بازار کاهش یافت.

کاهش قیمت خرده‌فروشی 4 گروه موادخوراکی

راه نو- بانک مرکزی گزارش هفتگی متوسط قیمت خرده‌فروشی برخی از مواد خوراکی در تهران را در هفته منتهی به 29 دی ماه منتشر کرد که براساس آن نرخ پنج گروه نسبت به هفته قبل از آن افزایش و چهار گروه کاهش نشان می‌دهد.

سایه سنگین گرانی بر سر قطعه سازان خودرو

راه نو- دبیر انجمن تخصصی صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازان خودروی ایران گفت: هم اکنون قطعه سازان داخلی خودرو، بالا‌ترین فشارهای گرانی مواد اولیه ناشی از افزایش نرخ دلار را تحمل می‌کنند.

امسال رکورد تولید طلا شکسته می شود

راه نو- معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: امسال برای نخستین بار تولید شمش طلا در کشور به رکورد 6 تن می‌رسد که این، دستاورد ارزشمندی محسوب می‌شود.

صادرات 765 تن عسل طبیعی

راه نو- بیش از 765 تن عسل طبیعی در نه­­ ماهه­ امسال صادر شد.

بخشی از افزایش قیمت دلار تابع مسایل روانی است

راه نو- عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: بخشی از افزایش قیمت ارز‌های خارجی در این روزها، تابع مسایل روانی است و مجلس و دولت باید نقش آرامش دهنده را در بازار ارز ایفا کنند.

کاهش نرخ ارز در راه است

راه نو- رئیس کل بانک مرکزی از کاهش قیمت ارز در روزها و ماه‌های آینده خبر داد.

کاهش نرخ ارز در راه است

راه نو- رئیس کل بانک مرکزی از کاهش قیمت ارز در روزها و ماه‌های آینده خبر داد.

افزایش 27 درصدی صادرات غیرنفتی به چین

راه نو- بر اساس اعلام دفتر شرق آسیا و اقیانوسیه وزارت امور خارجه، میزان صادرات غیر نفتی ایران به چین در یازده ماه سال 2017 رشد چشمگیر ارزشی و وزنی را تجربه کرده است.

رو دست گمرک به قاچاقچیان مواد مخدر

راه نو- سگ‌های مواد یاب گمرک دوغارون دیروز رد 9 هزار قرص روان گردان و 26 کیلوگرم مود مخدر پان را زدند.

رشد اقتصادی ایران برای ما رویایی است

راه نو- سفیر آلمان ایران با بیان اینکه شرایط برای بهبود بیش از پیش روابط اقتصادی دو کشور مهیاست، گفت: ایران رشد اقتصادی بسیار خوبی داشت که برای ما رویایی است. در این مسیر نیز آلمان تلاش می‌کند به ایران کمک کند تا اثرات مطلوب این رشد برای مردم عادی ملموس شود.

اعتقاد وزارت نیرو به پایداری در برنامه‌های توسعه

راه نو- وزیر نیرو گفت: وزارت نیرو درجایگاه وظایف حاکمیتی خود، بر پایداری در برنامه‌های توسعه و ارتباط تنگاتنگ تمامی ابعاد آن با دو مؤلفه آب و انرژی معتقد و واقف است.

ساير مطالب

افزایش نرخ مبادله‌ای دلار

لزوم ورود بخش خصوصی به بخش‌های مختلف سلامت

90 درصد نفتکش غرق شده است

بیکاری و رکود، دو مانع شکوفایی اقتصاد ملی هستند

آغاز ذخیره سازی میوه شب عید

افزایش قیمت دلار مبادلاتی

سرنوشت 31 خدمه کشتی امروز مشخص می شود/ هشدار کارشناسان؛ احتمال انفجار نفتکش وجود دارد

لزوم اجباری شدن بیمه زلزله منازل

عوارض خروج مسافران عتبات بدون تغییر ماند / زائرین اربعین از پرداخت عوارض معاف شدند

انتقاد عضو اتاق بازرگانی از جلسه رئیس‌جمهور با صادرکنندگان

افزایش 20 درصدی صادرات محصولات شیلاتی

جسد یکی از 32 خدمه ناپدید شده، پیدا شد/ نفتکش همچنان در آتش می سوزد

اصلاح قانون کار در کمیسیون اجتماعی مجلس

تایید مفقود شدن 30 ایرانی در تصادف نفتکش در دریای چین

تعرفه اینترنت برای نیاز سرعت بالا و حجم کم وضع می‌شود

میزان جریمه مشمولان غایب خدمت سربازی مشخص شد

آخرین مهلت ارایه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره پاییز 96

رشد 7 درصدی اقتصاد کشور بدون افزایش صادرات نفت

مدارس از پرداخت هزینه آب، برق و گاز معاف شدند

سال آینده کسری بودجه نداریم

تولید پایدار مهمترین دغدغه بخش کشاورزی است

آغاز جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی

پیش بینی نرخ تورم 10 تا 11 درصدی در سال آینده

سازمان توسعه تجارت در مسیر تغییر ساختار

ورود دو فروند هواپیمای جدید به کشور

اگر سفره ها تهی از کالری و پروتئین باشد شاهد فقر شدید خواهیم بود

باید به درک درستی از مفهوم شهر و مسائل پیرامون آن دستیابیم

معافیت صنایع دستی از مالیات بر ارزش‌افزوده

واردات بی رویه محصولات تراریخته به کشور

نیازی به واردات زیتون کنسروی نداریم

واگذاری‌ها حجم زیادی از بار دولت را کاهش می‌دهد

جذب 2 میلیارد دلار سرمایه خارجی برای صنایع کوچک

قاچاق کالا از مبادی رسمی کمتر از 700 میلیون دلار است!

سهام باقیمانده متعلق به دولت در شرکت‌های بیمه آسیا، البرز و دانا واگذار می‌شود

ربیعی از تدوین سند کار شایسته خبر داد

پیش بینی صندوق بین المللی پول از رشد 4.2 درصدی اقتصاد ایران در سال 96

افزایش قیمت ذرت و کنجاله سویا غیر منطقی است

تشریح جزئیات ورود 9 هواپیمای برجامی و تشكیل 10 ایرلاین

تولید راهبردی ترین ماده صنعت نفت پس از صدسال درایران

وزیر جهاد كشاورزی:دولت در تولید محصولات ارگانیك نقش سیاستگذاری و نظارتی دارد

امروز مسئله اصلی کشور اقتصادی است

سامانه کسب و کار به کسب و کار(سککوک) وارد مرحله اجرایی شد

آغاز تولید دو خودروی جدید با حضور رئیس مجلس

افزایش حجم صادرات گاز ایران در 100 روز نخست دولت دوازدهم

زنگنه:برای خرید کالا در قراردادهای نفتی باید مناقصه برگزار شود

امضای 22 تفاهم همکاری انتقال فناوری بین بخش خصوصی ایران و کره جنوبی

جهانگیری: به دنبال ایجاد اشتغال و تولید و مقاوم سازی اقتصاد در برابر تكانه های خارجی هستیم

نوبخت: حذف 30 میلیون یارانه بگیر قطعی نیست

جدیدترین فهرست حذف شدگان از دریافت ارز مبادله ای

افت قیمت جهانی طلا

مرحله جدید پرداخت به سپرده گذاران تعاونی ثامن الحجج کلید خورد

افتتاح و تمدید سپرده‌های کوتاه‌مدت ویژه 3، 6 و 9 ماهه تا پایان سال ممنوع است

خرید هواپیما در پسا برجام به موقع بود

وزیر اقتصاد: سود تسهیلات کاهش می‌یابد/ دولت در پی افزایش نرخ ارز نیست

وام دادن به استارتاپ‌ها خیانت به آنهاست

امضاء تفاهمنامه تولید مشترک اتوبوس میان ایکاروس و گروه توسعه صنایع و معادن شهر

شرکت مشترک ساخت پنل های خورشیدی تاسیس می شود

نشست سه جانبه موافقت‌نامه چابهار با حضور وزرای ایران، هند و افغانستان برگزار شد

بانک مرکزی به موضوع موسسات غیرمجاز ورود نمی کرد، خسارت بزرگ‌تر می‌شد

افتتاح فاز اول طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار/ روحانی: امروز یک روز مبارک و تاریخی است

ادامه حراج سکه تا تخلیه کامل حباب قیمتی

تراز تجاری منفی 4 میلیارد دلار برای ایران/ افزایش صادرات به چین و عراق

عرضه محصولات کشاورزی در بورس کالا برای رساندن سود بیشتر و مستقیم به کشاورز است

همه سپرده‌گذاران افضل توس، وحدت و البرز پول می‌گیرند

قول مساعد رییس کل بانک مرکزی برای حل مشکلات سپرده‌گذاران موسسات مالی

جو روانی حراج، سکه را 37 هزار تومان ارزان کرد!

افزایش32 درصدی قیمت نان به جای 15 درصد/تخلف بزرگ در نانوایی ها

قیمت نفت جهش کرد

بودجه در رکود!

میزان روابط اقتصادی ایران و لهستان به 200 میلیون دلار رسیده است

گرانی 15 درصدی نان از فردا/ آرد گران نمی‌شود

در تنظیم بازار، حمایت از تولید داخلی باید همواره مدنظر باشد

زنگنه:اعضای اوپک موافق تمدید طرح کاهش تولید نفت هستند/مخالفت بیمارگونه با قرارداد توتال

مطالبات گندمکاران به طور کامل به حساب آنان واریز شد

تامین منافع ملی با افزایش سهم ریل در حمل کالا به بنادر

آمادگی احداث قطب سوم خودروسازی را داریم

موافقت دولت با افزایش مشروط قیمت نان/نان 15درصد گران می‌شود

کشت فرا سرزمینی از محورهای اصلی مذاکرات تهران و آکرا

رئیس دیوان محاسبات کشور: تراز عملیاتی کشور به منفی 29درصد رسیده است

رئیس سازمان برنامه و بودجه: لایحه بودجه سال 97 در زمان قانونی تقدیم مجلس می شود

باز شدن دفتر اتحادیه اروپا در تهران کمک زیادی به گسترش همکاری‌ها می‌کند

افزایش 10 درصدی صادرات سیب و کاهش 46 میلیون دلاری واردات موز

ایران، میهمان ویژه و افتخاری بزرگ‌ترین نمایشگاه صنایع‌دستی اتحادیه‌ اروپا در ایتالیا

لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی بررسی شد

ایران حدود 40 درصد از نفت صادراتی خود را به اروپایی ها فروخت

تسهیل سرمایه‌گذاری بدون ریسک در بانک مسکن

مصوبه شورا درباره طرح جامع شهر گلپایگان

رشد 126 درصدی مبلغ ضمانت‌نامه‌های صادره و تمدیدی در شش ماهه نخست 96

چشم‎انداز مثبت رشد و رونق اقتصادی در کشور

معاون شیلات: اخذ مجوز محیط زیست برای پرورش ماهی تیلاپیا را پیگیری می کنیم

فروش قسطی کالا‌های ایرانی به زودی

انتقال فناوری میان پژوهشگران ایران و برزیل

سرنوشت توافق توتال با ایران در صورت لغو برجام

به سمت ایجاد بازارهای صادراتی باثبات برای صنعت فولاد برویم

وزیر نفت: آتش سوزی میدان نفتی رگ سفید تا یک ماه و نیم آینده مهار می شود

محصولات دانش‌بنیان ایرانی در مسیر بازارهای خارجی

دستورالعمل «حداقل الزامات مدیریت ریسک نقدینگی مؤسسات اعتباری» ابلاغ شد

مرحله پنجم بخشودگی سود تسهیلات ابلاغ شد

المانیتور: توافق تاریخی بوئینگ با ایران در خطر است

نظام بانکی و بورس کماکان مطمئن ترین راه برای سرمایه گذاری هستند

معاملات مسکن 34 درصد افزایش یافت

امضای برنامه اجرایی مشترک ایران و روسیه در زمینه مسکن و ساختمان

وزیر راه و شهرسازی: به دنبال حذف عنوان حاشیه‌نشین در کشور هستیم

ایران با تکمیل برنامه اکتشافی به جمع 5 کشور معدنی دنیا می‌پیوندد

گزارش خبرگزاری چینی از رونق صنعت کفش ایران

مشارکت فعال شبکه بانکی در خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی

واکنش وزیر اقتصاد به گمانه زنی ها درباره قیمت فروش ارز دولتی در بودجه سال 97

کرباسیان: لایحه جامع مدیریت دارایی دولت تدوین می شود

گرانفروشی به شیوه دولت/دلار برای زائران اربعین 4250تومان

رشد 26 درصدی صادرات زعفران

موسسه رتبه بندی کپیتال اینتلیجنس: چشم انداز اقتصاد ایران باثبات است

طی روزهای آتی تمام پول گندمکاران به حسابشان واریز می شود

چهارشنبه‌شب یارانه مهرماه واریز می‌شود

حجم مبادلات تجاری ایران و ازبکستان به یک میلیارد دلار افزایش می یابد

شرط «توتال» برای ادامه همکاری با ایران/ تهران: بیانیه ترامپ تاثیری بر پروژهای نفتی ندارد

بعد از صحبت‌های ترامپ به اقتصاد جهان و ایران شوک وارد نشد

تکنولوژی ایرانی پرد ثبت جهانی شد

1 میلیون تن محصولات لبنی ایران امسال به 30 کشور جهان صادر می‌شود

بی توجهی بازارها به اظهارات ترامپ نشانه موفقیت دولت در اجرای اقتصاد مقاومتی

شرایط حاکم بر بازار ارز عادی است/ بازار آرام است

آغاز ثبت نام اینترنتی وام بازنشستگان

پیش‌بینی صادرات 1.6 میلیارد دلاری لوازم‌خانگی تا سال 99

کاهش نرخ‌ سود بانکی اقدامی لازم است

سقف مبادلات تجاری ایران و ارمنستان باید به یک میلیارد دلار برسد

70 درصد مطالبات چایکاران تاکنون پرداخت شده است

قیمت جهانی نفت افزایش یافت

تلاش فعالان عرصه دامپزشکی در پایداری تولید و اشتغال و رشد اقتصادی کشور موثر بوده است

صادرات ایران به روسیه 36درصد بیشتر شد/ نشست کار گروه صنعت و معدن در آستراخان

سیاست «فناوری مالی و ضوابط پرداخت یاران» بانک مرکزی منتشر شد

واگذاری خرید تضمینی گندم به بخش خصوصی

تغییر سیاست‌های دولت در بازار سرمایه برای تامین مالی مسکن

هدف‌گذاری جذب 250 میلیارد دلار سرمایه گذاری در حوزه‌های صنعت و انرژی

شرکت ملی نفت ایران و لوک اویل روسیه 2 تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

افزایش 10 درصدی حقوق کارکنان دولت در سال آینده

تنظیم بازار گوشت قرمز با واردات دام

راه های گسترش همکاری های تجاری بخش کشاورزی ایران و ویتنام بررسی شد

توسعه صادرات غیرنفتی از اصلی ترین راههای فعال تر كردن اقتصاد كشور است

آخرین وضعیت سرمایه‌گذاری هند و کره‌جنوبی در دو پروژه‌ ریلی ایران

ایران و مجارستان برای توسعه زنجیره تولید گوشت مرغ و صادرات مشترک همکاری می‌کنند

موج جدید سرمایه گذاری اروپا در ایران/ آمریکا خود را از فرصت تجارت با ایران محروم ساخته است

آغاز اجرای طرح‌های توسعه اسکله‌های نفتی در بندر شهید رجایی

تولید و عرضه کالاهای کشاورزی باید «زنجیره ای» شود

همدستی متخلفان برای اختلاط برنج از شمال تا تهران

مذاکره یک شرکت نفتی روسیه با ایران برای توسعه میدان نفتی آب تیمور

اعلام 6 راهکار رفع سوء اثر از سوابق چک‌های برگشتی

تولید بیش از 22 میلیون تن محصول پتروشیمی در 5 ماه نخست امسال

طرح ضربتی اعطای وام ازدواج تمدید شد

آغاز دور جدید اعطای اعتبارات مالی بین فرانسه و ایران

اعلام زمان واریز نخستین سود سهام عدالت

فرصت مشمولان سهام عدالت برای ثبت کد شبا