راه ترقی

آخرين مطالب

مديريت

از تغییر ترسی ندارم/برای منطقی سازی هزینه‌های "تحول" اقدام شود

راه ترقی- سرپرست وزارت بهداشت ضمن تاکید بر لزوم اجرای نظام ارجاع و پزشک خانواده، گفت: طرح تحول نظام سلامت مانند قطاری است که در هیچ ایستگاهی متوقف نخواهد شد، اما برای منطقی‌سازی هزینه‌های آن باید اقدام کنیم.

مسئولان نقاط ضعف و خطاهای احتمالی را شناسایی و پیگیری کنند

راه ترقی- حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی حادثه تلخ سقوط هواپیمای حامل کارکنان نیروی هوایی ارتش را تسلیت گفتند و تاکید کردند:لازم است مسئولان نقاط ضعف و خطاهای احتمالی را شناسایی و پیگیری کنند.

کاهش بودجه نانو شوک آور است

راه ترقی- دبیر ستاد توسعه فناوری نانو کاهش بودجه این ستاد را به عنوان یکی از بخش های پیشران کشور غیرمنطقی، شوک آور و تبعات آن را باعث نومیدی در سایر بخش های علمی کشور می داند؛ ستادی که پارسال از طریق مالیات بر ارزش 50 میلیارد تومان بیش از بودجه سالانه خود برای دولت درآمدزایی داشت

اجرای نظام ارجاع و پزشکی خانواده را پیگیریم

راه ترقی- سرپرست وزارت بهداشت با اشاره به تکالیف برنامه‌های پنجم و ششم توسعه برای اجرای نظام ارجاع و پزشکی خانواده، گفت: از پیشرفت‌های اجرای آزمایشی نظام ارجاع در استان گلستان آگاهی دارم و به دنبال عملیاتی کردن آن هستیم.

نگاه واقع بینانه به درآمدها در بودجه 98 داشته باشیم

راه ترقی- بسیاری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، توجه به معیشت مردم و برقراری عدالت اجتماعی را از اولویت های لایحه بودجه 1398 کل کشور دانستند و تاکید کردند: در بررسی لایحه بودجه باید نگاه به درآمدها واقع بینانه باشد

شاکیان خدادادی مستندات خود را ارائه کنند

راه ترقی- رییس هیات نظات بر رفتار نمایندگان مجلس گفت: حواشی ایجاد شده در مورد نماینده ملکان در این هیات بررسی می‌شود و شاکیان می توانند مستندات خود را ارائه کنند.

سالن های ورزشی 250 متر مربعی ضمیمه مدارس دخترانه می شود

راه ترقی- معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: طرحی با همراهی معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارتخانه در حال پی گیری است تا سالن های ورزشی کوچک 250 متر مربعی ضمیمه مدارس دخترانه شود.

جزییات سند درمان کشور تا 1404/وجود 125000 تخت در کشور

راه ترقی- معاون درمان وزارت بهداشت ضمن تشریح جزییات سند درمان 1404، گفت: آنچه که در سند درمان نوشته شده، نوعی تعیین ظرفیت است و به سمتی رفتیم تا امکانات درمانی کشور را با آمارهای بین‌المللی منطبق کنیم.

صالحی‌امیری: فرصتی برای ورود به حاشیه ندارم/ در اساسنامه بیشتر تکمیل داریم تا تغییر

راه ترقی- رییس کمیته ملی المپیک گفت: فرصت پرداختن به حاشیه را ندارم چون کار در ورزش زیاد است و در اساسنامه کمیته ملی المپیک هم بیشتر تکمیل داریم تا تغییر.

روزشمار پایان مسکن مهر به جریان افتاد

راه ترقی- دولت گام عملی برای پایان دادن به طرح مسکن مهر را با اختصاص شش ردیف در لایحه بودجه 98 برداشته که در انتظار تصویب نمایندگان مجلس قرار دارد.

پیرصالحی رئیس سازمان غذا و دارو شد

راه ترقی- سرپرست وزارت بهداشت طی حکمی مهدی پیرصالحی را به عنوان معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو منصوب ‏کرد.‏

کمیسیون امنیت ملی مجددا با حضور کدخدایی ایرادات CFT را بررسی می‌کند

راه ترقی- رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از بررسی 12 ایراد شورای نگهبان به لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) در جلسه فردا (یکشنبه‌)‌این کمیسیون با حضور کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان خبر داد.

تحریم‌ها ظرفیت فضایی کشور را توسعه بخشیده است

راه ترقی- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر این‌که جوانان باغیرت کشور توانستند در سایه تحریم‌ها ظرفیت فضایی کشور را رشد دهند، گفت: تحریم‌ها باعث شد پروژه ساخت مشترک ماهواره منتفی شده و به تعویق بیفتد که در ادامه دانشمندان پرتلاش کشور توانستند ماهواره‌ای با دقت بسیار بالاتر بسازند.

دستگاه‌های اجرایی مکلف به ثبت سفارش کالا قبل از واردات شدند

راه ترقی- نمایندگان مجلس تصویب کردند که دستگاه‌های اجرایی مکلفند قبل از واردات کالا یا تهیه خدمات از خارج کشور نسبت به ثبت سفارش کالا یا خدمت مربوط طبق قانون مقررات صادرات و واردات اقدام کنند.

لاریجانی: استیضاح وزیر جهادکشاورزی منتفی شد

راه ترقی- رییس مجلس شورای اسلامی گفت که استیضاح محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی که بنا بود امروز انجام شود در پی عزم دولت و نمایندگان برای همکاری دو جانبه منتفی شد.

بررسی تقاضای تشکیل کمیسیون ویژه زنان، جوانان و خانواده متوقف شد

راه ترقی- تشکیل کمیسیون ویژه زنان، جوانان و خانواده با تذکر محمد جواد ابطحی با استناد به ماده 40 آیین نامه که کمیسیون ویژه باید برای مسائل مهم و یا استثنایی کشور تشکیل شود، متوقف شد

تسلا اعضای جدیدی به هیئت‌مدیره اضافه کرد

راه ترقی - تسلا، الیسون و ویلسون‌تامپسون را با هدف تصمیم‌گیری درباره‌ی کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای نظارت بیشتر بر رفتار ایلان ماسک به اعضای هیئت‌مدیره اضافه کرد.

تشکیل کمیسیون ویژه زنان بررسی می‌شود

راه ترقی- طبق دستور کار هفتگی مجلس شورای اسلامی، تقاضای عده‌ای از نمایندگان مجلس مبنی بر تشکیل کمیسیون ویژه زنان، جوانان و خانواده بررسی می‌شود.

«کودک همسری»؛ طرحی که نه «رای» آورد و نه «رد» شد!

راه ترقی- "کودک همسری" طرحی که برای "افزایش حداقل سن ازدواج" توسط فراکسیون زنان تدوین شد، علی رغم اینکه نمایندگان در جلسه علنی مهرماه سال جاری با فوریت این طرح (اصلاح قانون ماده 1041 قانون مدنی) موافقت کردند، در نهایت توسط کمیسیون حقوقی و قضایی به دلیل جامع و کامل نبودن در حالی متوقف شد.

تستا؛ قطع وابستگی در فناوری

راه ترقی- با اینکه شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور در تولید بعضی محصولات فناورانه به استقلال رسیده‌اند؛ گاه همه اجزای این محصولات بومی نشده و در گلوگاه‌های افزایش نرخ ارز و تحریم دردسرآفرین می‌شود؛ استقلال در تولید همه بخش‌های تولیدات هدف برگزارکنندگان نمایشگاه تستا است.

نوبخت: تورم 50 درصدی نداریم؛ افزایش پلکانی حقوق با تصمیم مجلس

راه ترقی- رییس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه افزایش حقوق ها به روش پلکانی در سال 98 به تصمیم مجلس بستگی دارد، نرخ تورم 50 درصدی را نادرست دانست و گفت: دولت کالاهای اساسی را با ارز 4 هزار و 200 تومانی توزیع می کند که نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری رخ نداده است

حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی کفاف هزینه های 10روز را می دهد

راه ترقی- رئیس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: حقوقی که بازنشستگان تامین اجتماعی به عنوان مستمری دریافت می کنند، فقط کفاف 30درصد هزینه های زندگی شان را می دهد و حداکثر هزینه های 10 روز یک ماه را پوشش می دهد.

رایزنی نمایندگان خوزستان با رییس جمهور درباره مشکل انتقال آب

راه ترقی- جمعی از نمایندگان خوزستان در هنگام ورود رییس جمهور به مجلس شورای اسلامی با تجمع در اطراف وی خواستار رسیدگی به مشکلات آب این استان شدند که در این راستا رییس جمهور قول داد موضوع را در دستور کار قرار دهد و جهانگیری و نوبخت را مسئول رسیدگی به این موضوع کرد.

فروش خاک با تخریب آن تفاوتی ندارد

راه ترقی- معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: عده ای مساله سرقت خاک را بزرگ می کنند در حالی که سالانه صدها تن خاک را شور می کنیم اما کسی از آن حرفی نمی زند.

رشد بودجه وزارت بهداشت صرف حقوق پزشکان و پرستاران می شود

راه ترقی- معاون برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت گفت: اگر رشد حدود 20درصدی بودجه وزارت بهداشت تصویب شود و حقوق کارکنان از جمله پزشکان و پرستاران هم 20درصد بیشتر شود، عمده رشد بودجه این وزارتخانه صرف حقوق پرسنل می شود.

وزرای علوم و دفاع 2 نمایشگاه دستاوردهای فناورانه را افتتاح کردند

راه ترقی- منصور غلامی و امیر سرتیپ امیر حاتمی وزرای علوم، تحقیقات و فناوری و دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ایران، صبح امروز دو نمایشگاه دستاوردهای فناورانه را در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی تهران افتتاح کردند.

جایگاه حقوق عمومی در بازسازی اعتماد اجتماعی

راه ترقی- به گفته کارشناسان احقاق حقوق عمومی از ضرورت های اصلی یک جامعه سالم بوده و می توان در سایه عملکرد درست نهادها و سازمان های ختلف در این مورد شاهد رشد اعتماد در جامعه باشیم.

واردات بی‌وقفه ادامه می‌یابد

راه ترقی- معاون اول رییس جمهور اعلام کرد: جریان واردات کالا تحت هر شرایطی انجام خواهد شد.

راه‌های جایگزین تحریم‌های دارویی/ 500 میلیون یورو کجا خرج می‌شود؟

راه ترقی- معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو، با اشاره به آسیب‌های تحریم، گفت: از راه‌های جایگزین برای تامین مواد موثره و اولیه تولید دارو در شرایط تحریم استفاده کرده ایم.

نامه 55 نماینده به آملی لاریجانی برای رسیدگی به تخلفات احتمالی پوری حسینی

راه ترقی- 55نماینده در نامه ای به رییس قوه قضاییه خواستار تشکیل شعبه ویژه ای برای بررسی تخلفات احتمالی درباره نحوه واگذاری‌ها در دوران ریاست پوری حسینی رییس سازمان خصوصی سازی شدند

پرداخت بودجه 500 میلیون یورویی سلامت از صندوق توسعه ملی آغاز شد

راه ترقی- معاون اجتماعی سازمان برنامه و بودجه گفت: اولین بخش ریالی از مبلغ 500 میلیون یورو دریافتی از صندوق توسعه ملی برای پرداخت بدهی دارو، تجهیزات پزشکی و سایر بدهی های نظام سلامت، امروز واریز می شود

اشرف بروجردی: در عرصه مدیریتی نگاه جنسیتی نداشتم

راه ترقی- رییس اسناد و کتابخانه ملی ایران با بیان اینکه با گذشت زمان دایره عرصه مدیریتی میان زنان به شکل وسیعتری مشاهده می‌شود گفت: لذا اگر قصد داریم به حضور موثر زنان کمک کنیم باید از نیروی زنان برای مشورت گرفتن بهره بگیریم.

شاخص های عدالت جنسیتی در بودجه سال 98 دستگاه ها گنجانده شد

راه ترقی- معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: بر اساس برنامه ریزی ها و اقداماتی که در تمام استان ها انجام شده است، موضوع اجرا و تحقق شاخص های عدالت جنسیتی در بودجه سال 98 وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی گنجانده شد.

بازرسی استانداردهای 85گانه خودرویی آغاز شد

راه ترقی- بازرسان سازمان ملی استاندارد ایران از امروز (شنبه) با پایان مهلت خودروسازان برای اعمال استانداردهای 85گانه، فعالیت خود را برای بررسی خطوط تولید آغاز کردند.

اخلالگر اقتصادی به کشور بازگردانده شد

راه ترقی- وزیر اطلاعات اعلام کرد: یک اخلالگر اقتصادی که از کشور گریخته بود با اقدامات پیچیده اطلاعاتی دستگیر و به کشور بازگردانده شد.

یگان ویژه برای جلب اخلالگران اقتصادی تشکیل می شود

راه ترقی- قوه قضائیه «آیین نامه اجرایی نحوه رسیدگی به جرایم اخلالگران اقتصادی» را به دادگستری های سراسر کشور ابلاغ کرده است. به استناد ماده 15 آن یگانی برای احضار یا جلب متهمان یا مرتبطان جرایم اخلالگران اقتصادی تحت ریاست دادستان استان ها تشکیل می شود.

فاصله دستمزد و سبد معیشت کارگران چقدر است؟

راه ترقی- رئیس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران می‌گوید: عقب افتادگی مزدی کارگران نسبت به سبد معیشتی که سال گذشته تعیین شد به یک میلیون و 500 هزار تومان رسیده است و کارفرمایان در جلسات شورای عالی کار برای ترمیم مزد و معیشت کارگران همراهی نمی‌کنند.

204 نماینده خواستار توجه به وضعیت حقوق و دستمزد بازنشستگان شدند

راه ترقی- 204 نماینده مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رییس جمهوری با انتقاد از اجرای ناقص همسان سازی حقوق شاغلین و بازنشستگان خواستار توجه به وضعیت حقوق و دستمزد بازنشستگان شدند.

صباغیان: ما مسئولان 30 تا 50 درصد حقوق خود را کاهش دهیم

راه ترقی- نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی، با بیان این که در شرایط کنونی چاره‌ای جز تشکیل شورای عالی هماهنگی اقتصادی نبود، عنوان کرد: اما تشکیل این شورا موجب به حاشیه رفتن مجلس شده است.

لاهوتی: کالای وارداتی با ارز 4200 تومان 70 درصد گران‌تر فروخته می‌شود

راه ترقی- نماینده مردم لنگرود در مجلس کمبود سالانه برنج کشور را 500 هزار تن اعلام کرد و افزود: در حالی که نیاز کشور به واردات برنج حداکثر 500 هزار تن است اما تا این لحظه بیش از دو میلیون تن برنج وارد کشور شده است، دیگر از دولت ناامید شده‌ایم و از همین جا از مقام معظم رهبری استدعا دارم و دست ایشان را می‌بوسم که این مسئله را یک جوری حل کنند.

بررسی کلیپ منتشر شده از نماینده سراوان در جلسه غیرعلنی مجلس

راه ترقی- سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: مسعود پزشکیان رییس هیات نظارت بر رفتار نمایندگان و فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی تا فردا در مورد حواشی کلیپ ایجاد شده در مورد یک نماینده به مجلس گزارش می دهند.

نقوی‌حسینی: ایران از ادامه مذاکرات یمن استقبال می‌کند

راه ترقی- یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که ادامه مذاکرات صلح یمن برای آینده کشور امیدوارکننده است، گفت که استراتژی ثابت جمهوری اسلامی ایران مذاکرات یمنی - یمنی بوده است، لذا از انجام گفت‌وگوها استقبال می‌کنیم.

مساعدت مجلس در همسان‌سازی حقوق بازنشستگان

راه ترقی- وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در دیدار با نمایندگان تشکل‌های کارگری استان قزوین حفظ اشتغال موجود را یکی از سیاستهای وزارت کار برشمرد و همسان‌سازی حقوق بازنشستگان را نیازمند مساعدت مجلس و سایر نهادها در تامین بودجه آن دانست.

مصرف زیاد سم در خاستگاه تولید سیب ایران

راه ترقی- رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان غربی گفت: مشاهده لکه سیاه در سیب باغات استان در سال گذشته به علت استفاده از سموم زیاد بود.

تکذیب کمبود آنژیوکت در بیمارستان‌ها

راه ترقی- به دنبال انتشار اخباری مبنی بر کمبود آنژیوکت در برخی بیمارستان‌ها، سرپرست گروه نظارت بر تامین تجهیزات و ملزومات پزشکی وزارت بهداشت، از افزایش واردات این کالای پزشکی در سال‌جاری خبر داد و گفت: به دلیل اهمیت این کالا و ضرورتش برای بسیاری از فرآیندهای درمانی، ذخیره استراتژیک مناسبی از برندهای برتر آنژیوکت از سوی تامین‌کنندگان پشتیبان وزارتی وارد و ذخیره شده است.

ارائه خدمات بانکی به نابینایان

راه ترقی- دبیرخانه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی کشور در راستای تجهیز برخی از شعب بانک‌ها به سامانه خدمات بانکی نابینایان گام برمی دارد.

قاچاق خاک کاهش می یابد

راه ترقی- مدیر دفتر آب و خاک سازمان حفاظت محیط زیست گفت: با ابلاغ قانون جدید، از قاچاق خاک جلوگیری می شود.

لزوم تدوین اجرای دستور العمل پرداخت عادلانه مطالبات پیمانکاران

راه ترقی- رئیس کمیته اقتصاد و تنظیم مقررات شورای شهر تهران گفت: 4 هزار پیمانکار طلب 12 هزارمیلیاردتومانی از شهرداری دارند لذا باید دستورالعمل فنی و عادلانه ای در پرداخت مطالبات آنان تنظیم و تدوین شود.

وضع معیشت بازنشستگان از کارگران هم بدتر است!

راه ترقی- نائب رئیس کانون بازنشستگان مشهد بر لزوم همسان سازی حقوق بازنشستگان تاکید کرد و از نمایندگان مجلس خواست که به موضوع دستمزد و معیشت کارگران و بازنشستگان ورود کنند.

سوال ملی از وزرای اطلاعات و ارشاد/ تحقیق از عملکرد وزارت کشاورزی

راه ترقی- نمایندگان مجلس شورای اسلامی در هفته جاری تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در مورد واردات محصولات کشاورزی و دامی با استفاده از ارز دولتی و تنظیم بازار را بررسی می‌کنند.

نمایندگان مجلس از ظریف به قوه قضائیه شکایت می‌کنند

راه ترقی- شکایت تعدادی از نمایندگان از وزیر امور خارجه هفته جاری در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مورد بررسی قرار می‌گیرد و پس از تایید گزارش در صحن علنی، به قوه قضائیه ارسال می‌شود.

فرصت زایی از تهدیدها با تقویت اعتماد عمومی

راه ترقی- تقویت اعتماد عمومی و سرمایه های اجتماعی، ضمن بی اثر کردن تهدیدهای بیرونی، توطئه های دشمن و چالش های درونی، می تواند نظام سیاسی را تقویت و فضای امید و نشاط را در جامعه بگستراند

بازگشت نخبگان از خارج،سرعت گرفته است

راه ترقی- چند سالی است که روند ورود نخبگان دانشگاهی به کشور سرعت گرفته است و تنها طی دو سال، بیش از 53 نخبه به استان فارس و بیش از یک هزار نفر از آنها به ایران بازگشته اند.

ظریف راهی قطر شد

راه ترقی- محمدجواد ظریف، صبح امروز (24 آدر ماه) عازم قطر شد.

واردات محصولات معدنی 27 درصد کاهش یافت

راه ترقی- بررسی عملکرد تجارت خارجی کشور در هشت ماهه امسال حاکی از واردات بیش از 2 میلیارد و 291 میلیون دلار محصولات معدن و صنایع معدنی از ابتدای امسال است که در همسنجی با پارسال 27 درصد کاهش دارد

صادرات صنایع نساجی 28 درصد افزایش یافت

راه ترقی- مدیرکل صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: صادرات صنایع نساجی از ابتدای سال جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه سال قبل 28 درصد رشد داشته است

133 متهم در بازداشت به سر می‌برند، 540 نفر ممنوع الخروج و 136 نفر ممنوع‌المعامله شده اند

راه ترقی- دادستان عمومی و انقلاب تهران: از 19 تیرماه تاکنون درباره مسائل اقتصادی 1700 نفر احضار شده اند که 133 متهم در بازداشت به سر می‌برند، 540 نفر ممنوع الخروج و 136 نفر ممنوع‌المعامله شده اند.

جزئیات جلسه مرکزپژوهش‌ها برای اصلاح قانون منع بکارگیری بازنشستگان

راه ترقی- نماینده مبارکه در مجلس گفت: جمع بندی جلسه مرکز پژوهش‌ها این بود که برخی افراد که خاص و بدون جایگزین هستند و همچنین نشاط لازم برای اجرای مسئولیت را دارند، بتوانند به فعالیت خود ادامه دهند

درباره رتبه بندی معلمان پیش داوری نکنید

راه ترقی- وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه از همکاران فرهنگی می خواهم هر گونه پیش داوری درباره رتبه بندی را متوقف کنند، گفت: هر زمان که طرح، آئین نامه و بودجه رتبه بندی به تصویب رسید و ابلاغ شد، در خدمت فرهنگیان برای شنیدن انتقادهای آنها هستیم.

ساير مطالب

در اصلاحیه قانون بازنشستگان «مرجع تشخیص جایگزین نداشتن بازنشسته‌ها» اضافه شود

وزارت ارشاد متولی گرانی کاغذ نیست

قیمت گذاری‌های استقلال و پرسپولیس در فضای مجازی صحیح نیست

کارنامه ناموفق خصوصی سازی و رشد خصولتی ها

چرا یارانه از 45 هزار و 500 تومان بیشتر نمی‌شود؟

سیستم‌های بانکی و علمی ایران باید با دنیا در ارتباط باشد

دو هزار میلیارد تومان برای همسان سازی حقوق بازنشستگان درنظر گرفته شد

شورای نگهبان صلاحیت امثال کریمی قدوسی را با دقت بررسی کند

نبود جوجه مرغ را گران کرد

بررسی بودجه در مجلس بعد از تقدیم لایحه آغاز می‌شود

تصمیم‌گیری درباره صادرات در یک دستگاه متمرکز شود

احتمال تعیین کمیته‌ای برای تعیین استثنائات قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان

اکنون هم تفکیک وزارتخانه ها را ضروری می دانم

قیمت های جدید خودرو و دغدغه هایی که باقی ماند

علیرضا رشیدیان سکاندار جدید سازمان حج و زیارت می‌شود

دستور لاریجانی به مرکز پژوهش‌ها برای تدوین طرح اصلاح قانون منع بکارگیری بازنشستگان

ایران بدون اتکا به درآمدهای نفتی هم اداره می‌شود

اختصاص 1000 میلیارد تومان برای تسویه بدهی پیمانکاران و تشکیل راه‌های روستایی

آغاز جلسه علنی مجلس/ بررسی ایرادات شورای نگهبان به لایحه CFT در دستور کار

بررسی گردش مالی قاچاقچیان برای مقابله با پولشویی

اتمام توزیع «بسته حمایتی» فرهنگیان / جاماندگان پیامک بزنند

500 میلیون یورو برای پرداخت بدهی به بیمه سلامت داده می شود

دلار 5700 تومانی و نفت 54 دلاری برای بودجه 98

ترمیم دستمزد کارگران موضوع جلسه فردای شورای عالی کار

اگر مجلس تشکیل جلسه هم ندهد بودجه 15 آذر ارائه می‌شود

توضیحات سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس درباره چرایی احیای کارت سوخت

12 آذر فرصتی برای تحقق آرمان های معلولان

آیا حذف طرح زوج و فرد پایتخت کلید می خورد؟

سلب صلاحیت رییس مجلس از حد نصاب افتاد

تحریم دسترسی بیماران به بانک سلول بنیادی خارجی را مشکل کرد

موافقت مجلس با کلیات طرح اصلاح بودجه 97

رمزهای پویا، ضروری و زمان بر در مقابله با جرایم اینترنتی

لاریجانی: راهکارهای استراتژیک شهید مدرس در حوزه‌های مختلف تبیین و اجرایی شود

استیضاح وزیر ورزش منتفی و استیضاح وزیر کشور تقدیم هیات رئیسه شد

قانون جریمه مشمولان غایب تا پایان سال 97 اجرا می‌شود

استقبال مردم از بازارهای محلی زیاد است

نیاز قطب شیرینی و شکلات کشور به نقشه راه

فراخوان عمومی انتخاب شش مدیر میانی و پایه در سازمان نقشه‌برداری کشور

مدیریت خروج نخبگان از کشور به راه حل ملی نیاز دارد

حضور مسئولان در دانشگاه ها سوء تفاهمات را برطرف می کند

موافقت نمایندگان با تحقیق و تفحص از سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران

لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان اصلاح شد

درخواست 27 نماینده برای پاسخگویی لاریجانی درباره لوایح پولشویی و پالرمو

بازدید معاون وزیر کشور از روستاهای شهرستان خاش

غلامی در مجلس: بیش از 50 موسسه غیردولتی وغیرانتفاعی منحل شده است

پیوستن حناچی به «سه‌شنبه‌های بدون خودرو»

افزایش تعرفه مشترکان پر مصرف به عقب افتاد

ادیانی: مسببان بیکاری در کشور مشخص شوند

آغاز جلسه علنی مجلس/ سوال از وزیر علوم در دستور

رئیس مجلس: برگزاری الکترونیکی انتخابات سلامت آن را تضمین می‌کند

اتصال سهمیه سوخت به کارت بانکی با زیرساخت دولت الکترونیک

اگر بازنشسته‌ها نرفتند، اعلام کنید

رئیس جمهوری خواستار رسیدگی فوری به وضعیت زلزله زدگان شد

کارخانه تولید داروهای ضدسرطان افتتاح شد

عدم صدور فاکتور، بیشترین تخلف صنوف است

آمادگی شرکت ملی پخش برای سوخت‌رسانی به مناطق زلزله زده

واکنش قاضی‌زاده به سخنان صالحی امیری؛ «قانون اساسی رامطالعه کنید»

جمع بندی ظریف از سفر به ایتالیا

860 میلیارد تومان سود سهام عدالت واریز شد

میزان افزایش حقوق کارکنان دولت در سال 98 در دست بررسی است

رویکردهای نوین در حوزه پرورشی ضامن ارتقای رویکردهای آموزشی است

3 انتصاب جدید در آموزش و پرورش

برکناری همه بازنشستگان ریاست جمهوری تا ساعت 24 امشب

استیضاح وزیر ورزش تقدیم هیات رئیسه مجلس شد

ناظران مجلس در کمیسیون احزاب مشخص شدند

گزارش کمیسیون ویژه درباره‌ی وضعیت اشتغال

یک‌درصد درآمد شرکت‌های دولتی صرف توسعه عدالت آموزش و بهبود معیشت فرهنگیان می‌شود

آغاز جلسه علنی مجلس/ لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان در دستور

تحقیق و تفحص از بانک مرکزی در مجلس بررسی خواهد شد

سازمان صنایع دریایی نیروهای مسلح به صورت شرکت دولتی اداره می‌شود

توجه مدیریت شهری به اهل سنت در هفته وحدت

بازتاب سه تصمیم مهم شریعتمداری در وزارت کار

شهریاری: بازنشستگان میزهای خود را رها کنند

ظریف: مستندات سخنانم در دسترس عموم است

مسیری که همه مدیران خواهند رفت

سیاست های جدید دولت برای حمایت از تولید در راه است

«بیکاری» آنهم در کشوری که 30 میلیون کمبود نیروی کار دارد

نجفی: می‌توانستم با رأی دیوان عدالت اداری استاندار بمانم

تشکیل کمیته‌ای برای بررسی نحوه اجرای قانون خرید تضمینی محصولات کشاورزی

جدی‌ترین گزینه، خودش بازنشسته است

دلخوش: «تاج» باید از فدراسیون فوتبال کناره‌گیری کند

نماینده تبریز:یکپارچه باید از ظریف حمایت کنیم

اجرای طرح ازبین بردن آلودگی ناشی ازگازهای همراه نفت در اهواز

توضیحات «لاریجانی» درباره جلسه غیر علنی مجلس

بررسی راهکارهای مقابله با تحریم در جلسه غیر علنی مجلس

جلسه غیرعلنی مجلس برای بررسی مشکلات اقتصادی با حضور نوبخت

بسته حمایتی از ارز پتروشیمی‌ها تامین می‌شود

سورنا ستاری: چرا نتوانستیم صنعت اسباب‌بازی را تجاری سازی کنیم؟

82 هزار شغل کشاورزی ایجاد می‌شود

پیشنهاد حضور رئیس‌جمهور در دانشگاه تهران برای روزدانشجو/تعیین صلاحیت سرپرستان دانشگاهها طی فردا

فلاحت‌پیشه: صاحبان ثروت و قدرت امنیت مرزها را به هم زده‌اند

رحمانی فضلی درباره پیاده‌روی اربعین به نمایندگان گزارش می‌دهد

وزیر کشور میزبان ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شد

پارسایی: اظهارات اخیر ظریف ایجاد امیدواری برای مقابله با فساد است

یکشنبه بررسی ایرادات شورای نگهبان در لایحه CFT با حضور ظریف و علوی

بازنشسته های شاغل از 15 آذر به دادگاه معرفی می شوند

طرح «نظام جامع مشاوره» برگشت خورد

باران‌ پاییزی کم‌آبی‌ها را جبران نمی‌کند

کاهش شاخص طلاق و آسیب های اجتماعی در حوزه نزاع و سرقت

قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان اجرا می شود

استان خوزستان یکی از کانون‌های امن منطقه است

زندانی کردن مرد در اختلافات خانوادگی، کمکی به زن نمی‌کند

نظر نهایی مجلس درباره بازنشستگان فدراسیون فوتبال

تاکید رییس قوه قضاییه بر استفاده از مجازات‌های جایگزین حبس از سوی قضات

ایران از آمریکا به سازمان بین المللی دریانوردی شکایت می کند

دولت لایحه رتبه‌بندی معلمان را هر چه سریع‌تر به مجلس ارائه کند

هوشمندسازی ماموریت جدید حوزه بنادر و دریانوردی

انبارها پُر است

واکنش معاون عملیات ارتش به تهدید نفتکش‌های ایرانی

ارز صادرکنندگان به چرخه اقتصاد می‌آید

27 آبان، آیین پایانی جشنواره کتاب و رسانه

دستگاه ها از استادان خارج از کشور حمایت کنند

برگزاری سی‌ویکمین جلسه از گفتگوهای راهبردی با سخنرانی علی مطهری

ده سال حبس برای حجت الله یازرلو قاضی متخلف

بازدید «ذوالقدر» از شرکت قطعه‌ساز خودرو و بررسی مشکلات صنعتگران

ظرفیت تولید برق خورشیدی تا پایان دولت دوازدهم به 4هزار مگاوات می‌رسد

میزان مالیات سهام عدالت متوفیان اعلام شد

دستگیری 700 توزیع کننده اینترنتی داروهای تقلبی در عملیات پانجیا

850 صندلی ورزشگاه آزادی سهم زنان از فینال لیگ قهرمانان

تغییرات یکساله بازار کار/یک میلیون و 313هزار فارغ‌التحصیلان بیکار

با رانت واردات مقابله شود!

بختیار: دولتمردان کارهایی را که انجام می‌دهند به اطلاع مردم برسانند

دروغ آشکار آمریکایی‌ها درباره عدم تحریم دارویی ایران

بیماران SMA از پرداخت فرانشیز معاف شدند

واعظی و جنتی مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان هستند

وقت دور زدن خودتحریمی

با مستندات، حمله سایبری روز گذشته را از مراجع بین‌المللی پیگیری می‌کنیم

مجلس با مستثنی کردن همه شهرداران از قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان موافق نیست

بخشی از ایرادهای شورای نگهبان به CFT قابل رفع است

مرزبانان ربوده شده به نزدیک مرز افغانستان منتقل شده اند

تودیع و معارفه شریعتمداری و رحمانی با حضور جهانگیری

موفقیت طرح کاهش در گام‌های نخست

گزارش تخلفات ثبت سفارش خودرو به قوه قضاییه ارجاع شد

تصویب لایحه عضویت دولت ایران در همکاری‌های تایید صلاحیت آزمایشگاهی آسیا - اقیانوسیه

نظرات شورای نگهبان درباره CFT در مهلت قانونی به مجلس ارسال شده است

وزارت خارجه نسبت به اخراج برخی از سفرا از کشورهای اروپایی اقدام متقابل انجام دهد

آغاز جلسه علنی مجلس/ ظریف به سوالات پاسخ می‌دهد

تکذیب افزایش یک میلیون تومانی حقوق بازنشستگان در سال آینده

یک فوریت طرح ادغام معاونت‌های شهرداری رأی نیاورد

ناظران مجلس در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز مشخص شدند

ایرادات شورای نگهبان به طرح اصلاح «قانون چِک» رفع شد

جلسه غیرعلنی مجلس برای ارایه توضیحات لاریجانی درباره نشست شورای هماهنگی اقتصادی

کمک خرجی دولت به کارکنان چطور واریز می‌شود؟

زخم‌ عمیق تایرسازان از بازی شرکای خارجی تا سوء استفاده داخلی

خدمات رسانی متروی تهران به شرکت کنندگان راهپیمایی 13 آبان

سازمان بازرسی کل کشور و آمبودزمان جمهوری آذربایجان تفاهم‌نامه همکاری امضا می‌کنند

زنگنه وظریف به مجلس می‌روند/بررسی تشکیل کمیسیون مقابله باتحریم‌ها

خط تولید جت جنگنده کوثر افتتاح شد

حجتی: ستاد تنظیم بازار قیمت لبنیات را مجدد بررسی می کند

ضرورت توسعه کشت چغندر علوفه ای برای تامین خوراک دام