آخرین اخبار

مديريت

جهانگیری: دو میلیارد دلار اعتبار برای کشورهای وارد کننده کالای ایرانی/ آمریکایی ها را از اقتصاد ایران منع نکردیم

راه نو- معاون اول رییس جمهوری گفت: در بسته حمایتی که برای سال 96 تصویب شد، به صندوق توسعه ملی تکلیف کردیم دو میلیارد دلار اعتبار به کشورهایی بدهند که کالای ایرانی می خرند.

نظر میراث فرهنگی درباره دیوارکشی اطراف مجلس

راه نو- معاون میراث فرهنگی گفت: «ما موافق تأمین امنیت مجلس هستیم اما می‌توان از دیوارهای پیش‌ساخته فلزی استفاده کرد. باید اقدامات امنیتی انجام شود اما نباید این تأمین امنیت با زیرسؤال بردن زیرساخت‌های فرهنگی‌اجتماعی صورت گیرد.»

برگزاری جلسات مشترک مسئولین بهداشتی ایران و عراق برای تامین سلامت زائران اربعین حسینی(ع)

راه نو- رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از برگزاری جلسات مشترک مسئولین بهداشتی ایران و عراق با موضوع سلامت زائران راهپیمایی اربعین حسینی(ع) خبر داد.

اگر بتوانیم آموزش پزشکی را از بدنه بهداشت و درمان جدا می کنیم/سهمیه های کنکور در تهران باید حذف شود

راه نو- وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی از بدهی 15 هزار میلیارد تومانی و طلب 18 هزار میلیارد تومانی وزارت بهداشت خبر داد و گفت: اگربتوانیم آموزش پزشکی را از بدنه خدمات بهداشتی و درمانی در دانشگاه های علوم پزشکی جدا می کنیم.

پایانه‌های مرزی شلمچه و چذابه برای زائران اربعین حسینی آماده می‌شود

راه نو- معاون وزیر راه و شهرسازی طی سفر به استان خوزستان به همراه معاون عمرانی استاندار خوزستان از پایانه های مرزی شلمچه و چذابه بازدید کرد و گفت: پایانه های مرزی شلمچه و چذابه به منظور توسعه و افزایش تسهیلات تردد زائران اربعین حسینی و تأمین امکانات عبور و مرور زائران حسینی در مراسم اربعین امسال آماده می‌شود.

اولین کارت زرد مجلس دهم به وزیر دولت دوازدهم؛ نمایندگان از توضیحات وزیر کشور قانع نشدند

راه نو- نمایندگان خانه ملت سوال 8 تن از نمایندگان را در رابطه با «ضعف نظارت وزارت کشور بر عملکرد شوراهای شهر و روستاها» از وزیر کشور را وارد دانستند.

رئیس مجلس: برای بازپرداخت پول مردم از موسسات مالی به فرمول مشخصی رسیده ایم

راه نو- رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در مورد بانک‌ها،آقای پزشکیان جلساتی را برگزار کردند و مشخص شد که بین بانک مرکزی و وزارت اقتصاد و قوه قضائیه هماهنگی های لازم انجام شود تا اموالی که گرفته شده به مرور با دستور قاضی آزاد و به مردم پرداخت شود.

الزام اسنپ و تپسی جهت فعالیت زیرنظر تاکسیرانی

راه نو- رییس کمیسیون حمل‌ونقل شورای شهر تهران باور دارد که اسنپ و تپسی باید زیر نظر تاکسیرانی فعالیت کنند و در غیر این صورت با آنها برخورد خواهد شد.

در حادثه پلاسکو نقش شوراهای صنفی مغفول مانده است

راه نو- عضو شورای اسلامی شهر تهران با پرداختن به حادثه پلاسکو گفت: علاوه بر مالکان نقش شوراهای صنفی مغفول مانده است و باید آموزش های اجتماعی در این زمینه صورت گیرد.

جزئيات واريز سود سهام عدالت به حساب مشمولان

راه نو- مشاور سازمان خصوصي سازي با بيان اينکه براساس قاتون تجارت شرکت‎ها 8 ماه پس از برگزاري مجامع خود براي توزيع سود سهام فرصت دارند و شرکت‎هاي حاضر در سبد سهام عدالت هم از اين قاعده مستثني نيستند در مورد وازير سود سهام عدالت در پايان شهريور ماه به حساب مشمولان گفت: به دليل فرصت قانوني که اشاره شد واريز اين سود مرحله به مرحله خواهد بود و البته دو دهک پاييني مشمول و همچنين کساني که بدهي سهام خود را پرداخت کرده باشند در اولويت خواهند بود.

ابتکارخبرداد: تشکيل پارلمان زنان

راه نو- معاون رئيس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به عرصه‌هاي حضور زنان که در تصميم‌گيري‌ها بسيار مؤثر است گفت: دراين راستا، شکل‌گيري پارلمان زنان، اتفاقي ارزنده است که استان خراسان رضوي نخستين استاني است، که اين کار در آن انجام مي‌شود.

نامه تشکر نجفي از پيام تبريک روحاني؛ اميد دارم رابطه دولت و شهرداري به ارتباطي کاملا حسنه تبديل شود

راه نو- به دنبال پيام تبريک رييس جمهور به شهردار تهران، محمدعلي نجفي در نامه‌اي ضمن تشکر از رئيس‌جمهوري ابراز اميدواري کرد که رابطه دولت و شهرداري به ارتباطي کاملا حسنه تبديل شود.

حکم نجفي هنوز صادر نشده است

راه نو- سخنگوي وزارت کشور درباره اخبار منتشر شده در رابطه با صدور حکم شهردار تهران گفت: تاکنون پاسخ استعلامات به وزارت کشور واصل نشده و به تبع آن حکم انتصاب نيز صادر نشده است.

ايست! شفاف سازي به سبک مدير جديد شهرداري پشت درهاي بسته

راه نو- قرار بود اولين جلسه نجفي با معاونان قاليباف با حضور خبرنگاران برگزار شود ولي اين کار صورت نگرفت و خبرنگاران ساعت ها پشت درهاي بسته ماندند.بعد از اتمام جلسه شهردار جديد از در پشتي سالن را ترک کرد و همراهان نجفي گفتند: گفته بوديم «خبرنگار نيايد.»

حرف هاي قاليباف در روز خداحافظي از شهرداري تهران

راه نو - شهردار تهران با حضور در جلسه علني شوراي شهر ضمن تقدير و تشکر از مقام معظم رهبري، مسئولان نظام و همراهان مديريت شهري در دوره اخير گفت: وقتي شهرداري تهران را تحويل گرفتم حتي يک برگ کوچک دو خطي از ارزيابي و عملکرد شهرداري نبود که نگاه کنم و ببينم چه اطلاعاتي در دست من قرار مي گيرد.

ارائه گزارش عملکرد شورا و شهرداري تهران؛ سه شنبه

راه نو- رئيس شوراي شهر تهران اعلام کرد: روز سه شنبه برخلاف جلسات گذشته در نوبت صبح دستور جلسه نداريم و گزارش مختصري از عملکرد شوراي چهارم شهر تهران که تهيه شده ارائه مي شود.

قابليت بارورسازي ابرها با استفاده از ليزر بررسي شد

راه نو- ستاد توسعه فناوري‌هاي ليزر، فوتونيک و ساختارهاي ميکروني معاونت علمي به همراه ستاد توسعه فناوري­هاي آب، خشکسالي، فرسايش و محيط زيست اين معاونت طي نشستي کاربرد ليزر در افزايش باروري و بارش ابرها را بررسي کردند.

ربيعي: ايران امکان جذب يک ميليون گردشگر سلامت را دارد

راه نو- وزير تعاون،کار و رفاه اجتماعي با بيان اين که ايران مي تواند سالانه پذيراي يک ميليون گردشگر سلامت با هفت ميليارد دلار ارز آوري باشد، گفت: سالانه 50 ميليارد دلار از طريق گردشگري(توريسم) پزشکي عايد کشورها مي شود.

پرداخت ماهيانه 16 هزار ميليارد تومان حقوق به 500هزار مدير در کشور

راه نو- عضو هيات مديره کانون عالي کارفرمايان با بيان اينکه در کشور 500 هزار مدير داريم که 16 هزار و 500 ميليارد در ماه صرف پرداخت حقوق به اين افراد مي‌شود گفت:در ژاپن 500 هزار نفر کارمند وجود دارد.

بنزين وارداتي توزيع شده در يک کلان شهر استاندارد نيست

راه نو- رئيس سازمان استاندارد با تاکيد بر اينکه با سختگيري‌ بيشتري واردات بنزين را کنترل مي‌کنيم گفت: با استخراج نتايج آزمايش واردات بنزين متوجه شديم بنزين وارداتي توزيع شده در دو کلان شهر داراي مشکل بوده و بنزين يک کلانشهر خارج از استاندارد بود.

30 سالِ پر از فراز و فرود تا انتصاب ششمين سکاندار امور زنان رييس‌جمهوري

راه نو- 30 سالِ پر از فراز و فرود از ورود رسمي زنان به عرصه سياست و سياستگذاري با هدف گسترش عدالت جنسيتي در جمهوري اسلامي ايران مي‌گذرد. گامي که با تشکيل «شوراي زنان» آغاز شد، به ايجاد «معاونت امور زنان رياست جمهوري» و انتصاب يک زن در راس آن ختم شد.

ريشه‌کني فقر مطلق در دولت‌هاي قبلي هم بوده است

راه نو- رئيس کميته امداد گفت: نظام اسلامي موفق شده طي دوران‌هاي مختلف و در دولت‌هاي قبلي فقر مطلق را ريشه‌کن کند بنابراين دولت دوازدهم بايد تعريف جديدي از سطح فقر مطلق ارائه کند.

مترو فرودگاه امام خميني (ره) «فردا» افتتاح مي‌شود/آغاز فعاليت شبانه روزي مترو

راه نو- معاون حمل و نقل و ترافيک شهرداري تهران درخصوص ويژگي‌هاي خط 8 مترو که فردا (دوشنبه) افتتاح مي‌شود، توضيحاتي را ارائه کرد و گفت: همزمان با بهره‌برداري از خط 8، تعدادي از ايستگاه‌هاي خط 4 و 1 مترو نيز شبانه‌روزي مي‌شوند.

نوبخت: تعداد زنان کابينه کم نمي شود

راه نو- سخنگوي دولت گفت: اگر زني براي وزارت معرفي نشود به اين معنا نيست که که دولت از ظرفيت زنان استفاده نمي کند. بانوان همچنان نقش ارزشمندي در دولت دوازدهم دارند.

جنس فروخته شده پس گرفته مي‌شود يا نمي‌شود؟!

راه نو- "جنس فروخته شده پس گرفته نمي‌شود" شعاري است که به گفته رئيس سازمان حمايت مصرف کنندگان و توليدکنندگان بايد از ادبيات کسب و کار بازار ايران حذف شود اما بايد ديد که حذف در چه بستري صورت مي‌گيرد و چه طور مي‌توان شعارهاي مشتري محورانه تري را جايگزين آن کرد.

در شهرداري تهران براساس برنامه پيش رفتيم/ زيرساخت‌ها را براي آينده آماده خواهيم کرد

راه نو- معاون فرهنگي اجتماعي شهرداري تهران گفت: طبق تقويم ساليانه برنامه ريزي کرده و برنامه‌هايي را نيز در دستور کار داريم، با اين حال اگر تمام برنامه‌ها به دوره مديريت ما نرسد، بازهم زيرساخت‌ها را براي آينده آماده خواهيم کرد.

وزير صنعت: براي توسعه صادرات دست نياز به سوي استارتاپ ها دراز مي کنيم

راه نو- وزير صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اينکه يکي از کارهاي به زمين مانده استفاده از خدمات استارتاپ ها براي توسعه صادرات است، گفت: ما براي توسعه صادرات دست نياز به سوي اين مجموعه دراز مي کنيم.

بنزين گران خواهد شد؟

راه نو- با وجود اين که طبق مصوبه کميسيون تلفيق بودجه سال 96، قيمت بنزين و حامل‌هاي انرژي در سال جاري نبايد افزايش پيدا کند، افزايش ميزان مصرف بنزين و عدم کاهش آن از ابتداي سال تاکنون احتمال سهميه بندي يا گران شدن اين حامل انرژي را قوت بخشيده است.

آمار قابل تامل رييس مجلس درباره اقتصاد کشور

راه نو- رئيس مجلس شوراي اسلامي ابراز اميدواري کرد که دولت تازه نفس بعدي با انجام اصلاحاتي به سمت جهش 8 درصدي در اقتصاد براساس قانون برنامه حرکت کند

از جوانان متخصص در کابينه دوازدهم استفاده کنيد

راه نو- عضو هيات رئيسه مجلس بيانيه 171 نماينده خطاب به رئيس جمهور در خصوص لزوم ايجاد فرصت براي جوانان فرهيخته و متخصص در سطوح عالي مديريت دولت دوازدهم را قرائت کرد.

دستور روحاني براي حل مشکل موسسات مالي غيرمجاز

راه نو- معاون پارلماني رئيس جمهوري از دستور حجت الاسلام والمسلمين حسن روحاني رئيس جمهوري به وزير اقتصاد و رئيس کل بانک مرکزي براي حل مشکل موسسات مالي غير مجاز خبر داد.

توتال محرمانه نيست/روحاني زير بار حرف غيرمنطقي براي چينش کابينه نمي‌رود

راه نو- سخنگوي دولت با انتقاد از مطرح شدن طرح سه فوريتي از سوي برخي نمايندگان مجلس براي توقف قرارداد توتال گفت: اين طرح لازم نيست تهيه شود و اگر نمايندگان در قرارداد توتال اقدامي خلاف قانون ببينند بايد مدارک خود را به قوه قضاييه بدهند.

710محقق ايراني به کشور بازگشتند

راه نو- همکاري علمي و فناوري با ايرانيان خارج از کشور منجر به شروع به کار 710 ايراني دانشگاههاي خارجي، در کشور شده همچنين چندين شرکت فناوري توسط اين افراد راه اندازي شده است.

بيانيه نمايندگان مجلس در قدرداني از اقدامات خداپسندانه کميته امداد

راه نو- 240تن از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي با امضاي بيانيه اي از ترويج سنت حسنه الهي نيکوکاري،اکرام ايتام و اطعام نيازمندان توسط کميته امداد امام خميني (ره) قدرداني کردند.

در پشت تريبون در نقش اپوزوسيون حرف مي زنيم!/ مديريت بحران خودش گرفتار بحران شده است

راه نو- شهردار تهران بر ضرورت تجديد نظر ساختاري در حوزه مديريت بحران تاکيد کرد و گفت: در اين ساختار و سيستم کسي که مسئوليت مديريت بحران را بر عهده مي گيرد، دستش خالي است و نمي تواند اعمال مديريت و فرماندهي کند. به همين جهت ما دچار اشکال ساختاري هستيم و بايد اين اشکال را اصلاح کنيم.

در مراسم روز ملي "صنعت و معدن" چه گذشت؟

راه نو- مراسم روز ملي صنعت و معدن با يک هفته تاخير امروز (هفدهم تيرماه) و عليرغم برنامه قبلي، بدون حضور رياست جمهوري در سالن اجلاس سران برگزار شد.

پذيرفته شدگان آزمون استخدامي آموزش و پرورش مهر 96 وارد مدارس مي شوند

راه نو- معاون آموزشي و تحصيلات تکميلي دانشگاه فرهنگيان گفت: پذيرفته شدگان نهايي آزمون استخدامي سال 95 وزارت آموزش و پرورش براي گذراندن دوره هاي مهارت آموزي از مهر سال جاري وارد مدارس مي شوند.

وزير ارتباطات: هيچ ملتي نمي‌تواند منزوي بماند

راه نو- وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با تاکيد بر اينکه امروزه هيچ ملتي نمي تواند منزوي باقي بماند افزود: سرويس هاي پستي حلقه ارتباطي ايجاد مي کند که اميدواريم اين اتحاديه به ايجاد اين حلقه براي تعامل ذي نفعان کمک کند.

کابينه آينده بايد کابينه کار باشد

راه نو- رئيس مجلس شوراي اسلامي با بيان اينکه کابينه آينده بايد کابينه کار باشد، گفت: رئيس جمهور محترم معيار اصلي خود را کارآمدي و انقلابي بودن قرار دهد.

وزارت اطلاعات 3 نفر را در ارتباط با پرونده توهين به رييس‌جمهور به دادستاني معرفي کرد

راه نو- دادستان تهران با اشاره به پرونده توهين به رييس جمهور در روز قدس، گفت: در گزارشي که وزارت اطلاعات براي ما ارسال کرده سه نفر از متهمان معرفي شدند و قول داده شد که بقيه را نيز معرفي کنند.

آمادگي مجلس براي تأمين نيازهاي قانوني قوه قضاييه

راه نو- نايب رئيس کميسيون حقوقي و قضايي مجلس با بيان اينکه توقع مجلس از قوه قضاييه حفظ استقلال و قانونمداري است، گفت: تعامل و ارتباط خوبي بين مجلس و قوه قضاييه برقرار است.

نظارت بيشتر بر برگزاري تورهاي جام جهاني روسيه

راه نو- مدير‌کل ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان تهران گفت: «پس از صعود تيم ملي فوتبال ايران به جام جهاني 2018 روسيه، کميته نظارت بر تورهاي جام جهاني تشکيل شد تا از تکرار مشکلات تورهاي چهار سال پيش برزيل، که تعدادي از دفاتر خدمات‌مسافرتي پايتخت براي هموطنان ايجاد ايجاد کرده بودند، جلوگيري شود.»

خط 6 مترو آسيبي به برج طغرل و قبرستان ابن‌بابويه نمي‌زند

راه نو- مدير‌کل ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان تهران گفت: «بر اساس توافق‌هاي صورت‌گرفته با شهرداري تهران مسير خط 6 مترو تغيير کرده و احداث اين خط آسيبي به برج طغرل و قبرستان ابن‌بابويه وارد نمي‌کند.»

دستگيري عناصر تروريستي وابسته به داعش

راه نو- در آستانه عيد سعيد فطر و همزمان با روز جهاني قدس، سربازان گمنام امام زمان (عج) موفق شدند، يک گروه تروريستي وابسته به داعش که قصد انجام اقدامات تروريستي در استان هاي عمقي و شهرهاي مذهبي کشور را داشت؛ طي سلسله عمليات ترکيبي اطلاعاتي شناسايي و قبل از هرگونه اقدام به همراه تجهيزات انفجاري و انتحاري بازداشت نمايند.

پيش‌بيني توليد 200 هزار تن کلزا در کشور

راه نو- معاون برنامه ريزي و امور اقتصادي وزارت جهاد کشاورزي پيش‌بيني کرد امسال توليد کلزا در کشور به مرز 200 هزار تن برسد

واکنش وزارت کشور به اقدام عربستان در دستگيري صيادان ايراني

راه نو - وزارت کشور با انتشار اطلاعيه اي با تاکيد بر اين که دو قايق ايراني که به سمت مرزهاي عربستان هدايت شدند،صيادي بودند،اعلام کرد: دولت عربستان لازم است ضمن جبران خسارات وارده و تنبيه عوامل اين اقدام غير مسئولانه، هر چه سريع تر نسبت به آزادي افراد دستگير شده که خانواده آنها به شدت نگران وضعيت سلامتي آنها هستند، اقدام کند

شهردار تهران تا 1400 کيست؟

راه نو- گمانه زني ها براي جايگزيني قاليباف شهردار 12 ساله تهران همچنان ادامه دارد.

ضايع کردن دستاوردها، ضايع کردن افراد نيست ضايع کردن يک فرهنگ است

راه نو- شهردار تهران با اشاره به برخي حاشيه سازي ها درخصوص مديريت شهري پايتخت گفت: سياه نمايي کردن، بي انصافي در مورد کارها و اينکه دستاوردهاي به دست آمده را ضايع کنيم، در حقيقت ضايع کردن يک فرد نيست بلکه ضايع کردن يک فرهنگ و دستاورد يک شهر و ملت است.

آخوندي خبر داد: تبديل آزادراه تهران - شمال به بزرگترين کارگاه سازندگي کشور

راه نو- وزير راه و شهرسازي گفت: با وجود انجام عمليات اجرايي در 145 جبهه و به کارگيري بيش از 3500 نيروي انساني، تکميل آزاد راه تهران- شمال به بزرگترين کارگاه سازندگي در ايران تبديل شده است.

شماري از مديران دولتي هم بين متخلفان انتخاباتي بودند

راه نو- سخنگوي شوراي نگهبان با تکذيب ادعاي پيشنهاد وزارت کشور مبني بر اکتفا به ثبت کد ملي راي‌دهندگان در روز انتخابات رياست جمهوري تصريح کرد: اين پيشنهاد ساعت 8 شب ارائه شد که پس از بررسي در هيئت مرکزي نظارت بر انتخابات با آن موافقت شد.

مبناي اجرا در حوزه تعليم و تربيت، سند تحول بنيادين آموزش و پرورش است/ هر سند و بيانيه مغاير با سند تحول، ملغي است

راه نو- رييس جمهور با اشاره به فرارسيدن اولين شب از ليالي قدر و بيان ويژگي هاي اميرمومنان حضرت علي (ع) و ضربت خوردن ايشان در سحرگاه نوزدهم رمضان، گفت: شب قدر که شب نزول قرآن نيز مي باشد، تجلي رحمت و لطف خداوند به بشريت است.

راه نو- بررسي ابرچالش هاي اقتصادي در جلسه غير علني مجلس

راه نو -سخنگوي هيات رئيسه مجلس با اشاره به جزييات جلسه غيرعلني مجلس گفت: 5 ابرچالش بيکاري، محيط‌ زيست، آب، صندوق‌هاي بازنشستگي و نظام‌هاي بانکي اقتصادي کشور در جلسه غيرعلني مجلس مورد بررسي قرار گرفت.

مراکز دولتي در روزهاي 19 و 23 رمضان با دو ساعت تأخير آغاز به کار مي کنند

راه نو- هيأت وزيران در جلسه خود به رياست دکتر جهانگيري معاون اول رييس جمهور اعلام کرد با توجه به فرا رسيدن شب‌هاي قدر و سوگواري مولاي متقيان حضرت علي(ع)، مطابق سنوات گذشته زمان شروع به کار کليه وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها، شرکت‌ها و مؤسسات دولتي در سراسر کشور در روزهاي نوزدهم و بيست و سوم ماه مبارک رمضان با دو ساعت تأخير آغاز مي‌شود.

اخبار خواندنی

کليات طرح حمايت از هنرمندان و استادکاران صنايع دستي تصويب شد

جزئيات نشست غير علني با وزراي اطلاعات و کشور درباره حادثه تروريستي تهران

جلسه غيرعلني مجلس براي بررسي حوادث تروريستي اخير؛ صبح فردا

آخرين وضعيت پرونده دختر وزير آموزش و پرورش در تعزيرات حکومتي

وزير بهداشت به عيادت مصدومان حوادث تيراندازي رفت

سرپرست حرم امام(ره) حادثه تروريستي امروز را تشريح کرد

خطاي انساني علت حادثه مترو طرشت/ بازجويي از راهبر قطار که سيستم کنترلي را خاموش کرده بود

احتمال تشکيل جلسه شوراي تامين استان تهران

اصلاحاتي بايد در روش انتخابات صورت بگيرد/ روند اخذ رأي در زمان انتخابات زمان‌بر بود

احضار برخي مديران کانال‌هاي تلگرامي به دادسرا/ ارجاع پرونده تعاوني اعتباري ثامن الحجج به دادگاه

خدمات مترو تهران در سالروز ارتحال امام خميني (ره)

اختصاص 15 ميليارد ريال براي جبران خسارات ناشي از حادثه معدن يورت

قاليباف: حداقل انصاف‌تان اندازه «جک استراو» باشد

بازديد شبانه وزير بهداشت از چند بيمارستان در پايتخت

وزير کشور: يک راي هم در کل صندوق ها مشکلي نداشته است

انتخاب مجدد علي لاريجاني به رياست مجلس دهم/ مطهري و پزشکيان ابقا شدند

واکنش سخنگوي دولت به اظهارات رئيس قوه قضائيه: مسايل را در شوراي عالي امنيت ملي بگوييد

دستور رئيس جمهور به وزير تعاون براي پوشش حمايتي نيازمندان

آخرين وضعيت بررسي تخلفات انتخابات رياست‌جمهوري در شوراي نگهبان + جزئيات

اجماع اوپک و غيراوپک براي تمديد توافق/انتخابات موانع اجراي قراردادهاي جديد را برطرف کرد

آمار آراي تفکيکي استان ها را اعلام مي کنيم/ يک ميليون نفر نتوانستند راي بدهند

اعلام ترکيب هيات رييسه شوراي شهر جديد تهران

بيانيه مجلس خبرگان رهبري درباره انتخابات96

روحاني 14 ميليون / رئيسي 10 ميليون

بر اساس قانون انصراف از نامزدي بايد مکتوب به ستاد انتخابات اعلام شود

نتيجه انتخابات رياست جمهوري تدريجي اعلام نمي شود/ نامزدها کناره‌گيري خود را به صورت کتبي اعلام کنند

فقط يارانه برخي را مجددا وصل کرديم/4ميليون نبودند

روحاني به صدا و سيما: اخلاق کجا رفت؟ شرم نمي‌كنيد؟

راه‌آهن تا دوسال آينده به خسروي مي‌رسد

معدن يورت گلستان کاملا خصوصي است

طبق قانون، داوطلبان تا 8 صبح پنجشنبه مي‌توانند تبليغات کنند

براي حفظ امنيت، صحت و سلامت انتخابات همه تمهيدات قانوني را انجام داده ايم

اعلام نهايي اسامي تاييد شده هاي انتخابات شوراها

ليست نهايي اصولگرايان و اصلاح طلبان براي انتخابات شوراي شهر تهران

آمار قطعي واجدان شرايط حضور در انتخابات

افراد حمله کننده به خودروي روحاني عمدتا کارگر نبوده اند و با لباس مبدل از بيرون معدن بودند

وصول 15 هزار ميليارد تومان رد مال و جزاي نقدي از متهمان اقتصادي

با بيکاري مفرط و رکود بازار مواجهيم/ 4 درصدي‌ها مهم‌ترين مانع ايجاد اشتغال هستند

جمهوري اسلامي ايران در فناوري نانو به رتبه پنجم جهان ارتقاء يافت

تنش در سخنراني ميرسليم

برنامه‌هاي امروز نامزدهاي رياست جمهوري در رسانه ملي

حضور نماينده ويژه رهبر معظم انقلاب در محل حادثه معدن آزادشهر

ظريف: زمان به ميوه نشستن تلاش‌ها در چارچوب برجام به تدريج فرا مي‌رسد

هوادار انتظار نداشت که بازيکن به خاطر پول اعتصاب کند/ باشگاه بايد موضوع را مديريت مي کرد

کانديداها هرگونه اعتراض را پس از مناظره براي بررسي ارسال کنند

اطلاعيه شوراي نگهبان درباره انتخابات ميان‌دوره‌اي مجلس

قاليباف: 2 دقيقه کمتر از آقاي روحاني به من وقت داده شد/ در مناظره بعدي جبران شود

سليقه هاي خاص سياسي بر تائيد صلاحيت هاي شوراها حاکم شده است/ افرادي که پرونده قضايي دارند تاييد صلاحيت شده اند

مخالفت نمايندگان مجلس با تقاضاي تحقيق و تفحص از برررسي عملکرد مناطق آزاد

نبايد با منابع و سرنوشت ملت هرطور مي خواهيم برخورد كنيم

آموزش و پرورش به نفع نامزد خاصي تبليغ نمي کند

ادامه اين دولت يعني آرمان‌هاي انقلاب و اقتصاد کشور در خطر است/ هدف مشترک من و رئيسي تکرار نشدن دولت فعلي است

پخش زنده مناظره‌ نامزدهاي انتخابات رياست جمهوري

آيا احمدي نژاد با حکم حکومتي به صحنه انتخابات بر مي گردد؟

ترامپ لحن اش را در قبال ايران تغيير داده است

دستور العمل تبليغات انتخابات رياست جمهوري منتشر شد

دولت يازدهم هر سال هفت برابر دولت هاي پيشين شغل ايجاد کرد

تأکيد بر افزايش تعاملات گردشگري ايران و برزيل

وزارت کشور درباره مناظره‌هاي انتخابات رياست جمهور اطلاعيه صادر کرد

هشدار انتخاباتي وزير کشور: در برابر جرياناتي که بخواهند با رفتار خود امنيت عمومي را خدشه دار کنند، قاطعانه مي ايستيم

کميته بررسي تخلفات انتخاباتي در وزارت کشور تشکيل شد

پيگيري قوانين مربوط به اقتصاد مقاومتي و توليد ملي از سوي معاونت تنقيح قوانين مجلس

آمار مرگ و مير در تهران در سال 95 / مناطقي که بيشترين و کمترين متوفيان را دارند

توفيقي در بازگرداندن اموال بابک زنجاني نداشته ايم

قاليباف براي حضور درتبليغات رياست جمهوري از شورا مرخصي خواهد گرفت

ابراز همدردي روحاني با مردم استانهاي سيل‏ زده آذربايجان شرقي و غربي و اردبيل

پنجمين گزارش سه ماهه وزارت امور خارجه از اجراي برجام

مأموريت لاريجاني به کميسيون عمران براي پيگيري حادثه سيل

هياتي براي رسيدگي به روند امدادرساني به سيل زدگان، عازم استان هاي شمال غربي کشور ‏شد

رونمايي روحاني از دستاوردهاي جديد وزارت دفاع

مسئولان بنياد از مداخله سياسي در انتخابات پرهيز کنند

اغلب داوطلبان رياست جمهوري شرايط لازم را دارا نيستند/ ثبت نام اين افراد تنها موجب زحمت نهادهاي اجرائي و انقلابي مي‌شود

انتخابات ما با انتخابات آمريکا و اروپا فرق دارد/ در اين انتخابات، اخلاق قرباني نشود

مجلس از توضيحات وزير اقتصاد قانع شد

ماموريت رئيس مجلس به کميسيون امنيت ملي

تقدير و تشکر نمايندگان مجلس از توليدات رسانه ملي در ايام نوروز

مخالفت نمايندگان مجلس با يک فوريت طرح اداره و نظارت بر سازمان صداوسيما

اعلام وصول سوالات سه‌گانه موسوي لارگاني از آخوندي

نمايندگان مجلس از پاسخ‌هاي زنگنه در خصوص قراردادهاي نفتي قانع شدند

نامزدي بقايي و تغيير موضع انتخاباتي احمدي نژاد از نگاه مشايي

دولت با بازداشت مديران کانال هاي تلگرامي مخالف است

حضور نيروهاي واکنش سريع در مناطق زلزله زده خراسان رضوي/ برپايي اردوگاه اسکان اضطراري

تصميم جديد دولت براي توزيع سبد کالا و افزايش حقوق بازنشستگان

يک فوتي و چهار مصدوم در زلزله سفيدسنگ خراسان رضوي

توضيحات لاريجاني درخصوص اولويت هاي مجلس درسال 96

در نشست مشترک کميسيون امنيت ملي مجلس با وزير دفاع چه گذشت؟

احتمال تغيير نحوه تشکيل جلسات علني مجلس/ افزايش تعداد جلسات غيرعلني

آخرين اخبار از زمين لرزه شش ريشتري مشهد/ پس لرزه ها ادامه دارد

ﭘﺮﺩاﺧﺖ ٢ ﻣﻴﻠﻴﻮﻥ ﺗﻮﻣﺎﻥ ﺑﻪ ﻛﺴﺒﻪ ﻓﺎﻗﺪ ﺑﻴﻤﻪ ﺳﺎﺧﺘﻤﺎﻥ ﭘﻼﺳﻜﻮ

فرمانداري اصفهان از ارائه مدارک مستند رد صلاحيتم خودداري مي‌کند

سال 95 سالي پر افتخار و جهشي براي مجموعه وزارت دفاع بود

دستور شروع انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا صادر شد

راي‌گيري الکترونيکي در شعبات با کمتر از هزار راي

نمايندگان درخواست تحقيق و تفحص از وزارت بهداشت را پس گرفتند

کليد طلايي خاورميانه در دست ايران است

نمايندگان مجلس با تحقيق و تفحص از شهرداري تهران مخالفت کردند

دومين رزمايش پرتو هسته اي سال 96 برگزارمي شود

توصيه وزارت خارجه به هموطناني که قصد عزيمت به ترکيه را دارند

قهرماني مقتدرانه تيم ملي فوتبال ساحلي ايران در آسيا

شوراي نگهبان از کسي ترسي ندارد/ هرچه مي خواهد دل تنگشان بگويند

دستگيري بزرگ ترين شبکه حرفه اي جعل چک در تهران

سال 96 سال جشن بزرگ سهام عدالت خواهد بود/ همه حقوق در سال 96 به سهامداران منتقل مي‌شود

دومين اجلاس رسمي پنجمين دوره مجلس خبرگان رهبري آغاز شد

وزير کشور: با کمک پليس، نوروزي با نشاط داشته باشيم

نحوه توزيع يارانه هاي بخش مسکن براي سال 1395

با راي نمايندگان مجلس، بودجه سال 96 تصويب شد

مهلت اجراي آزمايشي قانون مديريت خدمات کشوري تمديد شد

مجلس حرف اصلي خود را تاييد کرد/ هنوز برخي رسانه ها مي گويند مجلس حرف خود را پس گرفته است

جزئيات فعاليت هيات هاي نظارت بر انتخابات شوراها و زمان ثبت نام

بانک مرکزي مجاز به توليد ايران چک هاي مورد نياز کشور در سال 96 شد

برخي آنقدر جانماز آب نکشند/ جار و جنجال راه انداختن در کشور به ضرر مردم است

رانندگان وسائط نقليه سنگين با حداقل 25 سال سابقه و 55 سال سن بازنشسته مي شوند

ورود 2 فروند هواپيماي ايرباس 330 تا نوروز 96 به کشور

متناسب سازي حقوق بازنشستگان و مستمري بگيران در چارچوب بودجه سنواتي

سقف حقوق مديران تا 60 درصد افزايش مي يابد

مرخصي تشويقي 3 روزه به مردان شاغلي که صاحب فرزند مي شوند

در بحث نظارت ، هيچ مشکلي با شوراي نگهبان نداريم

روند پولشويي از نظر ميزان و گسترش منطقه‌اي شتاب خواهد گرفت

به دلايل مسائل فني و امنيتي نمي توانيم انتخابات را الکترونيکي برگزار کنيم

جلسات سه شيفته مجلس براي بررسي لايحه بودجه سال 96

اختصاص 30 ميليارد تومان براي تثبيت کانون هاي گرد و غبار خوزستان

سئوال از وزراي صنعت، ارتباطات و فرهنگ اعلام وصول شد

رهبري مخالفتي با برداشت از صندوق توسعه ملي درصورت تصويب مجلس ندارند

هيچ تروريستي نمي تواند از رصد اطلاعاتي ايران عبور کند

طرح تحول سلامت 10هزار ميليارد تومان از هزينه‌هاي درماني مردم کم کرد

مشکلات دلخراش مردم در خوزستان و مناطق سيل‌زده؛ مسئولان علاج کنند

اگر هلال‌احمر براي سيل آماده نبود، شاهد بحران ملي بوديم

بوي اشتغال از بودجه به مشام نمي رسد/ وابستگي مستقيم 40 درصد منابع به نفت

لايحه بودجه 96 با اقتصادمقاومتي همخواني ندارد

نبايد حادثه قطار سمنان را با فاجعه منا مقايسه کرد

تعداد تقاضاکنندگان استيضاح آخوندي 31 نفر است

گزارش وزير ارتباطات از مناطق سيل زده بوشهر

لابي گري در جريان استيضاح وزير راه در مجلس وجود نداشته است

طرح کاهش ماليات بر ارزش افزوده طلا

اصرار نمايندگان درخصوص ترکيب اعضاي شوراي پول و اعتبار/ ارسال مصوبه به مجمع تشخيص مصلحت

ترکيب اعضاي شوراي معادن استان‌ها تغيير کرد

تشکيل ستاد انتخاباتي و تبليغات زودهنگام تخلف است/ تشکيل جبهه در قالب افراد، قانوني نيست

ماموريت روحاني به دولت براي تنظيم روابط بخش‌هاي داراي فعاليت موازي

با برگزاري انتخابات به طور الکترونيک در کل کشور مقداري فاصله داريم

بيانيه مجمع نمايندگان استان خوزستان؛ جلسه فوري و اضطراري هيات دولت تشکيل شود

بسياري از افراد مفهوم مسئوليت اجتماعي را به باج‌گيري تبديل کرده اند

سلب عضويت 126 عضو شوراهاي سراسر کشور

بافت فرسوده علت 80درصد آتش سوزي هاي تهران

برجام دليل نگرش متفاوت جهان به ايران از پنجره گردشگري است

تمهيدات ترافيکي 22 بهمن

موافقت رهبر معظم انقلاب با عفو و تخفيف مجازات تعدادي از محکومان

صيانت از حريم خصوصي کاربران در شبکه ملي اطلاعات را تضمين مي کنم

حجت الاسلام ناطق نوري از بيمارستان مرخص شد

زيرساخت‌هاي برگزاري انتخابات الکترونيک در کشور مهياست

روحاني از برگزيدگان کتاب سال تقدير و تجليل کرد