راه ترقی

آخرين مطالب

ورزشی

میلیچ به استقلال پیوست

راه ترقی- باشگاه استقلال امروز دوشنبه اعلام کرد هروویه میلیچ بعد از موفقیت در تست‌های پزشکی، قرارداد خود را به مدت 2 سال با باشگاه استقلال تهران امضا کرد و به جمع آبی‌پوشان اضافه شد.

وزیر ورزش: لیگ برتر فوتبال منظم‌تر و در امنیت کامل برگزار می‌شود

راه ترقی- وزیر ورزش و جوانان در آستانه نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال گفت: این لیگ منظم‌تر و در امنیت و آسایش کامل هواداران برگزار می‌شود. رسالت اصلی فدراسیون فوتبال هم کنترل وضعیت انضباطی باشگاه‌ها و تیم‌ها است

چرا مس طلایی نشد؟

راه ترقی- مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های آسیا در شرایطی به پایان رسید که مسی‌ها نتوانستند از عنوان قهرمانی خود دفاع کرده و بار دیگر مدال طلا را از آن خود کنند.

معاون وزیر: هیچ بازنشسته‌ای در فدراسیون‌ها نمی تواند پست داشته باشد

راه ترقی- معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در واکنش به پست متعدد «محمد رضا ساکت» در فدراسیون فوتبال گفت: هیچ بازنشسته‌ای در ارکان فدراسیون نمی‌تواند پست داشته باشد اما همکاری منع قانونی ندارد.

بهایی که دولت به ورزش زنان داد

راه ترقی- کسب نخستین مدال المپیکی تاریخ ورزش، پرچمداری زنان، پایان انتظار 38 ساله دختران بسکتبالیست برای حضور در مسابقات و حضور خانواده ها در ورزشگاه‌ها تنها گوشه ای از توجه دولت تدبیر و امید به ورزش زنان است که با کسب افتخارآفرینی در عرصه های قاره ای و جهانی همراه بود

عرب: نمی‌شود بی پول بازیکن یک میلیون دلاری جذب کرد/ قراردادی که 6 برابر شده را چگونه می‌توان مدیریت کرد؟

راه ترقی- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت:پرسپولیسش مشکلات ساختاری زیادی دارد که باید به آنها رسیدگی شود اما اینکه هر روز شو اجرا کنم و مصاحبه کنم دردی از هوادار دوا نمی‌کند.

نایب رییس فدراسیون فوتبال: حضور زنان به فضای اخلاقی ورزشگاه‌ها اعتبار می‌بخشد

راه ترقی- نایب رییس زنان فدراسیون فوتبال گفت: حضور زنان به فضای اجتماعی، فرهنگی و اخلاقی ورزشگاه‌ها اعتبار می‌بخشد و وقت آن رسیده تا شاهد فوتبال حرفه‌ای در بخش زنان و مردان همگام با هم باشیم

داورزنی: اگر در انتخابات والیبال شرکت کنم، از وزارت ورزش می‌روم

راه ترقی- معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: برای حضور در انتخابات فدراسیون والیبال برنامه‌ای ندارم اما اگر شرکت کنم ابتدا از سمتم در وزارت ورزش استعفا می‌دهم.

دبیری بر پایان اختلافات بیش از 2 دهه نهادهای ورزشی

راه ترقی- موازی کاری و اختلافات ریشه دار وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک طی سال‌های متمادی در دولت ها به دلیل نداشتن تعامل به محلی برای مناقشه و بی ثباتی در مدیریت داخلی و ضعف در حوزه دیپلماسی ورزشی بین المللی مبدل شد

زمان دقیق آغاز لیگ نوزدهم مشخص شد

راه ترقی- رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: رقابت‌های نوزدهمین دوره لیگ برتر از روز 31 مرداد 1398 آغاز می‌شود.

والیبال از فوتبال محبوب‌تر شد!

راه ترقی- درحالی بیش از 300 هزار بلیت در سی امین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان در شهر ناپل ایتالیا به فروش رفت که میزان بلیت‌فروشی صورت گرفته در رقابت‌های والیبال بیش از فوتبال بوده است.

ثبت نام 4 کاندیدا برای انتخابات ریاست فدراسیون ورزش‌های رزمی تا کنون

راه ترقی- ثبت نام از کاندیداهای ریاست فدراسیون ورزش‌های رزمی از روز دوشنبه 14 مرداد آغاز شده و تا 28 مرداد ادامه خواهد داشت، برای شرکت در انتخابات ریاست فدراسیون ورزش رزمی تاکنون 4 کاندیدا ثبت نام کردند.

سایه دولت یازدهم و دوازدهم بر پیشرفت شمشیربازی ایران

راه ترقی- شاید تا همین چند سال پیش، مردم از ورزش شمشیربازی شناخت کافی نداشتند ولی موفقیت ها و پیشرفت های این رشته در اسلحه سابر و در دولت یازدهم و دوازدهم سبب شد علاقمندان به این ورزش هم بیشتر شود

خبرنگاران ورزشی؛ غواصان اقیانوس خبر

راه ترقی- حوزه خبر ورزشی به دلیل دربرگیری جامعه آماری متفاوت،‌ زمینه پذیرش شایعات را دارا است و این کار را برای خبرنگاران حرفه ای سخت می کند.

فراسوی استقبال نکردن هواداران از لیگ فوتبال زنان

راه ترقی- موضوع حضور زنان در ورزشگاه‌ها در حالی به یکی از دغدغه های این روزهای ورزش تبدیل شده است که بسیاری از کارشناسان، مربیان و بازیکنان تیم های ملی از استقبال نکردن زنان و دختران از مسابقات لیگ فوتبال زنان می گویند.

جدیدی: برای موفقیت کشتی همبستگی ملی ایجاد کنیم

راه ترقی- دارنده چهار مدال جهان و المپیک گفت: در این برهه از زمان با پرهیز از غوغا سالاری و کنارگذاشتن موضوعات شخصی برای موفقیت کشتی در المپیک یک همبستگی ملی بین جامعه گوش شکسته‌ها ایجاد کنیم

تیم ملی بسکتبال راهی یونان شد

راه ترقی- تیم ملی بسکتبال ایران برای برپایی آخرین اردوی اروپایی خود راهی یونان شد.

سونامی مسدود شدن حساب‌ فدراسیونهای المپیکی/ حساب تکواندو هم بسته شد

راه ترقی- انباشته شدن مالیات فدراسیون‌های ورزشی طی 3 یا 4 سال اخیر باعث شده، فدراسیون‌های المپیکی در حساس‌ترین برهه زمانی در سال منتهی به المپیک با چالش جدی مواجه شوند.

فتاحی: احتمال دارد دربی هفته اول باشد

راه ترقی- مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ می‌گوید محدودیتی در قرعه کشی مسابقات لیگ نیست و ممکن است استقلال و پرسپولیس هفته اول یا هفته شانزدهم بازی کنند.

چالش سکوت هیات‌مدیره استقلال مقابل ابهامات خطیر

راه ترقی- معاون مستعفی باشگاه استقلال در روزهای اخیر صحبت‌هایی انجام داده که ابهامات زیادی را راجع به استقلال لیگ هجدهم ایجاد کرده است؛ ابهاماتی که هیات مدیره این باشگاه هیچ توضیحی راجع به آن نداده است.

سومین مدیر زن ورزش ایران: ذائقه مطالبات زنان ورزشکار تغییر کرده است

راه ترقی- نایب رییس کمیته ملی المپیک توجه جدی به ورزش زنان و حضور قدرتمندانه آنها در عرصه های قهرمانی، حرفه‌ای و لایه‌های اجرایی را ناشی از تغییر ذائقه مطالبات امروز زنان ورزشکار عنوان کرد.

معاون وزیرورزش: فیفا هیچ زمان و تهدیدی برای حضور خانواده ها در ورزشگاه مطرح نکرده است

معاون توسعه ورزش زنان وزارت ورزش و جوانان تسهیل شدن و توانمند سازی فضای راه ترقی- حضور زنان ورزشکار در عرصه های داخلی، بین المللی، آسیایی، جهانی و المپیکی را بخش مهمی از کارآمدی دولت تدبیر و امید دانست و در عین حال اعلام کرد که هیچ ضرب الاجلی، زمان و تهدیدی از سوی فیفا برای حضور خانواده ها در ورزشگاه مطرح نشده است

5 مانعی که سد راه پیشرفت فوتبال زنان شده است

راه ترقی- پخش تلویزیونی، تبعیض جنسیتی، نداشتن حق رای، مشکلات مالی و ارزش قائل نشدن برای فوتبال زنان از عمده‌ترین دلایل بی‌میلی باشگاه‌های فرهنگی و ورزشی برای تیم‌داری است

با کدام رشته ورزشی بیشترین کالری را می‌سوزانید؟

راه ترقی- عضو انجمن پزشکان ورزشی ایران معتقد است: شنا یکی از کالری سوزترین ورزش‌هاست که با یک ساعت شنا 700 کالری سوزانده می‌شود که این میزان کالری در شنای پروانه 770 کالری است.

داورزنی: از اظهارنظر درباره مهندسی در انتخابات والیبال متعجبم

راه ترقی- معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در واکنش به لغو ثبت‌نام از نامزدهای فدارسیون والیبال گفت: ایرادی ندارد ثبت نام یک ماه به تعویق بیفتد اما از اظهارنظر در خصوص مهندسی در این انتخاب متعجب هستم.

نیکخواه‌بهرامی: بازی‌های تدارکاتی تیم ملی را در شرایط مسابقه قرار می‌دهد

راه ترقی- کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران با اشاره به مناسب بودن دیدارهای تدارکاتی تیم پیش از جام جهانی گفت: این مسابقات بازیکنان را هماهنگ‌تر می‌کند و تیم را در شرایط مسابقه قرار می‌دهد

جوانان ایران بر بام والیبال جهان

راه ترقی- تیم والیبال جوانان ایران برای نخستین بار در تاریخ به مدال طلای مسابقات قهرمانی جهان دست یافت.

قوی ترین وزنه بردار معلول جهان: در پارالمپیک 2020 تاریخ سازی می کنم

راه ترقی- دارنده 2 مدال طلای پارالمپیک در رشته وزنه برداری با اشاره به عدم تمایل به ثبت رکورد در رقابت های جهانی قزاقستان گفت: من همیشه برای رکورد شکنی آماده ام اما رکورد تاریخی خود را در پارالمپیک 2020 توکیو ثبت می کنم.

پیست هایی که قفل ممنوعیت دوچرخه سواری زنان را بازکردند

راه ترقی- افتتاح پیست های دوچرخه سواری ویژه زنان از جمله خبرهای امیدبخشی است که این روزها به گوش می رسد و از ترویج ورزشی حکایت دارد که نه تنها سلامت جسم و روح نیمی از جمعیت کشور را تضمین می کند بلکه هوای پاک را به همه اقشار جامعه هدیه می دهد.

جوانان والیبال ایران تاریخ‌سازی کردند

راه ترقی- تیم والیبال جوانان ایران با پیروزی مقابل برزیل برای نخستین بار در تاریخ به فینال مسابقات قهرمانی جهان راه یافت.

صالحی امیری: ظرفیت همکاری‌های ورزشی ایران و عراق فراتر از شرایط فعلی است

راه ترقی- رییس نهاد بین‌المللی ورزش ایران در دیدار با وزیر ورزش عراق ظرفیت همکاری ورزشی بین تهران و بغداد را فراتر از شرایط فعلی عنوان کرد و گفت: عراق ظرفیت فراوانی در ورزش دارد که می‌تواند در این عرصه موفق ظاهر شود

وزیر جوانان و ورزش عراق امروز وارد ایران می شود

راه ترقی- «احمد ریاض طالب» وزیر جوانان و ورزش جمهوری عراق و هیات همراه امروز (چهارشنبه) از طریق فرودگاه بین المللی خمینی (ره) با استقبال رسمی مسئولان ورزش کشور وارد ایران می شود

«بیرانوند» روی خط توتواسپورت: رویایم بازی در دربی تورین است

راه ترقی- «علیرضا بیرانوند» که رسانه‌های ایتالیایی روز گذشته اخباری را در خصوص پیوستن احتمالی وی به باشگاه تورینو منتشر کردند، امروز در مصاحبه تلفنی با توتواسپورت از رویای خود برای بازی کردن در دربی تورین پرده برداشت

مرادی: از خودگذشتگی شرط همکاری با فدراسیون وزنه‌برداری است

راه ترقی- رییس فدراسیون وزنه برداری گفت: شرط تعامل و همکاری کسانی که می خواهند به وزنه برداری کمک کنند در وهله نخست از خودگذشتگی است چرا که خانواده وزنه برداری به بلوغ رسیده و باید خالصانه کار کرد.

ساير مطالب

مهمانی مشکوک کاندیدای وزنه‌برداری در کن/ دعوت مجمع به صرف ناهار!

کالدرون برای امضای قرارداد با پرسپولیس امشب به ایران می‌آید/ تلاش باشگاه استقلال برای بازگشت طارق

صالحی امیری: در فرایند انتخابات هیچ دخالتی نداشته و نداریم

والیبال ایران در مرحله نهایی لیگ ملت‌ها با چه تیم‌هایی همگروه می‌شود

معنوی‌نژاد امتیازآورترین بازیکن ایران در بازی با بلغارستان شد

رونمایی از تراکتور مدل 98؛ هدفی جز قهرمانی نیست

تجهیزات؛ سنگ بزرگ در مسیر موفقیت دو و میدانی زنان

سرمربی تیم ملی وزنه برداری: مرادی توانایی حضور در یک وزن بالاتر را دارد

صالحی امیری: مشکلی با لالوویچ نداریم، مگر اینکه از داخل سمپاشی کنند

کفاشیان و ترابیان 5 سال از فعالیت های فوتبالی محروم شدند

وزیر ورزش: هواداران بد سابقه اجازه ورود به ورزشگاه‌های فوتبال را ندارند

غفور بهترین مهاجم و معروف بهترین پاسور لیگ ملت‌های والیبال

نیوساد، پخش و تولید انواع چمن مصنوعی ورزشی و تزیینی

2 گزینه در نزدیکی پرسپولیس؛ چاچیچ تخفیف داد

دیدارهای نوزده‌گانه صالحی‌امیری با مقامات ورزشی جهان در سوئیس

تائید صلاحیت‌ها چه شد؟/ کشتی همچنان در بلاتکلیفی

راه طولانی بیسبال ایران برای حضور در المپیک

سرمربی تیم ملی بسکتبال زنان: بازیکنان برای هماهنگی نیاز به بازی تدارکاتی دارند

احمدزاده به پرسپولیس پیوست

مصطفوی: نقش دلالان در انتخاب سرمربیان سرخابی ها پررنگ است

نبرد والیبال ایران با غول جدید والیبال جهان

ایران در آستانه صعود به مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال

16 بوکسور جواز حضور در اردوی تیم ملی را کسب کردند

گل محمدی به همراه 2 مربی خارجی در پرسپولیس

والیبال ایران و نبرد با استرالیا؛ حریف آشنا ولی نه چندان مدعی

مصدومیت سهراب مرادی جدی نیست / قهرمان المپیک باید استراحت کند

مربی تیم ملی کشتی فرنگی: هنوز کسی برای پیکارهای جهانی انتخاب نشده است

گل محمدی، جدی ترین گزینه داخلی باشگاه پرسپولیس؛ تلاش برای جذب چند ستاره

سابریست ایران: در مجارستان تا 90 درصد سهمیه المپیک را قطعی می‌کنیم

انتخابات وزنه برداری؛ رای به تغییر راهبرد

از آخرین تلاش ها برای حفظ برانکو تا بررسی گزینه های جانشینی؛ روزهای خاکستری برای ارتش سرخ

فدراسیون فوتبال به دنبال راهکاری برای دریافت مطالبات از فیفا

تیم ملی هندبال ساحلی، عربستان را هم تسلیم کرد

تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران به فینال آسیا رسید

نتایج کامل لیگ ملت‌های والیبال 2019 + برنامه و جدول

پرسپولیس و استقلال، پرتماشاگرترین تیم‌های غرب آسیا/ فرصتی که از دست رفت

نبرد والیبال ایران با پر افتخارترین تیم جهان

سلطانی فر: هیات مدیره پرسپولیس بازگشت برانکو را پیگیری می کند

«سیامند رحمان» در بین 10 ستاره رقابت های پاراوزنه برداری قهرمانی جهان

ایران صدرنشین لیگ ملت‌های والیبال شد

با قراردادی دو ساله؛ استراماچونی سرمربی استقلال شد

بهترین ورزش ها برای سلامت مغز کدامند

اولین رده بندی ایران با ویلموتس/ 20 جهان و اول آسیا

پاداش 49 هزار دلاری برای تیم ملی والیبال ایران

یکی از کمانداران معلول از هلند بازنگشت!

ایران - کره‌جنوبی؛ دوستانه ولی به قصد تلافی

پیشنهاد ایران به AFC برای میزبانی مراسم برترین‌های آسیا

مخالفت کمیته المپیک با انتخاب مجیدی به عنوان سرمربی تیم امید

مشاور مدیرعامل پرسپولیس: هیچ بازیکنی از پرسپولیس جدا نمی‌شود

نوزایی: همه ایرانیان برای احیای چوگان وظیفه دارند

ایران در رده سوم لیگ ملت‌های والیبال باقی ماند

والیبال ایران آرژانتین را هم تسلیم کرد

دیدار والیبال ایران با هموطنان ولاسکو

طلای ناب ستاره تکواندوی ایران در جایزه بزرگ رُم

معاون وزیر ورزش: هجوم و ازدحام هوادران پرسپولیس مانع حضور داماشی ها شد

سرپرست دبیرکل کمیته المپیک: 120 میلیارد ریال به حساب فدراسیون های ورزشی واریز شد

عرب: نگران شرایط برانکو نیستیم

آلمان هم مقابل قدرت والیبال ایران تسلیم شد

عرب: پیشنهاد یک قرارداد بلندمدت را به برانکو داده ایم/ از حق پرسپولیس و هوادارانش نخواهیم گذشت

ایران به رده دوم لیگ ملت‌های والیبال صعود کرد

فغانی داور دیدار دوستانه ایران با سوریه شد

437 ورزشکار و کادر فنی امروز با حضور رییس جمهوری تجلیل می شوند

سرمربی تیم بسکتبال جوانان: نسل بسیار خوبی داریم

ویلموتس: امیدوارم بتوانیم اینجا روزهای خوبی داشته باشیم/ ما هر هفته مسئولی خواهیم داشت تا لیگ را رصد کند

رویارویی سروقامتان والیبال ایران با ایتالیا در نخستین گام لیگ ملتهای 2019

سرمربی تیروکمان معلولان: اول به مدال جهانی فکر می‌کنیم بعد سهمیه پارالمپیک

ویلموتس وارد تهران شد

افتتاح لیگ ملت‌های والیبال با بازی ایران - ایتالیا + جدول مسابقات

زاهدی فر مصاف سپاهان و پرسپولیس را قضاوت می کند

سلطانی‌فر خبر داد: 11 خرداد در حضور رییس‌جمهور پاداش مدال‌آوران اهدا می‌شود

شرط کمیته اخلاق برای حضور بیرانوند در دیدار مقابل سپاهان

اساسنامه کمیته ملی المپیک چه روندی را در دولت طی کرده است؟

آخرین وضعیت مصدومان پرسپولیس؛ از آمادگی سیدجلال و شجاع تا تلاش بیرانوند برای بازگشت به تمرینات گروهی

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال: ویلموتس سرمربی قطعی تیم ملی است

تورنمنت بلغارستان آخرین فرصت کشتی‌گیران برای المپیکی شدن

فخری: جهان به شمشیربازی ایران احترام می گذارد

عضو هیات مدیره استقلال: فوتبال را باید به اهالی آن سپرد

اعزام تیم ملی والیبال بانوان به اسلوونی قطعی شد

واکنش رسانه‌های قطری به شکست السد برابر پرسپولیس

محصص: فوتبال زنان ایران دیگر زنگ تفریح تیم های شرق آسیا نیست

مراسم تجلیل از ورزشکاران جوانمرد برگزار می شود

لیموچی: زبان آمار روایتگر توسعه ورزش زنان پارالمپیکی است

تاج: ویلموتس چند روز پس از قرارداد وارد تهران می‌شود/ سرمربی امید ایرانی است

عضو تیم ملی فوتسال زنان: تکیه گاه نداریم

شاگردان بنا در دو گروه به اردو باز می‌گردند

3 بازیکن در فهرست تیم ملی والیبال، بدون دعوت شدن به اردو

کارشکنی انگلیس در صدور ویزا برای تیم ملی تکواندو

سلطانی‌فر: فوتبال باید باعث نشاط مردم شود/ اشتباهات داوری سهوی است

سایه سنگین جنسیت زدگی بر ورزش بانوان

سابریست ایران: به خودمان ایمان داریم سهمیه المپیک را می‌گیریم

پارالمپیک؛ حسرت ورزشکاران معلول تنیس روی میز

سرمربی احتمالی تیم‌ ملی را بیشتر بشناسید/ از سنا تا جمع 8 تیم جام‌جهانی

پانادیچ: به جای حرف زدن، در زمین می‌بردند

کشتی آلیش زنان در فراز و فرود

همه چیز به هفته پایانی رسید

سرمایه گذاری های کلان؛ کلید توسعه والیبال زنان

سرمربی تیم تفنگ زنان: در جام جهانی چین فشنگ تست شده نداشتیم

سیدجلال حسینی: "پرسپولیس قهرمان شده"، این حرف از دشمنی است

سلطانی فر: سرمربی جدید تیم ملی درآینده نزدیک معرفی می شود

هادی پور: نمایشی جهانی از اقتدار تکواندو ایران خواهیم داشت

هاشمی طبا: سلطانی فر آرامش منطقی را در ورزش حاکم کرده است

ملی پوشان کشتی فرنگی برای کسب سهمیه المپیک به خط شدند

هندبال، یک فدراسیون با بیش از 4 میلیارد بدهی!

شورای فنی یا شورای سرمربیان در جودو!

عرب: مشکل پرداخت قرارداد برانکو تا حد زیادی برطرف شد

نماینده مردم تبریز: عرصه فوتبال جای مباحث کثیف نیست

مربی تیم ملی کاراته: هر رقابت گزینشی حکم فینال را دارد

سفید و خاکستری کشتی ایران در قهرمانی آسیا

مسابقات آسیایی مسیر سخت موفقیت را هموار می سازد

عرب:صحبتی ازحضور برانکو در تیم ملی نیست

توکلی: جوانگرایی دلیل حذفم از تیم ملی بود

فرهنگ سازی برای افزایش آمار ورزشکاران کافی نیست

بیرالوند: با آمادگی کامل نیامده بودم/ خوشحالم روی سکو رفتیم

کشتی زنان در انتظار انتخاب سرمربی

امکان تعلیق فوتبال آمریکا به خاطر سرایت تحریم‌ها به ورزش را داریم

آزمون و خطای مربیان جوان در لیگ آزادگان

بازتاب شکست پرسپولیس برابر الاهلی در رسانه‌های عربی

تیم ملی فوتسال زنان به مصاف سه تیم مطرح اروپایی می رود

سرمربیان سابق تیم ملی مدرس دوره مشترک UEFA و AFC

مهندسی فوتبال؛ واژه ای برای فرار از پاسخگویی

دیوار چین دروازه ورود زنان وزنه بردار ایرانی به المپیک

تیم کشتی آزاد جوانان ایران فردا راهی ترکیه می‌شود

بازیکنانی می‌خواهیم که برای‌کشور بجنگند/باید باور داشته باشیم

مکمل، تاثیر مثبتی در افزایش حجم عضلانی ورزشکاران جوان و نوجوان ندارد

برانکو: در قهرمانی‌های پرسپولیس نقشی نداشتم

سرمربی جدید تیم ملی فوتبال قطعا بزرگ‌تر از کی‌روش است

سرمربی تیم ملی تکواندو: نمی توانستیم به نام ها اکتفا کنیم

اعتراض می کنم، پس هستم

عطایی: اردونشینان تیم والیبال جوانان تغییر نمی‌کنند/ به دنبال سکوی جهانی هستیم

بقا، هدف نمایندگان فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا

انتخاب سرمربی تیم ملی در چرخه نام های تکراری

داربی 89 با طعم قهرمانی؛ حالا وقت برنده شدن است

روند کُند توسعه ورزش همگانی از طرح تا اجرا

برانکو: برای نخستین‌بار در داربی با استقلال برای صدر جدول می‌جنگیم

شهرآورد 89؛ رقابتی برای رسیدن به جام

سردار آزمون به خانه برگشته است

ستاره های کشتی ایران در رقابت های امیدهای آسیا از نگاه اتحادیه جهانی

کادرفنی تیم ملی والیبال بدون تغییر می‌ماند

وزیر ورزش:سرخآبی ها باید به دور حذفی لیگ قهرمانان صعود کنند

مسیر المپیکی شدن بسکتبال ایران

اعضای هیات مدیره پرسپولیس معرفی شدند

سهراب مرادی در آلمان معاینه شد/ نیاز به عمل جراحی نیست

تیم ملی کشتی آزاد به فینال جام جهانی راه یافت

پیروزی قاطعانه آزادکاران ایران مقابل مغولستان

پروین: پرسپولیس می تواند در لیگ قهرمانان صعود کند

فدراسیون فوتبال ملوک الطوایفی اداره می‌شود/ تیم امید ملک کسی نیست

معاون وزیر ورزش: اینچه‌ درگاهی باید پاسخگو باشد/ موضوع پیگیری خواهد شد

برای انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال نباید عجله کرد

برنامه فشرده تیم ملی والیبال ایران در سال 98

برانکو: السد قوی تر از تیم ملی قطر است