آخرين مطالب

گفتگو

اصلاح نظام بانکی، ضرورت است

راه نو- رئیس کل بانک مرکزی روند ساماندهی موسسات غیرمجاز، اصلاح نظام بانکی، اتفاقات بازار ارز و آینده روابط بانکی ایران در برجام اروپایی را تشریح کرد.

ناطق نوری: برجام حاصل تصمیم همه نهادهای کلیدی نظام بود

راه نو- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نباید از این موضوع غافل شویم که مذاکره و پذیرفتن برجام حاصل تصمیم گیری مجموعه نهادهای کلیدی نظام همچون دولت، مجلس، شورای عالی امنیت ملی و با نظر مساعد رهبر معظم انقلاب بوده است

بیش از 60 درصد افراد سالمند دچار سوءتغذیه

راه نو- متخصص طب سالمندان گفت: بیش از 80 درصد سالمندان در انجام فعالیت‌های روزمره خود به طور کامل مستقل، 15 درصد از افراد سالمند برای انجام امور شخصی نیازمند کمک و فقط 5 درصد افراد سالمند جهت انجام امور مربوط به خود نیازمند حضور دیگران هستند.

تداوم فعالیت سامانه بارشی در کشور تا سه روز آینده/ غبارآلود شدن هوای برخی مناطق

راه نو- مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم فعالیت سامانه بارشی در کشور گفت: این سامانه باعث رگبار و رعد و برق در نیمه شمالی و نوار مرکزی کشور به ویژه در ساعات بعد ازظهر می‌شود.

دولت آمریکا تقابل با ایران را از سر گرفته است/ایران باید اقتصاد ملی خود را رشد دهد

راه نو- اگرچه اقتصاد ایران در کوتاه مدت از فشارهای اقتصادی آمریکا متاثر نمی شود اما در بلند مدت از رشد اقتصادی ایران می کند و روندی را که ایران در حال خروج از آن بود کند می کند.

برگزاری نمایشگاه‌های پرمخاطب در تهران ممنوع است/ناهماهنگی شهرداری و دولت باعث این بی‌قانونی‌ها می شود

راه نو- رئیس شورای شهر تهران گفت: در گذشته مصوباتی درباره ممنوعیت برگزاری نمایشگاه‌های پرمخاطب در تهران وجود داشت و به همین خاطر نمایشگاه شهر آفتاب با هزینه گزاف ساخته شد.

تولید کتاب اندازه فرانسه، کتاب‌خوانی اندازه افغانستان

راه نو- مدیرعامل باغ کتاب تهران از حضور مرکز علم نوجوانان در فرهنگسرای کتاب خبر داد و درباره وضعیت مطالعه در کشور گفت: ما اندازه فرانسه کتاب تولید می‌کنیم ولی اندازه افغانستان کتاب می‌خوانیم.

سانچی در گزارش نهایی ایران مقصر اصلی نبوده است

راه نو- مدیر کل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی:تغییر مسیر کشتی کریستال به سمت راست که در 15 دقیقه قبل از سانحه آغاز شده بود باعث ایجاد موقعیت خطر و تصادف شد.

اعمال نظر شورای نگهبان در مورد کنوانسیون پالرمو قانونی بود و باید انجام می‌شد

سخنگوی شورای نگهبان در رابطه با اعمال نظر شورای نگهبان در خصوص لایحه الحاق راه نو- دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون سازمان ملل متحد برای مبارزه با جرایم سازمان یافته فراملی گفت: یکی از ایرادات به این طرح مربوط به ترجمه است. آن چه در این متن آمده فراتر از ترجمه و ایرادات تایپی است. در پاسخ به کسانی که می گویند شورای نگهبان نمی تواند به ترجمه ایراد بگیرد می گویم اگر ترجمه مفاد را تغییر دهد شورای نگهبان می تواند و باید ایراد بگیرد.

عقب افتادگی‌های مزدی کارگران باید جبران شود

راه نو- رییس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران می‌گوید: دستمزد، مهمترین گزینه بعد از امنیت شغلی کارگران است و عقب افتادگی‌های مزدی کارگران از سال‌های قبل باید جبران شود.

بهترین زمان برای خرید مسکن مصرفی است/ خیال سرمایه گذاری در مسکن را نداشته باشید

راه نو- مقداد همتی، کارشناس سیاست گذاری زمین و مسکن گفت: اگر کسی ملک مصرفی می خواهد یا می خواهد مسکن خود را تبدیل به احسن کند، بهترین فرصت را برای خرید مسکن دارد.

نقش جدی تنباکوهای معطر در بروز سرطان

راه نو- در نشستی خبری درباره مضرات استفاده از قلیان و بویژه تنباکوهای معطر،سیگارهای الکترونیکی و بیماری تب کریمه کنگو همزمان با فصل گرما هشدار داده شد

پیشبرد فناوری هسته‌ای، برای حفظ منافع ملی

راه نو- مشاور رهبر معظم انقلاب در امور بین الملل گفت: هرگاه که صلاح بدانیم در جهت حفظ منافع ملی و در پیشبرد فناوری هسته‌ای لحظه‌ای درنگ نمی‌کنیم.

سلامت"، "اجتماعی" می‌شود

راه نو- معاون اجتماعی وزیر بهداشت ضمن تشریح اقدامات وزارت بهداشت در زمینه سه جنبه اجتماعی شدن سلامت یعنی مشارکت مردم، همکاری‌های بین‌بخشی و مشارکت افراد شاخص در حوزه سلامت، مهم‌ترین برنامه‌های وزارت بهداشت را در این حوزه و در سال 97 برشمرد.

خروج رسمی آمریکا از برجام ایران را از تعهدات خود در این توافق رها می‌کند

راه نو- وزیر امور خارجه کشورمان در گفت‌وگو با نشریه نشنال اینترست تاکید کرد: اگر آمریکا به طور رسمی از برجام خارج شود، تاثیر آنی این اقدام رها شدن ایران از بسیاری الزامات کنونی برای ماندن در برجام خواهد بود.

تنبیه متجاوز قطعی است

راه نو- دبیر شورای عالی امنیت ملی پیش از ظهر امروز برای شرکت و سخنرانی در نهمین نشست امنیتی که در روسیه برگزار می‌شود، تهران را به مقصد سوچی ترک کرد.

سوال نمایندگان از وزیر کشور درباره برخورد خشونت‌آمیز ماموران گشت ارشاد با زنان

راه نو- رییس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت که به همراه جمعی از نمایندگان سوال از وزیر کشور در خصوص برخورد خشونت‌آمیز ماموران گشت ارشاد با زنان را مطرح کرده است.

جزئیات برگزاری آزمون ارشد اعلام شد/آغاز توزیع کارت از دوشنبه

راه نو- مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال 97 از روز دوشنبه سوم اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: این آزمون در روزهای پنجشنبه 6 و جمعه 7 اردیبهشت ماه برگزار می‌شود

آموزش و حمایت از نشریات استانی در اولویت فعالیت‌های سال 97 است

راه نو- معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به حمایت ویژه از رسانه‌های استانی در سال جاری گفت: معتقدم در شرایط فعلی باید حمایت‌ از رسانه‌ها، کیفی تر و هدفمندتر باشد.

تراز تجاری مثبت؛ حساب سرمایه منفی

راه نو- مدیرکل سیاست‌ها و مقررات ارزی بانک مرکزی: به دلیل قاچاق ارز تراز تجاری کشور مثبت، اما حساب سرمایه منفی است.

جریمه 226 میلیارد تومانی متخلفان در مدت یک ماه

راه نو- سخنگوی طرح نظارت نوروزی سازمان تعزیرات حکومتی از جریمه 226 میلیارد تومانی متخلفان خبر داد و بیشترین پرونده‌های تشکیل شده را مربوط به درج نکردن قیمت و گرانفروشی اعلام کرد.

جزئیات حمله سایبری به دیتاسنترهای داخلی

راه نو- مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه ای درخصوص حمله صورت گرفته به سرویس های مراکز داده داخلی (دیتاسنتر) و بروز اختلال سراسری در سرویس اینترنت، اطلاعیه ای صادر کرد.

سال 97 سال توسعه و عدالت اقتصادی خواهد بود

راه نو- رییس‌جمهور با اشاره به اینکه سال آینده سال سرمایه‌گذاری، رشد و توسعه اقتصادی و عدالت اقتصادی خواهد بود، گفت: بگذاریم مردم شاد باشند و به آنها سخت نگیریم

لایحه بودجه 97 نسبت به لوایح سال‌های گذشته، عدالت محورتر بود

راه نو- سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه موضوع بودجه سال 97 پس از تصویب در مجلس شورای اسلامی در شورای نگهبان مورد بررسی قرار گرفت، گفت: تحلیل کلی در خصوص لایحه بودجه این است که این لایحه نسبت به سایر لوایح در سال‌های گذشته، عدالت محورتر بود.

سوال پنج محوری از رئیس جمهور مراعا ماند

راه نو -عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سوال نمایندگان از رئیس جمهور با محوریت مجتبی ذوالنور برای بررسی بیشتر در هیأت رئیسه مراعا مانده است گفت: سوال از آقای روحانی درباره موسسات مالی مجددا با تجدید امضای نمایندگان به کمیسیون اقتصادی ارجاع شده است.

لالوویچ: کشتی ایران ریگی است در کفش ما/ می خواهم حقایق در مورد استعفای خادم را بدانم

راه نو- رییس اتحادیه جهانی کشتی نسبت به اتفاقات اخیر در کشتی ایران واکنش تندی نشان داد. او تهدید کرد که ادامه این روند می‌تواند آسیب جدی به کشتی و ورزش ایران وارد کند

استفاده بیشتر از پهپاد و بالگرد در سپاه

راه نو- فرمانده کل سپاه: کمتر از دو سال است تصمیم گرفتیم نیروی زمینی سپاه به بالگرد مجهز شود و یگان بالگردی داشته باشد.

برخی سیاست ها در مسیر ورشکستگی بیمه ها قدم برمی دارد

راه نو- مدیر برنامه و بودجه بیمه ایران با بیان این که متاسفانه برخی سیاست ها در مسیر ورشکستگی بیمه ها قدم برمی دارد گفت: از مردمی که درآمد پایینی دارند نمی توان توقع داشت به بیمه روی بیاورند و امنیت خود را تامین کنند.

جایگاه ایران در صنعت رباتیک جهان کجاست؟

راه نو- سال 96 دهمین سالی بود که ایران در حوزه آموزش رباتیک به طور جدی وارد شده است و بنا به گفته کارشناسان در طول این سال‌ها افرادی توانمند و حاذق در این حوزه شناسایی شده و الان مشغول به کار هستند. اما جایگاه واقعی و اصلی این حوزه در کشور کجاست و چگونه می‌تواند اعتلا پیدا کند؟

عضو شورای سیاستگذاری خانه اقتصاد ایران در گفتگو با آریا: وزیر راه و وزیر کار از مردم عذرخواهی کنند

راه نو- جناب رییس جمهور ؛ چنانچه دکتر ربیعی به جهت عدم توانایی کافی در مدیریت و نظارت بر شرکتهای تابعه شان همچون ملّی نفتکش و هواپیمایی آسمان و دکتر آخوندی به دلیل عدم مدیریت و تدبیر لازم در حمل و نقل کشور از مردم عذرخواهی و ردای وزارت را از تن خارج نمی کنند شما ایشان را برکنار کنید

جست وجو برای پیدا کردن لاشه هواپیما در سه نقطه انجام می‌شود

راه نو- زارعی با بیان اینکه پرواز‌های پهپاد از صبح امروز برای کشف لاشه هواپیما در حال انجام است، گفت: سه نقطه احتمالی برای کشف لاشه هواپیما مشخص شده، اما مشکل این است که همه­­­ مناطق زیر برف رفته است.

صدور مجوز فعالیت 6500 باجه پست بانک

راه نو- مدیر عامل پست بانک از صدور مجوز قانونی فعالیت ٦ هزار و ٥٠٠ باجه پست بانک از سوی بانک مرکزی خبر داد.

لغو سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران موجب اختلال در روند اطلاع رسانی است

راه نو- اگر خبرنگاران نتوانند دسترسی به منابع خبری در محدوده طرح ترافیک پیدا کنند میان افکار عمومی جامعه با مسئولین و تولیدکنندگان خبر فاصله چشمگیری ایجاد خواهد شد.

تاکید روسیه و فرانسه بر اجرای کامل برجام

راهنو- «سرگئی لاوروف» وزیر امور خارجه روسیه و «ژان ایو لودریان» Jean-Yves Le Drian وزیر امور خارجه فرانسه دوشنبه شب در گفتگویی تلفنی بر ضرورت پایبندی همه طرف ها به برنامه جامع اقدام مشترک «برجام» تاکید کردند.

خبرهای خوش مالیاتی برای اهالی مطبوعات

راه نو- معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه تنی چند از فعالان مطبوعاتی با رئیس سازمان امور مالیاتی کشور و معاونین ایشان دیدار و گفتگو کردند.

تهییج افکار عمومی با طرح واریز نشدن مبالغی به خزانه

راه نو- رییس سازمان برنامه و بودجه : این که مبلغی از وجوه طبق مصوبه از سوی شرکت ملی نفت برای امر مرتبط به بنزین استفاده شود اما اینطور بگویند که 4 هزار و 479 میلیارد تومان پول به خزانه نرفت، به نظر تهییج افکار عمومی است.

اقدامات ترامپ در قبال برجام یک تاکتیک است/موضع اتحادیه اروپا یک بام و دو هواست

راه نو- بیشتر تحلیلگران بر این باورند که دولت آمریکا به دنبال آن است با اعمال فشار ایران را تحریک کرده تا ایران از برجام خارج شود و پیامدهای خروج از برجام متوجه ایران گردد.

روحانی اقتصاد ورشکسته را تحویل گرفت و بازسازی کرد

راه نو- مهدی تقوی، استاد دانشگاه علامه در خصوص وضعیت اقتصادی دولت آقای روحانی گفت: آقای روحانی اقتصاد ورشکسته را تحویل گرفت و بازسازی کرد بنابراین این دولت عملکرد خوبی در اقتصاد داشته است.

توضیح معاون حقوقی سازمان بورس درباره محرومیت کارگزاری آگاه

راه نو- جعفر جمالی درباره محرومیت کارگزاری آگاه توضیح داد و درباره علت آن گفت: در حال بررسی و تحقیق هستیم و باید تا زمان نهایی شدن صبر کرد.بنابراین در این مرحله نمی توان هیچ توضیحی در مورد علت این تصمیم اعلام کرد.

کاهش قدرت خرید کارگران نسبت به 10 سال گذشته

راه نو- یک کارشناس حوزه کار می‌گوید قدرت خرید مردم و کارگران نسبت به 10 سال گذشته نه تنها ثابت مانده است ،‌ بلکه در برخی از موارد کاهش یافته است.به اعتقاد وی دولت باید برای رونق تولید و بازار کار بنگاه‌های اقتصادی را حمایت و سبد معیشت کارگران را تقویت کند.

پرونده تخلفات شهرداری به محاکم قضایی ارسال شود/ تخلفات، در دوره قبل کشف شده بود!

راه نو- نماینده تهران در مجلس با انتقاد از تخلفات دوره گذشته شهرداری پایتخت تاکید کرد:‌ مادامی که اتفاقات دوره قبل شهرداری شفاف نشده برای تحقیق و تفحص از شهرداری دلیل وجود دارد.

گزارش آتش‌سوزی نفتکش ایرانی به صحن مجلس ارائه می‌شود

راه نو- رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: قبل از بازگشت نمایندگان اعزامی نباید گمانه‌زنی کرد و پس از ارائه گزارش نماینده کمیسیون امنیت، گزارش را به صحن علنی مجلس هم ارائه می‌کنیم.

موافقت ارگان‌های مختلف با اجرای طرح ترافیک جدید

راه نو- رئیس شورای شهر تهران از موافقت اولیه ارگان‌های مرتبط در خصوص اجرای طرح ترافیک سال 97 خبر داد و گفت: پیش بینی می شود طرح جدید با اجماع تمامی بخش‌ها به تصویب برسد.

تشریح جان باختن 20 نفر از هموطنان در اغتشاشات اخیر

راه نو- در جریان اغتشاشات اخیر عده ای از آشوب گران و فرصت طلبان با رها کردن خودروی آتش نشانی باعث مرگ برخی هموطنان شدند که در بین آنان پدر و پسری نیز جان خود را از دست دادند.

ساير مطالب

کشور نیاز به واردات کاغذ دارد/ کمترین بودجه به فعالیت های فرهنگی اختصاص دارد

دوچرخه سواری آن هم با کت و شلوار شورایی/دوچرخه سواری با پست مدیریتی

اسامی فیلم‌های بخش مسابقه سی و ششمین جشنواره فیلم فجر

شیب افزایش قیمت حامل های انرژی تند نخواهد بود/ تشریح دلایل وزیر نفت برای پیش بینی نفت 55 دلاری

توقف شماره‌گذاری خودروهای غیراستاندارد

ضربه اقتصادی مهمی در فتنه 88 به کشور وارد شد

تشریح دلایل زلزله‌های اخیر در پوسته فلات ایران

آمریکا همچنان در برجام باقی می ماند

كاهش قیمت هندوانه شب یلدا نسبت به سال گذشته / هر كیلو انار سه برابر قیمت واقعی

تاج زاده از دیدگاههای اتاق فکر اصلاحات پرده برداشت

بهبود نسبی وضعیت جسمانی «هانیه»/ 34 هزار میلیارد تومان هزینه عوارض سالانه آلودگی هوا

برخی مصلحت اندیشی ها برای نظام مضر است/ از هر فردی خطایی سر زد، باید با آن برخورد شود

سناریوی آمریکا درباره برجام؛ کنگره توپ را به زمین ترامپ می اندازد

آیا کنگره آمریکا برجام را تایید خواهد کرد؟

عبور اصلاح طلبان از روحانی شتاب گرفت

مردم هزینه دعواهای سیاسی مسئولین را می دهند

مسئولین در قدرت خویشتن داری کنند/ درگیری های سیاسی دامن جامعه را می گیرد

با روشی که استقلال بازی می کند گلزنی سخت است/ صعود ایران از گروه B غیرممکن نیست

سناریوی جدید آمریکا درباره برجام

سناریوی سه قلوهای افسانه ای آمریکا درباره برجام

حذف اوراق گام نخست ساماندهی بازار مسکن/دولت بدهی های آتی خود را افزایش ندهد

روحانی خصلتاً محافظه‌کار است؛ «رادیکال» می‌شود تا از شرایط حاد عبور کند

شورای نگهبان نهادی حقوقی است/ در تلاش هستیم تا بتوانیم مصوبه جامعی درباره رجل سیاسی داشته باشیم

اتاق‌های شیشه‌ای پشت درهای فولادی!

حذف ارز مبادله ای واردات برنج، بر قاچاق محصول دامن می زند

افزایش قیمت نان فعلا منتفی شد

ادامه ممنوعیت واردات زیتون و روغن زیتون/ حداکثر قیمت منطقی 15 هزار تومان

آیا سران قوا درباره اصلاح ساختار دولت توافق کرده اند؟

از ظرفیت مدارس موجود و مدارس موقت در مناطق زلزله زده استفاده می کنیم

شرایط دریافت مجوز پیش‌فروش خودرو از وزارت صنعت، معدن و تجارت

واکنش به واردات احتمالی کیوی/ما نیاز منطقه راتامین می‌کنیم

141 کشته و 866 مصدوم، آخرین آمار از زلزله کرمانشاه

سرپرست اورژانس کشور: زلزله تاکنون 61 کشته و 300 مجروح داشته است

زلزله 7.3 ریشتری درکرمانشاه/ رییس مرکز زلزله نگاری: مرکز زمین لرزه مرز ایران وعراق بوده است

فوت 7 زائر ایرانی در حادثه رانندگی در عراق

بن سلمان دیکته آمریکا را در عربستان پیاده می کند/ سعودی ها حریری را گروگان گرفتند

توصیه محمد غرضی به رئیس جمهور/ دولت روحانی بهترین موقعیت را دارد

شهردار بودن تخصص می خواهد/ نباید اختیار انتخاب شهردار را از شورای شهر بگیریم

پرداخت کامل مطالبات گندمکاران تا پایان آبان ماه

رئیس دفتر رئیس جمهور: درباره حج عمره تاکنون هیچ توافقی نشده است

در رسیدگی به پرونده های پدیده و کاسپین، باید مدیریت اجرایی حاکم باشد

گفتگو میان سپاه و جریان اصلاحات، ارزشمند است

اقتصاد ایران با آلودگی هوا نمی تواند رشد کند

شرایط برای انتخاب شهردار توسط مردم مناسب نیست

حضور مسئولان، نمایندگان، کارشناسان و چهره های ورزشی و هنری در غرفه خبرگزاری آریا

خیلی وقت می برد تا آقای عارف سیاسی شود/ اصلاح طلبان باید کم کم خود را از غائله آقای روحانی جدا کنند

ایجاد قطب سوم خودروسازی به صادرات خودرو کمک می کند

برنامه ملی اقدام حقوق شهروندی تدوین می‌شود

قائم مقام وزیر صنعت:امسال 2 میلیارد دلار خط اعتبار خریدار برای بازارهای هدف صادراتی پیش بینی شده است

نامه نمایندگان مجلس به وزیر آموزش و پرورش برای تقویت مراکز تربیت معلم

ترامپ: برای تشدید تحریم ها علیه ایران نیازی به اتحادیه اروپا ندارم

مقام مسئول:کاهش ضریب مالیات برای فعالان بازار تلفن همراه راهکار موثر پیشگیری از افزایش قیمت است

رییس دفتر رییس جمهور: بین آقای جهانگیری و همه اعضای دولت صمیمیت وجود دارد

توصیه‌های آتش‌نشانی در پی احتمال وزش بادهای شدید در تهران

مسکن چقدر از افزایش قیمت آهن متاثر شد؟

مخالفان مذاکرات و برجام نیت خیر دارند/ ایران تا کنون توانسته بازی خوبی را انجام دهد

در بازی عادلانه، قطعا اصلاح طلبان برنده اند

ائتلاف اصلاح طلبان با اصولگرایان معتدل باید ادامه داشته باشد

برای حصر باید در سایه به دنبال پاسخ بود

اصلاح طلبان از فرصت پاسخگویی به مردم استفاده کنند

واردات برنج تا آذر ممنوع شد/ وضعيت ذخاير مطلوب است

تب و تاب بازار طلا و سکه کوتاه مدت است

کابينه دوازدهم مورد پسند لاريجاني است/ روحاني تا پايان دولت اصلاح طلبان را همراه خود نگه مي دارد

ميزان نظارت در برجام کاملا مشخص است/ادعاي نيکي هيلي نادرست است

برداشت زعفران نوبرانه از 10 مهر/ قيمت به 6 ميليون تومان رسيد

رضا شاهرودي در گفتگو با آريا: تعويض هاي برانکو بسيار هوشمندانه بود/ در بازي برگشت نبايد گل بخوريم

تخفيف‌هاي 50 - 60 درصدي از کجا آب مي‌خورند؟!

تغيير ذائقه مردم دليل اصلي گراني گوشت قرمز

اعطاي وام ازدواج در مناطق محروم 2.5 برابر شد

واعظي: در دولت مي‌مانم/ خبر انتخابم به عنوان نماينده ايران در سازمان ملل صحت ندارد

سطح مطالبات اصلاح طلبان از روحاني بسيار بالاست

روحاني سه‌شنبه به مجلس مي‌آيد

شريعتمداري در وزرات صنعت، معدن و تجارت موفق خواهد بود/ اگر او نتواند، ديگران هم نمي توانند

رئيس جمهور مسئوليت مهمترين حوزه را به آقاي شريعتمداري سپرده اند

فردا کابينه دوازدهم به مجلس معرفي مي‌شود

لاريجاني بايد بداند سخنگوي مجلس است نه رئيس!

قيمت اقلام مصرفي باتوجه به حقوق و يارانه مردم تعيين شود

براى حضور در کابينه دوازدهم صحبت‌هايي با بنده شده است

الگوي طرح کشت محصولات کشاورزي رعايت نمي شود/ شرکت هاي تعاوني بايد وارد ميدان شوند

معاون وزير خارجه از برجام مي‌گويد

گفتگوي جالب با وزير پورشه سوار کابينه روحاني

مواضع ايران در قبال سوريه مستقل از توافق محرمانه ترامپ و پوتين است

صادرات بخشي از توليد، کار قابل تقدير واحدهاي صنعتي يزد

در پسابرجام شرايط سرمايه گذاري خارجي در بخش خصوصي فراهم شد

کابينه فراجناحي تشکيل شود/ آقاي روحاني رئيس جمهور همه مردم است

آقاي روحاني باور جدي به جوان گرايي کابينه ندارد/ مسکن اولويت دولت دوازدهم باشد

وزارت علوم رشته‌محل‌هاي دانشگاه آزاد را تاييد نکند، رشته‌ها مطابق دستور مجلس عملياتي مي‌شود

طرح برخي اتهامات عليه ظريف بسيار خطرناک است/ ايران بايد در سياست منطقه اي خود تجديدنظر کند

طرح اتهامات عليه ظريف ناشي از بي تقوايي است/ دنيا تعامل با ايران را پذيرفته است

ظريف ماهرترين و زبده ترين وزير خارجه ايران است/ ايران فرصت بهبود روابط با اروپا را از دست ندهد

ايران خود را براي حضور در بازار جديد جهاني نفت آماده کند

رايزني با روحاني براي حضور بيشتر زنان در دولت دوازدهم

لپ تاپ متعلق به سرويس مخفي آمريکا به سرقت رفت

وضعيت جوي کشور در نوروز

خطر انجام معامله بين روسيه و آمريکا وجود دارد اما نه بر سر برجام

ايران خود را براي يک دوره پرتنش با آمريکا آماده کند/ روسيه روي دوستي گسترده با آمريکا حساب باز نمي کند

اگر جنگ لفظي ايران و آمريکا مديريت نشود، به نقطه بحران مي رسد

ترامپ سياست مذاکره با ايران را امتحان کند/ ايران وارد مذاکرات با آمريکا در زمان روحاني خواهد شد

برجام بهترين توافقنامه اي بود که براي همه طرف ها ممکن و شدني بود

احتمال لغو کامل قرارداد بوئينگ وجود دارد

اصلاح طلبان خلاف حافظه تاريخي خود عمل نمي کنند/ اصلاح طلبان کانديداي پوششي هم خواهند داشت

روابط خارجي اقتصاد ايران افزايش مي يابد

شانس پرسپوليس براي پيروزي بيشتر است/ استقلال خط هافبک دونده و جواني دارد

دربي کم گلي را شاهد خواهيم بود/ رتبه تيمي در جدول دليلي بر پيروزي قطعي نيست

تصميم اخير ترامپ محدوديتي در جذب سرمايه گذار خارجي نخواهد داشت

اولين تاثير منفي تصميم ترامپ بر اقتصاد آمريکاست/ مهاجرت نخبگان ايراني به آمريکا کاهش مي يابد

خروج نخبگان ايراني از آمريکا، ضربه سنگين به واشنگتن خواهد بود

مردم از برجام انتظار تغييرات ملموس در اقتصاد داشتند ، نه دلار 4هزار تومان

از برجام انتظار معجزه نداشتيم/ بازگشت کشور به دوران تحريم ها بعيد است

جلسه مجمع به رياست آيت الله موحدي کرماني با مجوز رهبري برگزار شد

برجام شرايط اقتصادي کشور را به خوبي تغيير داد

برجام درهاي بسته اقتصاد ايران را باز کرد/ بايد شفافيت را به اقتصاد ايران برگردانيم

سيماي کارکردي دولت يازدهم شکننده است/ روحاني کار سختي در انتخابات 96 پيش رو دارد

اصلاح طلبان به احترام آقاي هاشمي، وحدت خود را حفظ خواهند کرد/ آقاي روحاني در انتخابات 96 ريزش آرا ندارد

نبايد به فضاسازي ها عليه شهرداري اهميت داد/ بايد به دستور رهبري درباره حادثه پلاسکو عمل شود

سياسي کردن پلاسکو اصلا درست نيست/در هر حادثه اي بدنبال از ميدان به در کردن جناح مقابل نباشيم!

حاشيه سازي اخير براي قاليباف، شيطنت سياسي است/ اگر قرار به استعفا باشد، بايد در ماه هاي گذشته خيلي ها استعفا مي دادند

فضاسازي در خصوص حادثه پلاسکو و شهردار تهران از خارج هدايت مي شود

تخليه 8000تن آوار از پلاسکو/ اعزام بيل مکانيکي 800 براي آواربرداري

آتش نشانان با حفر تونل به موتورخانه راه يافتند/سگ هاي زنده ياب کسي را در موتورخانه پيدا نکردند

زلزله 4.6 ريشتري «بافت» کرمان را لرزاند

آوار برداري از ضلع جنوبي و شرقي ساختمان در حال انجام است

100 کارگاه مشابه پلاسکو در پايتخت داريم/ به جاي متهم کردن کار بايد انجام دهيم

جوان گرايي يکباره در استقلال، خودکشي تاکتيکي است

روحاني خود را براي ايفاي نقش آيت الله هاشمي آماده کند/ فقدان هاشمي تاثيري در پايگاه راي روحاني ندارد

در رحلت آيت الله هاشمي هم آثار مثبتي را شاهد خواهيم بود/ ميزان آراي آقاي روحاني در انتخابات 96 افزايش مي يابد

با رحلت آيت الله هاشمي انسجام اعتداليون و اصلاح طلبان بيشتر شد/ روحاني با راي غافلگيركننده اي پيروز خواهد شد

به دليل نبود ثبات مديريت، پيشرفت در شنا تداوم ندارد/ ايران پتانيسل رسيدن به سکوهاي جهاني را دارد

فقدان آيت الله هاشمي در انتخابات 96 احساس خواهد شد/ اصلاح طلبان با تلاش مضاعف، نبود ايشان را جبران مي کنند

پايگاه راي روحاني در نبود آيت الله هاشمي بيشتر خواهد شد/ مردم به مظلوميت آقاي هاشمي پي بردند

ترامپ روابط اقتصادي آمريکا با ايران را گسترش خواهد داد

تحويل هواپيماي ايرباس نياز به خوشحالي و جشن دارد/ نگاه اقتصادي ترامپ، شايد قانون داماتو را کمرنگ کند

خبر سکته آقاي احمدي نژاد صحت دارد؟

عمر دولت روحاني کفاف اجراي حقوق شهروندي را نمي دهد/ نبايد خوشبين باشيم

قواي سه گانه بايد ويروس فساد سيستمي را حذف کنند/ ديوار اعتماد بين مردم و مسئولين در حال تخريب است

اصولگرايان از اصالت اصولگرايي فاصله گرفته اند/ با منشور حقوق شهروندي عادلانه برخورد شود

روحاني، کانديداي نهايي اصلاح طلبان است/ باهنر نامزد نهايي اصولگرايان خواهد بود

برخي امتيازات برجام افشا نشده است/ حفظ برجام به نفع ايران خواهد بود

بلايي که سر اصولگرايان آمد، سر اصلاح طلبان هم مي آيد!/ آقاي روحاني پايگاه راي خوبي در جامعه ندارد

واکنش سازمان تاکسيراني به فعاليت آژانس‌هاي موبايلي

آقاي کريمي قدوسي از کميسيون امنيت ملي اخراج شود/ عقده هاي سياسي باعث درز اطلاعات شد

دستورهاي روحاني در واکنش به اقدام آمريکا، بازدارنده نيست/ اروپا بخاطر ايران در مقابل آمريکا ايستادگي نمي کند

خيال راحت اصلاح‌طلبان از پريشاني اصولگرايان است/ جامعتين براي اثبات خود فعال‌تر عمل کند

سفير ايران در آستانه: سفر رئيس‌جمهوربه قزاقستان گامي رو به جلو در تکميل همکاري‌هاي دو کشور است

آجيل شب يلدا به وفور در بازار وجود دارد

انتخاب تيلرسون، سياست خارجي آمريکا در قبال ايران را تعديل مي کند/ واکنش ايران همپاي اقدامات آمريکا خواهد بود

رئيس دانشگاه عدالت در پاسخ به آريا: به دنبال گسترش نشست هاي علمي هستيم

کفگير اصولگرايان هنوز به ته ديگ نخورده است! / اصولگرايان بعيد است به وحدت برسند

اصولگرايان در دور دوم انتخابات رياست جمهوري به وحدت خواهند رسيد

اصولگرايان به وحدت مي رسند/ اصولگرايان شانسي براي پيروزي روحاني نمي بينند