راه ترقی

آخرين مطالب

گفتگو

سازمان حفاظت از محیط زیست، مسئول حفاظت از تالاب انزلی می باشد

راه ترقی- عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس، گفت: مسئول حفاظت از تالاب ها، سازمان حفاظت از محیط زیست می باشد که بایستی با توجه به شرایط پیش آمده در تالاب و با بهره گیری از نتیجه کارشناسی شده یک تیم کارشناس و متخصص که پژوهش هایی در این زمینه انجام داده اند روش هایی را برای رفع مشکل پیش آمده بررسی و اتخاذ کنند.

شرایط انتقال دانشجویان پزشکی از خارج به دانشگاه های داخلی تشریح شد

راه ترقی- معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: دانشجویان علوم پزشکی که قبل از ژانویه سال 2019 برای تحصیل به خارج از کشور رفتند، پس از گذراندن واحدهای مشخص و در صورت داشتن شرایطی مانند دانشگاه معتبر، نمره‌های قابل قبول و معدل می‌توانند به دانشگاه های داخل کشور منتقل شوند

حمایت فراکسیون امید از «زنگنه» / ضرورت جلوگیری از تسلط «بابک زنجانی‌ها» بر منابع مالی

راه ترقی- سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور زنگنه در جلسه این فراکسیون از حمایت فراکسیون امید از زنگنه خبر داد و گفت که تاکید این فراکسیون جلوگیری از تسلط بابک زنجانی‌ها بر منابع مالی است.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش نگاه علمی و توان عملیاتی بالایی دارد

راه ترقی- معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش استقرار وزیر برای این وزارتخانه را بسیار مهم دانست و گفت: سید جواد حسینی سرپرست کنونی به دلیل دارا بودن نگاه علمی و توان عملیاتی بالا می‌تواند گزینه مناسبی برای به دست گرفتن سکان دستگاه تعلیم و تربیت باشد

بختیار: مجلس از طرح پیش‌فروش نفت استقبال می‌کند

راه ترقی- عضو ناظر مجلس در شورای عالی انرژی با بیان اینکه مجلس از مدل‌های مختلف در زمینه فروش نفت استقبال می‌کند، گفت: جمهوری اسلامی این آمادگی را دارد که نفت خود را به کشورهای قدرتمندی که درصدد تأمین امینت نفتی خود در یک بازه زمانی دو یا سه ساله هستند پیش فروش کند.

حضور مشاور در دوران دبستان مطالبه جدی است

راه ترقی- دبستان حساس ترین دوران تحصیل است و آسیب های فراوانی رانیز می توان در این دوران مشاهده کرد که بروز آن در مقاطع بعدی خود را نشان می دهد. یکی از مطالبات معاونت ابتدایی حضورمشاور در دبستان هاست.

طرح توقف در برابر توقف به ضرر ایران و غیرمتوازن است

راه ترقی- مدیر برنامه مطالعات جهانی مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری با بیان اینکه طرح فریز در برابر فریز به ضرر ایران و غیرمتوازن است، تاکید کرد: براساس این طرح، از ایران خواسته می‌شود تا اقداماتش را متوقف کند و آمریکا هم از افزایش تحریم‌ها خودداری کند

واعظی:دولت به رئیس صدا و سیما تذکر داد

راه ترقی- رئیس دفتر رییس جمهوری از تذکر هیات دولت به علی عسکری رئیس صدا و سیما در جلسه امروز خبر داد و گفت: در سریال گاندو مطالب دروغ و تهمت بسیار زیاد است و دولت، مسئولین و بخش‌های مختلف این حق را دارند که شکایت کرده و روشنگری کنند.

ورود سازمان بازرسی به موضوع پایان دوره قانونی سرپرستی فدراسیون والیبال

راه ترقی- رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به اینکه اقدام های لازم برای برخورد با تخلف ها و فسادها در حوزه ورزش را انجام داده ایم در خصوص پایان یافتن مدت سرپرستی فدراسیون والیبال نیز گفت: به این موضوع نیز ورود کردیم اما از نتیجه اقدامات صورت گرفته اطلاع ندارم.

کاروان ویژه جانبازان اول مرداد عازم حج می شود

راه ترقی- مدیرکل ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: کاروان ویژه جانبازان 70 درصد به بالا اول مرداد ماه برای انجام مناسک حج تمتع عازم مدینه می شوند.

کمالوندی: امروز از 3.67 درصد غنی‌سازی عبور کردیم

راه ترقی- سخنگوی سازمان انرژی اتمی، غنی سازی 20 درصدی را از گزینه‌های مطرح در برنامه‌های مربوط به گام سوم کاهش تعهدات برجامی جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: امروز از 3.67 درصد غنی سازی عبور کردیم.

تلاش می کنیم به شرایط قبل از برجام برگردیم

راه ترقی- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: صبر استراتژیک ایران درخصوص بدعهدی های طرف های برجام به سر آمده است و ما تلاش می کنیم که به شرایط قبل از برجام برگردیم.

کمک بلاعوض به شرکت‌های دانش‌بنیان برای حضور در نمایشگاه‌های دائمی ایرانی در 3 کشور

راه ترقی- معاون توسعه فناوری صندوق نوآوری و شکوفایی از فعال شدن نمایشگاه‌های دائمی دانش‌بنیان ایرانی در 3 کشور خبر داد و گفت‌: شرکت‌های دانش‌بنیان علاقه‌مند به عرضه محصولات خود به این نمایشگاه‌ها مشمول حمایت‌های بلاعوض این صندوق خواهند شد.

آغاز اجرای طرح اجاره داری حرفه ای در ایران تا یک ماه آینده

راه ترقی- مدیرکل دفتر سرمایه‌گذاری و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی از مذاکره با معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری برای آغاز اجرای طرح اجاره داری حرفه ای در ایران با حضور استارت آپ ها خبر داد و گفت: در پی تشکیل موسسات استیجاری بازار اجاره مسکن نیز شفاف می شود.

ابتکار: انتخابات شورایاری محله، صحنه سازندگی زنان و جوانان است

راه ترقی- معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده ضمن دعوت زنان و جوانان در ثبت نام نامزدی انتخابات شورایاری محله گفت: انتخابات شورایاری محله، صحنه تمرین سازندگی و به دنبال آن رشد زنان و جوانان است تا تغییر و تحولی را که مایلند در محله و دنیای اطرافشان اتفاق بیافتد، رقم بزنند.

اروپا مانع از اقدامات تخریبی‌ آمریکا در مناسبات خود با تهران باشد

راه ترقی- یک استاد دانشگاه با بیان اینکه اروپا اگر می‌خواهد برجام زنده بماند، باید اقدامات بیشتری را انجام دهد، ابراز داشت: اروپایی‌ها باید مانع از اقدامات تخریبی و تحریم‌های یکجانبه و فراسرزمینی ایالات متحده نسبت به ایران شوند چراکه این مسئله تهدیدی برای هر دو طرف محسوب می‌شود.

ورود کارگزاران حج به مدینه منوره

راه ترقی- عملیات حج 98 با ورود نخستین گروه خادمان و کارگزاران زائران طی بامداد روز جمعه به مدینه به طور رسمی آغاز شد.

صبح کنکور چه بخوریم و چه نخوریم؟

راه ترقی- مسئول آموزش همگانی انستیتو تحقیقات تغذیه و صنایع غذایی کشور با اشاره به مواد غذایی مفید برای بهبود و ارتقای یادگیری افراد، گفت: علاوه بر خوردن صبحانه خوب در صبح روز امتحان، پرهیز از مصرف شام سنگین و پُرچرب و داشتن خواب کافی و آرامش در شب قبل از امتحان هم در بهبود کیفیت امتحان مؤثر خواهد بود.

علت فوت ها تنها به مراجع قضایی اعلام می شود

راه ترقی- مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت: پزشکی قانونی علت فوت ها را فقط به مراجع قضایی اعلام می کند و علت فوت را در اختیار رسانه ها قرار نمی دهد، مراجع قضایی در صورت نیاز می توانند آن را رسانه ای کنند.

نفس عمیق؛ عملکرد مغز کنکوری ها را بهبود می‌بخشد

راه ترقی- یک روانشناس با اشاره به اینکه نفس عمیق موثرترین روش بهبود اضطراب است به داوطلبان کنکور سراسری توصیه کرد این روزها بیشتر نفس عمیق بکشند تا مغز عملکرد بهتری داشته باشد.

بحران هویت جوانان باعث کاهش ازدواج شده است

راه ترقی- «احمد بخارایی» استاد جامعه شناسی بحران هویت جوانان را باعث کاهش ازدواج در کشور دانست و گفت: آن چیزی که جوانان را کمتر به هم مرتبط می کند این است که از خودشان تعریف ویژه ای ندارند؛ یعنی جوانی که هنوز نتوانسته با خودش گفت و گو کند نمی تواند با جنس مخالف وارد گفت و گو و تعامل شود.

مالکان مجبور به کاهش قیمت مسکن می‌شوند

راه ترقی- رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: کاهش 60 درصدی معاملات این پیام واضح را به طرف عرضه می‌دهد که باید قیمت‌های پیشنهادی را پایین بیاورد و معتقدم در ماه‌های آینده این اتفاق می‌افتد.

فردا خورشید می‌گیرد

راه ترقی- مدیر انجمن نجوم آماتوری ایران گفت: فردا سه‌شنبه 11 تیر 98 برابر با دوم جولای 2019 میلادی خورشیدگرفتگی در کره زمین رخ خواهد داد اما در هیچ نقطه از کشور ایران قابل مشاهده نیست.

توزیع تخت‌های بیمارستانی در کشور عادلانه نیست

راه ترقی- عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: توزیع تخت‌های بیمارستانی در کشور عادلانه نیست و تعداد آن در برخی استان‌ها ممکن است به ازای هر هزار نفر، 2.5 تخت و در برخی استان‌ها 0.7 تا یک باشد.

کنکوری‌ها نوشیدنی‌های انرژی‌زا مصرف نکنند

راه ترقی- استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: مصرف چای، نسکافه، قهوه و نوشیدنی‌های انرژی‌زا هیچ کمکی به داوطلبان کنکور نکرده و اضطراب شان را افزایش می‌دهد.

پورابراهیمی: حقوق هیات مدیره صندوق بازنشستگی با ذی‌نفعان این صندوق متناسب شود

راه ترقی- یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت بررسی حقوق هیأت مدیره صندوق بازنشستگی گفت: انتظار این است که این حقوق‌ها با کسانی که ذینفع این صندوق هستند متناسب شود.

بختیار: باید برای حبس‌زدایی گامی برداشته شود

راه ترقی- یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که قوه قضائیه باید پایگاه تحقق عدالت در جامعه باشد گفت: مردم انتظار دارند زمانی که به دستگاه‌های اجرایی کشور مراجعه می‌کنند شاهد پارتی بازی و رشوه خواری و تخلف نباشند.

برکناری حناچی یک شایعه است/ افزایش تعداد شورایاران محلات به 9 نفر برای مشارکت بیشتر

راه ترقی- میلانی در خصوص علل و ریشه اخباری که پیرامون تهدید به برکناری حناچی شهردار تهران از سوی برخی اعضای شورای شهر مطرح می شود نیز به خبرنگار ما گفت: این موضوع یک شایعه است .

رفع چالش‌ها به کمک فناوری فضایی

راه ترقی- داده‌های ماهواره‌ای و فناوری فضایی توانایی رفع چالش‌هایی را در حوزه محیط‌زیست، کشاورزی و خدمات شهری دارند به همین منظور صندوق نوآوری و شکوفایی با حمایت سازمان فناوری اطلاعات، رویداد سه روزه‌ای را ترتیب داده است.

ابزارهای ایران برای مقابله با فرسایشی‌شدن تنش با آمریکا/باید نقش بیشتری برای«ظریف» قائل شد

راه ترقی- یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر این که «باید جمهوری اسلامی ایران نقش و جایگاه بیشتری برای ظریف و وزارت خارجه قائل شود» گفت: آمریکا با افزایش فشار به دنبال تسلیم ایران است که نه تنها این اتفاق رخ نمی‌دهد که ایران با استفاده از ابزارهایش می‌تواند کاری کند که تنش بین ایران و آمریکا به ضرر کشورمان فرسایشی نشود.

جراحی زنان و زایمان شایع ترین قصور پزشکی در استان تهران است

راه ترقی- مدیر کل پزشکی قانونی استان تهران گفت: شایعه ترین قصور پزشکی دراین استان مربوط به جراحی زنان و زایمان است و بعد از آن، دندانپزشکی، جراحی پلاستیک، متخصص پوست و مو، جراحی عمومی و جراحی ارتوپدی به ترتیب در رتبه‌های بعدی قرار دارند

افزایش 40 درصدی قیمت اینترنت

راه ترقی- یکی از مسائلی که شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اینترنت به آن گلایه دارند، عدم افزایش هزینه است. آنها بارها نقد خود را نسبت به این مسئله اعلام کرده‌اند اما هنوز به نتیجه نرسیده‌اند. آن‌ها معتقدند از آن جا که کالاهای مصرفی و تجهیزات 400 درصد افزایش پیدا کرده‌اند، 40درصد افزایش قیمت منطقی است.

از شرط ایران برای مرمت «تاق کسری» و «وادی السلام» تا ثبت جهانی «اربعین»

راه ترقی- معاون گردشگری جزئیات توافق ایران و عراق برای توسعه همکاری‌های گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی را تشریح کرد و از پیش‌شرط ایران برای مرمت ایوان مدائن (تاق کسری) و قبرستان وادی‌السلام سخن گفت و از توافق طرفین برای تشکیل پرونده مشترک «پیاده‌روی اربعین» برای ثبت در یونسکو خبر داد.

میرزایی‌نیکو: نحوه رسیدگی به اموال و املاک مسئولان در قانون ابلاغ شده، شفاف نیست

راه ترقی- یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها گفت: اکنون صرفاً اطلاعات در اختیار قوه قضائیه قرار می‌گیرد و قوه قضائیه نیز هر طور که صلاح بداند به اطلاعات رسیدگی خواهد کرد و نحوه رسیدگی شفاف نیست.

یوسف نژاد: 104 سوال از وزرا آماده طرح در مجلس است

راه ترقی- یک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تعداد کل سوالات نمایندگان در سه سال فعالیت مجلس دهم را 2744 سوال عنوان کرد و گفت که در طول سه سال گذشته 138 سوال در صحن مجلس مطرح شده و 104 سوال آماده طرح در صحن علنی است

نظارت بر«شهریه‌»‌ دریافتی مدارس/استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس تا مهر

راه ترقی- سرپرست وزارت آموزش و پرورش با اشاره به این که تا اول مهر هیچ مدرسه خشت و گلی در مراکز استان‌ها به جز سیستان و بلوچستان نخواهیم داشت گفت: گذراندن دوره پیش دبستانی اجبار نیست اما باید خانواده‌ها برای تحصیل فرزندانشان در این مقطع تشویق شوند

دستور رییس جمهور برای تسهیل حضور گردشگران خارجی در کشور

راه ترقی- سخنگوی دولت از دستور رئیس جمهور برای تسهیل حضور گردشگران خارجی در کشور خبر داد و گفت: در همه فرودگاه‌های کشور گردشگران خارجی بدون مهر فیزیکی و ثبت در پاسپورت می توانند به ایران سفر کنند.

بسیاری از ما اشتباهی به سیاست آمده ایم

راه ترقی- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اینکه افراد هر کدام از جناحین به کمین یکدیگر نشسته اند تا به محض پیدا کردن یک نقطه ضعف اخلاقی یا مالی برای تخریب یکدیگر فعال شوند، نشان دهنده عدم بلوغ سیاسی فعالین سیاسی ماست. شاید صحیح باشد بگوییم ما اشتباهی به سیاست آمده ایم

تعدیل مجازات قاچاقچیان موادمخدر نتیجه کار پلیس و سیستم قضائی را زیر سوال می برد

راه ترقی- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدردر واکنش به تعدیل مجازات اعدام قاچاقچیان مواد مخدر، گفت: تعدیل مجازات قاچاقچیان نه تنها نتیجه کار پلیس بلکه نتیجه کار سیستم قضائی را زیر سوال می برد و اقدامات را پیچیده تر می کند.

حملات به نفتکش ها در دریای عمان کار عوامل آمریکا و اسرائیل است

راه ترقی- نماینده سابق مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: حمله به نفتکشها در دریای عمان به احتمال قوی کار عوامل آمریکا و اسرائیل بوده است اما آنها با انتشار فیلم مبهم و فضاسازی رسانه‌ای تلاش کردند تا ایران را در موضع انفعال قرار دهند

نقوی‌حسینی: اقدامات آمریکا در برابر ایران نوعی یاغی‌گری است

راه ترقی- یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که آمریکا در مقابل ایران نوعی یاغی‌گری را در پیش گرفته است، گفت: قطعا بهترین و موفق‌ترین راه در مقابل آمریکا، مقاومت است، چون راه‌های دیگر ذلت‌بار خواهد بود

خدمه نفتکش «فرنت الطیر» از ایران خارج شدند

راه ترقی- مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: 23 نفر خدمه نفتکش «فرنت الطیر» با یک فروند هواپیما بندرعباس را به مقصد دوبی ترک کردند.

شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی جهت گیری سیاسی ندارد

راه ترقی- عضو اسبق شورای مرکزی ناظر بر نشریات وزارت علوم، می‌گوید: شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی هیچ جهت گیری سیاسی ندارد اما برخی ناآگاهانه انتخابات این شورا را ملتهب کرده اند.

ساير مطالب

حضرتی: تحریم‌های نفتی مبدایی برای تحول در اقتصاد کشور باشد

ظریف: از دیدار نکردن روحانی با ترامپ پشیمان نیستیم/ مسئول دخالت در تصمیمات دادگاه‌ها نیستم

به راحتی پولدار شوید

فرهنگی: اصلاح ساختارها و شیوه‌های مدیریتی شرط انعطاف‌پذیری اقتصاد کشور است

نقوی‌حسینی: با فعال کردن مراکز تولیدی با تحریم‌ها مقابله کنیم

اصلاح‌طلبان هنوز وارد بحث انتخابات مجلس نشده‌اند

طرح دو فوریتی مجلس در حمایت از سپاه پاسداران عیناً تایید شد

اعلام مخالفت رئیس مجمع عمومی سازمان ملل با تحریم های یکجانبه

جمالی: کشورهای حامی گروه‌های تروریستی مسئول حمله به سریلانکا هستند

بهشتی‌پور: آمریکا به دنبال ایجاد اختلاف در ایران است

فعالیت هیات ویژه گزارش ملی سیلاب با تشکیل 15 کار گروه آغاز شد

اسبقیان: درباره نامزدی سرپرستان فدراسیون ها تصمیم گیری می شود

ظریف: در مورد ادلب نگرانی جدی داریم

روش اشتباه محاسبه حقوق فرهنگیان با اجرای رتبه‌بندی

میرزایی: منافع ملی در پیوستن به FATF ملاک تصمیم قرار بگیرد نه اقدامات آمریکا

اردکانیان: حجم ذخایر آب نسبت به سال‌های گذشته 62 درصد افزایش داشته است

بررسی هیدرولوژی همه شهرها در اولین جلسه شورای عالی شهرسازی

نجفی: اقدام آمریکا علیه سپاه خلاف مقررات و حقوق بین‌الملل است

احتمالا کمیسیون قضایی 25 فروردین با رییسی دیدار می‌کند

نامه رییس جمهوری برای برداشت 2 میلیارد یورو از صندوق توسعه

فلاحت‌پیشه: ممانعت از کمک کشورها به سیل‌زدگان نفرت انسان دوستان را از آمریکا بیشتر کرد

کمیسیون عمران درباره سیل اخیر امروز جلسه ویژه تشکیل می‌دهد

آخرین وضعیت فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران فردا با حضور صالحی بررسی می شود

تداوم همنوایی دولت و دستگاه های امداد رسان با سیل زدگان

وزش باد شدید در تهران طی امروز

مرکز نسیبه و شهید چمران به قطب تربیت معلم ورزش تبدیل شود

دبیر هیات دولت: کار دولت تعطیلی بردار نیست

آتش سوزی خط سراسری انتقال بنزین در خوزستان مهار شد

جاده‌های 25 استان کشور برفی و بارانی است

اولویت ها و نیازهای فوری سیل زدگان گلستان

بیش از 2 میلیون نفر مسافر در نوروز 98 با راه آهن جابه جا می شوند

غم روزگار کاغذ

توضیح درباره جزییات اعطای مرخصی نوروزی به زندانیان

بیانیه گام دوم انقلاب، مانیفست اندیشه‌ای برای همه نهادهاست

مانند اعتبارات عمرانی که سه برابر شده حقوق معلمان را افزایش دهید

نوروز، آیین پر رمز و راز کهن

نجفی: ظرفیت‌های زیادی برای توسعه روابط بین ایران و عراق وجود دارد

کمترین حقوق‌ها در سال آینده 525 هزار تومان افزایش می‌یابد

دستیابی ایران به فناوری سیستم پرتونگارمرئی سیالات و ریز ذرات

قدرت خرید اسفند 96 را به کارگران برگردانید!

سیاست های ارزی دولت در سال 98 بازنگری شود

سرقت نوظهور پولی به روش اسکیمر

علیرضابیگی: سینما می‌تواند نقش پررنگی در ترویج شعور معنوی ایفا کند

فشارهای غرب برای دلسرد کردن مردم از مقامات کشور است

امیدواریم رئیس قوه قضائیه قبل از رفتن لایحه امنیت زنان را تایید کند

حسینی: افزایش کرسی‌های زنان در مجلس را در اصلاح قانون انتخابات دنبال می‌کنیم

تیغ کند تحریم؛ بی اثر بر توسعه طرح های نفتی

هشدار پلیس فتا: رمز کارت بانکی را حتما خودتان وارد کنید

دستمزد کارگران را شناور کنید

همتی: مواد اولیه دارو در سال آینده با ارز 4200 تومان وارد می‌شود

عید 98 هم از پیک نوروزی خبری نیست

حقوق شهروندی نیازی برای توسعه یافتگی جامعه

زمان می‌برد تا فروش نفت در بورس جا بیفتد/هرهفته عرضه می‌کنیم

فضای مثبت داخلی در تمدید مهلت FATF تاثیر گذار بوده است

سال98کمبود دارو نداریم/رقم مربوط به فرار مالیاتی پزشکان درست نیست

احتمال تعیین دستمزد کارگران بعد از عـید

شهر نباید تبدیل به کارگاه ساختمانی شود

بهشتی‌پور: جنگ آمریکا با ایران، رسانه‌ای و اقتصادی است

گزارش عملکرد دستگاه‌های اجرایی در مورد حساب واحد خزانه به مجلس ارائه می‌شود

ایران به 15 کشور رادیودارو صادر می کند

کمیسیون امنیت ملی امروز حادثه تروریستی زاهدان را بررسی می‌کند

جلسه غیرعلنی مجلس برای بررسی بودجه 98

آمار ازدواج کودک همسران رو به افزایش است

پورحسین: حفظ استقلال و عزت نفس ایران دستاورد انقلاب اسلامی است

دستمزد سال 98 کارگران واقعی شود

ذوالقدر: نظر اتحادیه اروپا پیوند بین اینستکس و FATF نیست

تدوین طرح تشکیل کمیسیون زنان و خانواده در مجلس

بررسی تخلفات ایران مال توسط هیأت کارشناسان رسمی دادگستری

قربانی: «نمکی» رأی اعتماد بالایی از مجلس می‌گیرد

ضرورت نظارت مجلس بر فعالیت هندی‌ها در چابهار

فلاحت‌پیشه: اروپا نباید FATF را با اینستکس مرتبط کند

قیمت بنزین در سال 98 به تصمیم‌گیری مجلس بستگی دارد

سلیمی: اختلاف بین احزاب بزرگ‌ترین چالش پیش روی انقلاب پس از 40 سالگی است

سیاستگذاری‌ غلط باعث تشدید آسیب‌های اجتماعی می‌شود/عدم بررسی برخی آسیب‌ها با «تابوسازی»

روس ها هرچه تعهد کرده اند به نحو احسن انجام داده اند

12امشب آخرین مهلت ثبت نام در پذیرش بدون کنکور بهمن 97

جزئیات «بحرانی» که دیر به صحن مجلس رسید

پرداخت «عیدی» بازنشستگان کشوری تا پایان بهمن و همراه با حقوق

خجسته: دولت براساس چارچوب مشخص نسبت به قیمت‌گذاری کالاها اقدام کند

دولت موظف به حذف یارانه ثروتمندان شد

ترقی: لایحه جامع انتخابات به تقویت احزاب کمک می‌کند

قول مجلس به ملی‌پوشان فوتبال برای معافیت از سربازی

صالحی خطاب به اروپا: قبل ازآنکه دیر شود، به قول خود عمل کنید

عوارض لوازم آرایشی تقلبی/از دستفروش‌ها خرید نکنید

آشنایی با فعالیت‌های انجمن همسران دیپلمات‌های وزارت امور خارجه

احتمال انتخاب رئیسی به عنوان رئیس قوه قضاییه بسیار زیاد است

کاهش وابستگی در واردات پروبیوتیک‌های صنایع لبنی

عابدی: هدف از نصب کارت‌خوان در مطب پزشکان رفاه مردم است

تصمیمات انرژی اتمی مبتنی بر تصمیمات شورای عالی امنیت ملی است

سازمان ویژه پیگیری امور زنان ایجاد می‌شود

احتمال خروج میدان نقش جهان از فهرست ثبت‌جهانی یونسکو

مقصران اصلی افت شاخص بورس

امینی: با استانی‌شدن انتخابات، نگاه نمایندگان استانی و ملی می‌شود

سایپا و خودروسازهای دیگر مجوز افزایش قیمت ندارند

بادامچی: استانی‌شدن انتخابات مجلس گامی اساسی در راستای دموکراسی است

بررسی مشکلات حوزه زاینده‌رود و تحولات سوریه در کمیسیون امنیت ملی

کاظمی: با استانی‌شدن انتخابات نمایندگان با تجربه‌تری به مجلس راه می‌یابند

نقش یک «ژنِ» خوب در قراردادی که با جان مردم بازی می‌کند!

نماینده رزن: زیرساخت‌های لازم برای استانی شدن انتخابات مجلس فراهم نیست

استانی‌شدن انتخابات از رای آوردن با «پول» و «شام» جلوگیری می‌کند

کاظم‌زاده: استانی‌شدن انتخابات، جایگاه مجلس را ارتقا می‌دهد

توضیحات دادستان تهران درباره سلطان کاغذ/ سه متهم اصلی به خارج کشور فرار کردند

فرصت‌سازی 6هزار میلیارد تومانی برای خصوصی‌ها در بخش فضایی

رحیمی: با استانی شدن انتخابات، مجلس در اختیار صاحبان قدرت و ثروت قرار می‌گیرد

افزایش مشارکت و کاهش هزینه تبلیغات از آثار مثبت استانی‌شدن انتخابات مجلس

مدل کارمزد خدمات پرداخت در ایران نیازمند جراحی است

اصلاح‌طلبان معتقدند تا روز آخر باید از روحانی حمایت کنند

دولت در بودجه 98 به دنبال کاهش فاصله طبقاتی است

طرح تحول سلامت با تغییر وزیر بهداشت هم با قوت اجرا می‌شود

داروهای فشار خون در ایران سرطانزا نیست

لاهوتی: طرح موضوع «فتنه ٩٨» منجر به ترغیب بیشتر دشمن برای ایجاد فتنه است

محدودیت های بانکی عملا دارو را هم تحریم کرده است

نقوی‌حسینی: فتنه 98 فتنه اقتصادی است/ مسئولان هوشیار باشند

نشست مجمع 51 نفره امید با شهردار و استاندار تهران برگزار می‌شود

هشدار پارسایی نسبت به حضور افراد ذی‌نفوذ در هیئت مدیره یک شرکت خودروسازی

ذوالنوری: ارتباط بیشتر بین طالبان و دولت افغانستان به نفع ایران خواهد بود

مجلس در جایگاه واقعی خود نیست

وضعیت حوزه سلامت بعد از استعفای وزیر/هزینه ها باید کنترل شود

مهمترین عوامل خروج آمریکا از سوریه از نگاه یک عضو کمیسیون امنیت ملی

ساعی:‌ ترویج افکاری همچون «نامزدی با شهدا»، زنگ خطری برای متولیان فرهنگی است

ظریف خطاب به مخالفانش: دمتان گرم!

حصر سران فتنه کمترین برخورد نظام با آنها بود

انتصاب آیت‌الله آملی لاریجانی به ریاست مجمع به جا بود/ رد مصوبه تبدیل میراث‌فرهنگی به وزارتخانه

اصلاح طلبان طراحی عجیبی برای خانه احزاب در پیش گرفتند

مدارس از مقطع ابتدایی ذهن دانش‌آموزان را با رعایت حقوق شهروندی آشنا سازند

قول جهانگیری به نمایندگان غرب کشور و یک گلایه از آنها

تهاتر فرش در قبال واردات کالا برای حفظ بازارهای صادراتی

احتمال افزایش گرنت 2.5 میلیاردی وزارت علوم برای قراردادهای تجاری‌سازی

میرزایی نیکو: حقوق شهروندی باید جایگاه خود را در بین مردم پیدا کند

در شرایط اضطرار با آمریکایی ها مذاکره نمی‌کنیم/منتظر اروپایی هانیستیم

دولت بعد از حادثه دانشگاه آزاد باید اعلام عزای عمومی می‌کرد

بازدید کمیسیون فرهنگی از بنادر شهید بهشتی و چابهار در استان سیستان و بلوچستان

نماینده مجلس: باید دست از مسلسل استیضاح برداشت

45 ماه انتظار برای تصویب قانون مدیریت بحران در مجلس

افزایش سطح درآمد مردم شرط لازم برای آزادسازی قیمت سوخت

سه ایراد "شهرداری‌" به لایحه بودجه 98

رفتار نمایندگان در شان مجلس نبود

نمی‌شود به مردم از تحریم بگوییم و خودمان «شاسی‌بلند» سوار شویم

کشور با فاجعه مدرک گرایی روبرو است

وعده روحانی به نمایندگان استان خوزستان/ مسئله آب را بررسی می‌کنیم

قراری که در طرح کودک همسری محقق نشد

درخواست یک نماینده برای ورود سازمان بازرسی کل کشور به پرونده سکه ثامن

تلاش برای به حرکت درآوردن چرخ قانون تسهیل ازدواج جوانان

آیت الله هاشمی شاهرودی علائم حیات دارد/برای شفای ایشان دعا کنید

نخستین کمیته پیگیری اجرایی سازی توافقنامه چابهار برگزار شد

بررسی لایحه درآمد پایدار و هزینه شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در کمیسیون مشترک

نقوی‌حسینی: مافیای مباحث آموزشی به پیش دبستانی‌ها ورود کرده‌اند

روزانه 30 آمبولانس از گمرک ترخیص می شود

حضور بانوان در ورزشگاه ها با 2 شرط ممکن است

مدیریت تقاضا در بازار ارز با کنترل ریال