راه ترقی

آخرين مطالب

اجتماعی

شکایت شهروندان از اخذعوارض در محدوده زوج و فرد

دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: اخذ عوارض از خودروهایی که صرفا در محدوده زوج و فرد تردد می کنند، مسیر مناسبی برای جبران کسری درآمد حاصل از طرح ترافیک نیست.

غایبان از مزایای سربازی محروم می شوند

راه ترقی- جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: غیبت از سربازی خط قرمز ناجا است و غایبان نمی توانند از مزایای طرح هایی که برای سربازان اجرا می شود مانند بهره مندی از امریه دستگاه ها یا شرکت در دوره های مهارت آموزی برای اشتغال پس از سربازی استفاده کنند.

درخواست از وزارت امور خارجه برای رسیدگی به برخوردهای فرودگاه تفلیس

راه ترقی- معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده از وزارت امور خارجه خواست تا موضوع برخوردهای پلیس فرودگاه تفلیس را مورد بررسی قرار داده و واکنش مناسب با موضوع را نشان دهد.

ورزشگاه شاهرود لبریز از مشتاقان روحانی است

راه ترقی- گروه های مردمی شهرستان شاهرود از ساعت های اولیه صبح امروز سه شنبه در ورزشگاه تختی این شهر حضوری گسترده برای دیدار با حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری و هیات همراه دارند.

سبدهای حمایتی در حوزه بیمه درمانی هزینه شود

راه ترقی- وزیر بهداشت گفت: اگر دولت و مجلس، منابعی دارند که قرار است در قالب سبدهای حمایتی از جمله یارانه به مردم ارائه شود، شاید خود مردم ترجیح دهند این منابع در قسمت بیمه درمانی هزینه شده و از مردم به این شکل و با این اولویت حمایت شود.

سن بلوغ حداقل 2 سال کاهش یافته است

راه ترقی- روانشناس بالینی کودک و نوجوان گفت: تحقیقات نشان می دهد، بالارفتن شناخت و آگاهی فرزندان از مسائل جنسی به خصوص از طریق رسانه ها موجب شده است دوران بلوغ در دختران از 12 به 10 و در پسرها از 15 به 12 سالگی کاهش یابد.

معلولانی که هنرمندی می‌کنند

راه ترقی- سازمان ملل متحد، سوم دسامبر هر سال را، روز جهانی معلولان نامیده است.

تولد نوزادان مبتلا به سندرم داون تقریبا متوقف شده است

راه ترقی- رییس انجمن ژنتیک ایران با اشاره به اینکه تولد نوزادان مبتلا به سندرم داون در ایران تقریبا متوقف شده است، گفت: این موفقیت بزرگ با فرهنگ سازی، امکان انجام آزمایشات تشخیص قبل از تولد و بهره گیری از دستاوردهای علمی فراهم شده است.

فقط 20 درصد معلولان مستمری دریافت می‌کنند/ سازمان‌های امدادی برای کمک بشتابند

راه ترقی- به دنبال آرزوهایشان می‌دوند اما در مقابل مشکلات و کمبودهایشان سرخم نمی‌کنند، می‌خواهند گام به گام با صبر و حوصله با تحقق آرزوهایشان مرز بین معلولیت و عادی بودن را از بین ببرند؛ با وجود برچسب‌هایی از جنس ناتوانی، انگ و تبعیض‌هایی که از سوی جامعه علیه آنها وارد می‌شود، تلاش می‌کنند تا در جامعه همواره مطرح باشند.

سی‌دی فروشی بیشتر از کارگری درآمد دارد!

راه ترقی- عضو کانون عالی شوراهای اسلامی کار معتقد است با حقوق‌های حداقلی که کارگران می‌گیرند، نمی‌شود زندگی کرد و هزینه‌های درمان، کرایه خانه و قسط بانک، افراد را مجبور می‌کند که به مسافرکشی و دستفروشی روی بیاورد.

کاهش گفتگو در میان خانواده زنگ خطر است

راه ترقی- معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور گفت: مهارت های ارتباطی مهمترین مهارت زندگی است و امروز کاهش گفتگو در خانواده زنگ خطر است.

طرح زوج و فرد سال آینده در تهران حذف می‌شود

راه ترقی- معاون شهردار تهران با بیان اینکه سال آینده محدوده زوج و فرد به حلقه دوم طرح ترافیک تبدیل می‌شود، گفت: برنامه‌هایی در این باره داریم.

پیوستن400 هزار معلول به جمع مستمری‌بگیران بهزیستی در سال 97

راه ترقی- جانشین رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه هزینه اجرای کامل قانون حمایت از حقوق معلولان ١٢ هزار میلیارد تومان است گفت: این قانون باید به شکل گام به گام اجرا شود و پیشنهاد بهزیستی برای اجرای این قانون در سال ٩٨، دو هزار میلیارد تومان است.

ادای سوگند "حناچی" در جلسه یکشنبه شورا

راه ترقی- سخنگوی شورای شهر تهران از برگزاری مراسم ادای سوگند شهردار جدید تهران در جلسه فردا یکشنبه در شورای شهر خبر داد.

وزیر دفاع: حمایت ایران از یمن معنوی است

راه ترقی- وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به اینکه آمریکا درک نمی کند که چرا یمن در مقابل آنها ایستادگی می کند گفت: حمایت ایران از یمن، حمایت معنوی است.

سامانه ثبت ملی پرستاران آغاز به کار کرد

راه ترقی- مدیرکل دفتر ارتقای سلامت و خدمات بالینی معاونت پرستاری وزارت بهداشت گفت: تاکنون اطلاعات کامل و دقیقی از پراکندگی و تعداد پرستاران در کشور وجود نداشت و این مشکل همواره هنگام برنامه ریزی ها احساس می شد؛ از این رو، سامانه ثبت ملی پرستاران راه اندازی شد.

سال آینده سالی پویا برای پروژه‌های عمرانی کشور است

راه ترقی- معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور گفت: با تمهیداتی که در بودجه سال 98 دیده شده، سال آینده سالی پرنشاط و پویا از جهت پروژه های عمرانی کشور خواهد بود.

تاثیر سفر با خودروهای شخصی بر افزایش آلودگی هوا

راه ترقی- فردی که با خودروی شخصی خود سفر می‌کند به طور متوسط بیش از پنج برابر فردی که همان مسیر را با اتوبوس یا قطار طی می‌کند، سبب انتشار گاز دی اکسید کربن می‌شود.

پولشویی در بازار دخانیات؛ بازی مرگ با پول کثیف

راه ترقی- قاچاق یکی از مصادیق پولشویی است؛ از قاچاق سلاح و مواد مخدر تا سیگار و مواد دخانی، کسانی هستند که قانون را دور می زنند و بی صدا پول های کثیف را به چرخه قانونی سرازیر می کنند و البته با جان انسان ها بازی می کنند. بازی مرگ با پول کثیف.

انتصاب شهردار تهران وارد وقت اضافه شد

راه ترقی- روند قانونی انتصاب پیروز حناچی با پایان مهلت 10 روزه استعلام صلاحیت عمومی وی و صادر نشدن حکم انتصاب شهردار پایتخت از سوی وزارت کشور، وارد «وقت اضافه» شد.

دولت منتظر تصویب قانون حمایت از کودکان در مجلس است

راه ترقی- معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: امیدواریم لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان به زودی با رفع اشکالات آن در مجلس شورای اسلامی تصویب شود و ما در دولت آمادگی برای اجرای آن را اعلام می کنیم.

از طریق وزارتخانه‌های اطلاعات و کشور پیگیر تعیین تکلیف صلاحیت «حناچی»هستم

راه ترقی- رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که موضوع بررسی صلاحیت حناچی شهردار منتخب شورای شهر را از طریق وزرای اطلاعات و کشور پیگیری می‌کند، گفت که باید هرچه زودتر تکلیف حناچی مشخص شود تا زمان از دست نرود.

واکنش وزارت بهداشت به تخصیص ارز مبادله‌ای برای تولید دخانیات

راه ترقی- مسئول دبیرخانه ستاد کنترل و مبارزه با دخانیات وزارت بهداشت به تخصیص ارز مبادله‌ای برای تهیه برخی از مواد اولیه تولید کالاهای دخانی واکنش نشان داد و گفت: تخصیص ارز مبادله‌ای برای کالای دخانی مغایر با اهداف سلامت و تعهدات بین‌المللی است

«تصمیم»؛ سامانه‌ای جدید یا لباسی نو برای طرحی قدیمی؟

راه ترقی- سامانه «تصمیم» هفته گذشته در استان تهران و به دنبال طرح کنترل و کاهش طلاق در کشور آغاز به کار کرد؛ طرحی که می‌کوشد با فراهم کردن امکان مشاوره برای زوجین به آنها کمک کند؛ اما برخی از صاحب نظران معتقدند چنین طرح‌هایی الزما به کاهش طلاق در کشور منجر نمی‌شود.

ارسال استعلام حناچی از وزارت اطلاعات به وزارت کشور

راه ترقی- نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: روز گذشته استعلام از وزارت اطلاعات به وزارت کشور ارسال شده، پیش بینی ما این است که وزیر کشور امروز حکم ایشان را تایید خواهند کرد.

پایتخت در انتظار شهردار

شورای اسلامی شهر تهران دو هفته پیش، شهردار منتخب خود را با مدارک لازم برای طی شدن فرایند قانونی انتخاب و به وزارت کشور معرفی کرد و اکنون پایتخت نشینان در انتظار صدور حکم قطعی چهاردهمین شهردار این کلانشهر از سوی وزیر کشور هستند.

برای مشکلات صنعت دارو فکری کنید/بانک‌ها به میدان آیند

راه ترقی- وزیر بهداشت ضمن تاکید بر لزوم رفع مشکلات صنعت دارویی کشور، گفت: اکنون که در آستانه تدوین بودجه هستیم، حتما به مشکلات صنعت دارو فکر شود و اگر عرق ملی و مذهبی افرادی که در این حوزه کار می‌کنند نباشد، کارشان را در صنعت دارو ادامه نمی‌دادند؛ چرا که در حال‌ حاضر 12 ماه است که پول‌شان را دریافت نکرده‌اند و این یک مشکل نقدینگی جدی است.

کیت تست خودارزیابی ایدز در داروخانه ها عرضه می شود

راه ترقی- معاون بهداشت وزیر بهداشت گفت: کیت تست خودارزیابی ایدز به زودی در داروخانه ها ارائه می شود، دستورالعمل خودارزیابی ایدز نیز تدوین شده و به زودی اجرایی می شود، با این روش بیماریابی ایدز در کشور با دقت بیشتری انجام می شود.

دستورالعمل ملی برای مهار یک فاجعه/ عابران پیاده قربانیان اصلی

راه ترقی- افزایش آمار تلفات عابران پیاده باعث شده به مدیران ترافیکی کشور ماموریت داده شود تا راهکارهایی برای مهار این فاجعه پیشنهاد و اجرایی کنند؛ گزارش مهر اهم این راهکارها را بررسی کرده است.

لایحه تامین امنیت زنان منتظر تایید نهایی قوه قضاییه است

راه ترقی- مشاور حقوقی و پارلمانی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: در حال حاضر لایحه تامین امنیت زنان علیه خشونت، منتظر تایید نهایی رئیس قوه قضاییه است تا با قانونی شدن این مسأله روز به روز شاهد کاهش خشونت ها علیه زنان باشیم.

خریداران گوشی های تلفن همراه از رجیسترشدن گوشی مطمئن شوند

راه ترقی- رئیس اتحادیه صنف دستگاه های مخابراتی، ارتباطی و لوازم جانبی تهران به خریداران گوشی های تلفن همراه توصیه کرد هنگام خرید گوشی تلفن همراه مراقب باشند گوشی خریداری شده توسط فروشنده رجیسترشده و تحویل آنها شود.

ادیانی: آقای وزیر خارجه آمریکای قصاب، خاورمیانه نحس و نامهربان نیست

راه ترقی- نماینده مردم قائم‌شهر در مجلس خطاب به وزیر امور خارجه آمریکا گفت: آقای وزیر خارجه آمریکای قصاب، خاورمیانه نحس و نامهربان نیست، شما با این سخن به همه محبان معنویت و همه پیروان ادیان الهی توهین کردید.

چالوس و هراز جمعه و یکشنبه یک طرفه است

راه ترقی- رئیس مرکز کنترل ترافیک و راهور ناجا شرایط جوی محورهای مواصلاتی در تعطیلات پیش رو را تشریح و توصیه‌هایی را به مسافران ارائه کرد.

کارگروه مشورتی دولت، مجلس و شورای نگهبان درباره CFT تشکیل شد

راه ترقی- معاون حقوقی رئیس جمهوری گفت: کارگروه مشورتی، دولت، مجلس و شورای نگهبان برای تعامل و رفع ابهام های لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم تشکیل شده اما چون همه اعضا مکلف شده اند تا درباره جزئیات چیزی نگویند نمی توانم در باره جزئیات آن صحبت کنم.

راه‌اندازی 14 قطار فوق العاده مشهد به مناسبت هفته وحدت

راه ترقی- به مناسبت هفته وحدت و ایام میلاد پیامبر اکرم (ص) و با هدف پوشش تقاضای سفر در مسیر زیارتی مشهد مقدس، 14 رام قطار فوق‌العاده به‌ منظور ایجاد تسهیلات جهت سفر زائران رضوی راه‌اندازی می‌شود.

پزشکیان: انسجام و وحدت مانع طمع دشمنان به کشورهای اسلامی است

راه ترقی- نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مسلمانان با یکیدگر وحدت و انسجام داشته باشند، هیچ قدرت سلطه‌گری نمی‌تواند چشم طمع به کشورهای اسلامی داشته باشد و هیچ قدرتی نمی‌تواند موجب اختلافات و مشکلات در جامعه شود.

حناچی به مبارزه با فساد شهرت دارد

راه ترقی- عضو کمیسیون فرهنگی-اجتماعی شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه شهردار منتخب پایتخت اشتهار مبارزه با فساد دارد، چالش های پیش روی وی را برشمرد

سبد حمایتی نیمی از جمعیت ایران را در برمی گیرد

راه ترقی- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سبد حمایتی کالا نیمی از جمعیت کشور را در برخواهد گرفت. این افراد برای دریافت سبد حمایتی در یک دسته بندی کلی به سه گروه تقسیم بندی شده اند.

روحانی: اجازه نمی دهیم مردم دچار مشکل شوند

راه ترقی- رییس جمهوری گفت: اجاره نمی دهیم مردم در تامین کالاهای اساسی دچار مشکل شوند و این کالاها را با همت مردم تولید خواهیم کرد و آنچه لازم است را از خارج وارد می کنیم.

فیروزآبادی: برنامه ای برای رفع فیلتر تلگرام نداریم

راه ترقی- دبیر شورای عالی فضای مجازی در باره اخبار منتشر شده مبنی بر رفع فیلتر تلگرام، گفت: برنامه ای برای رفع فیلتر تلگرام نداریم و بعید می دانم قوه قضاییه هم اقدامی دراین زمینه انجام داده باشد

کودکان بدون شناسنامه از حقوق شهروندی محروم هستند

راه ترقی- یک جامعه شناس و فعال حقوق کودک گفت: آمار دقیقی از تعداد کودکان بدون شناسنامه وجود ندارد اما دهها هزار کودک در ایران بدون شناسامه و از حقوق شهروندی محروم هستند و این مساله آنان را در معرض انواع مشکلات اقتصادی و آسیب های اجتماعی قرار می دهد.

تدبیر دولت امید سوت قطار ارومیه را به صدا درآورد

راه ترقی- تکمیل طرح راه آهن مراغه – ارومیه در کنار تثبیت تراز آبی دریاچه ارومیه را می توان نماد توجه ویژه دولت تدبیر و امید در آذربایجان غربی به شمار آورد؛ طرح هایی که با تزریق مالی چشمگیر دولت به فرجامی نیک رسیده است.

مهلت یک هفته‌ای پلیس به رانندگان برای دریافت معاینه فنی معتبر

راه ترقی- رییس پلیس پایتخت از تعیین مهلت یک هفته‌ای برای دریافت معاینه فنی خودروها خبر داد و گفت: از سوم آذرماه اعمال قانون برای اجرای طرح کاهش توسط دوربین‌ها در سراسر شهر انجام خواهد شد.

تحریم داروی بیماران دردمند به سبک آمریکایی

راه ترقی- تحریم های یکجانبه و ناجوانمردانه آمریکا علیه مردم ایران فقط دامان نظام بانکی و صنایع و اقتصاد ایران را هدف نگرفته است، بلکه سلامت و جان مردم به مخاطره افتاده است، دسترسی به داروهای مورد نیاز بیماران سخت شده اما این اقدام غیر انسانی و ضد بشر به دروغ انکار می شود.

ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها؛ به عمل کار برآید

راه ترقی- افزایش جمعیت زندان‌ها موضوعی است که هر چند سال یکبارمسئولان نسبت به آن اعلام نگرانی می‌کنند اما این ابراز نگرانی‌ها که گاه به تهیه آیین‌نامه و طرح‌هایی منجر شده است کارساز نبوده و این بار نیز نمایندگان مجلس را وادار به تصویب کلیات طرحی با عنوان «ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها» کرده است اما باید دثید این طرح چقدر در این خصوص تاثیرگذار خواهد بود.

ابتکار: 40 درصد کارمندان «زن» هستند

راه ترقی- معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با بیان اینکه باید بپذیریم بخشی از مدیریت جامعه در اختیار زنان قرار گیرد گفت: 40 درصد از کارمندان جمهوری اسلامی زن هستند این درحالیست که بسیاری از آنها از توانمندی علمی و تجربه کافی برخوردارند اما به آنها فرصتی داده نشده است.

ورود موج جدید بارش ها از سه شنبه

راه ترقی- کارشناس سازمان هواشناسی: از سه شنبه این هفته بارش باران در بخش هایی مختلف کشور پیش بینی می شود.

توسعه در مناطق مرزی باعث پیشرفت در کشور می شود

راه ترقی- جانشین فرماندهی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران: توسعه در مناطق مرزی باعث رشد و پیشرفت در کشور می شود و توسعه نیافتگی هم زمینه ناامنی را در کشور فراهم می کند.

چرا مخدر «گل» گران شد؟

راه ترقی- سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه افزایش قیمت «گل» ناشی از تغییرات قیمت دلار نیست، گفت: افزایش قیمت «گل» به دلیل فزونی تعداد مصرف‌کنندگان آن است و این باعث شده تا در نظام عرضه و تقاضا، به دلیل تقاضای بیشتر برای این مخدر، قیمت آن نیز افزایش یابد.

27 کوهنورد در توچال تهران نجات یافتند

راه ترقی- بارش برف و کولاک در ارتفاعات توچال تهران موجب گرفتار شدن 27 کوهنورد شد که با حضور به موقع آتش نشانان این کوهنوردان نجات یافتند.

روزشمار برای اجرای طرح کاهش آلودگی هوا آغاز شد

راه ترقی- روزشمار اجرای طرح کاهش آلودگی هوای تهران (Lez) در حالی آغاز شده است که پلیس می‌گوید، با اجرای این طرح، خودروهای فاقد معاینه فنی هر روز 50 هزار تومان جریمه خواهند شد.

تفویض اختیاری دیگر در ساختمان وزارت نفت

راه ترقی- بعد از آنکه مدیرعامل شرکت ملی نفت روز گذشته اختیارات قانونی خود را تفویض کرد، صبح امروز این اتفاق در ساختمان شرکت ملی صنایع پتروشیمی نیز رخ داد و مدیرعامل این شرکت نیز اختیاراتش را تفویض کرد.

خدمات سلامت به فرزند مادران ایرانی با همسرخارجی ارائه می شود

راه ترقی- معاون اجتماعی وزارت بهداشت گفت: با توجه به اینکه فرزندان مادران ایرانی با همسر خارجی مشکلات زیادی دارند، از ارائه خدمات سلامت به این افراد استقبال می کنیم؛ البته به شرط اینکه این افراد تعیین تکلیف شده باشند و برای آنها شناسنامه صادر شده باشد.

سلطان سکه و همدستش اعدام شدند

راه ترقی- سحرگاه امروز چهارشنبه 23 آبان 1397 حکم وحید مظلومین (معروف به سلطان سکه) فرزند حبیب‌الله و محمد اسماعیل قاسمی فرزند غلامعلی که به جرم افساد فی‌الارض از طریق تشکیل شبکه فساد اخلال در نظام اقتصادی و ارزی و پولی کشور با انجام معاملات غیرقانونی و غیرمجاز و قاچاق عمده و کلان ارز و سکه به اعدام محکوم گردیده‌ بودند، به اجرا گذاشته شد.

کارت سوخت خود را نفروشید!

بعد از آن‌که خرید و فروش کارت سوخت در جایگاه‌های سوخت از سوی شرکت ملی پالایش و پخش فراورده‌های نفتی غیرقانونی اعلام شد، این شرکت در جدیدترین اطلاعیه خود اعلام کرده است با توجه به ظرفیت‌های سامانه هوشمند سوخت، امکان استفاده همزمان از دو کارت وجود ندارد.

آزادی 4 هزار زندانی غیرعمد در نیمه نخست سال 97

راه ترقی- ستاد دیه کشور اعلام کرد: در شش ماهه نخست سال جاری تعداد 4033 زندانی جرایم غیرعمد از بند زندان رهایی یافتند که 101 نفر این مددجویان را زنان شامل می‌شوند.

پیروز حناچی شهردار پایتخت شد

راه ترقی- پیروز حناچی معاون معماری و شهرسازی شهرداری تهران با 11 رای اعضای شورای شهر، شهردار پایتخت شد.

60 هزار کودک از مادر ایرانی و پدر خارجی داریم

راه ترقی- دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور حقوق شهروندی گفت: در حال حاضر حدود 50 تا 60 هزار کودک حاصل از ازدواج مادر ایرانی و پدر خارجی در کشور داریم.

افشانی: تهران طرح جامع پسماند ندارد

راه ترقی- شهردار تهران عنوان کرد که در هفته آینده پاکت‌های مناقصه طرح جامع پسماند تهران بازگشایی می‌شود.

ایران برای گردشگران امن است

راه ترقی- دبیرکل سازمان جهانی گردشگری در دیدار با رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشورمان گفت: «فضای ایران برای گردشگری بسیار امن است.»

آیا به کاریابی های مجازی می توان اعتماد کرد؟

راه ترقی- گسترش فضای مجازی این روزها همه ابعاد زندگی انسان را از سطح روابط اجتماعی تا ایجاد اشتغال در برگرفته است اما این دنیای پرسرعت برای کارجویان مخاطرات خاص خود را به همراه دارد.

تردیدها در کارآمدی مهریه برای حفظ حقوق زنان

راه ترقی- موضوع مهریه به دلیل افزایش قیمت سکه به معضلی جدی تبدیل شده است. در این میان برای کاهش مشکلات ناشی از این مهم باید به اتخاذ ساز وکارهایی مناسب در این زمینه همت گماشت تا ضمن حفظ حقوق زنان، پایداری زندگی مشترک را تضمین کرد.

استفاده از ظرفیت رسانه‌ای برای آگاهی بخشی و فرهنگ سازی جامعه

راه ترقی- وزیر کشور با بیان اینکه در بخش‌های فرهنگی اشتراک معنایی، درک دقیق موضوع و همکاری و هماهنگی خوبی شکل گرفته است، گفت: در عرصه آموزش، آگاهی بخشی و فرهنگ سازی در جامعه می‌توانیم از ظرفیت رسانه‌ای استفاده بهتری کنیم.

کشت پور از کاندیداتوری شهرداری تهران انصراف داد

راه ترقی- رسول کشت پور که به عنوان یکی از کاندیداهای شهرداری تهران از سوی اعضای شورای اسلامی شهر تهران با بیشترین آرا و 14 رای به عنوان یکی از کاندیداهای شهرداری تهران انتخاب شده بود، روز گذشته (شنبه) طی نامه‌ای به محسن هاشمی، رییس شورای اسلامی شهر تهران انصراف خود از کاندیداتوری شهرداری تهران را اعلام کرد.

ساير مطالب

امضای تفاهم‌نامه بین سازمان اسناد و شورای شهر

تشریح برنامه های 5 کاندیدای شهرداری تهران امروز در شورا

8 میلیون ایرانی مبتلا به دیابت هستند/دیابتی‌ها صاحب بیمه تکمیلی می‌شوند

638 میلیون ریال، سازش در شورای حل اختلاف شهرستان پردیس

پیک موتوری، پوشش سارق حساب شهروندان

هر گردشگر، 30 بشکه نفت

5 گزینه شهرداری تهران چقدر شانس پیروزشدن دارند؟

محدودیت‌های تردد در مسیرهای منتهی به ورزشگاه آزادی

مراکز نگهداری معلولان با کمبود لوازم بهداشتی رو به رو هستند

اینترنت 128 کیلویی هم اینترنت است؟!

پرفشاری خون قاتل خاموش

امیدوارم آخرین انتخاب شهردار در شورای پنجم باشد

پرونده موسسه مالی ثامن الحجج، به دیوان عالی کشور رفت

بهترین سن برای عاشق شدن چند سالگی است؟

اطلاعیه بتاجا درباره سهامدارن پهنه B پروژه چیتگر

پنج کاندیدای شهرداری تهران انتخاب شدند

نرخ بیکاری در مردان جوان افزایشی و در زنان کاهشی بود

لیست 30 نفره 13 نفری شد/انتخاب برای 5 نفر

«ام‌اس» با طب سنتی درمان نمی‌شود

کمیسیون آموزش شکایات احتمالی و نتایج آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش را بررسی می‌کند

اگر افشانی به دیوان عدالت اداری می رفت ماندگار می‌شد؟

اعضای شبکه هرمی نوظهور` ورد واید انرژی` دستگیر شدند

فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی می توانند تابعیت ایرانی بگیرند

بیمه سلامت، خدمات اقامتی معتادان را پوشش نمی دهد

نابرابری آموزشی در کشورهای ثروتمند

تبلیغ «لاتاری» و فروش ویزای آمریکا، کانادا و شینگن ممنوع است؟

قیمت گذاری داروهای بدون نسخه به سندیکا واگذار شد

نرخ بیکاری 12.2 درصد شد

احتساب سوابق بیمه‌شدگان به صورت یکپارچه آغاز شد

هاشمی: اختلاف در شرایط فعلی خنجر زدن به انقلاب و کشور است

باور نقش مردم، گره‌های اقتصادی را باز می‌کند

مردم را نسبت به پدافندغیرعامل، آموزش دهیم

مراسم راهپیمایی 13آبان تا ساعتی دیگر آغاز می‌شود

تمهیدات ترافیکی راهپیمایی 13 آبان در تهران اعلام شد

«مستثنی شدن شهردار تهران از قانون منع بکارگیری بازنشستگان» در انتظار نظر مجلس

بیانیه سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور به مناسبت 13 آبان

انتخاب پنج گزینه تصدی پست شهرداری تهران به تعویق افتاد

درخواست اعتبار 15 هزار میلیاردی برای همسان‌سازی حقوق‌ بازنشستگان

توقف فرایند انتخاب شهردار تهران در شورای شهر

اختصاص بسته حمایتی دولت به 95.5 درصد بازنشستگان کشوری

وزیر بهداشت: دولت تعرفه خدمات پزشکان را اصلاح کند

افزایش 30 درصدی تلفات قرص برنج در کشور

اثربخشی معاینه فنی از راهکارهای لازم برای کاهش آلودگی هواست

پاکسازی مسیر زوار اربعین از زباله‌ها در اسلام آبادغرب

فعالیت مجدد یک آسیب پذیری قدیمی با سطح خطر بحرانی

حقوقی که مردان با «ازدواج» به‌دست می‌آورند

ورود بیش از 160 هزار نفر به کشور از مرز مهران، تاکنون

پزشکان جهادی در مسیر شوق خدمت به زائران پیاده روی اربعین

تعداد مسمومان با «الکل» به 959 نفر رسید

عدم ثبات قیمت‌ها باعث آشفتگی بازار و سخت شدن نظارت می‌شود

توجه به نیازهای مناطق محروم در حوزه سلامت از اولویت‌های وزارت بهداشت

بازار داغ دلالان دارو

ماهی یک میلیون حداکثر توان پرداخت زندانیان مهریه

مسائل اخیر شبکه 3 در شورای نظارت صدا و سیما بررسی شود

30 گزینه پیشنهادی برای شهرداری تهران اعلام شد

شرایط رومینگ اپراتورها در اربعین

ایران قدردان میزبانی خوب دولت و مردم عراق در ایام اربعین است

مهریه قابل جایگزینی به‌وسیله شرط ضمن عقد نیست

85 درصد بیمه شدگان سلامت، رایگان خدمت می گیرند

انتخاب شهردار جدید تهران در 22 آبان

طرحی که با 30 سال تاخیر در پایتخت کلید خورد

فضای مجازی در کمین حریم خصوصی

سربازان مشاور فرماندهان خود می‌شوند

مهلت ثبت نام دانشجویان در سامانه جشنواره دانشجوی نمونه وزارت بهداشت به پایان رسید

شبکه بهداشتی و درمانی باعث کاهش هزینه‌های سلامت در ایران شد

نحوه محاسبه دوران سربازی در جبهه برای دریافت تسهیلات

مراقبت‌های "پا" در پیاده‌روی اربعین

حوادث جاده ای اربعین 67 درصد کاهش یافت

جذب تمام ایثارگران در ادارات دولتی ممکن نیست

زنان بازرگان فارس پای خاطرات بانوی بزرگ ایل

کاندیداها دوباره برای شهرداری تهران صف می‌کشند/تهران در انتظار ثبات

زلزله در بوشهر و هرمزگان

استقرار بیش از 30 هزار نیروی انتظامی در مرزهای سه گانه / امنیت تردد زائران برقرار است

"طرح دانش آموختگان وظیفه" اجرا می‌شود

مهریه به یک معضل اجتماعی تبدیل شده است

آغاز فرایند انتخاب شهردار جدید تهران از هفته آتی/خداحافظی افشانی با شهرداری تا 24 آبان

نجفی توانا: چالش جرم خیزی در کشور را نباید از یاد ببریم/ نیازهای بزهکاران مرتفع شود

همه امکانات برای پیاده ‌روی اربعین حسینی فراهم شده است

تاکید وزیر کشور بر توجه مردم به اطلاعیه‌ها

رقم پرداختی بیمه سلامت بابت سمعک/هزینه خدمات مشمول بیمه نیست

تولیت «غذا» کارآمد شود/ درخواست وزیر بهداشت از دستگاه قضایی

تصویب بسته حمایت غذایی اقشار کم درآمد در دولت

جمعیت سالمندی ایران 3 برابر می شود

برخی نمایندگان با استفساریه دوفوریتی تصمیم به نگهداشتن افشانی دارند

وزیر اطلاعات از مرز شلمچه بازدید کرد

مسئولان جلوی افرادی که می‌خواهند یاس را به جامعه القا کنند بگیرند

آخرین آمار ابتلاء به هپاتیت در ایران/ لزوم درمان سالانه 10هزار زندانی مبتلا

خودروهای فاقد معاینه فنی در تمام معابر پایتخت جریمه می شوند

اطلاعیه شرکت واحد اتوبوسرانی برای بازی پرسپولیس و السد

یک مسئول عراقی: بیش از 300 هزار زائر ایرانی از گذرگاه زرباطیه وارد عراق شده‌اند

اعلام نحوه مشارکت عمومی در پذیرائی از زائران اربعین

آغاز پروازهای اربعین از روز چهارشنبه/انجام 484 پرواز فوق العاده

کاهش فاجعه‌بار سن پوکی استخوان در کشور /لبنیات در سفره مردم کم شد

برنامه‌های جذابی که کار دست کاربر می‌دهند

صدا و سیما با تبلیغ مصرف گرایی بر اضطراب مردم می افزاید

چند علت برای اهمیت توجه به سلامت زنان

کاهش گفت‌وگو در خانواده‌های ایرانی از 2 ساعت به 20 دقیقه

پایان مهلت بررسی برنامه سوم توسط اعضا

گرانی قطعه همچنان بزرگترین مشکل کامیون‌داران

زمینه برقراری هشت میلیون دقیقه مکالمه روزانه در اربعین فراهم شد

هشدار سازمان غذا و دارو به اخلال‌گران نظام توزیع دارو و تجهیزات پزشکی

طرح اصلاح فعالیت بازنشستگان به نام افشانی به کام دیگران

حضور رانندگان زن در سرویس مدارس نقطه قوت دستورالعمل سرویس مدارس

والدین درباره فضای مجازی آگاه باشند/دانش آموزان درمعرض آسیب هستند

مرزبندی بین سپاه و شهرداری نیست/شهرداری بدهی‌اش به سپاه را با املاک پرداخت کند

بسته حمایتی برای بازنشستگانی که زیر 3میلیون حقوق می‌گیرند

آغاز طرح ترافیکی ویژه اربعین

یارانه مهرماه پنجشنبه واریز می شود

نابینایان را باور کنیم

افزایش 4 برابری دوربین‌های کنترل خودروهای فاقد معاینه فنی /رونمایی از خودروهای دوربین دار

واکنش افشانی به خبر «شنود مکالمات در شهرداری تهران»

نخستین کنگره ملی خانواده آغاز شد

ایلام در تب و تاب اربعین

مطالعات بر روی ایرانیان دور از وطن چه می‌گویند؟

واکنش افشانی به حواشی تغییر معاون برنامه‌ریزی شهرداری در فضای مجازی

تعدادی نیروی بسیجی و هنگ مرزی میرجاوه ربوده شدند

پیش بینی خط جدید مترو در برنامه سوم توسعه شهر تهران

17 هزار کودک کار در تهران فعالیت می کنند

بازداشت یک مدیر ارشد در گیلان

ضرورت خلاقیت و نوآوری در ارائه خدمات به بازنشستگان/ ارتباط نیمی از جمعیت کشور با وزارت کار

رشد رسیدگی به پرونده‌های معوقه در شعب دیوان عدالت اداری

فروش بلیت پروازهای اربعین از فردا آغاز می شود

تاخت و تاز قاتل نامرئی با شروع سرما

هامون دیگر هامون نمی شود

ابهام قانون منع بکارگیری بازنشستگان در خصوص شهرداران برطرف شد

300 تیم تروریستی تاکنون کشف شده است

کواکبیان: مردم کالای با کیفیت داشته باشند کالای خارجی نمی‌خرند

عوارض خروج از مرزهای زمینی برای زائران اربعین حذف شد

تجمع اعتراضی دانشجویان دانشگاه تهران

اعتبار پاسپورت ایرانی به چیست؟

صدور کارت شناسایی برای افراد بانفوذ محلات برای زمان بحران

بلیت پروازهای اربعین به پایان رسید

ادای حق به شهر نیازمند تعامل هر سه قواست

باران در کشور جان گرفت

دادستان کل کشور: برخورد با فساد در فضای مجازی ادامه پیدا خواهد کرد

کاهش 30 درصدی مرگ‌های زودرس با ورزش کردن روزانه یا هفتگی

آماده‌باش 900 آمبولانس و 9 بیمارستان صحرایی برای پوشش مراسم اربعین

داروهای شیمی‌درمانی ایرانی مورد تایید فوق تخصصان سرطان است

جزئیات هشدار درباره امنیت دستگاه‌های خودپرداز بانکی

یک روان‌شناس: اضطراب جدایی، دلیل اصلی مدرسه‌هراسی کودکان است

پلمب انبار محتکران را بشکنید

آثارمثبت نشست تشکل هاواحزاب با رییس جمهوری درحل مشکلات کشور

طراحی مجموعه تفریحی و فرهنگی ویژه معلولین جسمی و حرکتی در تهران

حضور دادستان تهران در دادگاه رسیدگی به متهمان اخلال در توزیع و واردات گوشی تلفن همراه

کمک صلیب سرخ به زلزله‌زدگان تحویل هلال احمر می‌شود/انبارهای دارویی هلال شارژ شده‌اند

35 سال خدمت و 65 سال سن شرط بازنشستگی الزامی افراد

چند جرعه مرگ چند

بازآفرینی بافت های ناکارآمد با استفاده از شرکت های دانش بنیان

قصد ایجاد محدودیت برای استارتاپ های حمل و نقل را نداریم

چه کسانی باید واکسن آنفلوانزا بزنند؟