آخرين مطالب

مديريت

آغاز طرح 21 روزه امداد و نجات اربعین از 21 مهر ماه

راه ترقی- دبیرکل جمعیت هلال‌احمر در جلسه کمیته امداد و نجات ستاد اربعین که با حضور نمایندگان مختلف دستگاه‌های متولی در ارائه خدمات به زائران در اربعین برگزار شد، از آغاز رسمی عملیات درمان و امداد و نجات از 26 مهرماه در داخل کشور و عراق خبر داد

نانوذراتی که با تولید گرما موجب مرگ سلول‌های سرطانی می‌شوند

راه ترقی- محققان پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران به نانوذراتی دست یافتند که قابلیت تشخیص، ردیابی و نابودی سلول‌های سرطانی را دارند و به گفته این محققان این نانوذرات با تبدیل نور به گرما موجب مرگ سلول‌های سرطانی می‌شود.

تشکیل جلسه شورای اقتصاد

راه ترقی- جلسه شورای اقتصاد ظهر امروز به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.

170 نفر مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان هستند

راه ترقی- رئیس کل دیوان محاسبات کشور با بیان اینکه مقامات مشمول قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشسته ها حدود 170 نفر هستند، گفت: با اجرای این قانون، کشور دچار چالش مدیریتی نخواهد شد

ابتکار: جهت‌گیری دولت حضور زنان در ورزشگاه‌هاست

راه ترقی- معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه بانوان در سطح مسابقاتی همچون والیبال در ورزشگاه، حاضر شدند و مسئله خاصی نبوده و فکر می‌کنیم که حضور آنها در ورزشگاه‌ها به سالم‌سازی محیط‌های ورزشی و رعایت اخلاق بیشتر کمک می‌کنند گفت: از هواداران انتظار داریم اخلاق را رعایت و بدین ترتیب به سالم‌سازی فضای ورزشگاه‌ها به منظور حضور زنان کمک کنند.

لزوم افزایش حقوق بازنشستگان / اجرای همسان‌سازی نیازمند اعتبار 15 هزار میلیاردی

راه ترقی- مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: برای اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان این صندوق با توجه به شرایط کنونی کشور حداقل 10 تا 15 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است

شرایط فروش ایران‌خودرو برای خودرو اولی‌ها

راه ترقی- معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو اعلام کرد: ایران خودرو در راستای محدود کردن ثبت نام به خودرو اولی ها و یا افراد فاقد خودرو، با اعتماد به مشتریان تکمیل فرم خود اظهاری را در برنامه قرار داده است.

ممنوعیت واردات موادنفتی،سیمان و آهن ایران به افغانستان رد شد

راه ترقی- دبیرکل اتاق مشترک ایران و افغانستان گفت: واردات مواد نفتی، سیمان و آهن ایران به افغانستان فقط از مرز «فراه» ممنوع شده و واردات این اقلام از طریق سایر مرزها مثل دوغارون و نیمروز همچنان ادامه دارد.

افزایش مجدد حقوق‌ها چه زمانی انجام می‌شود؟

راه ترقی- گر چه افزایش مجدد حقوق کارکنان تا قبل از پایان سال جاری در دستور کار دولت قرار گرفته، اما از اظهارات رئیس سازمان برنامه و بودجه این گونه برمی‌آید که فعلا در حال بررسی بوده و باید مسائل مربوط به آن از جمله آثار سوئی که می‌تواند در شرایط خاص فعلی اقتصاد به همراه داشته باشد، مورد توجه قرار گیرد. از این رو زمان اجرایی شدن این بسته هنوز مشخص نیست.

جرائم کمیسیون ماده٧ مشمول تخفیف نمی شود

راه ترقی- رئیس کمیسیون سلامت شورای اسلامی شهرتهران درخصوص لزوم صیانت ازدرختان درساخت وسازها و جانمایی درختان در نقشه های ساختمانی پایتخت تاکیدکردوگفت: جرائم کمیسیون ماده٧ مشمول تخفیف نمی شود.

نجفی: بازار فعلی بهشت خودروسازان است

راه ترقی- رییس هیات تحقیق و تفحص از صنعت خودروسازی کشور، گفت: دخالت وزارت صنعت، معدن و تجارت به مسئله قیمت گذاری کالا از طریق سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان دارای تعارض منافع با مسؤولیت‌هاست.

موازی‌کاری فرهنگی با دولت موجب تشتت است

راه ترقی- معاون فرهنگی کمیته ملی موز‌ه‌های ایران گفت: موازی‌کاری فرهنگی با دولت و تعدد و تکثر نهادهای تصمیم‌گیر در این مقوله کمک به دولت نیست بلکه موجب هرز رفتن بودجه و تشتت است.

آموزش و پرورش با مدیران مدارس متخلف برخورد کرد

راه ترقی- وزیر آموزش و پرورش گفت: با مدیران مدارس که از اولیا شهریه دریافت کردند، برخورد صورت گرفت و در مواردی ابلاغ مدیر متخلف لغو و در بعضی استان ها جابجایی انجام شد

موضوع نامه فتاح به روحانی؟

‌راه ترقی- رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در نامه‌ای به رئیس جمهور خواستار افزایش وام اشتغال شد.

آخوندی: مردم تاوان مدیریت غلط شهرفروشی در تهران را می دهند

راه ترقی- وزیر راه و شهرسازی گفت: اداره شهر 11 میلیونی شهر تهران در یک دهه گذشته با مدیریت اشتباه از طریق «شهر فروشی» بوده که این مساله کیفیت زندگی شهروندان را در این کلانشهر به پایین ترین سطح تنزل داده است.

رفتار سازمان ملل در قبال سلامت مردم در تاریخ باقی خواهد ماند

راه ترقی- وزیر بهداشت گفت: رفتار سازمان‌های بین ‌المللی به ویژه سازمان بهداشت جهانی در ذهن ملت‌ ها و تاریخ ملل باقی می ‌ماند، امیدوارم مواضع این دو سازمان در حوزه سلامت، انسان ‌دوستانه باشد.

"تولید" منتظر یک پول درشت باشد

راه ترقی- در شرایطی این روزها تولید با کمبود منابع مواجه است و از سوی دیگر حدود 1600 هزار میلیارد تومان نقدینگی تکلیف مشخصی نداشته و عامل تحریک بازارهای غیرمولد شده است که رئیس کل بانک مرکزی بعد از انتقاداتی که به رشد این حجم پول داشت، اکنون وعده داده تا بتواند با همکاری بانک‌ها نقدینگی را به خدمت تولید درآورد.

ماموریت شهرداری برای هوشمندسازی شهر تهران/کاهش هزینه‌ها، از دستاوردهای این طرح

راه ترقی- یک عضو شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر تاثیر هوشمندسازی بر جلب رضایت شهروندان و همچنین مشارکت از سوی آنها، گفت: ماموریت هوشمندسازی در شهرداری تهران یک ماموریت فرابخش‌سازی محسوب می‌شود.

ادعای وزارت کشور بحرین را تایید نمی کنیم

راه ترقی- سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به ادعای وزارت کشور بحرین مبنی بر بازداشت 14 تبعه ایرانی با گذرنامه جعلی، گفت: تاکنون هیچ سند و مدرکی در این زمینه به مقامات ذیصلاح ایرانی ارائه نشده و به دلیل عدم وجود اطلاعات بیشتر، این ادعا قابل تایید و اتکاء نیست.

ثبت اطلاعات زنان سرپرست خانوار در سامانه ای جامع در برنامه ششم توسعه

راه ترقی- نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به ثبت آمار و اطلاعات تمامی زنان سرپرست خانوار در سامانه ای جامع در برنامه ششم توسعه گفت: قصد داریم با شناسایی این افراد مسئله مسکن، اشتغال و تحصیل آنان را پیگیری کنیم.

جوایز جشنواره‌های سینمایی تحت تاثیر گرانی ارز

راه ترقی- چند ماه تا آغاز جشنواره‌های فیلم کوتاه تهران و سینما حقیقت باقی مانده و از آنجا که این‌ رویدادها بین‌المللی هستند، این سوال مطرح می‌شود که با توجه به گرانی ارز جوایز بخش رقابتی بین‌الملل چه تغییری خواهد کرد؟

دولت الکترونیکی سردمدار اصلاح رویه‌های فسادزا

راه ترقی- مبارزه با فساد، منشور حقوق شهروندی، شفافیت کامل با استفاده از ظرفیت‌های فناوری دولت الکترونیکی به‌عنوان سردمدار اصلاح رویه‌های فسادزا مطرح می‌شود و درصورت راه‌اندازی این موارد و اتصال و تبادل داده تمامی دستگاه‌های اجرایی کشور، جایی برای فساد باقی نمی‌ماند.

دیوان عدالت یک مصوبه دولت درباره مسکن مهر را ابطال کرد

راه ترقی- هیأت عمومی دیوان عدالت اداری مصوبه هیأت وزیران مبنی بر اختصاص 4 هزار میلیارد ریال از محل اعتبارات مبارزه با حوادث غیرمترقبه به احداث و تکمیل خدمات زیربنایی پروژه‌های مسکن مهر را ابطال کرد.

بررسی افزایش قدرت خرید کارگران فردا در کارگروه مزد

راه ترقی- مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت کار از تشکیل دومین کارگروه دستمزد شورای عالی کار با دستور کار افزایش قدرت خرید کارگران در روز دوشنبه هفته جاری خبرداد.

دستور رییس‌جمهور برای کنترل قیمت بلیت هواپیما چه شد؟

راه ترقی- دو هفته از اعلام دستور رییس‌جمهور برای کنترل قیمت بلیت هواپیما می‌گذرد، اما طبق آنچه معاون گردشگری می‌گوید، به نظر می‌رسد تنها گام رو به جلو، تعیین سقف قیمت برای نرخ‌های رها شده‌ی شرکت‌های هواپیمایی بوده است که آن هم خیلی دقیق رعایت نمی‌شود.

رایزنی برای برکناری حاکم بازار ارز

راه ترقی- در روزهای پر التهاب بازار ارز و در زمانی که دلار هر لحظه بین مردم از ارزش بیشتری برخوردار می‌شود و برای خرید آن پرهیجان به سمت بازار ارز حرکت می‌کنند، رئیس کل بانک مرکزی از سیاست‌ها و مذاکرات برای حذف دلار از مبادلات تجاری ایران و برخی کشورها خبر داده است.

نظام پرداخت کارکنان و سن مدیران اصلاح می شود

راه ترقی- رئیس امور مدیریت عملکرد و ارتقاء فرهنگ سازمانی در سازمان امور اداری و استخدامی گفت: اصلاح نظام پرداخت حقوق و مزایای کارکنان دولت و کاهش هشت درصدی سن مدیران یکی از اقدامات مهم برنامه دوم اصلاح نظام اداری است.

فتاح: کسی نباید در ساز ناامیدی بدمد

راه ترقی- رئیس کمیته امداد با بیان اینکه علیرغم همه مشکلات، به پیروزی یقین داریم و کسی نباید در ساز ناامیدی بدمد، گفت: دشمنان از همه ظرفیت‌های خود برای عملی کردن توطئه علیه این انقلاب استفاده کردند اما ایمان و اعتقاد ملت ایران و تبعیت از رهبری، آنان را ناکام گذاشته است.

بازنگری همه طرح‌های جامع کشور برمبنای توسعه حمل و نقل همگانی

راه ترقی- رئیس شورای‌عالی شهرسازی و معماری ایران با اعلام این خبر که کلیات راهنمای سند توسعه مبتنی بر حمل و نقل همگانی مورد تصویب قرار گرفت، از ادامه گفت‌وگو برای دستیابی به جزئیات جامع از راهنمای سند فوق خبر داد و گفت: تمامی طرح‌های جامع بر مبنای توسعه مبتنی بر حمل و نقل همگانی، بازنگری می‌شوند.

رییس مجلس اجازه خارج کردن طرح‌های دارای بار مالی از دستور کار مجلس را دارد

راه ترقی- نماینده مردم شاهین شهر در مجلس نسبت به خارج شدن طرح تشدید مبارزه با مفاسد اقتصادی به دلیل بار مالی تذکر داد و رییس جلسه (مطهری) در پاسخ، گفت: رییس جلسه (پزشکیان) مطابق آیین‌نامه داخلی مجلس اجازه دارد طرح‌های دارای بار مالی را از دستور کار صحن خارج کند.

افزایش سقف مبلغ و کاهش نرخ سود وام مسکن

راه ترقی- مدیرعامل بانک مسکن از ارائه پیشنهاداتی برای افزایش سقف وام مسکن خبر داد و گفت که کاهش نرخ سود در این وام‌ها مشروط به کاهش بهای تمام شده منابع خواهد بود، هر زمان که این اتفاق رخ دهد به طور حتم نرخ سود نیز به مرور کمتر می‌شود.

تاکید فراکسیون ولایی بر ضرورت حفظ انسجام و وحدت در جامعه

راه ترقی- سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت که فراکسیون ولایی درباره استیضاح‌های مطروحه در مجلس شورای اسلامی به این نتیجه رسید که باید دقت بیشتری وجود داشته باشد، چون در شرایط فعلی کشور به آرامش، انسجام و وحدت نیاز دارد.

پنجمین اجلاسیه رسمی مجلس خبرگان آغاز شد

راه ترقی- پنجمین اجلاسیه رسمی مجلس خبرگان رهبری (دوره پنجم) امروز و فردا 14 شهریور به مدت دو روز با حضور اعضای این مجلس در ساختمان قدیم مجلس برگزار می شود.

طرح الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی تصویب شد

راه ترقی- مجلس شورای اسلامی با رفع ایراد شورای نگهبان طرح الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی با اصلاحات و الحاقات بعدی را تصویب کرد

ما عبور می‌کنیم

راه ترقی- سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می‌گوید نظام تدبیر اقتصادی کشور دچار مشکل جدی است. دشمنان ایران روی تصمیم نگرفتن و دیر تصمیم گرفتن حساب باز کرده‌اند و بر مشغول شدن ما به مسیرهای انحرافی، فرعی امید بسته‌اند اما باید درک کنیم که این دوره گذراست و «ما از آن عبور می‌کنیم» به شرط ائتلاف نخبگان علمی و سیاسی، همدلی و تدبیر همه ما که دکتر روحانی از آن به «وحدت» یاد کرد.‏

قطار شفاف سازی در ایستگاه بهارستان

راه ترقی- شفافیت مسیر پرپیچ و خمی است که مسئولان و مردم ایران برای رسیدن به سطحی از پیشرفت، مجبور به پیمودن آن هستند. مسیری که گاهی دولت با ابزار دسترسی آزاد اطلاعات و گاهی مجلس با طرح شفافیت آرای نمایندگان در آن حرکت می کنند.

در دومین جلسه دادگاه اسفندیار رحیم مشایی چه گذشت؟

راه ترقی- اسفندیار رحیم مشایی رئیس دفتر رئیس جمهور سابق، دومین جلسه دادگاه خود را نیز با رفتار‌های نامتعارف آغاز کرد و حتی هنگام تلاوت قرآن نیز، با صدای بلند مشغول صحبت بود.

دیپلماسی اقتصادی موفق نبوده است/وزارتخارجه پروتکلهای سنتی رابشکند

راه ترقی- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه معاونت «دیپلماسی اقتصادی» در وزارت خارجه تاکنون در عمل موفق نبوده است، گفت: وزارت خارجه باید پروتکل‌های سنتی را بشکند.

استیضاح وزیر آموزش و پرورش منتفی شد

راه ترقی- نمایندگان متقاضی استیضاح وزیر آموزش و پرورش درخواست خود برای استیضاح بطحایی را پس گرفتند به همین دلیل استیضاح منتفی شد

استیضاح وزیر آموزش و پرورش؛ هفته جاری

راه ترقی- بررسی استیضاح سیدمحمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش سه شنبه هفته جاری در مجلس شورای اسلامی صورت خواهد گرفت.

دستور رئیس جمهور برای تامین ارز دارو روی زمین مانده است

راه ترقی- وزیر بهداشت با اشاره به مشکلات تامین ارز دارو و تجهیزات پزشکی گفت: به رغم چند نوبت دستور رئیس جمهور برای تامین ارز دارو و تجهیزات پزشکی، متاسفانه هنوز این موضوع عملیاتی نشده است.

لاهوتی: دولت و مجلس پس از جلسه سوال از رییس جمهور وارد گفت‌وگو شوند

راه ترقی- سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی گفت که پس از جلسه سوال از رییس جمهور دولت و مجلس شورای اسلامی باید وارد گفت‌وگو شوند و نسبت به رفع نقاط ضعف اقدام لازم را انجام دهند.

سوال از رییس جمهوری فعلا به قوه قضاییه ارجاع نمی شود

راه ترقی- سخنگوی هیات رییسه مجلس گفت: چهار سوال از رییس جمهوری که نمایندگان قانع نشدند، فعلا به قوه قضاییه ارجاع نمی شود و ارسال آن منوط به جمع‌بندی و نظر حقوقی مجلس است.

نمایندگان تنها از یک پاسخ روحانی قانع‌ شدند

راه ترقی- نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان طرح پنج سوال از رییس جمهور چهار پاسخ رییس جمهور را قانع‌کننده ندانستند و تنها از پاسخ‌های روحانی درباره استمرار تحریم‌های بانکی قانع شدند.

پاسخ روحانی به سوال «رکود اقتصادی»

راه ترقی- رییس‌جمهور برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان صبح روز سه شنبه وارد مجلس شورای اسلامی شد.

پاسخگویی رییس جمهوری ارزش بزرگی است

راه ترقی- رییس مجلس شورای اسلامی، پاسخگو بودن بالاترین مقام اجرایی کشور را ارزشی بزرگ برای ملت ایران دانست و گفت: همه مسئولان خود را خادم ملت و پاسخگو در مقابل مردم و نمایندگان آنان می دانند

هزینه واگذاری پهنای باند اینترنت به اپراتورها حدود 20 درصد کاهش یافت

راه ترقی- شرکت ارتباطات زیرساخت در اجرای مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات با توجه به شیوه جدید محاسبه تعرفه پهنای باند اینترنت، از ابتدای شهریور ماه سال جاری هزینه واگذاری این خدمات به اپراتورها را، حدود 20 درصد کاهش داد.

ارزیابی مثبت سرپرست حجاج ایران از حج 97

راه ترقی- سرپرست زائران ایرانی بیت الله الحرام گفت: عملیات حج امسال به رغم سختی‌هایی که داشت تاکنون به خوبی برگزار شده است.

«رفتار ترافیکی» گره گشوده نشده مناسبات اجتماعی

راه ترقی- اصلاح رفتار ترافیکی عامل اساسی برای گشوده شدن گره های بسیاری در مناسبات اجتماعی در ایران محسوب می شود که می توان ادعا کرد که با تحقق یافتن آن بسیاری از آسیب ها نیز کاهش خواهد یافت

حضرتی: امروز روز سرنوشت ساز مجلس است/با تصمیمات‌تان ملت را بیچاره کردید

راه ترقی- یک عضو فراکسیون امید جلسه امروز مجلس را یک روز سرنوشت ساز و مهم دانست و گفت: متاسفانه بعضی از تصمیمات باعث شده که ملت بیچاره شوند. مشکلات مردم چیزی نیست که بتوان با آن معامله کرد.

بهادری: آقای کرباسیان لباس وزارتخانه اقتصاد به تن شما نمی‌آید

راه ترقی- نماینده مردم ارومیه مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد وزیر اقتصاد و با بیان این موضوع لباس وزارتخانه اقتصاد به تن کرباسیان نمی‌آید از نمایندگان خواست با رای به استیضاح وضعیت اقتصاد را بهبود بخشند.

خادمی: روحیه اشرافیگری خاوری همچنان در بدنه مدیران وزارت اقتصاد جاری است

راه ترقی- نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد وزارت اقتصاد در زمینه‌ی تنظیم سیاست‌های اقتصادی و مالی گفت: اگر امروز خاوری نیست اما روحیه اشرافیگری او در بدنه مدیران وزارت اقتصاد جاری است.

رحیمی‌جهان‌آبادی: کرباسیان، اقتصاد کلان بلد نیست

راه ترقی- رییس فراکسیون مرزنشینان مجلس گفت:‌ اقتصاد دولت روحانی بیمار است و مقصر آن هم شخص آقای کرباسیان است پس همکاران عزیز به نام ملت ایران به استیضاح کرباسیان رای مثبت دهیم.

اولین جلسه رسیدگی به اتهامات سه تن از اخلال‌گران اقتصادی برگزار می‌شود

اولین جلسه رسیدگی به اتهامات سه تن از اخلالگران اقتصادی صبح امروز(یکشنبه) در شعبه اول ویژه رسیدگی به اتهامات اخلالگران در نظام اقتصادی در دادگاه انقلاب اسلامی تهران به ریاست قاضی موحد برگزار می‌شود.

ساماندهی 430 خوشه صنایع کوچک در کشور

راه ترقی- مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از ساماندهی 430 خوشه صنایع کوچک در کشور خبر داد.

هیات رییسه باید درباره در دستور قرار گرفتن CFT تصمیم بگیرد

راه ترقی- نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از ارائه گزارش این کمیسیون درباره‌ی بررسی‌های صورت گرفته در لایحه مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) به هیات رییسه مجلس شورای اسلامی خبر داد.

مجلس به بحث اجاره دادن خانه های خالی وارد شد

راه ترقی- شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای الزام مالکان به اجاره دادن واحدهای مسکونی خالی طرحی را تهیه کردند که بزودی در صحن بررسی می شود.

جلسه بازنگری مزد کارگران تشکیل می‌شود؟

راه ترقی- عضو کانون عالی شوراهای اسلامی کار می‌گوید که با توجه به وضعیت کارگاه‌ها و رکود حاکم بر بازار و اقتصاد، انتظار نداریم که دستمزد کارگران مجدد افزایش یابد ولی دولت باید به وظیفه خود در قبال کارفرمایان و کارگران عمل کند.

ساير مطالب

انتصاب حجت‌الاسلام محمد قمی به ریاست سازمان تبلیغات اسلامی

جلسه غیرعلنی مجلس با حضور وزیر دفاع

مجلس با مصوبه «رانت‌آور» دولت مخالفت کرد

بانک اطلاعات برای شناسایی افراد دو تابعیتی تشکیل شود

واریز قسط دوم پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته

سازمان برنامه و بودجه ارزش اقتصادی خاک را محاسبه می‌کند

تفحص از واگذاری پتروشیمی باختر در دستور کار نمایندگان

حباب قیمت مرغ تا هفته آینده رفع می شود

سامانه سهام عدالت برای ثبت اطلاعات وراث متوفیان باز می‌شود

200 متخلف اقتصادی را شلاق بزنند، درست می‌شود

مشکل فساد فقط با قانونگذاری حل نمی‌شود/عده‌ای کالا احتکار می‌کنند

10 شهریور آخرین مهلت پاسخگویی رییس جمهور به سوالات نمایندگان

850 نفر برای تخلفات ارز و سکه احضار شدند

واردات داروی مورد نیاز یک سال آینده تا مهر/عدم امکان گران‌فروشی دارو

نرخ بیکاری 40 درصدی در زنان و فارغ التحصیلان

مذاکره با ارمنستان و آذربایجان برای صادرات برق به روسیه

معافیت واحدهای تولیدی از مالیات بر ارزش افزوده

ممنوع‌الخروج شدن مدیران پنج شرکت ارزی

بازداشت و ممنوع‌الخروجی چند دریافت کننده ارز دولتی

نصب فیبر نوری در مرز ایران و عراق /افزایش کیفیت ارتباط زائران ایرانی در اربعین

اگر تخم‌مرغ را ارزان نکنند وارد می‌کنیم

واکنش کدخدایی به ابقای جنتی در شورای نگهبان: قانون منعی در نظر نگرفته است

مکمل‌ تغذیه‌ای و ورزشی، کالای اساسی نیست

هشدار وزیر صنعت به واردکنندگان خودرو با ارز 4200 تومانی

جهرمی: سطح تشعشات آنتن های مخابراتی مرتب پایش می شود

راهکارهای صرفه‌جویی مصرف آب در اماکن ورزشی

جاسمی: امروز صبح عده‌ای از نمایندگان در حال معامله با وزیر بودند

استیضاح ربیعی آغاز شد

متقاضیان استیضاح حاضر به صحبت در مخالفت با وزیر کار نشدند

وزیر ورزش درباره بحران در استقلال و تراکتورسازی به مجلس پاسخ خواهد داد

تصویب کلیات طرح اصلاح قانون چک در مجلس

دریافت مالیات بر عایدی سرمایه در دستور کار دولت است

ذوالقدر: طرح سربازی دختران از طرف فراکسیون زنان مطرح نشده است

واکنش سراج به اظهارات رییس پلیس فتا درباره تکذیب هک شدن سایت وزارت صنعت

تشریح آخرین نتایج جلسات سران قوا در جلسه غیرعلنی مجلس

گزارش رئیس مجلس از آخرین اقدامات شورای عالی هماهنگی اقتصادی در جلسه غیرعلنی

حضور متهم ردیف سوم پرونده ثامن الحجج در دوازدهمین جلسه دادگاه

بررسی روند ثبت سفارش کالا در کمیسیون صنایع

نامه 190 نماینده به رییس قوه قضاییه برای تسریع در مجازات اخلالگران اقتصادی

موافقت مجلس با تشکیل وزارت میراث فرهنگی/افزایش نیروی انسانی در این وزارتخانه ممنوع است

ضوابط برخورد با اخلالگران اقتصادی تا شنبه اعلام می شود

تحریم، فرصت طلایی برای کسب‌وکارهای نوپا

آغاز جلسه علنی مجلس/ بررسی عملکرد دستگاه‌ها در کمک به مردم زلزله‌زده در دستور کار

تکمیل 600 پروژه حوزه بهداشت و درمان در استان زنجان در دولت تدبیر و امید

تغییر مدیران بانکی ادامه دارد

ثابت ماندن قیمت‌ مواد غذایی ممکن نبود

درآمد صادراتی بنیاد مستضعفان به حدود یک میلیارد یورو رسید

اموال زمینه ساز کودک آزاری ضبط می شوند

واکسن آنفلوانزا در کشور تولید می شود

نامه هشدارآمیز رییس لاهه پیروزی دیپلماتیک ایران است

اخذ مالیات از خریداران سکه به کجا رسید

لاریجانی: مجلس در این شرایط با تغییر تشکیلات دولت موافق نیست

کیفیت خدمات و محصولات نسبت به قبل از تحریم‌ها تغییر نخواهد کرد

واردات گوشت روسی به ایران 4 برابر شد

افزایش قیمت نان در دستور کار نیست

ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان در انتظار نظر شورای نگهبان

فناوری جدید کوانتوم در زمینه مخابرات امن رونمایی شد

تلاش می‌کنیم دچار کمبود دارو نشویم

تشریح روند انتخاب تنها گزینه نامزدی ریاست کمیسیون اصل 90 مجلس توسط لاریجانی

مجلس تعاریف سوء رفتار و بهره کشی اقتصادی از کودکان را تعیین کرد

بازداشت مدیر سازمان توسعه تجارت و معاونش/احضار مدیرعامل شستا/ تاکنون هیچ آقازاده‌ای دستگیر نشده

دستگیری 5 نفر در پرونده خودروهای وارداتی/ محکومیت متهمان یک پرونده مهم اقتصادی به حبس و رد مال

لاریجانی: ترامپ قالتاق است/جواب هر حرف مفتی را نباید داد

لایحه افزایش مناطق آزاد چرا به اولویت اقتصاد ایران تبدیل شده است؟

طرح دوفوریتی مجلس برای «اخذ مالیات بر عایدی سرمایه» کلید خورد

آیا داروهای شیمی درمانی بدون مطالعات آزمایشگاهی وارد بازار شدند؟/ داروهای بیماران سرطانی اغلب وارداتی هستند

طرح «استیضاح وزیر اقتصاد» با 90 امضا تقدیم هیات رئیسه شد

خاموشی‌ها روند افزایشی نخواهد داشت

تغییر ساعات کار و تفاوت دیدگاه مردم با مسئولان!

مجازات انتقال و فروش خاک به خارج از کشور مشخص شد

راهکارهای کنترل و مدیریت نقدینگی بررسی و مصوب شد

هیچ فردی از نظر شورای نگهبان غیرقابل شکایت نیست

حضور ظریف، زنگنه و بطحایی در جلسات این هفته مجلس

اطلاعیه سازمان لیگ در مورد سوپرجام؛ پرونده به کمیته انضباطی ارسال شد

اعلام آمار گردشگران به سال شمسی نقصی عامدانه است

اما و اگرهای اصلاح قانون «منع به کارگیری بازنشستگان» در مجلس

خبری از اینترنت بدون فیلتر

نرخ جدید شیرخام بزودی اعلام می‌شود/ افزایش 10 درصدی قیمت لبنیات

اشتباه گمرک گریبان لوازم بهداشتی و عطریات را گرفت!

کشف جاسوس سایبری در خاورمیانه/ حمله «بیگ بنگ» با ایمیل جعلی

داروی گران قیمت بیماران پیوند کلیه رایگان شد

اجرای طرح کد گذاری دام عشایر کشور

دعوت مجلس از وزیر اطلاعات برای پاسخگویی درباره اظهارات اخیرش

گرانفروشی آن هم با دلار 3800 تومانی/ ناظران کجایند!؟

انتصاب اعضای ستاد مبارزه با احتکار کالاهای وارداتی با نرخ رسمی

سهم ایران از محصولات تراریخته واردات است

شهروندان: چراغ‌ها را خاموش کنید/ اداره برق : 3 روز صبر کنید!

سوءاستفاده از منابع دانشگاه آزاد ممنوع/خودداری از هرگونه شائبه بهره‌بردای سیاسی

بهارستانی ها، استیضاح را برای خروج از بحران انتخاب کردند

از مشتری اصرار، از جایگاه‌دار انکار!

تغییر عمده‌ای در صادرات نفت بوجود نیامده است

تخصیص ارز دولتی؛ زیر ذره بین ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی

81 میلیون یورو دولتی کار خود را کرد!

ربیعی: تلاش می‌کنیم میزان اشتغال را با تغییر شیوه‌ها حفظ کنیم

سفیر فرانسه باید از ایران اخراج شود

متن کامل طرح مجلس برای حل مشکل مبادلات ارزی

دولت مصوبات اقتصادی مجلس را سریع‌تر اجرا کند

24 ساعت چشمانم را ببندم بیش از 1 میلیون پناهنده به اروپا می‌روند

مافیای واردات خودرو دستگیر شد یا نشد!؟

افزایش 15/5 درصدی در آمد‌های ارزی

صرفه جویی سوخت، با اجرای طرح جایگزینی ماشین های فرسوده کشاورزی

تعیین وظایف وزارت کشاورزی برای بازسازی خاک

دادگاه علنی رسیدگی به اغتشاشات خیابان پاسداران

جلسه شورای هماهنگی اقتصادی با حضور سران قوا

افزایش انگیزه پرسنل در گرو نظام پرداخت عادلانه

تقاضای تحقیق و تفحص از خودروسازان داخلی

نفر اولی که 38هزار سکه خریده 31 ساله است/دخالت دست های خارجی

دو روایت متناقض از تخلفی واحد!

هیچ مشکلی در تامین ارز مورد نیاز برای دارو و تجهیزات پزشکی نداریم

هفته آینده؛ جلسه دولت و مجلس برای کنترل بازار

معاون وزیر ورزش و جوانان: کی‌روش سرمربی ایران در جام ملت‌های آسیا

برای زندگی عادی مردم ارز رسمی کشور حتما کافی خواهد بود

آغاز جلسه علنی مجلس

واردات کالاهای غیرضروری با نرخ جدید دلار

بهره گیری از فناوری های نوین برای مدیریت ترافیک/سرعت و سبقت غیرمجاز؛ همچنان محوری ترین عامل تصادفات

بررسی گرانی‌های اخیر در جلسات علنی مجلس

برنامه‌ریزی برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام/پایش هوشمند پروژه‌ها

ارزیابی مطلوب موسسه مفید راهبر از عملکرد صندوق قرض‌الحسنه شاهد

پرچم مبارزه با فساد را بالا نگه خواهیم داشت

ناهماهنگی دستگاهها؛ معضل اصلی مبارزه با قاچاق

با خیال راحت جام جهانی را تماشا کنید

جایزه تحویل چغندرقند بهاره و پاییزه تعیین شد

تذکر 276 نماینده به رئیس‌جمهور در مورد وضعیت اقتصادی کشور

اصلاح طرح ممنوعیت تبلیغات محصولات مضر در رسانه‌ها

تحقیق و تفحص از شرکت‌های وزارت ورزش

گوشت قرمز با قیمت دولتی به وفور عرضه می شود ، گران نخرید

صدور150رای برای متهمان حادثه خیابان پاسداران

جنجال در مجلس بر سر CFT و مسکوت ماندن دوماهه آن

شرایط اعزام عمره فراهم نیست/ محدودیت اعزام زنان به حج پابرجاست

دستورکار جلسات علنی مجلس در این هفته

معیشت، دغدغه 90 درصد فرهنگیان

واکنش "ابتکار" به ماجرای مدرسه غرب تهران

دستور رهبر انقلاب به رئیس قوه قضاییه

روز «لابی» در مجلس؛ از وزن‌کشی سیاسی تا طرح سوال از رئیس جمهور

حذف دفترچه‌های بیمه در بیمارستان‌ها از تیر ماه

توضیحات وزیر اطلاعات درباره سازماندهی بازار ارز در جلسه با نمایندگان

نان سبوس‌دار نخرید!

بانک‌های سرمایه‌گذاری برای رونق تولید ایجاد می شوند

بررسی شیوه‌نامه سومین دوره رتبه‌بندی خبرگزاری‌ها آغاز شد

بررسی مشکلات کامیونداران در کمیسیون اجتماعی

بررسی لایحه الحاق به کنوانسیون مبارزه با تأمین مالی تروریسم

با رقابت جناحی نمی‌توانیم مشکلات مردم را حل کنیم/رئیس جمهور به چین سفر می‌کند

اطلاعیه وزارت ارتباطات در خصوص نسخه‌های فارسی پیام‌رسان تلگرام

تصویب کلیات ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان

همکاری سازمان تعاون روستایی و شورای ملی زعفران برای توسعه تکنولوژی تولید

آغاز جلسه علنی مجلس شورای اسلامی

میلیاردرها به پول می‌رسند

لاریجانی گزینه قطعی فراکسیون ولایی برای ریاست مجلس/احتمال حمایت از مطهری و پزشکیان

مالیات بر مواد دخانی بهترین راه کاهش عرضه و تقاضا

پیام تبریک معاون اول رئیس جمهور به نخست وزیر مجارستان